Jump to content

Yeni yıla nasıl girdik

Recommended Posts

Geceyarısından sonra eve dönünce ardarda iki tane korkucuklu film izledim. :D Umarım yeni senemde tüm korkular hep filmlerde olur..İlk defa bir yılbaşını birasız kutladım daha da başka bi şey içerek kutlamam.Ağzımın tadı kaçtı a dostlar.Ne buldumsa sofrada tıkındım,sabah tartıldım 1 kilo almışım yaw..Olmaz ki... ^_^

Sitelerde Paylaş

YUH, ATEİSTLERE DE BAK..

E2, YADA CNBEC-E 'DE VİCTORİA S SECRET DEFİLESİ BAKARAK YILBAŞINA GİREN OLMADI MI?

BEN ŞAHSEN ÖYLE GİRDİM DE..

YANIMDA BÜYÜK BOY CİPSİM.. COLA.. OHHHH

KARŞIMDA : ALESSANDRA, MİRANDA, DOUTZEN, BEHATİ, İZABEL, MARİSSA, HEİDİ, KAROLİNA, .......

DAHA GİDER BU LİSTE.

ULAN BİZDE SİZİ BİRİKİMLİ GÖZÜ AÇIK BİR ŞEY SANIYORUZ BE

Sitelerde Paylaş

Geceyarısından sonra eve dönünce ardarda iki tane korkucuklu film izledim. :D Umarım yeni senemde tüm korkular hep filmlerde olur..İlk defa bir yılbaşını birasız kutladım daha da başka bi şey içerek kutlamam.Ağzımın tadı kaçtı a dostlar.Ne buldumsa sofrada tıkındım,sabah tartıldım 1 kilo almışım yaw..Olmaz ki... ^_^

Korkucuklu filmi (ne demekse?) nerede seyrettin? Ben 1 (bir) civarında korkucuklu (korku olabilir mi?) bir film aradım, bulamadığımdan yattım. Sabah kalktığımda dokuz bile değildi...

Sitelerde Paylaş

YUH, ATEİSTLERE DE BAK..

E2, YADA CNBEC-E 'DE VİCTORİA S SECRET DEFİLESİ BAKARAK YILBAŞINA GİREN OLMADI MI?

BEN ŞAHSEN ÖYLE GİRDİM DE..

YANIMDA BÜYÜK BOY CİPSİM.. COLA.. OHHHH

KARŞIMDA : ALESSANDRA, MİRANDA, DOUTZEN, BEHATİ, İZABEL, MARİSSA, HEİDİ, KAROLİNA, .......

DAHA GİDER BU LİSTE.

ULAN BİZDE SİZİ BİRİKİMLİ GÖZÜ AÇIK BİR ŞEY SANIYORUZ BE

Bizi Muhammedi'ler gibi uçkurundan başka bir şey düşünmeyen, kendin gibi arızalı sanmışsın ve yanılmışsın.

Sitelerde Paylaş

Korkucuklu filmi (ne demekse?) nerede seyrettin? Ben 1 (bir) civarında korkucuklu (korku olabilir mi?) bir film aradım, bulamadığımdan yattım. Sabah kalktığımda dokuz bile değildi...

Dvd de izledim.Korsan ayıptır söylemesi.. B)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...