Jump to content

Siteye Yeni Müslüman Üye olmuş.

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • İleti 59
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bi de bana en çok söylenen müslüman değilsin de bari başka bi dine inan ateist olma...

ulan ben zaten dinlere karşıyım sen ne diyosun.. :angry:

hatta tanrı terimi, dinlerin varlığı kadar insanoğluna zarar vermemiştir.

Sitelerde Paylaş

aklısız şuursuz kör maddelerden nasıl hayat meydana geldi(ilimden)

evren yoktan var oldu hayatın başlangıcını açıkla çaıklayamazsan demeki tanrı var(atşbey ama buarda teistim desede bal gibi su katılmamış msülüman)

dünyadaki sanat ve hikmetler( gene ilimden tabi bu bilimsiz ilimde daha ne copyala/yapıştırlar var ama çoğunu okumadan es geçtiğim için buraya yazmıyorum)

Sitelerde Paylaş

Zaten herşey Kuran'da yazıyormuş abi :) yapma ya :) adam okumamış ki nerden bilsin,ona da öyle söylemişler. :)Bazılarının durumuna gerçekten üzülüyorum,göz göre göre kandırılıyorlar. :( bu durumu gerçek hayatta gördüm forumda da diyen olmuştur belki.

Sitelerde Paylaş

1- Evrim varsa neden butun maymunlar, insan olmadilar? :lol: :lol:

2- Kuran´i Muhammed yazdiysa neden bir benzeri yazilamiyor?

3- Kuran´da mucize ve teknolojik gelismeler yoksa, neden her batili bilim adaminin basucunda bir Kuran bulunur? :lol: :lol:

4- Allah´in olmadigini ispatlayablir misiniz?

5- Uzerinde Arapca Allah yazan canlilar dunyaya gelirken, nasil bunlari gormezden geliyorsunuz?

6- Evrim teorisinin coktugunden haberiniz yok mu? :lol: :lol:

7- Ateistler, Hristiyan misyoneri ya da siyonist ajanlar midir?

Simdilik aklima bu kadar geldi.......

tarihinde Onur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

aslında işaretler o kadar çok ki ben uyanıp yola gelemiyorum

bizim tuvaletteki toplam fayans sayısını 10 ile çarpınca benim doğum yılım çıkıyor ortaya..çok büyük hikmet..

not..son derece samimiyim..üşenmedim saydım..yalanım varsa flores adamı olayım..nokta..

Sitelerde Paylaş
  • 1 month later...

müslüman: kuran da çelişki yoktur.. yalan yktur

ateist: nerden biliosn?

müslüman: kuranda yazıyo...

ateist:....!&$@

ateistlerin içindeki korkunç boşluk..

ateistler bilgisizdir..

muhammed 9 yaşşındaki kızla evlenmemiştir..

kuran açık ve nettir...

hakaret ediyrsunuz dinimize(ulan siz sokakta kafir..... ları diye bağırıyosunuz ya)

bu ayetlerin hepsinin mantıklı açıklaması var

harun yahya hocam....

müslüman: kuran değiştirilmemiştir..

ateist: nerden bliosun?

müslüman: kuranda öyle yazıo..

ateist: ulan değiştirilip sonradan eklenmiş olamaz mı bu ayet?

müslüman:sümme haşa...

tarihinde AlchollicA tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
bir de çok değerli kıssadan hisseleri var:

Ateistle ayı hikayesi,

bir ateistle esnaf ve benzerleri gibi...

ben o esnaf ve ateist hikayelerine bayılıyorum.. Bir gün bir ateist, halı satan ya da benzeri bir şey satan bir dükkana giriyor; merhaba diyor ben ateistim ve sizinle konuşmak istiyorum:) Bizim nurcu Fehmi amca hemen içeri buyur ediyor; oooo buyur diyor ateist kardeşim, bir çayımızı iç.. Hergün yaptığı rutin işlerden biri bizim Fehmi amcanın..

Bizim ateist oturuyor çay içmeye.. Hemen ilmini akıtmaya başlıyor Fehmi amca.. Bak görüyormusun odundan elma çıkıyor; üstelik armut var, muz var... Hatta b.k var..

Bir de youtube da dinledim geçenlerde.. O videoyu buldum, buraya koyayım ki; özellikle dağın içinden akan su ve eriyen kar ile ilgili yoruma hayran kalın: ( "Bu akan suyu bir yere toplasak, buzlandırsak, bu dağdan büyük olur:)")

http://www.youtube.com/watch?v=0HzaIqXSNc4...feature=related (Yan tarafta diğer videoları da var üstadın:) )

Muhabbetin girişine dikkat edin.. Bizim ateistin ismi zaten çok uydurma bir isim.. Bir de muhabbetin açılış şekli önemli; yandaki adam dedeye eğilip, dikkat et ateisttir falan diyor:) Bizim dede hemen allahın yarattığı dağdan başlıyor anlatmaya.. Olay gerçek bile değil. Ateistleri küçük düşürmek için cahil müslümanların akıllarına hitap eden şekillerde veriyorlar gazı..

Biz salağız, onlar akıllı:) Hatta çok akıllı.. Ahzab 50'si var bir kere onların:) Sizin var mı..

tarihinde john tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
ben o esnaf ve ateist hikayelerine bayılıyorum.. Bir gün bir ateist, halı satan ya da benzeri bir şey satan bir dükkana giriyor; merhaba diyor ben ateistim ve sizinle konuşmak istiyorum:) Bizim nurcu Fehmi amca hemen içeri buyur ediyor; oooo buyur diyor ateist kardeşim, bir çayımızı iç.. Hergün yaptığı rutin işlerden biri bizim Fehmi amcanın..

Bizim ateist oturuyor çay içmeye.. Hemen ilmini akıtmaya başlıyor Fehmi amca.. Bak görüyormusun odundan elma çıkıyor; üstelik armut var, muz var... Hatta b.k var..

Bir de youtube da dinledim geçenlerde.. O videoyu buldum, buraya koyayım ki; özellikle dağın içinden akan su ve eriyen kar ile ilgili yoruma hayran kalın:

Muhabbetin girişine dikkat edin.. Bizim ateistin ismi zaten çok uydurma bir isim.. Bir de muhabbetin açılış şekli önemli; yandaki adam dedeye eğilip, dikkat et ateisttir falan diyor:) Bizim dede hemen allahın yarattığı dağdan başlıyor anlatmaya.. Olay gerçek bile değil. Ateistleri küçük düşürmek için cahil müslümanların akıllarına hitap eden şekillerde veriyorlar gazı..

Biz salağız, onlar akıllı:) Hatta çok akıllı.. Ahzab 50'si var bir kere onların:) Sizin var mı..

Bir kac saniye icinde oldum gulmekten...

Amca: Topragin midesi var mi?

Ateist: (Bir an dusundu) Yok.

Bir an dusunmus.......... :lol:

Sitelerde Paylaş

O video bende takılıyordu, dedim heralde sorun var.. Aynı videonun başka isimde sunulmuş olanıyla linki değiştirdim.. Yan tarafta bizim dedenin diğer videolarda var:)

En hoşuma giden; "bu dağdan akan suyu toplasak, dondursak, dağdan büyük olur.."

Adamların düşünme kabiliyetini görüyor musunuz? O dağdan akan suyun döngüsünü ancak bu şekilde izah edebilen insanlar var karşımızda.. Cehaletin boyutunu ibretle izleyin.

Sitelerde Paylaş

işte ateistlerin klasikleşmiş çoruşmuş iftiraları

1.ayşe 8 yaşındaydı

2.göğüsleri tomurcuklanmış huriler

3.ahzap- nisa sureleri.

4.hud suresi zariyat suresinde muhammed kendi konuşuyor<oysa allah peygamber adına konuşmuştur>

5.muhammedin 1500 tane cariyesi 2700 tanede genç 20 yaşlardarda hanımları.

6.h.y sahtekar ona inanmayız

7.neden hasta sakat bebekler var.ozaman allah yaratmamıştır

8.müslüman erkeklerin hepsi şehvet düşkünü biz çok namusluyuz

9.müslümanlar 4 kadınla evleniyolar bu bir ahlaksızlık,kadınada 4 erkek hakkı verilmeli<oysa ateist erkeklere sorun kimse eşini paylaşmaz>

10.zariyat 47 evren genişletilmemiştir.

11.allah ol diyince olamaz biz neden bi anne babadan olduk aniden olsaydık

12.bizim kalplerimiz değil müslümanların kalpleri mühürlüdür

13.biz ateistler hepimiz araştırmacı bilim adamıyız herşeyi biliriz müslümanların hepsi cahil

14.müslümanlar kuran okumazlar biz çok okuruz

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...