Jump to content

BİR KIZIN HAYATINI KURTARMAK

Recommended Posts

ame = 'pisinge' date = '25 Aralık 2009 - 09:17 'timestamp = '1261765075' post = '536246 ']

eski kültürden eser kalmadı ki artık

kızım olmadan asla'yı okudunmu kedicik ben 4 kez okudum

iran cehennemden farksız

[/ quote]

Yaparlar.Mollaliktan önce ki Iran i bir incelesene youtube de.Persler tarihin ilk halklarindandir,cinliler,hindular gibi.Top simdi yine onlarda.. ^_^

Sitelerde Paylaş
  • İleti 42
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Iran eski bir kültürdür.Oraya gercek anlam da demokrasi kendi halki getirecektir. mollaligida yikacaklardir.Buna gözüm gibi eminim...

Babamların dükkanına iranlı karı-koca gelmişti (karısının başı açık hatta miami'den tatile gelmişler gibilerdi)

Ahmedinejad'tan bahsedince ahmedinejad'dan nefret ettiklerini söylediler.

ama bu istisna,İran öyle değil.

İran bunu kendi seçti.

Yazık etti tarihine.

Bu sözümü not alın arkadaşlar;

Milletleri tarihleri kurtaramaz,o tarihleri yaşatanlar kurtarabilir.O tarihlerden eser yoksa eğer kurtuluş yoktur.(incil gibi oldu kurtuluş yoktur derken ama neyse)

tarihinde VahsiZenci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ame = 'pisinge' date = '25 Aralık 2009 - 09:17 'timestamp = '1261765075' post = '536246 ']

eski kültürden eser kalmadı ki artık

kızım olmadan asla'yı okudunmu kedicik ben 4 kez okudum

iran cehennemden farksız

[/ quote]

Yaparlar.Mollaliktan önce ki Iran i bir incelesene youtube de.Persler tarihin ilk halklarindandir,cinliler,hindular gibi.Top simdi yine onlarda.. ^_^

yahu evet biliyorum ama artık onlar kendini arap zanneden öküzler topluluğu olmuş

ben umutsuzum amerika falan işin içine karışırsa belki yıkılır pislik rejim

Sitelerde Paylaş

Kabeimamı bu olayı aynen yaşadı, buna emin olabilirsiniz.

Olabilir.

Böyle şeyler yaşayanlar genelde ''kim olsa aynını yapardı'' derler.

Kabeimamı yaptığı işten çok memnun, mütevaziliğe de gerek yok tabi. Adam kızın hayatını kurtarmış. Nasıl övsek nasıl yerlere göklere sığdıramasak şimdi bilemiyorum ama asıl felaket şimdi başlamış sanırım.

Böyle bir adam artık o ailenin başına da kakar ''kızınızın hayatını kurtardım'' diye iki de bir.

Sonunda o insanları ''keşke bıraksaydın da ölseydi'' demek zorunda bırakmazsan kahramanlığını ozaman tamamlamış olursun, süperimam:)

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Türkiye'deki İslami teşkilatlar İran'daki cinayetlere dur diyebilirler.Türkiyemizde ki İslami kurumlar neden İran'daki vahşete tepki göstermiyorlar.En azından Fettullah Gülen neden İran'da yapılan idamlar için ayatullahlara bir mesaj geçmiyor.Bunun dışında Nakşiler Süleymancılar vs. neden İran'a mesaj geçmiyorlar.

Sitelerde Paylaş

Türkiye'deki İslami teşkilatlar İran'daki cinayetlere dur diyebilirler.Türkiyemizde ki İslami kurumlar neden İran'daki vahşete tepki göstermiyorlar.En azından Fettullah Gülen neden İran'da yapılan idamlar için ayatullahlara bir mesaj geçmiyor.Bunun dışında Nakşiler Süleymancılar vs. neden İran'a mesaj geçmiyorlar.

Haklısın, bunlara dur denilebilir.

Sitelerde Paylaş

marcos fetonun dini imanı para mevki de ondan

Sitelerde Paylaş

Adım Zeyneb Celaliyan, 27 yaşında Kürt kızıyım, siyasi tutuklu olarak İran hapishanesinde yatıyorum. Hakkımda verilen ölüm cezası İran Yüksek Mahkemesi tarafından onaylandı. Şu anda çok kötü koşullar altında yaşıyorum. Sürekli bir işkence ve kötü muamele altındayım, beni savunmak için bir avukatım bile yok. Yargılandığım mahkeme ise sadece birkaç dakika sürdü. Mahkeme bana, 'Sen Allah'ın düşmanısın, çok yakında tüm Allah düşmanları gibi idam edileceksin' dedi. Hakimlerin tümü mahkeme sürecinde idam edilmem lehinde oy kullandılar. Ben, annem ve ailemden hatır istemek için hakimden izin istedim. Hakim ise bana 'kapa çeneni' diyerek isteğimi reddetti. Tüm insan hakları savunucularından, kadınlardan bana yapılan haksızlığa karşı çıkmalarını ve yardımcı olmalarını istiyorum.'

Sorma marcos, onlar şu anda çok meşguller, şu anki odaklandıkları konu Türk Silahlı Kuvvetleri.

Gönlünü ferah tut değerli kardeşim, TSK aradan çıkınca sadece Zeyneb Celaliyan ile değil, senle de ilgilenecekler merak etme !

Ta ki ''itle yatan, bitle kalkar'' atasözünün doğruluğu anlaşılıncaya kadar ...

Bilmem anlatabildim mi?

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Amerika sovyetler yıkıldıktan sonra azerbeycen gibi bazı türk cumhuriyetlerinde iranın aleyhine fethullah güleni kullandı.

Fethulah güleni bir kasedini dinlemiştim oda zaten iran düşmanıymış gibi kendisine verilenmi yoksa kendisininmi atladığı bu görevden dolayı çok grurlanıyordu.

Yani anlayacağın amerikayla birlikte orda İran aleyhine işler çeviriyor.

Kendini bu anlamda kullandırıyor. Sonuçtada Amerikanın sevgisini ve desteğini alıyor.

Fethullah gülenin iran tarafından pek sevileceğini sanmıyorum.

Sitelerde Paylaş

Sorma marcos, onlar şu anda çok meşguller, şu anki odaklandıkları konu Türk Silahlı Kuvvetleri.

Gönlünü ferah tut değerli kardeşim, TSK aradan çıkınca sadece Zeyneb Celaliyan ile değil, senle de ilgilenecekler merak etme !

Ta ki ''itle yatan, bitle kalkar'' atasözünün doğruluğu anlaşılıncaya kadar ...

Bilmem anlatabildim mi?

Ben seni anladımda sen beni anlamamışsın

"Ta ki ''itle yatan, bitle kalkar''

Bizki kimseyle yatmayız eğer biriyle yatacak olursak aktif olan biz oluruz.

Sitelerde Paylaş

Amerika sovyetler yıkıldıktan sonra azerbeycen gibi bazı türk cumhuriyetlerinde iranın aleyhine fethullah güleni kullandı.

Fethulah güleni bir kasedini dinlemiştim oda zaten iran düşmanıymış gibi kendisine verilenmi yoksa kendisininmi atladığı bu görevden dolayı çok grurlanıyordu.

Yani anlayacağın amerikayla birlikte orda İran aleyhine işler çeviriyor.

Kendini bu anlamda kullandırıyor. Sonuçtada Amerikanın sevgisini ve desteğini alıyor.

Fethullah gülenin iran tarafından pek sevileceğini sanmıyorum.

Haklısın tam not

Sitelerde Paylaş

Bak bak bak.. Doktor hemen de savunmaya geçmiş..

Haklısınız, biraz insaf gerçekten.

Kabeimamı,

Senin daha önceki öykülerin de çok güzeldi. Bu öykü gerçek mi değil mi bilmiyorum ama, oldukça başarılı.

Sürüklüyor ve çok rahat okunuyor. Bence devam etmelisin.

Sadece tırnak içine alarak özellikle vurgulamak istediğin son cümlene takıldım biraz. Umarım açıklarsın.

"Çıtır Cips Fıstık."

Hanım efendi,

Tabiki bu olay gerçek. Kızın kafası yarılmış vaziyette iken, ben cep telefonum vasıtası ile bu olayı belgeleyebilirdim. Ama yapmadın. Neden? Birisi bizi fotoğraf çekerken görse lanet okumaz mıydı?

Haydi bizi kimse görmedi ben bu belgeleme işi ile meşgulken, ölseydi ben kendi - kendime lanet okumaz mıydım. Laf kalabalığı bir yana bu olay tamamen gerçektir.. Tek milimetre farklılaştırılmadan anlatılmıştır.

Evet ben "çıtır cips fıstık"' a bayılırım. BJK maçlarında en büyük dert ortağım.. Siz bu cips fıstığı yemediyseniz, veya hiç tanışmadıysanız şiddetle tavsiye ederim.. Google' nin görseller bölümüne yazın, resimlerini bulmanız mümkün..

----

Sayın Deregezen abi :

Gerard buter değil abi.. Google da bu yazım ile aratırsan karşına çok az sonuç çıkar..

Gerard Butler olacak.

Sağlık görevlilerimiz bizim başımızın tacı. Ama bazen içlerine kaplumbağa kaçmış gibi hareket ediyorlar.

Bu görevlilerin biraz daha atik-tetik olması lazım değil mi?

Selamlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...