Jump to content

ateistler istiklal marşı,nı seviyormu?

Recommended Posts

• İleti 243
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

senin imzana bakınca şiir zevkin aşağı yukarı anlaşılıyor.istiklal marşını algılayabilecek yüreğinde hissedebilecek ruh yokki nasıl seveceksin.

imzalara goremı belırlenır

evet o kadar ıyı degıl bu ortadadır coskusu cok az var

coskusu olmayan bır mars o kadar ıyı degıldır

Sitelerde Paylaş

nıye okuz onuncu yılı marsını cok begenırım hastasıyım o marsın cosku orda var ıste

herkes inancı doğrultusunda coşar demek istediğim.fikirlerime tersse sözleri edebi medebi anlamam,ikinci kez dinlememde zaten.

bu arada iletinde hakaretmi var benmi yanlış anladım?

varsa aynen iade,kötü söz sahibinindir.yoksa lafım yok zaten.

tarihinde michaelscoffield tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

Sizi kim kaale alıyor desem kızarmısın bana?

Sadece müslümanların hakkı var bu ülkede yani.

Yanılıyorsun,Tam tersi.

Osmanlı'da yaşasaydık kabul ederdim 2. sınıf vatandaşlığımı,Ama burası Atatürkçü (Kemalist) Cumhuriyet.

tarihinde Matadorlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hosgörü yaramıyor artık size. Bakıyorum yazdıgın söze yok söz degil:)

Hahaha,Hoşgörü göstermesi gereken biziz,siz değil ülkenin sıfatına bakarsak.

bkz: Ordu

bkz: Tank

bkz: Bombardıman

Neyse,kim kime acıyor söylemek istedim.Ki biz Demokrat insanlar olduğumuzdan bu ülkede her inanışa özgürlük veriyoruz,insanlar istediği gibi davranabiliyor,o pis tarikatlarınızda eylem bile yapabiliyorsunuz yani.

tarihinde Matadorlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

İstiklal Marşını dinlerken her seferinde duygulanırım. İçinde ilahi dizeler bulunması da umrumda değil, bestecisinin Ermeni olmasıda. Her seferinde benim tüylerim diken diken olur(ses veren liselerin beden eğitimi öğretmeni değilse tabi). Bunun yanında bide İzmir Marşımız var ki, senfoni orkestrasından olan yorumunu herkesin dinlemesi gerekir. Muhteşem!

Sitelerde Paylaş
  • 2 months later...

İğrenç okumuş hakikaten. Kızın sesi zaten küçük bir ses ve sürekli detone olmuş.

Yani eleştirilecekse, bence sadece bu yönüyle eleştirilmeli. Yoksa ne gibi bir art niyeti olabilir, durduk yerde kendini böyle rezil etmek ister mi? Bir şarkıcı için çok berbat bir performans..

Kızın mesleği şarkıcılık. Kendi usulünce okumaya çalışmış hatta bence iyi de bir şey yaptığını sanmış.

Abartmışlar, vatan millet Sakarya edebiyatına çevirmişler. İlkokullarda bazen müzik öğretmenleri izinli falan olur, en ucube sesli kadınlar adamlar ellerinde mikrofonla okur. Çocuklar da hazır ol vaziyette kıpırdamadan eşlik eder..

Hadise'ye gelene kadr neler var...

Sitelerde Paylaş

ya ne var bunda anlamıyorum.İlla tanrıvari okuyacak.Marşın sözlerinide sevmem,yazanıda sevmem.Saygı duyarım olan olmuş bir kere marşımız olmuş,ama Hadise gayet iyi niyetle okumuş,sesi kötü çıkmış olabilir yok ilkokul seviyesiymiş yok detone olmuş hadi işinize.

Hadise Eurovision'da sesi detone bir şekilde şarkı söyledi,eleştirdim,bu eleştirilir.Ama bunu eleştirmem,çünkü gayet iyi niyetiyle T.C. marşını okumuş.Orada Çek'ler takdir etmiştir bence.

tarihinde KerpetenVahsi tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...