Jump to content

Ateist Çocukları!

Recommended Posts

• İleti 435
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

11 saat önce, muslumangenc yazdı:

senin kafa iyi galiba

arap tanrısı diye bir tanrı bilmiyom ben

Hmm...Arap tanrısını tanımıyorsun demek.

Yalancının şeyi, şey olsun mu?

Bak ne diyeceğim...

Azıcık beri gel...

Çekinme biraz daha yaklaş...

Sen Arap tavşanı nedir, bilir misin?

Nereden bilecen, bak açıklayayım:

Arap tavşanı,  kemirgenlerden olup, Kuzey Afrika ve Arabistan'da yaşayan, tahıllarla beslenen, boyu 20, kuyruğu ise 22 santimetre kadar olan bir tür memeli havyandır (Jaculus jaculus).

Sen şimdilik bu bilgi ile oyalan, çünkü Arap tanrısı senin gri hücrelerine birkaç numara büyük geliyor anlaşılan.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
1 hour ago, kavak said:

Hmm...Arap tanrısını tanımıyorsun demek.

Yalancının şeyi, şey olsun mu?

Bak ne diyeceğim...

Azıcık beri gel...

Çekinme biraz daha yaklaş...

Sen Arap tavşanı nedir, bilir misin?

Nereden bilecen, bak açıklayayım:

Arap tavşanı,  kemirgenlerden olup, Kuzey Afrika ve Arabistan'da yaşayan, tahıllarla beslenen, boyu 20, kuyruğu ise 22 santimetre kadar olan bir tür memeli havyandır (Jaculus jaculus).

Sen şimdilik bu bilgi ile oyalan, çünkü Arap tanrısı senin gri hücrelerine birkaç numara büyük geliyor anlaşılan.

amacın boş muhabbet anlaşıldı

sen git o tavşanı kovala

konumuz ATEİS ÇOCUKARI

çok acıyorum onlara

boş masallarla onların hayal dünyalarını da hayatlarını da mahvediyorsunuz

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, muslumangenc yazdı:

sen git o tavşanı kovala

konumuz ATEİS ÇOCUKARI

çok acıyorum onlara

Baştan sona zırvalamışsın yine!

Sayemde Arap tavşanını öğrenmiş oldun, fena mı?

Bir de şu Ateistler ve çocukları hakkında atıp tutmayı da kessen iyi olur, çünkü onların hakkında bir bok bilmiyorsun!

Ayrıca zamanında şu malum Arap tanrısının elçilerinin isimleri hakkında boş beleş atıp tuttuktan sonra, uzun bir zaman sıvıştığını unuttuğumuzu zannetme!

Burada hepsi kayıtlı!

Haydi şimdi ikile!

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 hours ago, muslumangenc said:

sen git o tavşanı kovala

konumuz ATEİS ÇOCUKARI

çok acıyorum onlara

Bir arap bedevisinin sağdan soldan duyduğu masalların üzerine kıçından üfürdüğü palavraları da ekleyerek oluşturduğu din masal değil, ama sırf gerçeklere, bilime, akla ve mantığa dayanan ateizm masal ha?

Sitelerde Paylaş

Bunları sen İnsân mı zannediyorsun? Ya öyle sanma gafleti içindesin ya da çok hüsn-ü zann ediyorsun...
Bunlar ne sorulara mantıklı cevap verebilirler ne de doğru verilmiş cevapları anlayabilirler.
Bunların İşi gücü İnkâr... İnkâr etmeye de mecbûrlar, çünkü muhatablarının "Tür" ü farklı. Ayrışma kaçınılmaz, İnsânlar şehirde yaşar hayvanlar Ormanda,, gibi...
Mantığa dayanan bir inkâr da değil,, Güdülü Tepkiler, sâbit Reflex...

Sitelerde Paylaş

Arap Tanrısı (Putu) söylemi Ateist bir söyem değildir. Bozuk Alevîlik veyâ Misyoner (Müsteşrik) bir söylem...
Allah Lafzının Hem İncîlde hem de Tevrat'ta zikredildiğini belirttiğimizde, Hicâz bölgesiyle münhasır olmadığını söylediğimizde
Tartışmayı devâm ettiremeyenler (Ki İncîl ve Tevrat'ta Allah ismi geçiyorsa Tartışma gerçekten bitmektedir), buna rağmen sürekli aynı inkâr da papağan gibi ısrâr ediyorlarsa,
Bu durum Mantıksızlık kavramıyla da îzâh edebilecek bir durum değildir.
Düpedüz Ahlâksızlıktır.
Artık Bu durum, Varlık düzeyleri ile, Hayvândan aşağılık reâlitesi ile îzâh edilebilir.
Hayy Güzel Allah'ım, Herkesin hâlini Kur'ânda ne güzel belirtmişsin...

tarihinde HATEM tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Biri şu işidliyi forumdan atsın artık. Tamam farkındayım forumda pek yazar yok ama işidlinin teki kendi dininden olmayanları insan sıfatından çıkarmış ve Nerede ise alanen "bunları katletmek Sevap Çünkü bunlar zaten bizim testimiz için yaratılmış" diyecek ama yönetim hala Bu SAPIK, VAHŞİ, CANi, HASTA herifi forumda barındırıyor. 

Zaten her yerde bu sapıkların dinsizi öldürmek sevap, çocuğu sikmek caiz gibi Sapık fetvalarını mecburen duyuyoruz. En azından ateistin platformunda bu SAPIK zihniyetli pisliklere katlanamak zorunda bırakmayın bizi. 

Herifin Ahlak anlayışı, her kesin farklı anladığı, aslında kimsenin dilinden anlamadığı ve her kesin işine geldiği gibi değiştirdiği yazıtlardan ibaret iken, ona buna ahlaksız demesi de AP ayrı Bi trajedi. 

Çocuğuna tecavüz etmesinin sevap olduğuna inansa uygulamaya geçecek parazit gelmiş millete ahlak dersi vermeye çalışıyor. Embesile Ahlak nedir tanım yap desen yapamaz ama Mabadı ile Tutturmuş bir ahlak ta ahlak. 

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, RasyonelDüşünce yazdı:

Biri şu işidliyi forumdan atsın artık. Tamam farkındayım forumda pek yazar yok ama işidlinin teki kendi dininden olmayanları insan sıfatından çıkarmış ve Nerede ise alanen "bunları katletmek Sevap Çünkü bunlar zaten bizim testimiz için yaratılmış" diyecek ama yönetim hala Bu SAPIK, VAHŞİ, CANi, HASTA herifi forumda barındırıyor. 

Zaten her yerde bu sapıkların dinsizi öldürmek sevap, çocuğu sikmek caiz gibi Sapık fetvalarını mecburen duyuyoruz. En azından ateistin platformunda bu SAPIK zihniyetli pisliklere katlanamak zorunda bırakmayın bizi. 

Herifin Ahlak anlayışı, her kesin farklı anladığı, aslında kimsenin dilinden anlamadığı ve her kesin işine geldiği gibi değiştirdiği yazıtlardan ibaret iken, ona buna ahlaksız demesi de AP ayrı Bi trajedi. 

Çocuğuna tecavüz etmesinin sevap olduğuna inansa uygulamaya geçecek parazit gelmiş millete ahlak dersi vermeye çalışıyor. Embesile Ahlak nedir tanım yap desen yapamaz ama Mabadı ile Tutturmuş bir ahlak ta ahlak. 

Tam tersine, ben bunun gibilerinin bu forumda bulunmasından yanayım.

Bırak, kussun içindeki nefreti ve kini!

Ve millet görsün ne tür bir karaktere sahip olduğunu!

Sitelerde Paylaş
On 27.04.2019 at 03:50, muslumangenc said:

:) tam bir komedisin

hep madde var olmuşmuş

bu bilimsel de değil

mantıklı değil

hep varmış güldürdün beni akşam akşam

evren senin babanın tarlasında oluşmuş olamaz

Madde hep var olamiyorda senin tanrin nasil hep var olabiliyor? Soyle o zaman maddeden daha kompleks olan tanrini kim yaratti? Onun tanrisini kim yaratti?...

Savundugun gorus, hic bir sey kendi kendine olamaz gorusuyle kendi tanrinin da kendi kendine olamayacagini soylediginin farkinda degilsin.

Sitelerde Paylaş

Dikkat ederseniz müslümanlar da bir evrene ve yaşama tapıcılık vardır. Bunlar da evrenin ve yaşamın varlığı övüp, yüceltilmelidir gibisinden bir anlayış vardır. Sürekli evreni ve yaşamı yedi katlı bir göğün üstünde oturan allahlarına sahiplendirip, allaha övgü ve şükür beklerler. İslamın koşullarından biri de evrenin, yaşamın varlığını övüp, yüceltmektir. Örnek olarak bir müslüman şunu eleştiremez, eğer müslüman olarak kalmak istiyorsa. Ve düşünün bunu eleştirdiğiniz içinde sizi yakmak isteyen bir tanrı profili var ortada. Bu tanrının birde ne kadar merhametli ve şefkatli olduğundan söz ediyorlar. Evet evren tarlada  oluşmuş olamaz, senin yedi katlı göğün üstündeki şefkatli rabbindir bunu yaratan. Ve bizlere ne kadar merhametli, iyilik dolu biri olduğunu gösteriyor kendileri.

Sitelerde Paylaş
On 03.03.2020 at 23:19, muslumangenc yazdı:

Ateist çocukları:toplumdan soyutlanmış, toplumun inanışlarına ters düşen baba ve annenin çocuğu olmaları nedeniyle bir yabancılaşma tehlikesi ile karşı karşıyadırlar.Neden ve nasıl gibi temel sorularına ebeveynlerinden alacakları o inanılmaz kafa karıştırıcı insanın yaratılış gerçeğine uymayan cevaplar çocuklar için zor bir imtihanın başlangıcıdır

Yaptığı çocuğa, var ettiği kişiye, alay eder gibi gökte oturan bir allah var ve seni sınamak için yarattı diyen, yaptığı çocuğu bu allahın sınavına girdiren kişiye müslüman denir. Birde sürekli islam atalarının yolundan gidenleri eleştiriyor, aklınızı kullanır diyor diyenler, insanların atalarının inanışlarıyla ters düşmesini eleştiriyorlar. Atalarımızın inanç ve öğretilerine uymak mı zorundayız? Atalarımızın inanç ve öğretileriyle ters düşemez miyiz? Gerçi bunların dini de atalarının yolundan gidenlere sallar. Bir ayetinde de atalarının dini islama iman konusunda uyanları över. Bu durumu destekler.

İman eden ve nesilleri de iman konusunda kendilerinin yoluna uyanlar var ya, biz onların nesillerini kendilerine kattık. Bununla beraber onların amellerinden hiçbir şey eksiltmeyiz. Herkes kazandığı karşılığında rehindir.Tur 21

İman et, şu kitap içinde ne yazıyorsa katıl, savun. Bu kitapta tek bir şeyi eleştirme hakkında yok. Bu söylemlerde de aklı kullanmanın kırıntısı da yok. Üstelik iman bile etmemişler, ataları tarafından iman ettirilmiş bunların hemen hemen hepsi. İslama inanmaya programlanmışlar. Birde bunlar ataları tarafından başka dinlere inanmaya programlanmış kişilere akılsızlar diyip, onları eleştiriyorlar kendi hallerine bakmadan.

Sitelerde Paylaş
On 15.03.2020 at 13:01, muslumangenc yazdı:

sen git o tavşanı kovala

konumuz ATEİS ÇOCUKARI

çok acıyorum onlara

Evet, yedi katlı göğün üstünde oturan

Yıldızlarla şeytan taşlayan

Cinlere alev topları atan 

Dolu tanelerini yönlendirip dilediğine isabet ettiren allahtır gerçek olan.

Çocuklara bu gerçekler öğretilmelidir. Bunları gerçek olarak kabul etmeyenlere de inkarcılar, cehennemde yanacaksınız, zakkum yiyip, irin içeceksiniz demelidirler.

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, muyaepa yazdı:

Kardeş bu aptallara ne kadar söylesen anlamazlar. İnsanlar suçluluk ve haksızlık psikolojisi gereği çok içten inandıkları meseleler yanlış çıkınca böyle kabul etmeyip atar yaparlar. Zaten sen de ben de biliyoruz bu forumun çoğu liseli(maymun).

Birincisi, bu forumun yaş ortalaması 40+'dır diyebiliriz rahatlıkla. Gençlerimiz de var elbette ama liselimiz yok ki 15 üstü ise olabilir de...

İkincisi, maymun babandır. Şimdi "aman da evrime inanıyorsunuz, evrim de maymundan geldiğinizi söylediğine göre niye alınıyorsunuz?" deme, hiç çekemem bu dandik Müslüman avamlığını. Yine o dandik psikolojik okumaları da tabii...

Önüne gelene liseli ergen deyip durmuş ve bütün tartışmaları sulandırmışsın.

Seni dikkat etmen ve doğru düzgün tartışman konusunda uyarayım. Gerisi sana kalmış.

Sitelerde Paylaş
On 15.03.2020 at 13:01, muslumangenc yazdı:

sen git o tavşanı kovala

konumuz ATEİS ÇOCUKARI

çok acıyorum onlara

Sen evvela o zavallı Müslüman olarak eğitilmiş çocuklara, yani kendi çocuklarınıza sahip çık, onlar için kaygılan.

Küçücük yaşında sağlam Müslüman olsun diye Kur'an kurslarına, yatılı din okullarına vb gönderilip akın akın tecavüze uğrayan çocuklarınıza acı, onlar için yazıp çiz, ortalığa düş.

Kurtarılması gereken çocuklar onlardan başkası değil. Onların çektiği acılar ortada, travmaları bir ömür sürecek kadar ağır. En ağırı.

Bizim çocuklarımız misler gibi tertemiz büyüyor ve güvende.

Minicik yavruları cehennem azabıyla, şeytanla, günahla korkutup tuvalete gidemeyecek hale getiren siz rezillerden başkası değil.

Ergenliğe gelip mastürbasyon yaptığı için kendini yiyip bitiren, suçluluktan kıvranan zavallı çocuklar onlar.

Hayatınız pislik, rezillik içinde. Önce kendi pisliğinizi temizleyin de başkalarına sonra sıra gelsin. 

Sitelerde Paylaş
Şimdi, muyaepa yazdı:

Mesajlarımı okuyacak kadar tedirginsin ha? Beni uyarıyorsun bide he, hergele. Bak bana ateistler küfür ediyor. Deistim ama ona rağmen sırf sayımızı artsın diye yükleniyorlar bana. Bunun sebebi şudur: Çünkü korkuyorsun kardeşin Tanrı varsa ne bok yicem diye? Seni kim kandırdı bilmiyorum ama bu forum yaş ortalaması en fazla 20 dir. 

Ağzını bozup durmuşsun, bak bana da yaptın. Önüne gelenden kimlik isteme hakkın olmadığı gibi, bir Müslüman bir deist gibi takılıp millete maymun dersen elbette hakarete uğrarsın. Hoş, senin ettiğinin yarısı kadar bile etmemişler. 

Bu seni son uyarışım. Devam edersen hiç yanıt vermeden forumdan atacağım.

Git başka yerde oyna Allahçılığı... Burada onu takanı pek bulamazsın.

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, muyaepa yazdı:

Vicdan gösterisi yapma koç aslan. 1 tane aslan gibi çocuğum var. Kendim deistim belki ama onun müslüman olarak yaşamasını ve ölmesini istiyorum.Ayrıca çevresel faktörleri dine bağlamak nasıl bir mantık? Dini çevreye göre sorgulayamazsın. Ona bakarsak zaten ateist(maymunist) dininde herkes bana "abanıyor". Niye? Suçluluk psikolojisi gereği.

Dini doğuran, ortaya çıkaran, örgütlü hale getiren ve sonra kurumsallaştıran bizzat insanın kendisidir. Atalarımız diyelim... Yani dini çevresel faktörlerden yalıtamazsın.

İslam dini çocuğa tecavüze ses çıkarmadığı gibi, olumsuzlamaz hatta teşvik eder. Pek bilinmeyen şey ise koyu Müslüman kesimin kız çocuklardan çok oğlan çocuklara tecavüz ettiği gerçeğidir. 

Dolayısıyla tecavüzü dini temel alarak hak gören de Müslüman tecavüze uğrayan da.

Pisliğiniz boynunuza kadar ulaşmışken ateistlerin çocuklarıyla değil kendi dindaşlarınızın çocuklarıyla ilgilenin de çocuklar azıcık nefes alsın.

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, muyaepa yazdı:

Hem ateistsin hem altta Muhammed'in cümlesi yazıyor ne iş?

Çok beğeniyorum o hadisi. Dünyanın, insanın en en en büyük dertlerinden birine bu kadar şahane bir çözüm yolu bulması karşısında duyduğum hayranlığı herkeslerle paylaşayım, herkes görsün de onu anlasın istedim.

Değnek önemli tabii...

Sitelerde Paylaş

muayepa nikli şahıs ilk başta bana yeni yeni sorgulamaya başlayan 17-18 yaşlarında bir ergen gibi gelmişti. Ben de ön yargılı olmayayım, iyi niyetle yaklaşayım dedim ama diğer mesajlarını inceledikten sonra feci yanıldığımı fark ettim.

Bence söylediği gibi 31 yaşında falan da değil, duası kabul olmadı diye atarlanan bir liseli muhtemelen. 

Terbiyesiz aşağılık ergene bak bir de bel altı küfürler ediyor. Aşağılık çöl bedevisi!

tarihinde Las Seis Flechas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...