Jump to content

Ateist Çocukları!

Recommended Posts

3 dakika önce, kabara yazdı:

Anlamadığın olay Allah sen cehennemde yan diye yaratmıyor. buna sen karar veriyorsun. Cehnneme gitme kardeş o zaman doğru işler yap sende. Cehenneme gidip gitmemeye sen karar veriyorsun sonuçta.Daha önce yazdım yine yazıyorum.Senin düşündüğün yanlış şurada başlıyor. Allah kullarını yarattı sen cehenneme git, sen cennete git ? O zaman dünyaya göndermesine ne gerek vardı. Direk istediğini cehenneme istediğini cennete atsın olsun bitsin. Sen karar veriyorsun cehennem ya da cennete gitmek senin tercihin Allahın değil

Yazılanları kıçından anladığın gibi, harfleri büyütetek de  ne haklı duruma geçebilirsin ne de bir yere varabilirsin.

Netice itiibarı ile tipik bir ergen refleksi.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 435
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Bir saat önce, kabara yazdı:

Sen karar veriyorsun cehennem ya da cennete gitmek senin tercihin Allahın değil

İyide ben nasıl karar vericem ki ? 

Bi sürü din oluşturmuş kitaplar göndermiş , becerememiş , peygamberini öldürmüşler.
Sen şimdi yahudi bi ailenin yanında doğsaydın , babanda koyu bir haham olsaydı , ne yapacaktın ? 
" araştırıp ben islamiyeti mutlaka bulurdum" mu diyeceksin ? 

Adam ineğe tapıyor , çocuk doğuruyor.Onu da kendi gibi yetiştiriyor , doğurduğu çocukta ineğe tapıyor.
Din değiştirmesi imkansıza yakın.
Böyle saçma sapan bi sınav mı olur ? 
İyi bende bi sınav yapayım , 250 soru var süreniz 3 saniye...
Sınavdan 90 alamayanları ebediyen yakıcam.Bu 3 saniyede kaleminize vuracak birde şeytan adında birisini yarattım.Yazı yazmanızı da engelleyecek.
Başarısız olursanız ağzınıza kaynar su dökerim ,  sizi ızdıraplı ızdıraplı yakıcam.

BEN SONSUZ MERHAMET SAHİBİYİM.

Yersen....

tarihinde kalgok tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, kalgok yazdı:

İyide ben nasıl karar vericem ki ? 

Bi sürü din oluşturmuş kitaplar göndermiş , becerememiş , peygamberini öldürmüşler.
Sen şimdi yahudi bi ailenin yanında doğsaydın , babanda koyu bir haham olsaydı , ne yapacaktın ? 
" araştırıp ben islamiyeti mutlaka bulurdum" mu diyeceksin ? 

Azteklerin inkaların durumunu sordum cevap vermedi bu kadar uzun süre bu forumda takılıp dinden çıkmaması bizle alay ettiğini gösteriyor.Bence bu arkadaş müslüman kılığında yazan salağın teki.

Sitelerde Paylaş

Komik insanlarsınız Allah ta karakter analizini nasıl yaptığınız belli. Soru soruyorsunuz cevap veriyoruz sorunuz boşa çıkıyor. Soruyu değiştiriyorsunuz o da yetmiyor gidip ayet getirip koyuyorsunuz kendi yorumunuza göre yorumlayıp burda şöyle demiş diyorsunuz. Onu da cevaplıyor başka bir yerden soru soruyorsunuz onu cevaplıyoruz. Aynı soruyu tekrar soruyorsunuz.

Sonra büyütüp gözüne sokunca ergen refleksi. 

İnkardan başka ne biliyorsunuz siz. Zırva demekten bir adım öne gidemiyorsunuz. 

Kendi hür iradeniz ile karar verebildiğinizi anladığınız andan sonra diğer kısımları anlamaya başlayabilirsiniz. 

En basit örnek diyorsunuz ki özgür irade yok kaderimde ne yapacağım yazılmış. Senin ateist olmana Allah karar vermedi sana verdiği özgür irade ile sen karar verdin. bu 2+2= 4 gibi birşey bunu dahi anlamıyorsanız ben size ne anlatabilirim.

Bu son cevabım daha cevap yazmayacağım.Cevap verdikçe başa dönüyoruz kısır döngüye giriyoruz. 

16 dakika önce, kris123 yazdı:

Azteklerin inkaların durumunu sordum cevap vermedi bu kadar uzun süre bu forumda takılıp dinden çıkmaması bizle alay ettiğini gösteriyor.Bence bu arkadaş müslüman kılığında yazan salağın teki.

Ben sizin gibi karakter analizi yapmam amam sen 17-18 yaşında kendi fikri olmayan buradaki insanların fikri ile geçinen bir salaksın. Buda senin dilinde sana cevap.

tarihinde kabara tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
7 dakika önce, kabara yazdı:

Komik insanlarsınız Allah ta karakter analizini nasıl yaptığınız belli. Soru soruyorsunuz cevap veriyoruz sorunuz boşa çıkıyor. Soruyu değiştiriyorsunuz o da yetmiyor gidip ayet getirip koyuyorsunuz kendi yorumunuza göre yorumlayıp burda şöyle demiş diyorsunuz. Onu da cevaplıyor başka bir yerden soru soruyorsunuz onu cevaplıyoruz. Aynı soruyu tekrar soruyorsunuz.

Kendi hür iradeniz ile karar verebildiğinizi anladığınız andan sonra diğer kısımları anlamaya başlayabilirsiniz. 

En basit örnek diyorsunuz ki özgür irade yok kaderimde ne yapacağım yazılmış. Senin ateist olmana Allah karar vermedi sana verdiği özgür irade ile sen karar verdin. bu 2+2= 4 gibi birşey bunu dahi anlamıyorsanız ben size ne anlatabilirim.

Bu son cevabım daha cevap yazmayacağım.Cevap verdikçe başa dönüyoruz kısır döngüye giriyoruz. 

Yazmazsan yazma, seni buraya özel olarak davet eden olmadı!

Ve yine zırvalamışsın, çünkü sen daha Ateizm nedir, Ateist birey kimdir bilmiyorsun.

Bilseydin, inkar kelimesini geldin geleli ağzına sakız etmezdin.

Dipnot: Evet, yazılanları da kıçından anlıyorsun.

tarihinde kavak tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
4 dakika önce, kabara yazdı:

Sana kaç defa anlatıyoruz anlamamakta kararlı olan, dışarıya kapalı olan sensin. Sen birşeye cevap veremiyorsun. Veriyorsunda mantıklı bir cevap yok. Ha sana ayette atıyoruz yok bu ayetin o dönemlerine bak gibi boş kıvırmalara başvuruyorsun. Sen anlarmısın bilmiyorum ama deneyeyim. Sizin arap putunuz herşeyi bilen sonsuz bilgi güce ilime sahip. Bu put kendinden çokça küçük insanlar yaratıyor ve sınav yapıyor. Evreni yaratıyor 9 milyar yıl bekliyor ve dünyayı yaratıyor. 4-4,5 milyar yıl bekliyor ne hikmetse ve insanlara din yolluyor bana inanacaksınız diye. Nesi mantıklı bunun? Bizim özgür irademiz varsa dinine göre putun bizim sonradan ne yapacağımızı bilmemesi lazım ki sınav yapmasının mantıklı bir nedeni olsun. Bu put benim 10 gün sonra kötülük yapacağını biliyorsa ve sonumun cehennem olacağını biliyorsa insanı yaratmasının hiçbir mantıklı nedeni yok. Beynindeki şu kabuktan çık.

Sitelerde Paylaş
13 dakika önce, kabara yazdı:

Ben sizin gibi karakter analizi yapmam amam sen 17-18 yaşında kendi fikri olmayan buradaki insanların fikri ile geçinen bir salaksın. Buda senin dilinde sana cevap.

Ayrılma kararı aldım zaten forumdan.Burada yazmak çok zor iş.Sana laf anlatılmaz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kris123 yazdı:

Buralarda yazmak bende stres yaratıyor.Yarın öbür gün kim iktidara gelir bilemeyiz ,fişlenme korkusu yaşıyorum.Paranoyak oldum sanırım.

Bu forumun  merkezi Amerika´da, dolayısıyla fişlenme konusunda tedirgin olmanıza gerek yok.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kris123 yazdı:

Buralarda yazmak bende stres yaratıyor.Yarın öbür gün kim iktidara gelir bilemeyiz ,fişlenme korkusu yaşıyorum.Paranoyak oldum sanırım.

"Olmaz"demeyin yemin ederim olur.Ateistlere düşman bir kitle var ne olacağı hiç belli olmaz.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Bu forumun  merkezi Amerika´da, dolayısıyla fişlenme konusunda tedirgin olmanıza gerek yok.

IP adresimizden evimizi bulabiliyorlar önemli olan kişinin hangi ülkeden giriş yaptığı.Hatta faceb. twitter gibi yerlerdeki mesajları bile bazı durumlarda didik didik edebiliyorlar.Hükümetler sandığınız kadar güçsüz değil.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kris123 yazdı:

IP adresimizden evimizi bulabiliyorlar önemli olan kişinin hangi ülkeden giriş yaptığı.Hatta faceb. twitter gibi yerlerdeki mesajları bile bazı durumlarda didik didik edebiliyorlar.Hükümetler sandığınız kadar güçsüz değil.

Amerika, Türkiye´ye bu tür verileri vermez.

Ayrıca, madem ki bu kadar tedirginsiniz, o zaman VPN kullanın.

Sitelerde Paylaş
Şimdi, kavak yazdı:

Amerika, Türkiye´ye bu tür verileri vermez.

Ayrıca, madem ki bu kadar tedirginsiniz, o zaman VPN kullanın.

Face.twitter filan veriyor arkadaşım.VPN konusunu iyi araştır kandırmacadan ibaret.Bizim eşe dosta attığımız mesajları bile okuyabilirler isteseler.Özel haya.gizliliği deme o yasa çoğu durumda uygulanmıyor diye biliyorum.

Sitelerde Paylaş
2 hours ago, kabara said:

Anlamadığın olay Allah sen cehennemde yan diye yaratmıyor. buna sen karar veriyorsun. Cehnneme gitme kardeş o zaman doğru işler yap sende. Cehenneme gidip gitmemeye sen karar veriyorsun sonuçta.Daha önce yazdım yine yazıyorum.Senin düşündüğün yanlış şurada başlıyor. Allah kullarını yarattı sen cehenneme git, sen cennete git ? O zaman dünyaya göndermesine ne gerek vardı. Direk istediğini cehenneme istediğini cennete atsın olsun bitsin. Sen karar veriyorsun cehennem ya da cennete gitmek senin tercihin Allahın değil

Allah beni yaratmadan önce beni sonsuza kadar yakacağını biliyor mu, bilmiyor mu?

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, kabara yazdı:

Allahın yalaka ve yancılığını yapınca, ona yaranmaya çalışınca doğru, övülesi bir iş yaptığın sonucuna nasıl vardın? Allaha yaranmaya çalışınca üstün ve onurlu biri mi oluyorsun? Yaratmak allahı haklı ve eleştirilemez mi yapıyor? Bu allaha sınanma aşkınız nereden geliyor? Neden onun sınavından geçebilmek değerli, övülesi bir şey? Bir yaratıcı tanrı olmuş olsaydı bile onu sevmek zorunda mıydık?  Atalarının dini islama inanmaya programlanmış müslümanlar cennete gidecek de, ataları tarafından hristiyanlığa, hinduizme vs vs programlanmışlar cehenneme mi gidecek? Atalarının dinine inanmaya programlanmak bir seçim bile değilken, özgür iradeli bireylerin din seçimi konusunda sınandığını nasıl söyleyebilirsin?

tarihinde Buzul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
16 saat önce, yildizlar yazdı:

müslümangencin hangi fikrinden korkuldu da yasaklandı

merak ettim

Ahlaksızlık yapma. müslümangenç'in kendisi olduğunu açıkça belirt, ondan sonra neden atıldığını dürüstçe sor.

Sende bu zeka varken kim hangi fikrinden korkacak da seni atacak acaba...

Kendi sapkın dini inancının en büyük sapkınlığı olan ensesti ateistler üstünden yansıttığın için atılmışsın, son iletilere bakınca gayet net anlaşılıyor.

Burası özgür platform, Müslümanlar ateistlere ne söylerse söylesin adamlar hoşgörü gösteriyor, atmıyor, takmıyor diye sınır yok sandın ve kustun nefretini.

Ne bekliyordun? Atmayıp da besleseler miydi seni?

Aynı sapık lafları devam ettirirsen yine atılırsın. 

Sitelerde Paylaş
38 dakika önce, yildizlar yazdı:

vaybe baksen müslümangence ateistler gibi ahlak şahseri dini bütün insanlara ensest ilişkiye karşı çıkmıyolar mı demiş

iyi yapılmış sırf forumdan atılmasın idam da edilsin büyük fikir suçu işlemiş

ammma bu batılı ateistlerin ensest ilişkiyi savunması ve bir takım türk ateistlerin de buna karışı çıkmaması bir kısmının da savuması aramızda kalsın müslümangenç duymasın olur mu

Merak etme bu ülkede fikir suçu sadece müslümanlığa laf edenler işleyebilir. İdam edilenlerde ancak ateistler ve diğer azınlıklar olur. Senin kelle sağlam.

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, yildizlar yazdı:

vaybe baksen müslümangence ateistler gibi ahlak şahseri dini bütün insanlara ensest ilişkiye karşı çıkmıyolar mı demiş

iyi yapılmış sırf forumdan atılmasın idam da edilsin büyük fikir suçu işlemiş

ammma bu batılı ateistlerin ensest ilişkiyi savunması ve bir takım türk ateistlerin de buna karışı çıkmaması bir kısmının da savuması aramızda kalsın müslümangenç duymasın olur mu

Batılı ateistlerin ensesti savunmaı , bazı türk ateistlerin buna karşı çıkmaması ?

Yani böyle ağır iddialarının kaynağı nedir  ?G.tün mü ? 
Ben sana iddia olmayan ispatlı bir bilgi vereyim müslümanlar hakkında.Artık yurtlarda erkek çocuklara taciz - tecavüzden bıkmadınız mı ? Sürekli olarak küçük erkek çocuklarına taciz haberleri midenizi hiç mi bulandırmıyor ? Hocalarınıza bademlenmekten de bıkmadınız mı ? Sapık bir topluluk olmanız size artık yetmiyor sanırım  , sağa sola iftira atmaya da başlamışsınız.

Mide bulandıran davranışların tamamı sizlerden çıkıyor , sonrada evde canın sıkılınıca bir toplulupa iftira atayım diye mi internete giriyorsun ?
Hadi müslüman , git hocana bademlettir kendini.

Sitelerde Paylaş
55 dakika önce, kalgok yazdı:

Batılı ateistlerin ensesti savunmaı , bazı türk ateistlerin buna karşı çıkmaması ?

Yani böyle ağır iddialarının kaynağı nedir  ?G.tün mü ? 
Ben sana iddia olmayan ispatlı bir bilgi vereyim müslümanlar hakkında.Artık yurtlarda erkek çocuklara taciz - tecavüzden bıkmadınız mı ? Sürekli olarak küçük erkek çocuklarına taciz haberleri midenizi hiç mi bulandırmıyor ? Hocalarınıza bademlenmekten de bıkmadınız mı ? Sapık bir topluluk olmanız size artık yetmiyor sanırım  , sağa sola iftira atmaya da başlamışsınız.

Mide bulandıran davranışların tamamı sizlerden çıkıyor , sonrada evde canın sıkılınıca bir toplulupa iftira atayım diye mi internete giriyorsun ?
Hadi müslüman , git hocana bademlettir kendini.

Al seni vur müslümangence veya yıldızlara. Ne farkın var? Müslüman olsun ateist olsun hep var aranızda. Toptancılık yapmaya bayılıyorsunuz. Sapık bir topluluk olmanız size artık yetmiyor sanırım. Cümleye bak. Kafanı kıçından çıkarda bi bak. Herkes öylemi?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...