Jump to content

Erbakan:Encok gücüme giden , Türkiyeyi Israile bir il yapacaklar

Recommended Posts

Iste böyleee,

Gelin birazda Erbakani dinleyelim.

Erdogan icin bahin neler söylüyor.

'En çok gücüme giden nedir? Biliyor musunuz?'

291220091036386552144_2.jpgErbakan: En çok gücüme giden nedir? Türkiye’yi İsrail’e vilayet yapacaklar. Biz bu kadar açık durumu bu millete 40 senedir nasıl anlatamıyoruz?

Müren’in bir filmde el bombasını, “Kahrol düşman, al sana bomba” diyerek atmasını örnek gösteren Erbakan, “Herkesin çok çalışması lazım. Zeki Müren askere gitmiş biliyorsunuz. Müren’in yaptığı gibi ‘kahrol düşman’ diye atarsan el bombası ayağının dibinde patlar. Saadet’i iktidara getiremeyiz” dedi.

Milliyet Gazetesi'nden Abdullah Karakuş'un haberine göre bazı parti yöneticilerinin de katıldığı toplantıda Erbakan, oyların artırılmasına yönelik talimatlar yağdırdı. Erbakan, şunları söyledi:

“Size şimdi ‘filanca mahalle temsilcilerini toplayın’ desem yarısını zor toplarsınız. Toplantılarınızı düzenli yapın. Aidatlarınızı alın. Gazetemiz için (Milli Gazete) abone yapın. En çok neye yüreğim yanıyor biliyor musunuz? Koca profesör, aklı başında adam, inaçlı da ama ‘AKP’ye oy veriyorum’ demesin mi. O zaman adama kızmıyorum, kendime kızıyorum.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

Koca profesör Saadet'e niye oy versin.. :lol: İnançlı ise o koca prof mu olur, ultra denyo mu orası da tartışılır.. Ayrıca sadece İsrail düşmanlığı bir fayda getirmez.. Bu da dincilerin pek güzel huyudur, Yahudiler düşman ilan edilir.. :) Bence bu ülke başına gelen herşeyi hak ediyor.. Gerekirse İsrail'in ili yapılabilir.. Benden yana problem olmaz.. Bırakınız yapsınlar, bırakınız geçsinler.. :lol:

tarihinde TRIUMPH tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

bayılıyorum bu yahudi propagandalarına

isteniyorki Türkiye'den başka kimse hükmetmesin tek güç biz olalım,tabi ki herhangi bir ülke başka bir ülkeyi işgal etmek isteyecek,bu o ülkeyle ilişki kurmayacağımız anlamına gelmez ki,sen eline kılıcı alırsın yine dost olursun.İsrail işgal edebiliyorsa etsin ben önlemimi alırım ama toptanda boykot falan yapmam.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Gelin birazda Erbakani dinleyelim.

Erdogan icin bahin neler söylüyor.

'En çok gücüme giden nedir? Biliyor musunuz?'

İsrail'le en önemli anlaşmalar Erbakan döneminde yapıldı.

Bunu bile bile hallen de çıkıp konuşuyor.

İşin en ilginç yanı da Erbakan'ı koltuğundan indiren cuntacılar geçen seçimlerde onu kendi kanallarına davet edip ondan meddet umuyorlardı.

tarihinde Ruslan_Chagaev tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Erbakan neden demiyorki basbakan Türkiyeyi ABD ye 53 eyalet yapacakda,diyorki korkuyorum bu Tayyip Türkiyeyi Israile bir vilayet yapacak.

Demekki Erbakan daha yeni ögrendi basbakanin ve haniminin Musanin cocuklari oldugunu.

Israil yildizi icinde olmak ONU83986.jpg göstermiyormu?

Zavalli Erbakan, bu yasli halinde bu yildizin icindekileri görünce ,Elleemmmmm ancah uyanabüldü uyhudan

SABAHULHEYR Erbakancigim,GÜNÜN AYDIN OLSUN.

Aman kiriz falan gecirme.

Sana IREY verenlerin Israilcilere kaydigina göre.

Sizin partiyaninda Israil düsmanligi POLIMMIS :-)))))).

Erbakancigim Van MINUT ,varmi birsey deyeceyin?

Simdi söyle bakem :-)))

Basbahanin bu badiresi KANLIMI OLACAH , YUHSAM KANSIZMI? :-))))))).

Sen bu islerden iyi anlarsin:-))))))))).

GOZUNU sevdigimin EHTIYARI.

Tolonbeg

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

peki sizin Atatürkçülerle alıp veremediğiniz ne ? Atatürk'e saygısızca hitap ederek bizi gaza getirme anlayışınızdan bahsediyorum.

tolonbeg sende taktın şu kitaba,kimin tohumu olursa olsun yaptıklarıyla mı değerlendiricez ırkıyla mı ırkçılığın lüzumu yok.

Musa'nın Çocukları yani Yahudi'ler erdoğan gibi birini çıkaramayacak kadar saygın insanlardır.

erdoğanı çok büyütüyorsunuz gözünüzde,erdoğan abd uşağı israil uşağı onun bunun ajanı olabilecek kapasitede bir insan değil bildiğin sokak serserisi sokak cahili işte cahil olduğu için cahil halkta oy vermiş bu kadar.

Sitelerde Paylaş

Burjuva Kemal yakışıyor diye kullanıyorum.. Hakaret ettiğim filan yok.. Burjuva küfür değildir.. Öyle algıladıysan senin problemin..

Atatürk'e düşman ideolojini yakıştırarak saygısızlık yapıyorsun.Bunu bir Liberal dese hakaret olmaz ama senin gibi kızıllar diyince oluyor.

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Sevgili Sambaci,okadarda agir konusmani cidden yadirgadim.

Nede olsa TC mizin basbakani.

TC ye milletimize saygisizlih yapmis olmuyormusun.?

Biraz daha yumusak olalim.

Tolonbeg

Milletimizin yanlışlarını ortaya dökmezsek Milletimiz çok süper diyerek kendimizi kandırırız yıllarca yaptığımız gibi.

Önce kendi yanlışlarımızı düzelticez.

Halk cahil kardeşim bunu kabul ediceksin,evine 3 kuruş götüremeyen adam tayyibe sanki ideolojisinden dolayı oy veriyor,tayyip kömür dağıtıyorki adamda oy veriyor.

Elin çiftçisi tayyibe sövüyor ama gidip yine oyunu ona atıyor,seçim öncesi erzak merzak aldığı için.

halk cahil,halk fakir.

kim tayyibe liberal düşünceye yatkın olduğu için oy veriyor tanrı aşkına.

Sitelerde Paylaş

liboşlarda aynı terane,farkları yok.

ama şöyle bir şey var,komünizm toptan saçma bir ideoloji,ama liberalizm kötü bir ideoloji değil,onu kötüleştiren bizim millet.

Evet katılıyorum. Aslında Türkiye'deki liberaller yüzünden bu kanı oluştu bence bir de özgürlükçü bir görüş, bizim muhafazakarlara fazla geliyor..Kendine Atatürkçü diyenlerde dahil.

Sitelerde Paylaş

Bu ülkede şekillenen hiç bir ideolojiye güvenmeyeceksin.

Atatürkçülük dahil ideolojilerin ne hale geldiği malum.

herkes ideolojisi adına fetva veriyor.

dinleştiriliyor.

ülke iç savaşa doğru sürüklenirken komünistler ve liberaller kürt milliyetçilerinin yanında hadi savaşa demedikleri kalıyor,kürtleri kışkırtıyor.

kimse çıkıpta savaş olmasın demiyor.

bireyselci liberaller hele insanlara zerre eşit davranmıyor,türk milliyetçisi tü kaka oluyor forumdaki seyitrıza örneğin kürtçü yaşasın kahraman oluyor.

seyitrızanın komülerce liboşlarca nasıl savunulduğu malumdur.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...