Jump to content

NİCK DEĞİŞTİRMEK İSTEYEN KULLANICILAR

Recommended Posts

Son kez şansımı deniyeyim,filozofun İngilizcesi olan ....philosopher...niki alınmamışsa,bu nikle değiştirmenizi rica ediyorum.Tşk

O da kullanımda. Seçtiğiniz nikin kullanımda olup olmadığını Members List'i kontrol ederek ya da arama butonunu kullanarak anlayabilirsiniz..

http://www.ateistforum.org/index.php?app=members&module=list

Sitelerde Paylaş
  • İleti 461
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 3 weeks later...

Nikimin filozof olarak değişmesini istemiştim,ama filozof nikli üye var dediniz.

Doğrudur var ama,2008 de üye olmuş tek bir mesajı yok.

http://www.ateistfor...p?showuser=3849

Bu üyeliği iptal edip,nikimi filozof yapabilir misiniz.?

Yapamazsanız,nikimi filozof1 olarak değişmesini rica ediyorum.

Tşk.

Nikiniz filozof1 olarak değiştirilmiştir.

Not: hiç mesaj yazmadı diye bir niki silip, başkasına veremeyiz.. Bu yönde gelen hiç bir talep uygulanmamıştır..

Sitelerde Paylaş

Adminim nasılsın iyimisin allah iyiliğini versin emi :) şey dicektim yukarılarda gördüm üyelik birleştiriliyomuymuş benim Q suz Bağbozanla bunu birleştirebilirmiyiz Bu Q dan hiç hoşlanmadım :) sadece Bağbozan olursa sevinirim, teşekkür ederim şimdiden.

Sitelerde Paylaş

Adminim nasılsın iyimisin allah iyiliğini versin emi :) şey dicektim yukarılarda gördüm üyelik birleştiriliyomuymuş benim Q suz Bağbozanla bunu birleştirebilirmiyiz Bu Q dan hiç hoşlanmadım :) sadece Bağbozan olursa sevinirim, teşekkür ederim şimdiden.

Tekrar hoşgeldiniz.. Hesaplarınız birleştirildi, kullanıcı adınız eskisi gibi Bağbozan oldu...

Sitelerde Paylaş

Değiştirme hakkınızı kullanmışsınız.. O nedenle değişim yapılmayacak..

sayın administrator bu kuralı kınıyorum çünkü özgürlüğe aykırı bir kural ben nicki mi değiştirmek istiyorum alt tarafı.isterseniz özelden konuşalım başlık kirlenmesin diye başkalarınada örnek olsun bu yazdığım kirlilik olayı....

Saygılar...

tarihinde Mr.SosyalFobi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

Bu kural boş yere konulmamış, sık nik değişimi nedeniyle geçmişte yaşanmış karmaşaları önlemek için konulmuştur.Pek çok forumda da aynen bizdeki gibi uygulanır.. Nikiniz yeniden değiştirilmeyecektir.

bu forum pek çok forum gibi olmadığı için ben buradayım.. diğer pek çok forumlara özeniyorsanız orada adminlik yapın..

bana sık nick değişimi ile ilgili bir karmaşa gösterin ozaman ben anlamadım ...ben sadece nicimi değiştirmek istiyorum kendimdenhaberim yok olarak.

eğer karmaşa oluyorsa değişiklikleri kaydetmek neden bukadar zor ?

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...