Jump to content

Allah Fakir Sevmez..

Recommended Posts

Son :Haiti depremi.. Gördüğüm resimler karşısında şoke olmadım... Bir kez daha bu resimler Allah ın fakirleri sevmediğini açıkça ortaya koydu.. Biz Türkiye de yaşayanlar bu resimlere aşinayız.. Hani 1999 da 7.4 yetmedi mi diye ortalığa çıkan sözüm ona Allah ı savunacak ucubeler.. 

Peki bu ucubelerin savunduğu neydi?

Aslında onlarda neyi savunduklarının tam farkında değiller.. Kaş yapayım derken göz çıkartan zavallılar..

Bir deprem olmuş ve büyük felaket sonucu binlerce hacı amca, hacı teyze hadi bunları geçelim daha din nedir bilmeyen masum bebekler hayatlarını kaybetmişlerdir.. 20 bin insanın acısı ve cenazesi üzerine yanlış politika yapmaya kalkan o akılsızlar ak yapacağım derken kara etmişlerdir.. 

Zira dünyada durmadan deprem olup bitmektedir ve bu depremler din, dil, ırk.... bakmadan devm etmektedirler.. Ama sözüm ona Allah ın cezası olan bu depremler bir de bakıyorsunu ki fakir, fukara sözüm ona İslam putu Allah ın koruyun dediği kitleleri en fazla etkilemektedir.. 

Japonya, Amerika gibi gavur memleketlerde olan depremlerden sonra bu gavurların her nedense burunları bile kanamazken, aynı şiddette depremlere maruz kalan fakir fukara tabir edilen az ve orta gelişmiş ülke vatandaşlarına toplu mezarelar kazılmaktadır.. 

Bu meseleyi bir din iman şeklinde anlayanlar hiç kendilerine sordular mı?

Aynı şiddette bir depremden gavurlar sağ çıkarken, benim sabah namazına kalkan, hacı omuş amcam, teyzem, Allah ın sen bizi kaza beladan kurtar diye durmadan niyaz eden halkım kanlar içinde uyanmıştır?

Siyonistlerle iş birliği yaptığı için her yerde bayrağını yaktığınız ABD'nin Los Angeles şehrinde 7.0 büyüklüğünde bir deprem oldu. Ama nedense bu Arap putu o depremde ölü alamadı (Sadece 2 kişiyi yaralayabilmiştir).. Aynı şiddetteki depremde Pakistanda, İran da, Türkiyede yirmi binlerce can aldı.. 

Hal böyle olunca iyice düşünmekte fayda var.. Bu Arap putu ne yapmaya çalışıyor.. Bu iş Allah ın cezası diyenlerin beyni var mı bilmiyorum, betonların altında inleyerek can veren 20 bin insanı, kadını,çocuğu ve bebeği bir kalemde günahkar diye silip atan kuş beyinlerini türbanın altında görmek mümkün olamıyor cünkü ama bence bütün gece uyumadan düşünsünler Hala düşünüyorsan da git Hıristiyan ol... Ya da bir an önce zengin olmaya çalış... 

Çünkü senin bu mantığına göre Allah onları daha çok seviyor. "Gavurlar", hem senden daha zengin,hem de evleri tepelerine yıkılmıyor.

Uzun lafın kısası bu Arap putu fakire güç yettiriyor.. 

Sitelerde Paylaş
  • İleti 255
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

allah melek ordularını milleti katletmek için değilde acı çekenlerin yaralarını bir nebze de olsa sarmak için indirseydi keşke.

müslümanlar rızkı allah verir diye bekleye dursun kafirler onlara rızık bırakmayacak.

Sitelerde Paylaş

allah melek ordularını milleti katletmek için değilde acı çekenlerin yaralarını bir nebze de olsa sarmak için indirseydi keşke.

O kadar guzel bir fikri ortaya surmussunki Honolululu kardes cidden merak ettim bende. Tevrat, ve Kuran'da gecen örnekleri örnek kabul etmezsek ve bir an olsun Allah denen yaratici kisiligi kabul edersek, bugune kadar insanliga iyilik icin ne indirmis bu yaratici Afrika'da kirilan insanlara Musa'ya indirdigi sofralardan mi indirmis, indirmemis se kilerimi bosalmis ya da afrikada ki siyahi insanlar Musa'nin kavmi kadar degerli degil mi ki indirmiyor, indiremiyor, Filistinde israillilerce katledilen muslumanlara ebabil kuslarimi göndermis, göndermiyorsa kuslara kiran mi girdi yoksa filistinliler bu yardimi hakketmeyecek kadar musluman ya da inancli bir kavim degil mi, milyonlarca hiristiyan köre Isa'nin sifali elinimi degdirmis, degdiremiyorsa körlükte bir hikmet mi var toptan mil cektirelim, iyilik guzellik, insanlik icin altini cizerek yasadigimiz su gunlerde hikmetine dair ne isik yakmis cok merak ediyorum.

Hayir isiginin enerjisi kisitliydi onuda Isa, Musa, Muhammed zamaninda mi kullandi onu merak ediyorum. Ilim, bilim, fen, insanik, adamlik, hur dusunce, aydin görus ve pozitif butun olgularin dusmani Samanyolu, Kanal 7, Mehtap gibi kannalardaki akla, mantiga, ilime, bilime, fenne, insanliga ve bilimum pozitif dusuncelere aykiri programlar ve diziler ve filmler yapan ve bunu gercekmis gibi gösterip benim zavalli, benim yari akilli, benim yari egitimli, benim bilincsiz, benim her gördugu hiyara bir tutam tuz alip kosan halkimi inandiran guya dindar, guya inancli, guya ahlakli yayin yapan kanallarim disinda tek bir mucize ve bu mucizenin o inanilan, o en buyuk, o en yuce, o en guclu allahtan geldigini isbat edecek tek bir musluman, tek bir hiristiyan, tek bir musevi, tek bir teist tek bir insan var mi. (Eflatun nickli kisi gibi cevap yazacak olanlar klavyelerinin tusuna basip o zavalli alete eziyet etmesinler.)

Bitti mi bu Allah denen ya da hiristiyanlarin oh my gooood ya da musevilerin yehova yahve dedigi tanrinin isigi.

Arta kalan din denen kurum ve kuruluslara da ayni soru gecerlidir isigi gösterenin pesine kosa kosa gitmezsem teistolayim.

Sitelerde Paylaş

Endonezya veya Pakistan depreminde ağlayan, onlara yardımlar gönderen, para toplayan insanımızın şu an nerede olduğunu çok merak ediyorum ben... Niye ses yok acaba; din farkı mı yoksa?... Hani tüm insanlar din-dil-ırk gözetmeden eşitti...

Demek dinlerin dünyanın öte tarafındaki insanları bile ötekileştirdiği ve insanlığın temel sorununun mevcut dinler olduğu savına daha fazla önem atfetmeliyiz...

Neredesiniz kampanyalar yapan, feryat figan eden başörtülü bacılarım, fenerli derneklerim... Haydi insanlık öldü mü?...

Sitelerde Paylaş

müslümanların sevgi ve hoşgörüye sahip oldukları doğrudur.

ancak sadece kendi mezheplerine mensup insanlarla sınırlıdır bu sevgi ve hoşgörü.

siyaseten bir taktik, bir politika icabı olmadıkça, müslümanlar için farklı mezhep, farklı dinden insanların herhangi bir değeri yoktur. onlarla dostluk etmek bile , "onlar gibi olursunuz" denerek ayetle yasaklanmıştır.

kimse bana ispanyadaki katliamdan kaçan yahudilere kucak açan osmanlı örneğiyle gelmesin :) dönemin dinamikleri gereği, osmanlının karşısındaki en aktif katolik güç ispanya idi. papanın has askeri, sağ kolu , gözü kulağı ispanya idi. katolik avrupanın dışa açılan penceresi, kurtarıcısı ispanya idi. dönemin en önemli siyais tahminleri ve gelecek projeksiyonları türk-ispanyol savaşları sonucu avrupanın müslümanlaşacağı ya da islamın arabistana geri postalanacağı seçeneklerinden ibaret idi.

böyle bir siyasi konjonktürün içinde alınmış dahiyane bir taktikti ispanyanın bütün kodlarını ezbere bilen yahudileri misafir etmek. tıpkı fransa kralına yardıma yetişen kanunide olduğu gibi, devrin gerektirdiği stratejik hamleleri ; kalkıp da kimse "insan sevgisi" diye pazarlamaya kalkmasın, buralarda alıcısı yok :)

elalemin fakir fukara haitisi. eti yok budu yok. yahudiye hrıstyana karşı sağlanacak avantaj yok. yok oğlu yok. ne arasın mübarek islam dünyası haitiye yardım kuyruğunda. yasak savmak için 1 milyon dolarcık yollayıverirler , biter gider. çok da umurlarındaydı sebil sübyan fakir fukara garip gureba orda ezilmiş ölmüş açıkta kalmış.

küffar değil mi, bikaç bin tane eksiliverdi işte.

çok şey bekliyosunuz bazılarından çok . hiç huyları değildir :)

Sitelerde Paylaş

3 tane uçak göndermeyle olmuyor bu işler... Nerede kampanyalar, cep tel mesajları, hüngür hüngür ağlayan bacılar?... Görüldüğü gibi ortam çok farklı; herkes pek bir cool...

Bugünkü Vakit gazetesinin arka sayfasına bir bak istersen

Nasıl yardım yapıldığı orda yazıyor

Orada Haiti için yardım kampanyası yapılacak diyor

İstersen birde Cumhuriyete bak bakalım Haiti ile ilgili bir haber var mı?

Sitelerde Paylaş

3 tane uçak göndermeyle olmuyor bu işler... Nerede kampanyalar, cep tel mesajları, hüngür hüngür ağlayan bacılar?... Görüldüğü gibi ortam çok farklı; herkes pek bir cool...

Ölüm Allah'a kavuşmaktır. İnananlar için ölümden daha güzel ne olabilir? İnkar edenler ise ölümden hoşlanmaz.

Sitelerde Paylaş
Guest nitrocan

Ölüm Allah'a kavuşmaktır. İnananlar için ölümden daha güzel ne olabilir? İnkar edenler ise ölümden hoşlanmaz.

Tabii bir de kolu bacağı kopanlar var. Annesini babasını kaybeden çocuklar var. Onlar da seviniyorlardır sevdikleri öldü de Allah'a ulaştı diye. Birinin ölmesi hepimizi mutlu eder.

[/iğneleme]

Sitelerde Paylaş

Bugünkü Vakit gazetesinin arka sayfasına bir bak istersen

Nasıl yardım yapıldığı orda yazıyor

Orada Haiti için yardım kampanyası yapılacak diyor

İstersen birde Cumhuriyete bak bakalım Haiti ile ilgili bir haber var mı?

Vakit ve Cumhuriyet... İşte ufkunuz bu kadar... Ak ve kara... Dünyayı ve insanları böyle görür işte teizm...

Sitelerde Paylaş

Hacı amcalarım ve teyzelerim hastalanınca hastaneleri boş yere doldurmasın o zaman cübbeli... Ölümü geciktirmeye çalışmak niye?... B)

Sitelerde Paylaş
Guest nitrocan

Hacı amcalarım ve teyzelerim hastalanınca hastaneleri boş yere doldurmasın o zaman cübbeli... Ölümü geciktirmeye çalışmak niye?... B)

Evet, hatırlıyorum da bizim bir arkadaş kansere yakalanıp da herkesi bir sevinç tufanına boğmuştu. Sonra kemoterapi vs. derken iyileşti de çok üzüldük. Kahrolsun tıp, bilim.

tarihinde nitrocan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Tedavi olmak Allah'ın emridir. Amma mukarrebunlar tedavi bile kabul etmez.

Emirleri çelişkili yani; ne dediğini bilmiyor mu acaba?... Hatalı yap hastalansın, tedavisini aciz kula bırak o da hata yapsın; bir yandan yanına iste, bir yandan tedavi masrafı çıkart falan karışık iş....

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar Haitili putperestlere yardım etmemiş mi? <_< mmmm

Aslında allahın doğal afetler ile cezalandırma mantığına göre İsrail'in çoktan yerin dibine batmış olması gerekirdi.

Gerçi İsrail kadar gelişmiş bir ülkede meydana gelecek bir depremde muhtemelen insanların burnu bile kanamazdı ya

Ama bu bölgede henüz böyle bir afet görülmedi. Müslümanlar bu olay karşısında zil takıp göbek atarlardı bu kesin. Oysa 17 Ağustos depreminde Türkiye'ye en hızlı ve en etkin yardım timini İsrail yollamıştır

Sitelerde Paylaş

Emirleri çelişkili yani; ne dediğini bilmiyor mu acaba?... Hatalı yap hastalansın, tedavisini aciz kula bırak o da hata yapsın; bir yandan yanına iste, bir yandan tedavi masrafı çıkart falan karışık iş....

Eeee, ben sana dedim müslüman olman için akıllı olman lazım. Olayların perde arkasını iyi görecek, ipuçlarından Allah'a gideceksin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...