Jump to content

örtünmek...!

Recommended Posts

kendimi eşime saklasaydım keşke evet keşke senin dediğin gibi olsaydım... :(

kabahat bendeyse şayet neden karşı koyayımki ?

sen malını sere serpe ortaya koy, sonra çalınsın. ondan sonra hırsızı suçla, olllldu

sapıksın. hemde arkadaşım dediğin kişinin karısını kesecek kadar sapıksın. dahada beteri bu yazıyı yazacak kadar sapıksın.

sapıklığının ispatı da yukarıda yazdığın ileti. işte sizler karınızı bu yüzden örtüyorsunuz. başkasının evine gidip onun karısını kızını kesiyorsunuz sonra ya oda benim karımı kızımı keserse? diye 6 yaşındaki kızınızın başını örtüyorsunuz.

sonra neden islam düşmanısınız die masum poslarına yatmıyormusunuz işte delirten nokta bu.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 41
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bence çok ayıp etmişsiniz. Batılı toplumlarda bir adam öte ki adamın karısı hakkında böyle bir uyarı da bulunsa o adam demez mi "Sen benim karıma o gözle mi bakıyorsun" diye bir de bunların birbirlerine yakın arkadaşlar olduğu düşünülürse, sen nasıl böyle bişey düşünüp diyebilirsin :angry: ... ya da şöyle düşün seni o arkadaşların bir gün yazlıklarına çağırsalar ve sen gitsen o gün denize girmek için plaja gittiğinizi varsayarsak, arkadaşınızın eşi haşema değil de bikiniyle denize girmeyi tercih etse siz arkadaşınızı bu konuda uyarır mısınız? Eşinin buna tepkisi ne olur hiç düşündünüz mü? bu kadar yobaz olmayın, sizin niyetiniz kötüyse başörtüsüne de tahrik olabilirsiniz ki bunun örnekleri çokça mevcuttur.

allah beni senin gibi insanlardan uzak tutsun.eğer varsa tabii.

tarihinde YuceEgo tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

sadeceta,ben aseksüelim,yani kadınları senin gördüğüm gibi cinsel obje olarak görmüyorum.

benim için önemli olan sevgidir.

o kadar çok severim ki karşımdakini,ONA KARIŞAMAM.

onu vereceği kararlar konusunda serbest bırakmalıyım.

benim için rahat olması,o dünya güzelliğini kapamaması kafidir.

sen şimdi müslümansın ya sadeceta,söyleyeyim,havva çalılarlamı kapanıyordu ?

madem örtüneceksin,allah zahmet ettirmesede ÖRTÜLÜ OLARAK YARATSA OLMAZ MI.

sen o evde olucaktın sadeceta,bi eşim olduğunu farzedelim,sen o eve gelicen,böyle konuşucan,o eve girişin olur çıkışın olmaz sadeceta,o ev senin başına yıkılır sadeceta.

senin tamponunu patlatırım sadeceta.

ama eğer bunları yaparsam hayvan hakları koruma derneği bana tazminat davası açar,boşu boşuna tazminat ödemeye niyetim yok.Gerçi senin amip,öglena vb. gibi tek hücreli bir canlı kadar şerefli olabilme şansın bile sıfır,ama biz yinede sana torpil geçiyoruz seni hayvandan sayıyoruz sadeceta.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bu tip arkadaşların sonu;

http://www.gazetesok.com/haber.jsp?cid=69468

bkz: damacanaya tecavüz etmek

bkz: damacanayla mastürbasyon yapmak

yada acı son;

bkz: allah allah kontisi kim mikti

kim miktiye gidebilir bu arkadaşta bir gün.

haberlerde görmek istiyorum kirlenmiş bir şekilde bunu elbet.

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bir insan vücuduyla öne çıkmamalı. Ben varım diyorsa şayet, kişiliğiyle var olmalıdır.

O zaman neden örtüyoruz kadınları? Vücuduyla öne çıkmamasını istiyoruz madem ve istiyoruz ki kişiliğiyle dikkat çeksin ve saygı görsün, onu senin anladığın anlamda örtmek de vücuduyla ilgilenmek demek değil mi?

Ne farkı var kardeşim?

Ayrıca vücuduyla dikkat çekmek isteyen kadına ne hakla müdahale edebilirsin? Sana ne?

Kadının en önce aklı ve zekasıyla öne çıkmasını istemek ve dilemek ayrı, bunu yapmayan/yapamayan kadına müdahale edip zorla örtmeye çalışmak ayrı.

Anlamıyor musun aradaki farkı?

Ayrıca kadın hem aklı ve zekasıyla, hem de giyimi ve vücuduyla da dikkat çekebilir. Ya da toplam güzelliğiyle..

Bence şahane bir şeydir bu.

Korkaklar, güvensizler sizi..

Bir halt da bilseniz; içim gam yemeyecek..

Sitelerde Paylaş

sen ne terbilyeli bir kızsın öyle :)

sadeceta bu konuda daha önce konuştuk ve sen paltolu birine niye öküz gibi bakarlar sorusuna cevap veremedin :D

ama edepsizlik kıyafette değildir bunu bilmemen garip hala forumda yazıp yazılanları görüp de :D

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kuranda örtünmeyle ilgili bir ayetin sonunda- işte bu tanınasınız ve eziyet edilmeyesiniz diyedir- diye bir ifade vardır..

yani amaç rahatsız edilmeyi önlemektir...

akıllı insan toplum içinde rahatsız edilmeyecek şekilde giyinir...

toplumun durumu giyim sınırlarını da belirler...

Sitelerde Paylaş

Hatalarla dolu bir yazı, yani sadecetanın kendi hayal gücünün ürünü.

Arkadaşının eşi gelince sen rahatsız olursun çünkü şeriatçısın, onu görünce cinsel dürtülerin aklına geliyor ve bunu bu şekilde kapatmaya çalışıyorsun. Peki arkadaşın neden rahatsız olsun, hem içki içiyo hemde eşi normal giyinen birisi. Eşini eski arkadaşıyla tanıştırmak onu rahatsız ediyorsa bunda vardır bi mantık hatası. Mesela ben sevgilimi eski dostumla tanıştırmaktan mutluluk duyardım.

Neyse hikayeyi geçelim, burada demek istediğin belli, kadınlar sadece eşleri tarafından görülsün. Çözümün de beli, eve erkek geldiği zaman kadın saklansın, yolda yürürken erkek görürse arkasını dönsün yüzünü kapatsın, Araplar gibi her yerini kapatsın. Ne oldu şimdi, islam kadına değer mi vermiş oldu, yoksa onu aşağılayıp yerin dibine mi soktu.

Burada kabul etmen gereken şey insanın da bir hayvan olduğudur. Her canlının cinselliğe ihtiyacı vardır, yani bu yüzden kadınlara ikinci sınıf insan muamelesi mi yapılmalı. Mantıklı olun biraz.

Ve kendine bir eş bul, diyeceğim bu.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...