Jump to content

SİGARA

Recommended Posts

Benim birakmamin 4. yili. Highone kesinlikle hakli az dayanin bir daha asla donemezsiniz. Benim birakmam imkansizdi, niyetim de yoktu. Ama Allen Carr'in kitabini okudum ve "gercekten cok sacma bunu icmek yaa naapiyorum ben?" dedim. Uc gun sonra da biraktim. Gunde 3 paketi buluyordum. Yapabilirsiniz. Gercekten, ben yaptiysam herkes yapar.

tarihinde kikima tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 163
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Benim birakmamin 4. yili. Highone kesinlikle hakli az dayanin bir daha asla donemezsiniz. Benim birakmam imkansizdi, niyetim de yoktu. Ama Allen Carr'in kitabini okudum ve "gercekten cok sacma bunu icmek yaa naapiyorum ben?" dedim. Uc gun sonra da biraktim. Gunde 3 paketi buluyordum. Yapabilirsiniz. Gercekten, ben yaptiysam herkes yapar.

Bende sigara içerken senin gibi ben bıraktıysam herkes bırakabilir diyenler çıkıyordu.. Onları kaale almaz güler geçerdim.. Şimdi bende senin gibi aynı şeyi söylüyorum... Sigarayla aşk yaşadığımı daha önce belirtmiştim.. Daha fazla söze gerek yok sigarasız gerçek özgür bir insan olmanın tadına varırsanız gerisi kolay.. (Özgürlük derken, uçağa binmeden önce yarım paket uçaktan indikten sonra yarım paket içmek zorunlulukmuş gibiydi.. Ha bu arada sorun uçuş korkum değildi.. Genelde 10 saat civarı uçarım.. 10 saat sigara içmemenin acısını çıkartmaktı derdim. 

Sitelerde Paylaş

Benim birakmamin 4. yili. Highone kesinlikle hakli az dayanin bir daha asla donemezsiniz. Benim birakmam imkansizdi, niyetim de yoktu. Ama, Allen Carr'in kitabini okudum ve "gercekten cok sacma bunu icmek yaa naapiyorum ben?" dedim. Uc gun sonra da biraktim. Gunde 3 paketi buluyordum. Yapabilirsiniz. Gercekten, ben yaptiysam herkes yapar.

Valla ben, kitap filan okumadım, aniden bıraktım. Bende buna şaşırdım ama, büyük bir başarıydı.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Valla ben, kitap filan okumadım, aniden bıraktım. Bende buna şaşırdım ama, büyük bir başarıydı.

Öncelikle senin bu başarını kutlarım.. Sigara düşmanı olacağım aklımın ucundan geçmezdi..

Bu arada herkesin senin gibi olmasını bekleyip Allen Carr ı kötülemen hoş değil.. Zira söz konusu sigara gibş bir uyuşturucu...

Bunları derken tekrar seni iraden için kutlarım.. Ama lütfen senin gibi olmayanların yoluu tıkamamanı da dilerim..

Ciddi anlamda günümüzde sigara ile savaşta en büyük yardımcı Allen Carr ın yöntemidir, Harun gibi iradesi güçlü arkadaşlar haricinde en etkili yöntemde Allen Carr a başvurmaktır...

(Bu arada internetten beleşe indirip sigara gibi bir uyuşturucudan beni kurtaran Allen Carr a minnet borcumu yalakalık yaparak ödemiş oıluyorum)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...