Jump to content

şanlı tc askeri(!)

Recommended Posts

EGE'yi hiç karıştırma istersen. Bize getirip PKK'nın plan projelerini filan anlatan, APO denen pisliğin açıklamalarını asarak güzellemeler yapan fena bir PKK'lıydı o.

Türk düşmanı biriydi.

Yok EGE PKK lı değildi Marksist Leninist Komunistti

Sitelerde Paylaş
  • İleti 241
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bir itin peşinden takip ederek gelenler içlerindeki kusmuğu sanırım böğürdüler.Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.Ama beraber yaşamak zorundadır.Tek bir tane Türkiye var.Ama sen ırk salyalarıyla her teraneyi bir topluma mal edersen,ötekileştirirsen benim gibi düşünmek zorundasın endülijansını yaftalarsan çözüm değil sorunun ta kendisi olursun .Sizin çözüm diye bir olgunuz olduğunu sanmıyorum.Hırrrrla gürrrle diş gössster ötekileştir silah kan şiddet et kapma derdi

Sitelerde Paylaş

Bir itin peşinden takip ederek gelenler içlerindeki kusmuğu sanırım böğürdüler.Kimse kimseyi sevmek zorunda değil.Ama beraber yaşamak zorundadır.Tek bir tane Türkiye var.Ama sen ırk salyalarıyla her teraneyi bir topluma mal edersen,ötekileştirirsen benim gibi düşünmek zorundasın endülijansını yaftalarsan çözüm değil sorunun ta kendisi olursun .Sizin çözüm diye bir olgunuz olduğunu sanmıyorum.Hırrrrla gürrrle diş gössster ötekileştir silah kan şiddet et kapma derdi

ırkçılık mı,

elimde olsa yurtdışına gidicem ABD'de(Uzak bölgelerinde),Japonya'da falan yaşıcam,Kürtlerin hemen hemen hiç olmadığı yerlerde.Kürt asimilesi altında Türklerinde olmadığı yerde üstelik.

ne faşistim ne ırkçı,evet Atatürkçüyüm,ama bir karış toprak parçası için elin kırolarıyla aynı yerde yaşayamam,sokakta rahat gezemiyorum ya.

Hangi ırkçı,faşist böyle yapar ? ırkçıymış.

Yaşadıklarımı bir Hitler bile yaşamamıştır Yahudiler'e yaptığı düşünülürse.

tarihinde Sambaci tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu ırkçılık dünyanın heryerinde var afrikanın balta girmemiş kabilelerinde bile yok uzun boyunlu yok kısa boyunlu bundan kaçış yok zencisi,samurai,doğu timoru

bizim gibi geri kalmış toplumları sömürmenin birbirine kırdırmanın en kolay yolu beyaz adam bunu kullanıyor uyanın uyanın kaçış kurtuluş demek değildir.

tarihinde gismoil tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

ben aşiret gibisini ne gördüm nede duydum.

Şeriat altında yaşarım aşiret altında yaşamam.

beyaz adammış,nesin sen ya tommiks mi,Zenci,samuray dediklerin ilkel mi şimdi ? samuraylar ilkel ama zararsız insanlar,temiz insanlar,ruhlarını rahatlatıyorlar.Oraya buraya saldırmıyorlar.Ne zararları olur bana Japonyada.

Japonya diyince aklına samuray gelirse aklından şüphe etmek lazım zaten.

Sitelerde Paylaş

Anca bu kadar anlarsın işte o küçücük beyninle kapitalist japonya medeniyeti kurarken o samurayları ötekileştirdi ama nerde hep söylerim anlamak istediğin gibi okursun azıcık araştırında konuşun be artık japonya da o sevimli minik insanlar değil.ötekileşen zencilerden ötekileşen timordan bahsediyorum ne deyeyim ben sana

Sitelerde Paylaş

Anca bu kadar anlarsın işte o küçücük beyninle kapitalist japonya medeniyeti kurarken o samurayları ötekileştirdi ama nerde hep söylerim anlamak istediğin gibi okursun azıcık araştırında konuşun be

ya sen hiç japonyaya gittin mi samurayları ötekileştirdi diyorsun sen bi kyotoya git osakaya git

modernleşiyor japonya fena mı,

ne güzel ülke işte.

okuyup araştırması gereken sensin,Japonya'da neredeyse sokakta fakir yaşamıyor en yoksulunun 2 katlı dublex bahçeli evi var Japonya'da yaşam standartları oturmuş durumda sen neyi eleştirdiğini sanıyorsun ötekileştirdi falan.

Japonya belkide dünyanın en temiz ülkesidir ne bi iç sorunu var ne bi ciddi sorunu hiçbirşeyi yok ne içinde isyan çıkaran var

Sitelerde Paylaş

Samuray geleneği,1876 yılında İmparator Meiji tarafından ortadan kaldırıldı. Kılıç taşıma kanunlarını değiştiren Meiji, Samuraylığı tarihe karıştırdı. Ancak ve ancak imparatorluk ordusunda bazı rütbeli subaylar tören amaçlı kılıçlar taşırdı. 20 yüzyılda kılıç tekrar serbestleşti ancak askeri kullanım dışında sportif gelişim için kullanılmayha başlandı. 2. Dünya savaşından da hatırlayacağınız gibi tüm rütbeliler, hatta kamikaze pilotları özellikle de kılıçlıydı. Bushi öğretisinde, hece olarak geçen shi ibaresinin aynı zamanda ölüm demek olduğunu hatırlatalım. Yani, bir nevi bushidoka ölüm korkusunu yenmiş kişidir.

Bu dönem öncesinde efendisiz kalan samuraylar, yani roninler zamanla ya isyan ederek öldürüldü ya da kılıçlarıyla seppuku/harakiri yaparak intihar ettiler.

alıntıdır.

Azıcık araştırma azıcık inceleme sonra konuşma elinin altında internet var ama boş teneke çok ses çıkar

Sitelerde Paylaş

beyaz adammış,nesin sen ya tommiks mi,Zenci,samuray dediklerin ilkel mi şimdi ? samuraylar ilkel ama zararsız insanlar,temiz insanlar,ruhlarını rahatlatıyorlar.Oraya buraya saldırmıyorlar.Ne zararları olur bana Japonyada.

Japonya diyince aklına samuray gelirse aklından şüphe etmek lazım zaten.

çevir kazı yanmasın samba ramba çaçamba

Sitelerde Paylaş

SAMBACI

Japonya dünyada evsizlerin en fazla olduğu ülkelerden biridir.Yoksul aç insanlar sürekli isyan eder Japonyada.Fuhuş mafyasının en güçlü olduğu ülkelerden biri Japonyadır yoksul halkın kızlarını kaçırıp zenginlere genelde Japonyaya turist olarak gelen beyaz zenginlere pazarlar yakuza denen mafya sürpüntüsü.Yakuza denen çakal sürüsünün Japon devleti ile bağlantısını bilmeyen yoktur.Japon devleti anarşitlere karşı kullanır bu çakalları ve yaptığı pislikleri örtbas eder.

Nerde bir imparator var ben onun.......sende bir kemalistsen aynısını düşünürsün.

Sitelerde Paylaş

SAMBACI

Japonya dünyada evsizlerin en fazla olduğu ülkelerden biridir.Yoksul aç insanlar sürekli isyan eder Japonyada.Fuhuş mafyasının en güçlü olduğu ülkelerden biri Japonyadır yoksul halkın kızlarını kaçırıp zenginlere genelde Japonyaya turist olarak gelen beyaz zenginlere pazarlar yakuza denen mafya sürpüntüsü.Yakuza denen çakal sürüsünün Japon devleti ile bağlantısını bilmeyen yoktur.Japon devleti anarşitlere karşı kullanır bu çakalları ve yaptığı pislikleri örtbas eder.

Nerde bir imparator var ben onun.......sende bir kemalistsen aynısını düşünürsün.

Peki bu olayın Kemalizmle ne alakası var?

Kemalist nasıl düşünür? Ne biliyorsun? Hiç Kemalist oldun mu?

Sitelerde Paylaş

Peki bu olayın Kemalizmle ne alakası var?

Kemalist nasıl düşünür? Ne biliyorsun? Hiç Kemalist oldun mu?

Bilmediğimi nerden çıkardın HACI

Sambacıya yazdığımdan bildiğim belli değilmi

Sitelerde Paylaş

PKK'lıya atılan iki ıska tekme gururları baya incitmiş herhalde.

Nasıl bir humanistlikse (!), şehir meydanlarında bomba patlatan, güvenliğimizi sağlayan askerleri öldürenlere atılan iki tekme insanları incitmiş.

Gerçekten humanist olan adam, PKK destekcisi olmaz.

PKK = Kürt dediğiniz sürece de bu kürt meselesi çözülmez. Çünkü PKK üzerinden siyaset yapılırsa iki tarafından uzlaşması imkansız.

Sitelerde Paylaş

Herkes görsün işte siz kürtlerin nasıl yaratıklar olduğunu.

Türkiyenin yapı bakımından Amerikadan bir farkı yoktur, nasıl amerikan diye ırk yoksa Türkiyede de Türk ırkı yoktur. Esas Türkler çekik gözlü orta asyalı olanlardır.

Anadolu ise karmaşık ırklardan oluşur. Netice ile ortak bir dil ve kimlik olması için TC kurulmuştur. TC’den önce neydi? “Osmanlı” Yani osmanoğullarının kölesi milletler topluluğu.

Türkiyede ırk ayrımcılığı ve ırkçılık yoktur, bölücü olan bi kürtler vardır.

Keşke bölünsekte sizden kurtulsak. Hepinizi güneydoğunun bikaç iline tıkayıp bu ülkeye girme yasağı koysak ne güzel olurdu.

+1

Ve çünkü:

"Türkler arapların dinini kabul etmeden evvel de büyük bir millet idi. Arapların dinini kabul ettikten sonra bu din arapların Türklerle birleşip bir millet teşkil etmelerine hiçbir tesir etmedi. bilakis türk milletinin milli rabıtalarını gevşetti; milli hislerini, milli heyecanını uyuşturdu. (..)

"Türk milleti birçok asırlar, bir kelimesinin manasını bilmediği halde kur'an'ı ezberlemekten beyni sulanmış hafızlara döndü. (..)

"Türk milletini allah için, peygamber için topraklarını, menfaatlerini, benliğini unutturacak, allah'la mütevekkil kılacak derin bir gaflet ve yorgunluk beşiğinde uyuttular."

Sitelerde Paylaş

Bilmediğimi nerden çıkardın HACI

Sambacıya yazdığımdan bildiğim belli değilmi

Böyle mi anlıyorsun Kemalistleri?

SAMBACI

Sitelerde Paylaş

SAMBACI

Marcos,

İnsanları yanlış bilgilendirmek, açıkça yalan söylemek seni rahatsız etmiyor mu? Japonya'da yoksul var, mafya var diye Japonya'nın büyük sanayi hamlesini, müthiş kalkınma azmini ve başarısını gölgeleyip tamamen gerçeklere ters bir tablo çizmişsin. Japonya'ya yerleşip orada güzel bir hayat kuran birçok Türk var, onları dinle de Japnya'nın ne kadar refah ve ileri bir ülke olduğunu kendin duy ve öğren.

Mafya nerede yok ki? Sen mafyanın olmadığı bir coğrafya biliyor musun Marcos? Hem sonra kaç Japon tanıdın hayatında? Nasıl bir eğitim aldıklarını biliyor musun?

İmparatorlara duyduğun öfkeyi anlayabiliyorum, ama Japonya'nın bir imparatorluk olmadığını bilmeyecek kadar cahil olamayacağını varsaymak istiyorum. Kemalist sözünü öyle bir yere koymuşsun ki seni gören, kemalistleri imparatorluk yanlısı, padişahın özel korumaları zannedecek. Kemalizm diye birşey yoktur, hele ki 2010'da kemalizmden bahsetmek ancak tımarhane kaçkınlarının işi olabilir. Ama senin derdin Atatürk'ün fikir ve eylemleriyse çık ve açıkça söyle.

Sitelerde Paylaş

Yarın daha açıklayıcı yazayım ama sende tam olarak ne istediğini söylersen daha kolay olur.Benim anladığım Kemalizm Tanrı tarafından kendisine yönetim kudreti verildiğini söyleyen Tiranlara karşı çıkmaktır.Bu Tiran bizdeki Halife olur İrandaki İmam olur veyahut Japonyadaki İmparator(Japon imparotorlar kendilerini yaşayan Tanrı olark sunarlar.Çindeki İmparatorlarda aynısını yaparlardı ama bizim Komunistler rezil etti yaşayan Tanrıyı) olur farketmez.

Burda saat geç oldu uykuda bastırdı düşüncemi yoğunlaştıramıyorum.

Sitelerde Paylaş

Japonya dünyada masum ve temiz olan tek ülkedir bence.

Onuda karalamaya çalışmamalısınız diye düşünüyorum.

Üstelik 2 tane atom bombası yemesine rağmen bu kalkınma,bu azim,Yapmayın yahu.

Japonya'da yaşam standartlarını görüyoruz.

Tek bir aç bile olmadığına eminim Japonya'da.

marcos'un yazdıklarından şunu anladım marcos beni imparator yanlısı zannetmiş demiş ki eğer kemalistsen imparatora karşı olman lazım falan gibisinden ben iyi niyetli bir söz anladım doğru mu anlamışım marcos ?

kemalist değilim ama yine imparatora karşıyım neyse.

Sitelerde Paylaş

Yarın daha açıklayıcı yazayım ama sende tam olarak ne istediğini söylersen daha kolay olur.Benim anladığım Kemalizm Tanrı tarafından kendisine yönetim kudreti verildiğini söyleyen Tiranlara karşı çıkmaktır.Bu Tiran bizdeki Halife olur İrandaki İmam olur veyahut Japonyadaki İmparator(Japon imparotorlar kendilerini yaşayan Tanrı olark sunarlar.Çindeki İmparatorlarda aynısını yaparlardı ama bizim Komunistler rezil etti yaşayan Tanrıyı) olur farketmez.

Burda saat geç oldu uykuda bastırdı düşüncemi yoğunlaştıramıyorum.

Elbette, ne zaman istersen.

Bu arada Atatürk'ün bir sözü aklıma geldi şimdi:

"Tarih bize öğretir ki, bütün dinler, milletlerin cehaletinin yardımıyla, utanmaksızın tanrı tarafından gönderildiklerini söyleyen adamlar tarafından tesis olunmuştur"

Sizin komunistler dinleri ne zaman ve nasıl rezil etti anlamadım, ama yukarıdaki sözün sahibi, senin o komunistler tarih sahnesinde henüz yok iken hilafeti ve şeriatın köküne kibrit suyu sıkıp tarihin çöplüğüne gömmek üzere yıkıp savuruverdi...

Sana iyi uykular Marcos,

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...