Jump to content

Sanat İçin 13 Yaşındaki Kızını Soydu

Recommended Posts

Çıplaklık, aklı fikri cinsellikte olan müslüman toplumlar için çok kötü bişeydir, ama aslında bazı toplumlarda saflığı simgeler. çıplak bir kız resmine baktığınızda seks dışında şeylerde görmeye çalışın

Sen bu resimlere bakıp da ne görüyorsun

Allah aşkına bırakın bu demogoji laflarını

Kusar sizin sanat anlayışınız benim sanat sanat anlayışıma uymuyor

Bunu sanat sayamam bana göre düpe düz iğrençlik vardır

Anlamadım,iğrenç olmasının nedeni çıplaklık olması mı yoksa kızın 13 yaşında olması mı?

Yaşın sizin için problem olmadığını sanıyordum.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 144
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

kodoman ; lunaparklar kapatılmasın, asıl sorun şu 13 yaşındaki kızın göğüslerinin sergilenmesi ahlaki gayriahlaki tartışması değil,asıl sorun erotizmin işleyişinin 13 yaş için uygun olduğu mudur, tabi ki pedofililer var diye doğum evlerini kapatmıyacağız, çıplak çıplak bebek vucutları var diye,

bence japonyayı ziyaret edin.

adamlar hentai dedikleri bildiğin çizgi filmden haz duyuyorlar,çıplak görüntülere vs.

hatta bu hentailere 7-8 yaşındaki kız çocukları bile ekleniyor,

japonların kendiside böyle,tokyoda kanagawada böyle erotik kızları bulabilirsin 18'ine gelmeyen teeangers'ları.

Sitelerde Paylaş

Anlamadım,iğrenç olmasının nedeni çıplaklık olması mı yoksa kızın 13 yaşında olması mı?

Yaşın sizin için problem olmadığını sanıyordum.

Bunu ben de başta söyledim. Eğer çıplaklığa değil de yaşa takılıyorlarsa müslümanların konuşmaya hiç hakları yok.

tarihinde DarkReign tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

güzel kardeşim olayın bikini ile alakası yok, ben denize gittiğim zaman bikinili kızları görünce bikinili oldukları için cinsel dürtü almıyorum,bu başka birşey herkes istediğini giyebilir, erotizm bu demek değil ama mesela etekli bir kadının yırtmacı bikinili kadından daha fazla uyartı verebilir verir böyle olmustur.

Sitelerde Paylaş

bence japonyayı ziyaret edin.

adamlar hentai dedikleri bildiğin çizgi filmden haz duyuyorlar,çıplak görüntülere vs.

hatta bu hentailere 7-8 yaşındaki kız çocukları bile ekleniyor,

japonların kendiside böyle,tokyoda kanagawada böyle erotik kızları bulabilirsin 18'ine gelmeyen teeangers'ları.

7 8 yaş ha demek ki japonların cogu pedofili egilim li

söyleyin onlara bir an önce kendilerine çekidüzen versinler.

Sitelerde Paylaş

güzel kardeşim olayın bikini ile alakası yok, ben denize gittiğim zaman bikinili kızları görünce bikinili oldukları için cinsel dürtü almıyorum,bu başka birşey herkes istediğini giyebilir, erotizm bu demek değil ama mesela etekli bir kadının yırtmacı bikinili kadından daha fazla uyartı verebilir verir böyle olmustur.

ya etek dediğin ne ki,bildiğin bikininin altına 360 derece bir yuvarlak çiziyorsun,ne var bunda.

alttan baksan bikini altını(mayo)görücen,budur yani.bikinide o eteği kaldırıyorsun,daha çok haz vermesi lazım.birşeyler gizlenince haz dahamı artıyor acaba,adrenalin gibisinden.

dedim ya toplumsal tabular.

ayrıca bikiniye karşı inanılmaz bir hoşgörüsüzlük var,örneğin antalyada güneşlenen ingilizlerle antalyalıların yaptıkları.

huzur bozuyormuş.

yazık yahu.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

7 8 yaş ha demek ki japonların cogu pedofili egilim li

söyleyin onlara bir an önce kendilerine çekidüzen versinler.

7-8 yaş dediklerim sanal merak etme,çizgi filmlerine işliyorlar,bundanda haz duyuyorlar.

ben 7-8 yaşında çıplak kız görmedim japonyada,ama çizgi filmleri çok var öyle.

ayrıca çeki düzen vermeleri gerekmiyor,şuan adamlar para .ıçıyor ve ekonomi-teknoloji deviler.

ülke teknolojiden geçilmiyor.

kim kendine çekidüzen versin ?

bide bu ülke geleneklerin,dinlerin en yoğun olduğu bir ülke.

Sitelerde Paylaş

vahşi anlatamadım galiba, denizdeki bikinili kadınların bana erotik sinyaller göndermemesi bir takım bilimsel ve pskoloik varsayımlarla açıklanabilir, buradaki asıl olan şey kadının eteğini nasıl sergilediği ile ilgili erotik bulup bulmamak tabiki göreceli.

Sitelerde Paylaş

Ben şunu söyleyeyim kızın göğüslerinin görüldüğü resim ile alttaki frikik resmi kızın onüç yaşında olduğunu bilmeyenler baksaydı erotik olarak algılamazlar mı asıl sorun bu?

Önem arzeden, erotik duygular uyandırması değil, kompozisyonun kendisidir.

5-6 yaşında kız çocuğuna fahişe kıyafeti giydirir, müşteri bekler şekilde poz verdirirsiniz... veya 21 yaşında çekici bir kadına bebek bezi giydirip eline biberon verir, emzir biçimde poz verirsiniz... bunlar kompozisyondur, ucuz ve pek yaratıcı olmayan kompozisyonlardır ama sanattır. Oradaki vücutlar kompozisyon için birer "model"dir! Amaç erotizm bile olsa, kompozisyon içerisinde kişide suçluluk duygusunu kışkırtacak bir kompozisyon taşıyabilir. Tartışma boyunca sözkonusu pozların kompozisyonunu bir kişi bile eleştirmemiştir ve burada onu eleştirebilecek bir kişi dahi yoktur, zira eminim o resimlerin orijinallerini bile bilen yoktur. Yok kızın memesi, bacağı görünüyor, erotik diye sığ bir yaklaşım sergilenmiştir!

Sitelerde Paylaş

Yedi sekiz yaşında kızları cinsel obje olarak gösteren şeyler çizgi film da olsa legal olarak dağıtılamazlar. Benim bildiğim o kızlar teenageliğin son demlerinde oluyorlar. Ha japonya'da yasadışı olarak dağıtılıyorsa bunlar bilemem.Eğer Japonların çoğu izleyip de haz alıyorlarsa 7-8 yaşındaki kızlardan, sayıları en kısa zamanda tedavi altına alınmalarının gerekliliğini azaltmaz.

tarihinde DarkReign tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

vahşi zenci birşeyin sanal olması onun izleyenlerin pedofili olmasına engel mi ?

bu toplumun koyduğu kuraldan başka birşey değil.

eşcinsellikte bir hastalık,aseksüellik hastalık,lezbiyenlik hastalık...

hastalık asıl bu kuralları koyanda,sınırlayanda.

bu kurallar aslında eskiden yoktu,yani çok çok eskiden,dinler daha seksi fanteziler koydu öyle öyle bu tabular oluştu,mesela islamdaki seks fantezisi inanılmaz derecede yaratıcıdır,adem havvayla,adem havva çocuklarıyla,çocuklar birbiriyle,böyle böyle insanlık çoğalıyor.

Sitelerde Paylaş

Önem arzeden, erotik duygular uyandırması değil, kompozisyonun kendisidir.

5-6 yaşında kız çocuğuna fahişe kıyafeti giydirir, müşteri bekler şekilde poz verdirirsiniz... veya 21 yaşında çekici bir kadına bebek bezi giydirip eline biberon verir, emzir biçimde poz verirsiniz... bunlar kompozisyondur, ucuz ve pek yaratıcı olmayan kompozisyonlardır ama sanattır. Oradaki vücutlar kompozisyon için birer "model"dir! Amaç erotizm bile olsa, kompozisyon içerisinde kişide suçluluk duygusunu kışkırtacak bir kompozisyon taşıyabilir. Tartışma boyunca sözkonusu pozların kompozisyonunu bir kişi bile eleştirmemiştir ve burada onu eleştirebilecek bir kişi dahi yoktur, zira eminim o resimlerin orijinallerini bile bilen yoktur. Yok kızın memesi, bacağı görünüyor, erotik diye sığ bir yaklaşım sergilenmiştir!

biz de soruyoruz bu resimlerden biri kişideki sucluluk duygusuna kışkırtacak bir kompozisyon ise, sergileyen kişi buna uygun mudur?

Sitelerde Paylaş

Yedi sekiz yaşında kızları cinsel obje olarak gösteren şeyler çizgi film da olsa legal olarak dağıtılamazlar. Benim bildiğim o kızlar teenageliğin son demlerinde oluyorlar. Ha japonya'da yasadışı olarak dağıtılıyorsa bunlar bilemem.Eğer Japonların çoğu izleyip de haz alıyorlarsa 7-8 yaşındaki kızlardan, sayıları en kısa zamanda tedavi altına alınmalarının gerekliliğini azaltmaz.

Pokemon'da Misty'nin memelerini salladığı görüntüler(Meme gözükmüyor bikiniden sallıyor) ABD'de ve Türkiye'de yasaklandı.

Japonya'da bu durum legal.

daha ülkemizde izlediğimiz masum çizgi filmlerin ne gibi görüntüleri siliniyor bilmiyorsunuz :)

Japon'lar psikolojik sorunlu olsalar şuan dünya devi olmazlardı.En zeki insanlar japonlardan çıkıyor.Bilim'de Teknoloji'de Ekonomi'de görüyoruz.

Bu çizgi filmleri bildiğin koca koca şirketler çıkarıyor yahu,tezgahta falan satılmıyor amatör çekim falan değil yani.Legal.

Ama diğer ülkelere geçince bu görüntüler yasaklanıyor.

Arkadaşlar,Hentai'de uzaylılarla seks bile yapılıyor,kertenkele canavarlarla seks yapıyor,çok ilginç fanteziler var,Siz bu hentaileri izleseniz bayılırsınız,ben zaten hiç bakmıyorum,sadece bunların olduğunu biliyorum,demeyeseniz sende çok biliyon bunları ha demekki izliyon diye söylüyorum.

Örneğin kertenkele canavarlarının insanlara tecavüz ettiği sahneler çok tutuluyor.

Ahtapot tecavüzü falan aklınıza gelebilecek her mantıksız sahneler var bunlarda.

Japonlar bu dünyaya ait bir millet değil sanarsınız bunları izleseniz.Ama işte tabulardan neleri göremediğinizi bilmiyorsunuz.

Biz hala mahalledeki hatice etek mi giydi diye konuşuyoruz.Onu demek istiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...