Jump to content

şanlı tc askeri(!)

Recommended Posts

kes artık gazyağı bu tarz konulara direk dalıp provokasyon yapıyorsun

O gazyağına daldırıp bütün deliklerinde çıkarırım senin dümbelek adam gibi konuş savunacak bir tezin varsa anlat yoksa çemkirme

Sitelerde Paylaş
  • İleti 241
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahlaksız arsız kürtçü her girdiğin forumda pislik saçıyorsun

görüyosunuz işte terbiyesiz sorunlu hasta bir kürtçü

sokakta terör estirenlere sessiz kalalım diyen hain ahlaksız seniii

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Lütfen arkadaşlar gereksiz yere sorun çıkarmayın.Birbirinize geri dönüşü olmayan sözler sarfetmeyin

bu sapık sokağa çıkıp terör yaratanlara cevap vermeyelim diyen bir manyak

galiba meczup

Sitelerde Paylaş

ne kadar boş bi adam oldugun bu iletinden anlaşılıo

almanyadaki kürtlerle türkiyedeki kürtler bir mi ulan adam almanyaya çalışmak için gdio almanya kürtlerin yüzyıllardan beri yaşadığı bi yer mi ama türkiyenin doğusu ve güneydoğusu kürtlerin 100 yıllardan beri yaşadığı topraklar

gerçekten harun bu kıyaslamayı yaptın ya boş bi adammısın

adam olan kendi devletini kurardı

sizin kendinize hayrınız yok!!

Sitelerde Paylaş

Önce hakaret et sonra da yazık gerçekten yazık konuşmaktan aciz zavallı beyinlerinizle neden saldırmadan konuşamıyorsunuz.O kürtçülerde yerin dibine batsın sende.Neden normal insanlar gibi konuşamıyorsunuz.Neden farklı düşüncelere tahammülünüz yok neden saldırı salya sümük çemkirme hakaret Ortaya koyacağınız bir teziniz bile yok anca kendi yarattığınız değerlerin içerisine hapsolmış biçare figuranlarsınız.Her birinize tek tek anlatıyorum.ırkçılığın her türlüsü tehlikelidir.Nasılki kürt sovanizmi şu sıralar sokaklarda hortladı onları pompalılarla karşılayan kana susamış türk sovanizmide tehlikelidir. Irkçılık ırkçılığı doğurur.Dilinize doladınız.Türkçü kürtçü zehiri sağa sola zerk ediyorsunuz.

Sitelerde Paylaş

O gazyağına daldırıp bütün deliklerinde çıkarırım senin dümbelek adam gibi konuş savunacak bir tezin varsa anlat yoksa çemkirme

Sayın Modlar,

Bu insan müsveddesi haysiyetsiz küfürbaza hakettiği cezayı ne zaman vereceksiniz doğrusu çok merak ediyorum.

Sitelerde Paylaş

gismoil,

Sürekli birilerine ve hatta ortaya, genele (ki adresler hep belli) hakaretler ve küfürler edip duruyorsun.

Dikkat çekmeye mi çalışıyorsun, yoksa amacın forumu özellikle germek mi bilmiyorum ama boş, hedefine ulaşması mümkün olmayan iletilerinle kirlilik yaratıyorsun. Türkçeni anlamak için özel çaba harcıyorum, işim daha da zorlaşıyor.

Lütfen kendini topla, bu lüzumsuz saldırgan tavırınla başlığı germene daha fazla izin vermeyeceğimizi bil.

Bu bir UYARI'dır.

queenofhearts,

Sen de saldırgan üslubunu değiştir lütfen. Sinirlerin dayanmıyorsa bu tür tartışmalardan uzak dur bir süre.

Sitelerde Paylaş

Bakın benim kimseyle hiç bir derdim yok.Burası bir konuşma formu ve insanların özgürce konuşacağını sanıyorum.Ama nedense birşeyler söyleyecek olsak hemen yaftalama yok kürtçü yok türkçü yok bilmem ne.Ha dersenizki ya bizim gibi düşün yada git bilelimde ona göre davranalım.Bir kez daha söylüyorum kişisel hiç bir takıntım yok bu zaman karşılıklı konuşmalarıda dikkat edilecek olursa sataşma karşı taraftan başlıyor bununda bilinmesini istiyorum

Sitelerde Paylaş

Bakın benim kimseyle hiç bir derdim yok.Burası bir konuşma formu ve insanların özgürce konuşacağını sanıyorum.Ama nedense birşeyler söyleyecek olsak hemen yaftalama yok kürtçü yok türkçü yok bilmem ne.Ha dersenizki ya bizim gibi düşün yada git bilelimde ona göre davranalım.Bir kez daha söylüyorum kişisel hiç bir takıntım yok bu zaman karşılıklı konuşmalarıda dikkat edilecek olursa sataşma karşı taraftan başlıyor bununda bilinmesini istiyorum

Bu yazdıklarının hiçbirisi doğru değil. Sabahtan beri okuyorum, durup durup dabecisiniz, postal yalayıcısısınız, öylesiniz böylesiniz deyip durmuşsun. Defalarca hem de. Kimse tepki vermemiş, sen dozu daha da fazla yükseltmişsin.

Burası özgür bir forum. Hala yazabildiğine göre?..

Sadece küfür etme, gerilim yaratma. Bir de forum kurallarını oku. Orada nelere izin verilmediğini daha net göreceksin.

Sitelerde Paylaş

Sana bak ne diyebilirim ama demiyorum..

Ulan hıyar.. Sen aklına geleni söylersin de, biz sana aklımıza gelenlleri neden söylemeyelim.

Burası yalnız senin için mi özgür..

Bizim başımız kel mi?

Bak görüyrosun ne kadar kibarız. Sana bile tahammül edebiliyor ve burada zırvalamana izin veriyoruz.

Daha ne yapalım. Deve hikayesindeki gibi seni çadırımıza mı alalım? O zaman bizi atarsın dışarı..

Sesini kes zübük... Ne yakınıyorsun, ağlayıp sızlıyorsun boş yere..

Sitelerde Paylaş

"Bakın benim kimseyle hiç bir derdim yok.Burası bir konuşma formu ve insanların özgürce konuşacağını sanıyorum.Ama nedense birşeyler söyleyecek olsak hemen yaftalama yok kürtçü yok türkçü yok bilmem ne.Ha dersenizki ya bizim gibi düşün yada git bilelimde ona göre davranalım.Bir kez daha söylüyorum kişisel hiç bir takıntım yok bu zaman karşılıklı konuşmalarıda dikkat edilecek olursa sataşma karşı taraftan başlıyor bununda bilinmesini istiyorum"

Nasıl da yumuşayıverdin öyle nonoşum benim!

Senin gibi el aklıyla gezen yumuşaklar yurtdışından devrim ihraç ederken, Mustafa Kemal ve yiğit askerleri bu yurdu bize kazandırmak için ERKEK gibi DÖVÜŞÜYORLARDI!

Aşağılık köpekler!

Kişiliğini bulamamış zavallılar!

tarihinde MrGuitar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Senin gibi el aklıyla gezen yumuşaklar yurtdışından devrim ihraç ederken, Mustafa Kemal ve yiğit askerleri bu yurdu bize kazandırmak için ERKEK gibi DÖVÜŞÜYORLARDI!

Aynen öyle. Bu devlet, entel dantellikle değil, kılıç zoruyla kuruldu ve yiğitlerin emeği sayesinde. Hiç bir düzen, kibarlıkla kurulamaz zaten.

Sitelerde Paylaş

"Bakın benim kimseyle hiç bir derdim yok.Burası bir konuşma formu ve insanların özgürce konuşacağını sanıyorum.Ama nedense birşeyler söyleyecek olsak hemen yaftalama yok kürtçü yok türkçü yok bilmem ne.Ha dersenizki ya bizim gibi düşün yada git bilelimde ona göre davranalım.Bir kez daha söylüyorum kişisel hiç bir takıntım yok bu zaman karşılıklı konuşmalarıda dikkat edilecek olursa sataşma karşı taraftan başlıyor bununda bilinmesini istiyorum"

Nasıl da yumuşayıverdin öyle nonoşum benim!

Aşağılık köpekler!

Kişiliğini bulamamış zavallılar!

Bunları okuyan da sanırki Osmanlı şu anki İsveç gibi biryerdi, Atatürk devrimleri geriye götürdü bizi.

Bunlarınki eleştiri değil, kin kusmak.

İyiyi hiçbir zaman görmüyorlar. Nankör bu adamlar.

AKP'nin demokrasi lafına kapılmış, hepsi Atatürk'e saldırmaya başlamışlar.

AKP'nin de demokratlığını görüyoruz. Kesin belgelenmiş deniz feneri davası hakkında konuşma yasağı getiriyorlar.

Ergenekonda 3 yıl önce içeri tıktıkları adamları suçlayacak belge bulamıyorlar ama adamlar suçlu muamelesi görüp cezaevlerinde sürünüyorlar.

Dinci tayfa için demokrasi sadece kendilerinedir. Demokrasi amaç değil araçtır.

Bir de cumhuriyet yıkılsa yerine komunist rejim gelecek zannediyorlar herhalde. Ülkede komunist partilerin oyları %1 etmiyor.

Yemeden, içmeden savundukları işciler bile bunlara düşman , komunist olmayı bırak çoğu AKP, MHP seçmeni.

Halkın komunist mitinglerine tutumunu görmüyorlar sanki, en son bugün Erzincan'da miting yapan üç-beş komunist öğrenciyi halk linç etmiş.

Cumhuriyetin alternatifi bu ülke de şeriattır, başka bir ideoloji değildir.

İşin kötü tarafı bu komunist devrimciler bok attıkları Atatürk ve silah arkadaşları gibi devrim için çaba da göstermiyorlar. Anca klavye de yazı yazıyorlar.

Dincilerin, kürt milliyetcilerinin(belki de bu saydıklarımdan biri de bunlardır) ekmeğine yağ sürmekten başka bir halta yaramıyorlar şu an itibariyle.

Şeriat gelsin de özgürlüklerine kavuşsunlar.

tarihinde Nightwish tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...