Jump to content

şanlı tc askeri(!)

Recommended Posts

• İleti 241
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cesetlerin sürüklenmesi bişey değil de ıska geçen iki hafif ''tekmemsi'' mi vicdanınızı sızlatıyor yani? :)

Hayır. Ama videoya ''türk askeri cesetleri sürüklüyor'' yazılsaydı kimsenin ilgisini çekmezdi di mi?

Aman ne kötü olay, ne utanç duyulacak mesele.

Cesetleri omuzlarında taşımalılardı.:)

tarihinde NiHiL tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

pes doğrusu.

Ne yapmaları lazımdı ? Öpüp bağırlarınamı basacaklardı ?

Bir bedene tekme atmanın, onun canlılıgını sorna erdirilmesinden, öldürülmesinden daha ilginç bulmana pes diyorum.

Kaldı ki düşmana yapılan bu hareketi sanki "asker sivil vatandaşa uyguluyor" gibi "işte asker bu" demen fevkalade ahmakça.

tarihinde Mamut tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İyi yapıyorlar..Molotofçu şerefsizlere ne yapılsa azdır.

Ayrıca, başlığı açan vatandaşın forumdan atılmasını talep ediyorum.

Sitelerde Paylaş

pes doğrusu.

Ne yapmaları lazımdı ? Öpüp bağırlarınamı basacaklardı ?

Bir bedene tekme atmanın, onun canlılıgını sorna erdirilmesinden, öldürülmesinden daha ilginç bulmana pes diyorum.

Kaldı ki düşmana yapılan bu hareketi sanki "asker sivil vatandaşa uyguluyor" gibi "işte asker bu" demen fevkalade ahmakça.

ben sana öpüp bağrınamı basılmamlılar diorm nie çarpıtıosun ama en azından tekme vurmaları gerekmezdi dmi dmi çok iyi yapmıslar tekme vurmaları hoşunuza gdio dmi tamam bu çatışma iki tarafta birbirini vuracak ama öldükten sonra ölülere bu şekilde yapmalarını doğru bulmuorm

Sitelerde Paylaş
tamam bu çatışma iki tarafta birbirini vuracak ama öldükten sonra ölülere bu şekilde yapmalarını doğru bulmuorm

Doğru bulmuyormuş.

Teröristler ve askerler arasındaki şey oyun mu sanıyorsun. -''Birbirinizi incitmeden oynayın'' deseydin bari...

Düşmanlık böyle bişey. Tabiki tekmeleyecek, tükredecek, küfredecek.

Sitelerde Paylaş

İyi yapıyorlar..Molotofçu şerefsizlere ne yapılsa azdır.

Ayrıca, başlığı açan vatandaşın forumdan atılmasını talep ediyorum.

peki aynısını pkkliler bi askere yapsa onun cansız bedenine tekme vursa yada herhangi bi akrabanın yakınının ölüsüne tekme vurulsa hoşmu olur sence

ayrıca forumdan atılacak bişe yapmadm aynı şey askere yapılsa bunuda başkası yayınlasa işte ''teröristler'' askerlerimizin cenazesine tekmeledi die başlık açsalar yine forumdan atılmasımı gerekicek gerçekten çok darsın

Sitelerde Paylaş

peki aynısını pkkliler bi askere yapsa onun cansız bedenine tekme vursa yada herhangi bi akrabanın yakınının ölüsüne tekme vurulsa hoşmu olur sence

ayrıca forumdan atılacak bişe yapmadm aynı şey askere yapılsa bunuda başkası yayınlasa işte ''teröristler'' askerlerimizin cenazesine tekmeledi die başlık açsalar yine forumdan atılmasımı gerekicek gerçekten çok darsın

şahsen benim vicdanıma veya penisimi bile kalınlaştırcak bişe olmadı...Açıkcası adam milletçi duygusuyla ülkesine zarar verenlere yaptığı muamele kaldiki bunu her milletçi yapar.....Şimdi gelelim senin gereksizce yok akraba yok asker ne oluyoz anasını satim ülke düzenini bozan birine tekme atıyorda çok mu sızlıyor canın ..

Sitelerde Paylaş

Şovanizmin kanla beslediği insanlardan çokta farklı bir şey beklemek doğru değil ancak yorum yapanlarında savaş suçları hakkında herhangi bir bilgisi yok sanırım.Sanırım haklı bulanlar israil askerlerinin şu itirafına da hak verecek

http://www.cnnturk.com/video/turkiye/2009/07/15/54.israil.askeri.savas.suclarini.anlatti/14319/index.html

Savaş ortamı diye insanlıktan çıkmak.

Sitelerde Paylaş

Yapılan hareket yanlış bunu herkesin kabul etmesi gerekir

Ama arkadaşın yaptığı sanki tümevarım yöntemiymiş gibi geldi bana

Bir asker hata yaptıysa bütün Tsk'yı yada T.c'yi niye bağlasın ki?

Bu videoyu koyan arkadaş bundan ne gibi bir sonuç çıkarmamızı bekliyor?

Sitelerde Paylaş

Neymiş kafasını tekmeliyomuş, sen o köpek leşine tekme atan adamın neler yaşadığını biliyomusun?

Birlikte yiyip içtiği, can dostu silah arkadaşları yanıbaşında can veriyor, bedenleri parçalanıyor. Senin gibi aşağılıkta onun bu yaptığı hareketten aklı sıra çıkar sağlayacak. Hadi git işine.

O cesetleri bana verseler neler yapacağımı tahmin bile edemezsiniz.

Sitelerde Paylaş

Yapılan hareket yanlış bunu herkesin kabul etmesi gerekir

Hayır efendim, yanlış filan değil. Son derece doğru ve yerinde bir hareket.

Cesedi tekmelenen adam halktan biri değil, askere ve halka kurşun sıkmış bir haindir.

Askerlik yaptığım için, savaş hukukunu iyi bilirim.

Bu hainlerin tekmelenmesi, mahsurlu bir hareket değil, bir tür aşşağılamadır ve nefretin göstergesidir. Çünkü bunlar, aşşağılık insanlardır.

Çünkü artık, askerinde canına yetmiş durumdadır.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Savaşın insanın psikolojisini bozduğunun kanıtıdır videodaki görüntüler.Ne yazıkki askerliğini savaş bölgesinde yapanlar bir süre sonra anormal davranışlar göstermeye başlarlar.Bu anormal davranışları askerlik bittikten sonra ailelerine eşe dosta da göstermeye devam ederler.Tedavi görmeleri en uygunu.

Savaş kötüdür işte

Sitelerde Paylaş

Benim söylediğim şey şudur

Tabiki bir kişi devlete isyan ettiyse bunun cesasını çekecek

Cezası neyi gerektiriyorsa

Ben cesedin tekmelenmesini anlamıyorum

biliyorum kolay değil savaş şartlarında kendini kontrol etmek

ama bu bile bu yapılan yanlış hareketi doğrulamaz

Bu konuda ne derseniz deyin benim düşüncem bu

Sitelerde Paylaş

Iste böyleee,

Savasta hersey olurda.

Nerden biliyorsun onun Türk oldugunu?

Ya babasi PKK lilarca öldürülen bir kürtse.

Cerkezde olur

Abazada

Lazda

Arnagutta

Rumda

Gurcüde

Olurda olur.

Topal Osman Rumlarin köyleri basip insanlari öldurmesine okadar kizmiski,yakaladiklari rumlari gemisine götürüyor kömür yerine rumlari atiyormus geminnin ocagina.

Isin icine öldürme girdimi hersey olur.

Sagken acimayip kursun atiyorsunda,ölünce sürüklenmeyi nedenyersiz buluyorsun anlamadim.

Bir köyü insanlariyla bebeleriyla barabar yakanlara altindan taputmu yapalim ne deyonuz ,maraSIMlami tasiyalim ipekliler icinde.

Tolonbeg

Sitelerde Paylaş

ben sana öpüp bağrınamı basılmamlılar diorm nie çarpıtıosun ama en azından tekme vurmaları gerekmezdi dmi dmi çok iyi yapmıslar tekme vurmaları hoşunuza gdio dmi tamam bu çatışma iki tarafta birbirini vuracak ama öldükten sonra ölülere bu şekilde yapmalarını doğru bulmuorm

Sanırım iki tarafı da eşit görmektesiniz...

Burada eminim ki tarafınızı belli etmektesiniz... Bir olayın kötü olduğunu ya da yapılmaması gerekliliğini farklı şekillerde yani usturuplu bir dille aktarılmalıdır; ancak kişinin düşünceleri bu işe karışırsa çok kolay bir şekilde aslında neler düşündüğü de bulunabilir...

Sitelerde Paylaş

Savaşın ortasında eğitimsiz , fakir bir ailede dünyaya gel

eğitilme , bakılma , yetiştirilme , hor görül

Sonra kandırsınlar seni çık dağa belki üç kuruş paraya , belki karın tokluğuna

sonrada vatan haini diye öldürsünler seni

ne yazık ki bu şekil bir konumda olup kandırılan çok insan var vatandaşına insan haysiyetine yakışır bir hayat vermeyen , onun kimliğini inkar eden devletin hiçmi suçu yok?

içlerinde kalleşler , vatan hainleri elbet var hepsi bu saydıklarım gibi değil ama buda bir reailite

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...