Jump to content

FORUMA GELİRKEN ÇEKİLEN ÇİLE

Recommended Posts

• İleti 46
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Ben sana kaç defa dedim ki, internet cafeye vereceğin para ile bir bilgisayar al ve bir tanede sınırsız ( aylık 49 TL) internet bağlat. İstediğin kadar ve istediğin zaman, interneti kullan.

Ayda yaklaşık 500 TL internet cafeye veriyor, hemde yollarda rezil rüsva oluyorsun.Söz dinlemiyorsun ki işte.

Ayda 500 TL internet cafeye veriyor, düşün işte :)

Harun, "500 TL" çok demedin mi şefim?

Şunu 180- 200 TL arasında gezdirelim mi?

Selamlar

tarihinde Kabeimami tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Harun, "500 TL" çok demedin mi şefim?

Şunu 180- 200 TL arasında gezdirelim mi?

Selamlar

Yaklaşık 1 yıl önce, bana 500 TL civarı verdiğini söylemiştin. Sanırım kullanımı azaltmışsın.

Her neyse, sonuçta 200 TL de pahalı. Ben kotasız nete, 49 TL ödemekteyim. Bir bilgisayar temin edersen, gerisi önemli değil. 500 TL ye bile, bilgisayar var.750 TL ye, normal boyutta bir laptop alabilirsin.

Fazla kaliteli olmasına gerek yok, önemli olan bağlantıyı sağlaması. Modem`i mutlaka, kablosuz - antenli al. ( TTNET`den temin edebilirsin)

Evin her yerinde, laptobu gezdirebilirsin bu şekilde.

tarihinde HARUNN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Yaklaşık 1 yıl önce, bana 500 TL civarı verdiğini söylemiştin. Sanırım kullanımı azaltmışsın.

Her neyse, sonuçta 200 TL de pahalı. Ben kotasız nete, 49 TL ödemekteyim. Bir bilgisayar temin edersen, gerisi önemli değil. 500 TL ye bile, bilgisayar var.750 TL ye, normal boyutta bir laptop alabilirsin.

Fazla kaliteli olmasına gerek yok, önemli olan bağlantıyı sağlaması. Modem`i mutlaka, kablosuz - antenli al. ( TTNET`den temin edebilirsin)

Evin her yerinde, laptobu gezdirebilirsin bu şekilde.

İşte milletin karanlığına yıldız olmak buna denir.

Sitelerde Paylaş

Samimiyetine inanıyorum.

Ayrıca, "de/da" bağlacını kelimeden ayrı yazmandan ve tam yerinde kesme işareti kullanmandan dolayı sana bakınca altyapısı çok sağlam birini görüyorum.

Bazıları yazıları öylesine okuken, ben ister istemez böyle analiz yapıyorum. Bu bir tür hastalık... İnsanları tanımayı çok seviyorum...

Koş Kabeimami Koş...

Aynı şeye takıldım.Lakin size karşıt bir görüşle..

Tüm ''yada''ları yanlış yazmış.Ya da olmalıydı bilindiği üzere.

Bu bende de altyapısının sağlam olmadığını uyandırdı,hayırdır inşallah :)

Sitelerde Paylaş

Aynı şeye takıldım.Lakin size karşıt bir görüşle..

Tüm ''yada''ları yanlış yazmış.Ya da olmalıydı bilindiği üzere.

Bu bende de altyapısının sağlam olmadığını uyandırdı,hayırdır inşallah

Hmm haklısın şimdi gördüm:)

...ya ... ya da... olması lazım...

Ama vatandaş çok bilinçli, tek bir kere bile "gitcem gelcem" tarzında yazmıyor... Zamanları kullanımı çok dikkatlice...

Kendisini hiç tanımam ama arada takılırım, öğretmen olduğunu düşünüyorum kendisinin...

"Yada" kusurunu hatasız kul olmaz diyerek geçiştirelim...

Ben gene de ısrarcıyım, altyapı sağlam...

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...