Jump to content

Liboşa Dinciye Marksiste Kapak

Recommended Posts

• İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu adam niye böyle taramalı gibi alt alta yazıyor

Sitelerde Paylaş

bu adam niye böyle taramalı gibi alt alta yazıyor

Ey Brezilya kırması, İspanyol çingenesi ve de Portekiz kanından olma vahşi orkidem! O olmayan beynini yorma, asli görevin olan trolluğa devam eyle, sözde değil özde troll ol..

tarihinde RobertDeNiro tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O balyozun işbirlikçi hain kafaları ezeceği günler yakındır. Tarih daima tekerür eder.

Balyoz eylem planı yazmışsın ,

nedir bu plan bizi aydınlatta bizde bilelim.

Bugün kıçı kırıklar tartışmaya telefonla bile bağlanamadı.

desteklediğin darbeci faşistlerin sonu geldi er yada geç bu ülke değişeceeeekkkkkkkkkkk değişimin karşısında hiçbirşey duramaz dünya değişiyor türkiyede değişecek ve senin zihniyetini paylaşanların hepsi bir bir tasfiye olacaaaaaaaakk bunu beyninin bi tarafına yaz ergenekoncu .......

Sitelerde Paylaş

Küfredenleri tebrik edeni de ilk defa görüyorum.

Bu arada bu akhenatonun açtığı başlıklar da hep öyle çöplük, adam kendini bir türlü geliştiremedi.

ben yeri gelince senin küfürlerini sana da yedirdim ama :D

peki devam et onları bir şekilde desteklemeye canım

hem nalına hem mıhına

Sitelerde Paylaş

Anayasa Mahkemesi tamamen siyasi karar veriyor. Asker onun suçu işleyecek ama yargılanmayacak. Veya kendi tarafları yargılamayı yapacak. Yok öyle. AB ülkelerinde yok böyle birşey. Ben bu AKP'yi de anlamıyorum. Pansumanla tedavi yapmaya çalışıyor. Ufak değişikliklerle bu ülke bir yere Gitmez. Devrim yapacaksın. Değiştir anayasayı. Güneş referanduma olsun bitsin.

[/ quote]

Karar siyasi falan değil efendim. Zaten sen de AKP'ye "değiştir anayasayı" demişssin.

Anayasa mahkemesi de "değiştir" diyor. 'Anayasada ilgili maddeler varken bu yasayı uygulayamazsın.' diyor.. Anyasa mahkemesi yasa yapmaz. Yasaların anayasaya uygun olup olmadıpını denetlediğini siz de biliyor olmalısınız.

Taraf'ta yayınlanan yeni darbe planı ile ilgili şu yoruma da gözatmakta yarar var sanırım.

Birileri AKP'yi iktidarda tutmak için kıçını yırtıp duruyor, ama başaramayacaklar.

http://odatv.com/n.php?n=balyoz-plani-aslinda-neydi-2101101200

Sitelerde Paylaş

Askere sivil yargı oy birliğiyle iptal

Askere sivil yargı yolunu açan düzenleme Anayasa Mahkemesi'nde oy birliğiyle iptal edildi

Anayasa Mahkemesi, 5918 Sayılı Türk Ceza Kanunu (TCK) ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun'un, askere sivil yargı yolunu açan düzenlemelerini oy birliği ile iptal etti.

CHP, 5918 sayılı Kanunun, askerlere sivil yargı yolunu açan 7. maddesi ile değiştirilen 'halinde' ibaresi ile geçici 1. maddedeki, 5271 sayılı Kanunun 250. maddesinde yapılan değişiklik hükümlerinin yürürlüğüyle ilgili düzenlemenin iptali ve yürürlüğünün durdurulması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne başvurmuştu.

Yüksek Mahkeme heyeti, bugün gerçekleştirdiği toplantıda açılan davayı esastan görüşerek karara bağladı. Yüksek Mahkeme, askere sivil yargı yolu açan ilgili hükmün iptaline karar verdi.

CHP'nin düzenlemenin iptali istemiyle açtığı davanın dilekçesinde, anayasanın, askeri mahkemelerin görev alanına ilişkin yaptığı görevlendirme hükmü yürürlükteyken, yasa koyucunun bir yasa ile ve söz konusu Anayasa hükmünü değiştirmeksizin yeni bir düzenleme yapmasının, Anayasanın 145. maddesi ile bağdaşmayacağı savunulmuştu.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=202355&cat=110&dt=2010/01/21

Hadi dincisi, liboşu neyse de, bu haber marksistlere niye ''kapak'' oluyormuş? Gene malaklığını belli etmeden duramadın değil mi? Burjuva diktatörlüğü aynen durduğu müddetçe, onun ordusunun yargılanacağı mahkemenin askeri veya sivil olması bizi niye ilgilendirsin mal adam? Sen sadece kendi malaklığın ve cehaletinle kendine kapak yapıyorsun herşeyi. Anlaşılan o fındık kadar aklınla askerleri ''anti-emperyalist'', devrimcileri ise ''AKP'ci'' ilan etmişsin, kendi şizofrenik zihninde yarattığın bu malaklığı da bok atmayı sistematik hale getirerek herkese yutturacağını sanıyorsun. İşin en garibi de kendi ırkçı hezeyanlarına M.Kemal ve TSK'yı alet etme isteğin. Kemalizm de milliyetçidir ama ırkçı değil asimilasyoncudur. Hem ırkçı hem asimilasyoncu olunmaz. İstersen aç bir başlık, boş vaktimde seni oraya gömüvereyim. Maçan yiyor mu?

Kemalizm, senin gibi ırkçıları 1940'lı yıllarda kulağından tutup atmıştır bir köşeye. Siz sadece emperyalizmin ve siyonizmin çıkarları için kullanılıp atılırsınız. Türkçülük denen ırkçı düşünce akımı, Osmanlı'nın ümmetçi perspektifini dağıtarak Orta Doğu'daki halkların kavmiyetçi isyanlarla bağımsızlığını kazanmasını ve bu sayede de İsrail'in önünün açılmasını hedefliyordu. Türk ırkçılığını yaratan zaten siyonizmdir. Kurulması planlanan İsrail'e hizmet etmiştir. Sonraki yıllarda da ABD emperyalizminin çıkarları için, Sovyetler Birliğinin içindeki Türki halkları isyan ettirmek için kullanılmıştır. Sırtınızı emperyalizme ve siyonizme dayayamadığınızda bir hiçsiniz. Sadece kullanılıp atılan insanlarsınız. Bunlar da sana kapak olsun!

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Fredi sana uzun uzun siyaset felsefesi ve tarih dersi verecek değilim, çünkü bu konularda oldukça yenisin.Önce dersine iyi çalışman lazım benim karşıma çıkabilmen için. hatırlarsan bir kaç kes platformda denemeye çalıştın fakat sonucu ikimizde biliyoruz.

Keko önce Rusya tarihi öğren sonra Bolşevik devrimi adı verilen devrimin niye rusyada yapıldığına bak.

Hayatında hiç Endülüsün dağılımı sonucunda oluşan dünya düzeni ve oluşturulan felsefe ile ilgili kitap okudunmu.

Hadi okudum diyorsan ismini ver...!!!!

Keko biraz Rus , Alman ve İngiiz tarihi oku ki, bu Mariszm dininden kendini kurtar. Tabi etnik köken meselesi ayrı bir olay, o değilmez... :lol:

hadi bu anti-emperyalist arkadaşlar devrim sonrası hangi firmaları kamulaştırıp hangisini serbes bıraktı bir yazda forum öğrensin bakalım.

Çocuksunuz daha çocuk, gidin kıçınızı silmeyi öğrenin önce..

tarihinde NeferkareKhendu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

desteklediğin darbeci faşistlerin sonu geldi er yada geç bu ülke değişeceeeekkkkkkkkkkk değişimin karşısında hiçbirşey duramaz dünya değişiyor türkiyede değişecek ve senin zihniyetini paylaşanların hepsi bir bir tasfiye olacaaaaaaaakk bunu beyninin bi tarafına yaz ergenekoncu .......

Liberal düşüncene dünya üzerinden bir öernek verirmisin !!!!!

Bekliyorum...

Bilmiyorsan atma sakın, yerin dibine sokarım ona göre..

Sitelerde Paylaş

ŞekerpareKhendu,

Gene düzgün ve açıklayıcı bir cevap veremeyip, onun yerine sadece ''şunu okudun mu, bunu okudun mu'' diye ukalalık yaparak olayı geçiştirmişsin. Hata bende ki seni muhatap alıp yazı yazıyorum. Sürekli kendini övüp duruyorsun, çok kitap okuduğunu ima ediyorsun ama bu ''eşsiz birikimin'' henüz hiçbir izini göremedik tartışmalarda. Kuru lafla entelektüel bir görüntü veremezsin, yetmez. Yetseydi Ajdar pop star olurdu.

Sitelerde Paylaş

ŞekerpareKhendu,

Gene düzgün ve açıklayıcı bir cevap veremeyip, onun yerine sadece ''şunu okudun mu, bunu okudun mu'' diye ukalalık yaparak olayı geçiştirmişsin. Hata bende ki seni muhatap alıp yazı yazıyorum. Sürekli kendini övüp duruyorsun, çok kitap okuduğunu ima ediyorsun ama bu ''eşsiz birikimin'' henüz hiçbir izini göremedik tartışmalarda. Kuru lafla entelektüel bir görüntü veremezsin, yetmez. Yetseydi Ajdar pop star olurdu.

Budala Fredi sen kimsinde seni ciddiye alıp bir dolu yazı yazıcam, çoluk çocuk 2 makale okur solcu kesilir. Bilmediğin konularda sayfalarca yazsam ne olur yazmasam ne olur. Cahil ben yazsamda cahildir yazmasamda. Bu konularda sen kimsin beniim karşıma çıkabilecek, TD forumda dilaver abinin yanına git biraz eğitsin seni sonra karşıma çık.

İkide birde Burjuva yazıp duruyorsun, şu Burjuva kelimesi nedir nerde çıkmıştır bir yazda forum öğrensin bakalım.

Hadi bekliyorum, Burjuva nedir, nerde ne zaman ortaya çıkmıştır.

Sitelerde Paylaş

ŞekerpareKhendu,

Sana bir şey soracağım. Son derece iyi niyetle ve belki tedavine faydası olur diyerekten soruyorum, yanlış anlama yani. Seni küçükken birileri sırf Türk olduğun için inşaata götürüp bir kötülük mü yaptı evladım? Bu ırkçı takıntıların, başka ırklara olan kinin ve zır cahil olduğun halde kendini övme takıntın nereden kaynaklanıyor? Bu götü kalkık ergen tavırlarının altında yatan ana etmen ne? Sorunu bilirsek tedavisi de daha isabetli olur, o yüzden soruyorum. Yahudi'nin biri senin canını mı yaktı çocuğum? Komünistin biri ''sevdi'' mi seni? Ermeni'nin biri mi öptü? Uzun süre yabancı bir memlekette yaşadın da oranın milliyetçileri Türkleri çok aşağılayıp sana kötülük mü etti? Sendeki ırkçılık ve psikolojik sorunlar, aşağılık komplekslerin vs. hangi ezilmişliğin dışa vurumu evladım?

Yahudi düşmanlığının altında Türk ırkçılığını icat edenlerin Yahudi olması ve Osmanlı'yı yıkıp kurulacak olan İsrail'in önünü açmak için kullanılmış olması gerçeğini gizleme kaygısı mı yatıyor? Komünizm düşmanlığının altında, Sovyetleri yıkmak için onun içindeki Türki halkları ayaklandırmak maksadıyla Türkçülüğün Amerikan emperyalizmince kullanılmış olması mı yatıyor? Kemalizme herkesten çok yamanmak istemenizin altında, 1940'larda kemalistlerin sizi kulağınızdan tutup bir köşeye atmış olmaları mı yatıyor? ''Milli Şef'' İsmet İnönü'nün bile kendini siyasi yelpaze içinde aşırı sağda değil de ''ortanın solunda'' tanımlamasını mı hazmedemediniz yoksa? Kullanılıp atılmaya alışmış olmanın verdiği bir kuyruk acısı mı bu? Herkes tarafından kullanılan ama hiçbirine yaranamayan salaklar olduğunuzu mu kabullenemiyorsun yoksa? Doğru düzgün Türkçe yazamadığınız halde Türkçü geçinmenizle dalga geçtiğimiz için midir bu kuyruk acınız yoksa? Ha evladım, hadi dök içini, belki bir tedavisini buluruz.

Yoksa bilim günümüzde saf ırk diye birşey kalmadığını tespit ettiği için mi bu kadar fikir kabızısınız? Irkların karışmasından ortaya çıkan melezler çok daha sağlıklı olduğu için mi yoksa? Kültürü ırkla ilişkilendirmek ve kültür savunculuğunu ırkçılık diye yutturmak türündeki ''cinliklerinizin'' altında ırkçılığın savunulamayacak kadar berbat bir ideoloji olduğunu sizin de farkediyor olmanız mı yatıyor yoksa? Agresifliğinizin altında, kültürün de ırkla temellendirilemeyeceği, kültürün sabit olmayıp sürekli etkileşim içinde değişmekte olduğu, bunun da sizin ırkçı hokkabazlıkılarınızı yıkıp geçtiği realitesi mi yatıyor yoksa?

Evladım, bak aklınızı başınıza toplayın. Ben öyle sizin gibi Türkçülüğe, ırkçılığa özenip, sonra sokağa çıkıp bir sürü serserinin içine ''Irkdaşlarım, soydaşlarım'' diyerek karışıp, sonra da onlar tarafndan öpülünce kendini içkiye vermiş bir sürü aptal özenti genç gördüm. Ya da ''soydaşlarım'' diyerek Kazakistan'a giden ama orada ''Ne Türk'ü lan, biz Kazak'ız, sizin yüzünden işsiz kalıyoruz, çektirin gidin!'' diyen Kazak işçilerden bi araba dayak yiyen bir sürü millyetçi Türk işçisi gördüm. O yüzden, sizin ırkçılıklarınız fos, cahilce ve aptalca olduğu kadar, hayal kırıklığına uğramaya da mahkumdur evladım. Aklınızı başınıza toplayın.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hadi dincisi, liboşu neyse de, bu haber marksistlere niye ''kapak'' oluyormuş? Gene malaklığını belli etmeden duramadın değil mi? Burjuva diktatörlüğü aynen durduğu müddetçe, onun ordusunun yargılanacağı mahkemenin askeri veya sivil olması bizi niye ilgilendirsin mal adam? Sen sadece kendi malaklığın ve cehaletinle kendine kapak yapıyorsun herşeyi. Anlaşılan o fındık kadar aklınla askerleri ''anti-emperyalist'', devrimcileri ise ''AKP'ci'' ilan etmişsin, kendi şizofrenik zihninde yarattığın bu malaklığı da bok atmayı sistematik hale getirerek herkese yutturacağını sanıyorsun. İşin en garibi de kendi ırkçı hezeyanlarına M.Kemal ve TSK'yı alet etme isteğin. Kemalizm de milliyetçidir ama ırkçı değil asimilasyoncudur. Hem ırkçı hem asimilasyoncu olunmaz. İstersen aç bir başlık, boş vaktimde seni oraya gömüvereyim. Maçan yiyor mu?

Kemalizm, senin gibi ırkçıları 1940'lı yıllarda kulağından tutup atmıştır bir köşeye. Siz sadece emperyalizmin ve siyonizmin çıkarları için kullanılıp atılırsınız. Türkçülük denen ırkçı düşünce akımı, Osmanlı'nın ümmetçi perspektifini dağıtarak Orta Doğu'daki halkların kavmiyetçi isyanlarla bağımsızlığını kazanmasını ve bu sayede de İsrail'in önünün açılmasını hedefliyordu. Türk ırkçılığını yaratan zaten siyonizmdir. Kurulması planlanan İsrail'e hizmet etmiştir. Sonraki yıllarda da ABD emperyalizminin çıkarları için, Sovyetler Birliğinin içindeki Türki halkları isyan ettirmek için kullanılmıştır. Sırtınızı emperyalizme ve siyonizme dayayamadığınızda bir hiçsiniz. Sadece kullanılıp atılan insanlarsınız. Bunlar da sana kapak olsun!

Ben bu entellektüel sohbetiniz içine girmeyeyim ve bir şey deyip kaçıyorum.. İletilerinizde "Malakları" marks, engels siyonizm gibi şeyler ile yan yana getirmeyiniz..

Selamlar.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...