Jump to content

şanlı tc askeri(!)

Recommended Posts

• İleti 241
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Başlık iyice saklanmış kinin ortaya çıkarılma yerine dönüşmüş.

Öncelikle "ırk" diye bir şey yok sevgili arkadaşlar. Kürt ırkı da yok, Türk ırkı da yok. Bu konuda Bilim Forumu'nda açılmış başlıklar var, bir zahmet gidip okuyun.

Bütün bir halkı terör örgütüyle direkt bağlantılı ilan etmek ve eleştiri adı altında kin kusmak ne demektir, onu da bilmiyorum.

Hiç mi tanıyıp sevdiğiniz, anlaştığınız Kürt biri yok etrafınızda? Bu insanlar birdenbire mi çıktı ortaya da ilk kez karşılaştığınız "yaratıklar" gibi sözetmeye başladınız?

Son dönem ortaya çıkan PKK destekçisi Kürtler yüzünden bütün bir halkı kötülemek, kin ve nefret kusmak insanlıktan uzak bir davranıştır. Irkçılıktır, ayrımcılıktır.

Ayrılıkçı Kürtler dediğiniz ve çok kızdığınız o insanlardan farklı değilsiniz bu anlayışınızla.

Güneydoğu'daki, ya da adını verelim oradaki Kürtler'in gerici ve ilkel kimi geleneklerini, cehaletini ya da adı her ne ise... eleştirmek ve ülke sorunun bir parçası olarak görüp çözüm önerileri sunmaya çalışmak veya haklı olarka kızmak farklı, bütün bir halkı sırf etnik kökeni nedeniyle "yaratık" ilan etmek farklı.

Ayıptır. Bunda en küçük bir iyi niyet yoktur.

Sitelerde Paylaş

neye karşı olduğunuzu bilin ırkçılığın türkü kürdü lazı almanı amerikanı rumu olmaz olursa boyle olur

Almanya'da Türkleri Kıro olarak tanıyorlar,Neden acaba ?

Almanya'da bizim birazcık türban takan Türk'ler ve malum Kırolar yüzünden Hitler ırkçılığı arttı,yazık lan adamlara.

Fransadada var bu kırolardan,amerikadada var,Dünya bizi Kıro gibi tanıyor bir bu arap asıllı Türk'ler yüzünden birde malum kırolar yüzünden.

Ama ırkçı değilim,Irkçı olsaydım bunlar olmazdı.

tarihinde Sambaci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öncelikle "ırk" diye bir şey yok sevgili arkadaşlar. Kürt ırkı da yok, Türk ırkı da yok. Bu konuda Bilim Forumu'nda açılmış başlıklar var, bir zahmet gidip okuyun.

Bütün bir halkı terör örgütüyle direkt bağlantılı ilan etmek ve eleştiri adı altında kin kusmak ne demektir, onu da bilmiyorum.

Hiç mi tanıyıp sevdiğiniz, anlaştığınız Kürt biri yok etrafınızda? Bu insanlar birdenbire mi çıktı ortaya da ilk kez karşılaştığınız "yaratıklar" gibi sözetmeye başladınız?

Son dönem ortaya çıkan PKK destekçisi Kürtler yüzünden bütün bir halkı kötülemek, kin ve nefret kusmak insanlıktan uzak bir davranıştır. Irkçılıktır, ayrımcılıktır.

Ayrılıkçı Kürtler dediğiniz ve çok kızdığınız o insanlardan farklı değilsiniz bu anlayışınızla.

Güneydoğu'daki, ya da adını verelim oradaki Kürtler'in gerici ve ilkel kimi geleneklerini, cehaletini ya da adı her ne ise... eleştirmek ve ülke sorunun bir parçası olarak görüp çözüm önerileri sunmaya çalışmak veya haklı olarka kızmak farklı, bütün bir halkı sırf etnik kökeni nedeniyle "yaratık" ilan etmek farklı.

Irkçılık değil, gerçekler söyleniyor bence.

Bu ırk genelde problem çıkardı(Tatlı su kürtleri dışında tabi)

Sitelerde Paylaş

KATILIYORUM

HACI ya neden öyle şeyler yazdığımı anlamışsın.Anlaşılmak güzel duygu

Sitelerde Paylaş

Hepsini toptan öldürüp kurtulalım o zaman. Benim Hallaç'a sözüm var zaten, olabilen en sapkın yok etme yöntemini bulacağım, size de bildiririm.

O da bana yardım edecek.

Hala ırk diyorsun Harun. İnsanda ırk diye bir şey yok. Yok.

Onun için ırkçılık suçtur. Suçların en büyüğüdür hem de.

Sitelerde Paylaş

Almanya'da bizim birazcık türban takan Türk'ler ve malum Kırolar yüzünden Hitler ırkçılığı arttı,yazık lan adamlara.

Fransadada var bu kırolardan,amerikadada var,Dünya bizi Kıro gibi tanıyor bir bu arap asıllı Türk'ler yüzünden birde malum kırolar yüzünden.

EGE geldi aklıma EGE bunları yazdığı için forum adminleri ve modları tarafından linç edilmişti.Şimdide senin linç edilişine şahit olacaz.

ilk taşı kim atacak bakalım

Sitelerde Paylaş

Hiç mi tanıyıp sevdiğiniz, anlaştığınız Kürt biri yok etrafınızda?

Yok.

Kürtleri sevmek zorunda mıyım ?

Ha değil bir kürtle arkadaşlık yapmam (nadiren),Ama mesafeli olurum ilk başlarda.

Ya bir millete önyargıyla bakmam niye ırkçılık olsun,Sevmiyorum yahu ! Zararım mı var kimseye ?

Kürtleri SEVMİYORUM.Binlerce kez söylerim.

Hatta açık açık söyleyeyim nefret ediyorum.

Benim için zamanında bizi arkamızdan vuran araplar,bizimle savaşan yunanlılar,bayraklarımızı yakan Türk düşmanı ermeniler bile bir Türk ile eşit düzeydedir,Ama Kürtlere bu insanlardan daha çok nefret duyuyorum,nefreti bırak bunları seviyorum bile.

Yani amaç ırkçılık olsaydı ermeniye,ruma,yunana,araba karşı olurdum ama değilim,Kültürlerini bile seviyorum.

Ama bu bir Kürtle arkadaşlık yapmayacağım anlamına gelmez belki ileride olur bilmiyorum.

Avrupa'da Türk'leri arap dolayısıyla terörist biliyor önyargıyla yaklaşıyor,gayette haklılar haksız diyemem adamlara.

Kimse bir Milleti sevmek zorunda değil.

PKK'nın hemen hemen alakası bile yok,Ben Kürt diyince aklıma PKK geliyorsa namerdim,Aklıma o doğunun ilkelliği geliyor içim gıcıklanıyor.

PKK işin tuzu biberi oluyor sadece.

Ya ben yaşadığım çevreden biliyorum okulumdanda biliyorum eski okullarımdanda biliyordum,

Suç o çocukların değil adamlar çocuklarını bile ilkel yetiştiriyor sokak serserisi olup çıkıyorlar sokakta insanların kızlarına laf atıyorlar (!)

Ya ben parkta kız arkadaşımla gezmekten korkuyorum daha ne diyim elin kırosu laf atacak diye.

Sevmek zorunda mıyım kardeşim,Nefret ediyorum sevmiyorumda değil.

Ama durup dururken bir kürdü bıçaklamam,zarar vermem,dokunmam,muhattap olmam o kadar.

Ama bu böyle devam etmez kürtler kendilerine çeki düzen vermek zorunda.Ne bu ilkellik ya.

Sitelerde Paylaş

Hem ırkçılığın alasını yapıyorsun hem de ırkçı değilim diyorsun, aslında bu tipik kıro kurnazlığıdır, yani senin özünde var olan cevherdir.

cümlene bak ."Almanya'da Türkleri Kıro olarak tanıyorlar,Neden acaba ?" Öyle rezil bir cümle kurmuşsun ki resmen beri tarfı Türklere karşı laf söylettirmek için tahrik ediyorsun.

Sana tavsiyem bu bohçacı karılara has huyunu ve mağara ahlakını bir kenara bırak. Senin gibi tahrikçi provakatörlere ince ayar vermekten bıktım.

Sitelerde Paylaş

Samba, bütün kürtlerin öyle olmadığı gibi bazı türklerin de saydığın kriterlere uyması gerçeği vardır..

Nooluyo lan kürtleri mi savunuyom.. forumun kıroları yanlış anlamayın siz kıro kategorisine dahilsiniz :lol:

tarihinde chakal tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

EGE geldi aklıma EGE bunları yazdığı için forum adminleri ve modları tarafından linç edilmişti.Şimdide senin linç edilişine şahit olacaz.

Kürt'ler için her türlü övgüyü dizen ama buna karşılık midesi bulandığından Fransa'da Türk görünce Japon taklidi yaptığını söyleyen ırkçı Ege; PKK teorisyenliğine soyunmuş, PKK'ya bir sayfa dolusu teknik ve taktik verme denemesi yaptıktan sonra forumdan atılmıştır. Linç edilme falan söz konusu değildir.

Sitelerde Paylaş

Üstadım aslında çok doğru söylüyor, Türkiyedeki her ırk asimile edildi Kürtler hariç.

Bu da üstadımın keskin gözleminden kaçmamış.

Sitelerde Paylaş

Hepsini toptan öldürüp kurtulalım o zaman.

Benden uzak olsunlar isterlerse 1000 yıl yaşasınlar.

Türkiye Türklerindir anlamı çıkaranlara söylüyorum,Türkiye türklerin falan değildir,Bu ülke lazların,çerkezlerin,rumların,ermenilerin,süryanilerin,arapların vb. herkesin hakkı var bu ülkede hepimiz birlikte yaşayalım,Ama Kürtler bize uzak olsun mümkünse.

Sitelerde Paylaş

Ben de Türkleri pek sevmem Vahşi. İki yüzlü bulurum, pek güvenmem.

Kürtleri ne kadar eleştiriyorsam, Türkleri de aynı oranda eleştiririm.

Peki bundan sana ne? Yani benim öznel hislerimden buradaki insanlara ne?

Hislerini bu tür durumlarda kendine saklamalı, gerçekçi eleştiriler yapmalısın ki seni ciddiye alalım.

Geçen gün Nihil'in Türkler hakkında yazdıkları sonunda çileden çıktın, sayfalarca küfürler savurdun öyle değil mi?

Irkçılık yapıyorsunuz, Türkleri aşağılıyor ve hakaret ediyorsunuz dedin.

Hiç de ırkçılık yapmamıştı. İlgisi bile yoktu.. Altına imza atarım dediğim eleştirilerdi onlar.

Bu durumda tarafsız ve iyi niyetli görünmüyorsun gözümüze.

Elin kırosu dediğin insanlar, Türklerin içinde de dolu. Sürüyle hem de...

Bu forumda da...

Sitelerde Paylaş

Her ırka ayrı bir resmiyetmi tanıyacağız.

Ben şunu anlamıyorum. Bu kürt ırkı denen ırk, Türkiye`de devlet isteriz-resmi dil isteriz diye şamata yaparken, Almanyada neden sesleri çıkmıyor?

Almanya`da da çok kürt var, sıkıysa çıtlarını çıkarsınlar ya, devlet isteseler ya anasını satiyim.

Neo naziler adamı diri diri yakarlar valla. Ham yaparlar bunları. İşte, bizim iyi niyetli olmamızdan kaynaklanıyor bunların şımarmaları.

ne kadar boş bi adam oldugun bu iletinden anlaşılıo

almanyadaki kürtlerle türkiyedeki kürtler bir mi ulan adam almanyaya çalışmak için gdio almanya kürtlerin yüzyıllardan beri yaşadığı bi yer mi ama türkiyenin doğusu ve güneydoğusu kürtlerin 100 yıllardan beri yaşadığı topraklar

gerçekten harun bu kıyaslamayı yaptın ya boş bi adammısın

Sitelerde Paylaş

EGE'yi hiç karıştırma istersen. Bize getirip PKK'nın plan projelerini filan anlatan, APO denen pisliğin açıklamalarını asarak güzellemeler yapan fena bir PKK'lıydı o.

Türk düşmanı biriydi.

Sitelerde Paylaş

bir insan bir milleti sevmeyebilir,ege türk görünce japon kılığına giriyormuş (nasıl giriyorsa hadi amerikalı rus kılığına giriyorum dese neyse)

girsin ya,banane,egeyi benim eleştirme hakkım yok bende Almanyada kürt görsem hint taklidi yaparım,hatta burada bile yaparım dicem ama bu sefer turistiz diye taksimde yaptıklarını yapıcaklar.

IFeelGood,Nihilin yaptığı ırksal bir aşağılamaydı,Türkleri orta doğuya mahkum edip ''Her yere .ok taşır'' dedi,Bu ırksaldı,Herhangi bir dayanağı yok bunun için.Ege Türkleri sevmeyebilir bunda bir şey yokki kimse bir milleti sevmek zorunda değil.

Ama benim Kürtlerden nefret etmem için binlerce sebep var.Nihilin ne olabilir mesela ? Arap asimilesi altında Türban takan,Malum milletin Aşiret asimilesi altında kırolaşan Türk'ler mi ?

Bunların temeline düşman olsun öyleyse...

Sitelerde Paylaş

Samba, bütün kürtlerin öyle olmadığı gibi bazı türklerin de saydığın kriterlere uyması gerçeği vardır..

Nooluyo lan kürtleri mi savunuyom.. forumun kıroları yanlış anlamayın siz kıro kategorisine dahilsiniz :lol:

Sen de mi House takıntılısın?

Benim de hitimdir... Bir alternatifi yoktur. İzlediğim tek dizi.:)

(Konuyla ilgisi yok ama dayanamadım.)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...