Jump to content

Kur'an'daki Çelişkiler Doğru mu? -1

Recommended Posts

Benimki ihtimal falan değil, apaçık gerçek. Araplar-yahudiler bir tanrı var dedi diye gerçek olmuyor onların dedikleri.

Körü körüne iman bu arap-yahudi masallarını ciddiye alıp inanmaktır.

Daha da acıklısı, bu arap yahudi masallarına inanmayınca sadist bir tanrının seni sonsuza kadar yakacağına inanmaktır. Korku o kadar derinlere işlemiş ki, saçma olduğu görüldüğü halde bile kurtulamıyor bazı insanlar.

Kesin gercek demen senin kendi gorusun. Bir baskasina dayatman icin elinde kesin kanitin olmasi gerekir.

Diger soylediklerinde gayet mantikli ve herkesin sorgulamasi gereken seyler

Sitelerde Paylaş
  • İleti 664
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kesin gercek demen senin kendi gorusun. Bir baskasina dayatman icin elinde kesin kanitin olmasi gerekir.

Diger soylediklerinde gayet mantikli ve herkesin sorgulamasi gereken seyler

Adama bak! Arap-yahudi palavraları için bir de benden kanıt istiyor!!

tarihinde sağduyu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu hersey icin gecerlidir. Gercekligini ispatlayamayacagin sey veya ispatlamadigin sey kesin olamaz

Bu açıdan bakıyorsan dünyada binlerce din ortaya çıkmış, neden hepsini de kabul etmiyorsun? Sen onların gerçek olmadığını ispatladın mı? Mesela yunanlıların ortaya attığı tanrıların varlığına da inanıyor musun?

Sitelerde Paylaş

Bu açıdan bakıyorsan dünyada binlerce din ortaya çıkmış, neden hepsini de kabul etmiyorsun? Sen onların gerçek olmadığını ispatladın mı? Mesela yunanlıların ortaya attığı tanrıların varlığına da inanıyor musun?

Benim sahsi fikrimi soruyorsan eger ben hicbirini kabul etmiyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...