Jump to content

şanlı tc askeri(!)

Recommended Posts

Senin o dedigin,cerkezi,lazi,gürcüsü azinliktir.Cogu gönüllü asimile olmuslardir.Kürtler cogunluktur,kediye fare de desen o kedidir.Kürde ne kadar Türk dersen,Kürt N kadar Türküm desede O kürttür.Amerika bir irki temsil etmiyor,bir sürü halki temsil ediyor,Türk bir irki temsil ediyor.Sen islamcilara yeni karsi gelirken,islami yeni cözmüsken senin gittigin bu yoldan geri dönüyoruz.Sen kafanda ki islam tabusunu yeni yikmisken biz kafamizda tabu birakmadik.Hey yavrum hey :lol:

:huh: hayır kedicik amerikada herkes kendini amerikalı olarak görüyor

yani burada türküm demekle orada amerikalıyım demek aynı anlama gelir

sivri zekalar için tekrarlıyım pisicik senin için değil ^_^

türkiyeliyim değil türküm demek amerikalıyım demekle aynı anlama gelir

Sitelerde Paylaş
  • İleti 241
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bir tane PKKli olmus cok sey fatketmez kesin 8 tane kardesi vardir zaten uzulmeyin. Tekme atmayi kinayan danteller; yahu futbol macinda bile kizip vurmuyormusun karsindakine? Savas bu lan savas! Otesi var mi?

o danteli giyde ötesini göstereyim sana konuşmasını bilmiyorsan hakaret etme savunabilecek bir beynin varsa ortaya dökte insan sanalım.Bizim burada derdimiz sovanist amerika yardakçısı terör örgütünü savunmak değil. Aynı şekilde ağzındaki salyalarla sağa sola saldıran neonazi düşüncenin insanlara hiç bir fayda sağlamadığıdır.Evet savaş ortamı sizler o zaman savaşlarda ırza geçilen kadınlar ve kendi oğluna tecavüze zorlananlarıda haklı görecek kadar kansızlaştınız.Haklısınız milliyetçilik böyle bir şey.

Sitelerde Paylaş

pkk ile savaşmayı savunmak bi tarafınızdan uydurduğunuz ırza geçilen kadınlar efsanesini savunmayımı gerektirir

Okuma yazma bilmiyormusun savaşlarda dedim ermeni tecritinide kapsıyor.Irak savaşınıda kapsıyor.Savaşlar savaşlar savaşlar.vietnam savaşınıda kapsıyor.Gerçi görmek istediğin gibi okuyorsun

Sitelerde Paylaş

Bir kere herşeyden önce meselenin kürtlerden ve terör örgütünden ayrıştırılması gerekiyor.Terör örgütünün yaptıklarını asla tasvip edilecek bir yanı yok bunda hem fikiriz sanırım.Her kürdü terörist gözle bakmaktan vazgeçmek gerekir.Olayın sadece militarist kısmıyla çözülebileceğini düşünmek en hafif tabirle aymazlıktır.Bana izin verin 1 ayda bitirim mavralarıyla bu işin olmayacağını görmek gerekir.Ekonomik sosyal siyasi platformlarda çözüme gidilmeli ve her seçimden öncede, sonrada seçilenlerin amerikadan icazet almasından vazgeçmesi gerekir.Amerika başkanının gelip meseleyi söyle çözmelisiniz.Böyle çözebilirseniz daha iyi ederisiniz gibi tavsiyelerini, elimize kroki tutuşturup şunu söyle halledin deme cüretini gösteremediği zaman yavaş yavaş yol almış oluruz.

Sitelerde Paylaş

Bir kere herşeyden önce meselenin kürtlerden ve terör örgütünden ayrıştırılması gerekiyor.Terör örgütünün yaptıklarını asla tasvip edilecek bir yanı yok bunda hem fikiriz sanırım.Her kürdü terörist gözle bakmaktan vazgeçmek gerekir.Olayın sadece militarist kısmıyla çözülebileceğini düşünmek en hafif tabirle aymazlıktır.Bana izin verin 1 ayda bitirim mavralarıyla bu işin olmayacağını görmek gerekir.Ekonomik sosyal siyasi platformlarda çözüme gidilmeli ve her seçimden öncede, sonrada seçilenlerin amerikadan icazet almasından vazgeçmesi gerekir.Amerika başkanının gelip meseleyi söyle çözmelisiniz.Böyle çözebilirseniz daha iyi ederisiniz gibi tavsiyelerini, elimize kroki tutuşturup şunu söyle halledin deme cüretini gösteremediği zaman yavaş yavaş yol almış oluruz.

BD zaten çözüm değil çözümsüzlük istiyor anadoluda Türk-Kürt ayrımı istiyor.Evet BD ile yollarımızı ayırmalıyız aynı şekilde diasporayada kes sesini demeliyiz.Diaspora çözüm olmaz derken aslında çözüm olmasın demek istiyor.Bakın diasporaya Türk-Kürt-Ermeni fark etmez hepsi çözümsüzlükten yana bunun da tek nedeni kendi kıçlarının sağlamda olması.

Ve aynı zamanda Lakota nın bağımsızlığını savunmalıyız.Yaşasın tam bağımsız Lakota

Sitelerde Paylaş

Şu T.C meselesine açıklık getirmek gerekir.Foruma ilk üye olduğum zamanlarda T.C yazdığım için vatan hainliğiyle PKK lı olmakla suçlanmıştım bazı ajan-provakotorler tarafından.Oysa T.C Türkiye Cumhuriyetinin resmiyette kullanılan ismidir.Özel sektör yada kamu sektöründe çalışan insanlar bunu gayet iyi bilirler.Elinize birtane resmi yazı alır bakarsınız resmi yazının başlığında ne yazıyor o zaman anlarsınız.

T.C yazmak vatana ihanet ise bu ülkede vatan haini olmayan yokyur.Mustafa Kemal Atatürk'te T.C yazmıştır İsmet İnönü'de Celal Bayar'da ve geri kalan hepside.

Sitelerde Paylaş

gilsome senin gibiler genelde t.c yada tr der.acaba hangi ülkede yaşıyosunuz rojaciwan gibi bir sitede slayt olusturup insan ölümlerine sevinen sevinç çığlıkları atan kişilersiniz.hatta utanmadan şehit bile diyebiliyosunuz.

İftira atmadan önce salyalarını sil öyle gel.Ben tc Tc tC TC T.C. demem ben yaşasın tam bağımsız Demokratik Türkiye derim ama sen Türkiye türklerindir dersin sağa sola hırlar laf atar laf beklersin.anca Sovanist masturbasyon yaparsın.Düşüncelerinde zerre kadar akıl yürütme yoktur.Biat yığınınından gelen kaan buyurur ben üstüne otururum diyenlerdensindir.

Sitelerde Paylaş

Türkiye türklerindir dersin sağa sola hırlar laf atar laf beklersin..

Her ırka ayrı bir resmiyetmi tanıyacağız.

Ben şunu anlamıyorum. Bu kürt ırkı denen ırk, Türkiye`de devlet isteriz-resmi dil isteriz diye şamata yaparken, Almanyada neden sesleri çıkmıyor?

Almanya`da da çok kürt var, sıkıysa çıtlarını çıkarsınlar ya, devlet isteseler ya anasını satiyim.

Neo naziler adamı diri diri yakarlar valla. Ham yaparlar bunları. İşte, bizim iyi niyetli olmamızdan kaynaklanıyor bunların şımarmaları.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu olayı ırkçılıkla bağdaştırmak nasıl bir olay anlayamadım? Diyelim ki Allah korusun yakınınız şehit oldu ve siz de askere gittiniz askerde bir Pkk'lı vurdunuz e o zaman ne olacak? Neler hissedeceksiniz? Diyelim vurdunuz hıncınızı almak için tekmelediniz ben sizin daha ne görüşte oldğunuzu bilmeden ırkçılıkla suçlayabilir miyim?

Selametle...

Insanlarin ölü olsun diri olsun saygisi olmasi lazim.PKK li biri yapsa da ayni tepkiyi gösterirmisin,nasilsa savas.Kisacasi savaslarda kazanan olmaz,herkes kaybeder ve insani insanliktan cikarir.Otuz yillik bu savasta bütün Anadolu halki kaybetti,kazanan varmi,bizi yöneten ve halkimizin kanlarini yabanci ülkelere peskes cekenler :angry:

Hala bunların ırkçılıkla alakasını çözememekteyim...

Sitelerde Paylaş

Her ırka ayrı bir resmiyetmi tanıyacağız.

Ben şunu anlamıyorum. Bu kürt ırkı denen ırk, Türkiyede salya sümük, biz devlet isteriz diye böğürürken, Almanyada neden sesleri çıkmıyor?

Almanya`da da çok kürt var, sıkıysa çıtlarını çıkarsınlar ya, devlet isteseler ya anasını satiyim.

Neo naziler adamı diri diri yakarlar valla. Ham yaparlar bunları. İşte, bizim iyi niyetli olmamızdan kaynaklanıyor bunların şımarmaları.

Üff üstadım! Sen Aristonun ve de diğer hatırı sayılır mantıkçıların tümünün tahtını bir hamlede devirdin.

Yaşasın harunizm :)

Sitelerde Paylaş

HARUN sen Erzurumlusun bari sen yapma Kürt deme PKK lılar de Apocular de ne bileyim Kawacılar de ne dersen de Kürtler deme

Biz çıkıp PKK yüzünden tüm Kürtlere ayrılıkçı dersek bir Kürtte çıkıp OTİT yüzünden bize faşist TÜŞKO yüzünden bize şeriatçı-gerici TİKKO yü

zünden asker katili derse ne deriz sonra.

Sitelerde Paylaş

Sokaklarda özgürce gezemememizi,İnsanlarımızı eve hapseden,Sokakta kız arkadaşımızla güzel bir bahar günü parkta gezememizi sağlayan (O salya sümüklü kro ağzından laf atarak),Bir kıza aşık olduğunda hem o kızı hemde seni kan davası niyetine öldürüp,Kız çocukları olduğunda kızıp,üzülüp bebeklerini doğar doğmaz başka bebekler ile evlendirip kaderlerini kendileri belirleyen,Sokaklarda serserilik yapıp haraç kesen,Sınıflarda genellikle arka sıralarda oturup eşşekvari sesler çıkarıp Okulları dingonun ahırına çeviren çocuklar yetiştiren,Kan davası yüzünden bir bebeği bile öldürebilecek kapasiteye sahip insanlar topluluğuna durup dururken bir saldırı bile düzenlenmezken nedir bu DEMOKRASİ isteği ?

bu insan(!) toplulukları Hitler zamanında Yahudiler yerine yaşasaydı Yahudiler'in sadece Alman resmi dairelerini ele geçirmesine sinirlenen Hitler o öfkesiyle sabunu bırak bunları öldürüp öldürüp diriltip onlardan elma şekeri yapardı.

tarihinde Sambaci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sokaklarda özgürce gezemememizi,İnsanlarımızı eve hapseden,Sokakta kız arkadaşımızla güzel bir bahar günü parkta gezememizi sağlayan (O salya sümüklü kro ağzından laf atarak),Bir kıza aşık olduğunda hem o kızı hemde seni kan davası niyetine öldürüp,Kız çocukları olduğunda kızıp,üzülüp bebeklerini doğar doğmaz başka bebekler ile evlendirip kaderlerini

Vahşi orkidem! Senin kadar kendi hal tercemesini iyi yapanı görmedim açıkçası. Yani her iletin kendinden bir parça tasvir.

Sitelerde Paylaş

1992 yılı kasım ayında Möln'de aşırı sağcı Alman gençlerinin 3 Türk kadınını evlerinde yakmasının ardından, 29 Mayıs 1993 tarihinde Solingen'de de dört ırkçı Alman genci 1 Türk ailesinin evini ateşe vererek 5 Türk kadının ölümüne sebep olmuşlardı. Burada ceza alan gençler 4 ya da 5 yıl sonra iyi halleri göz önünde bulundurularak serbest bırakıldılar

alıntıdır.

Başka memlekette olunca insan hakları aman bir türk dünyaya bedel değilmi

yaşasın neonazizim değilmi yaşasın gestapo şak şak şak

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...