Jump to content

şanlı tc askeri(!)

Recommended Posts

sırf bu deliler ve hainler için şeriat gelmeli :D

çok merak ediyorum sonlarını :D

Ya tövbe ederler müslüman olurlar ya da vinçlerle halkın gözü önünde sallandırılırlar.

tarihinde Nightwish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 241
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sayın Modlar,

Bu insan müsveddesi haysiyetsiz küfürbaza hakettiği cezayı ne zaman vereceksiniz doğrusu çok merak ediyorum.

daha gecen ettigin kufurler yuzunden ceza alip atilmadinmi forumdan..? yuzsuzluge bak..

bu yetmiyor bu iletisinden sonraki iletide su

"Bakın benim kimseyle hiç bir derdim yok.Burası bir konuşma formu ve insanların özgürce konuşacağını sanıyorum.Ama nedense birşeyler söyleyecek olsak hemen yaftalama yok kürtçü yok türkçü yok bilmem ne.Ha dersenizki ya bizim gibi düşün yada git bilelimde ona göre davranalım.Bir kez daha söylüyorum kişisel hiç bir takıntım yok bu zaman karşılıklı konuşmalarıda dikkat edilecek olursa sataşma karşı taraftan başlıyor bununda bilinmesini istiyorum"

Nasıl da yumuşayıverdin öyle nonoşum benim!

Senin gibi el aklıyla gezen yumuşaklar yurtdışından devrim ihraç ederken, Mustafa Kemal ve yiğit askerleri bu yurdu bize kazandırmak için ERKEK gibi DÖVÜŞÜYORLARDI!

Aşağılık köpekler!

Kişiliğini bulamamış zavallılar!

bukadarinada pes..!

yöneticiler nasil oliyorda attigi uyeyi geri alabiliyor..? bu ne sacmalik..!!

Sitelerde Paylaş

Aynen öyle. Bu devlet, entel dantellikle değil, kılıç zoruyla kuruldu ve yiğitlerin emeği sayesinde. Hiç bir düzen, kibarlıkla kurulamaz zaten.

Yaşasın harunizm.

Sen 21. yüzyılın tek filozofusun.

Olayları günlerin gerisinden süzüp derleyen bu keskin gözlemlerin bizim karanlığımıza nur olacaktır.

Ve selam üstadım.

:D:D

Sitelerde Paylaş

Simdi Türkiye nin yüzde 99 u müslümanmi.Türk askeri,ateist mi ,kemalist mi,müslüman mi.Ölenlere Yönetici Takimi camilerde esas durusta ve sehitlik mertebesiyle ugurlaniyor.Biri bu celiskileri aciklasin.Ölenler bosuna ölmesin.Onlarin kanlariyla kimse vatan icin öldüler diye nutuk atmasin.Ölen mehmetler kimsenin umurunda degil.Kimimiz nutuk attik,kimimiz öldük...

Sitelerde Paylaş

sen kimssin ki başkaları ile alay ediyorsun??

prof musun sen???

Yani profların insanlarla alay etme hakkı mı var?

İnsanlarla alay etmek için prof mu olmak gerekiyor( Ki Harunu övmüşüm zira forumu harundan önce ve harundan sonra olmak üzere ikiye ayırmalıyız. Harunun başlattığı yeni akımın rüzgarına kapılıp onu taklit eden yığınla ahali var)

Ayrıca farzet ki profum ne olacak?

Sitelerde Paylaş

Yani profların insanlarla alay etme hakkı mı var?

İnsanlarla alay etmek için prof mu olmak gerekiyor( Ki Harunu övmüşüm zira forumu harundan önce ve harundan sonra olmak üzere ikiye ayırmalıyız. Harunun başlattığı yeni akımın rüzgarına kapılıp onu taklit eden yığınla ahali var)

Ayrıca farzet ki profum ne olacak?

sen kimseyi beğenmeyen cahil damgası vuran bir delisin tıpkı tayfanız gibi

utanmadan, bu sayfada dediklerin hala duruyor yüzsüzce bir de üste çıkıyorsun :D

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gerici fasist baskı rejimi kuran sizlersiniz.bu şekilde karşılıklı suçlamalarla ve hakaretlerle konuşacaksak işimiz var.Sizlere sesleniyorum her itaatsizlikle asker postalını salya sümük göreve çağıranlar.Masonik düşünce tarzıyla kurduğunuz askeri rejimle istibdat oluşturanlar tek kurtuluş halktadır.Gerisi teferruattır.

Kralda kralcıda soytarıda şaklabanda sizlersiniz.

+1 süper bir yorum

Sitelerde Paylaş

+1 süper bir yorum/cevap :)

yavrucum senin hiç bir şeyden haberin yok.o sebebden burda böyle boş boş atıyorsun.

allahtan topraklarınızda uzun yıllardır nasıl bir toplumda ve nasıl bir sistemde yaşadığını bilen insanlar var.

biz sabah uyanırız ve hayat önümüze ne çıkarırsa onu yaşarız

yukarda yazılanlar yani tüm iletilerin içeriği pis bir rahatsızlığı dışa vuruyor

bunu ha bu başlıkta yada başka bir başlıkta,nik adlarında yada kendi özgün karekterinde yaşatırsın

bana ne senin sorunun küfür yaz kovulursun.vs

ama biz aptal değiliz görünen köy klavuz istemez

ülkemizin sorunlarını aşmasının gerekliliklerinden biride yeni bir anayasadır

cuntadan arınmış.herhangi bir .....ist takıntısı olmayan dershaneye giden öğrenciden tutta

ceza evindeki tutukluya kadar herkesin hakkını gözeten ve abartılı türk vurgusu yapmadan uygar yeryüzüne yakışır yeni bir antlaşma

lazım gerekirse federasyon bile olur.yeterki toplumlar biribirine girmeden ve sömürge olmadan uyuşsun

yalanmı yanılıyormuyum.yoksa hepimizin elinde uzun namlulu silahlar sokaklarda gezelim

al sana gelecek.

ben ölmeyi tercih ederim yeter artık.

Sitelerde Paylaş

batılıların işbirliği ile pkknın amacı bütün türkiyedir

birşey sorucam niye pkk yı olduğu gibi kabullenemiyoruz ?

bu ülkede şeriat ayaklanması oluyor suçlu batı,batı ayaklandırdı.

pkk çıkıyor ermeniler kurdu,suçlu yine batı.

kürtler devlet istiyor abd istettiriyor.

Atamın hatasız olmadığını kabul etmek gerek,Türk Milleti zeki falan değildir.

Dünyada Don Kişot gibi kendi yarattığı hayali düşmanlarla savaşmaya çalışan başka bir millet yok ki gerçek düşmanını göremeyen.

tarihinde Sambaci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

batılıların işbirliği ile pkknın amacı bütün türkiyedir

zaten tc devleti batının elinde adamların heryerde yatırımları var tc devletini askerleriyle kuşatsa nolur bu ülke batılıların bir dediğini iki ediomu zaten ele geçirmişler ve bunun için nie pkk'ye ihtiyaç duysun allahım ya :) tam komplo teorisi yapıonuz he yoksa sendemi tc'yi tam bağımsız bi ülke sananlardansın yazık valla

Sitelerde Paylaş

zaten tc devleti batının elinde adamların heryerde yatırımları var tc devletini askerleriyle kuşatsa nolur bu ülke batılıların bir dediğini iki ediomu zaten ele geçirmişler ve bunun için nie pkk'ye ihtiyaç duysun allahım ya :) tam komplo teorisi yapıonuz he yoksa sendemi tc'yi tam bağımsız bi ülke sananlardansın yazık valla

sen herkesi gerizekalı sanıyosun bence

neden tam bağımsız olduğumuzu sanayım?????

ama bütün kürtler pkkyı destekler diyenlerle uğraşın biraz da türk nefretiniz dinsin

Sitelerde Paylaş

sen herkesi gerizekalı sanıyosun bence

neden tam bağımsız olduğumuzu sanayım?????

ama bütün kürtler pkkyı destekler diyenlerle uğraşın biraz da türk nefretiniz dinsin

Vahşi Batı'da Ringo vardı, Ringo içindeki boşluğu adam öldürerek doldurmaya çalışırdı. Senin iletilerini görünce Ringo'yu anımsadım zira sen de içindeki boşluğu(hem de davul gibi durmadan vuran boşluğu) doldurmak için insanlara "geri zekalı, deli" diyorsun. Bil ki boşluk bu şekilde doldurulmaz; boşluk, yeşili gönüle halılar seren çayır çimenlerle, güneşin erguvan rengini yansıtan ve gönülleri yangına çeviren şarap kadehleriyle, güneşin doğum anındaki tılsımlı cümbüşün verdiği yaşama hisiyle doldurulur... Sana tavsiyem Harundan ders al, o benim de ustamdı, hem en büyük ustamdır =)

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...