Jump to content

Liboşa Dinciye Marksiste Kapak

Recommended Posts

Şu pejmurde komünistin kusmuklarına bakın...

Yahudi düşmanlığının altında Türk ırkçılığını icat edenlerin Yahudi olması ve Osmanlı'yı yıkıp kurulacak olan İsrail'in önünü açmak için kullanılmış olması gerçeğini gizleme kaygısı mı yatıyor? Komünizm düşmanlığının altında, Sovyetleri yıkmak için onun içindeki Türki halkları ayaklandırmak maksadıyla Türkçülüğün Amerikan emperyalizmince kullanılmış olması mı yatıyor? Kemalizme herkesten çok yamanmak istemenizin altında, 1940'larda kemalistlerin sizi kulağınızdan tutup bir köşeye atmış olmaları mı yatıyor? ''Milli Şef'' İsmet İnönü'nün bile kendini siyasi yelpaze içinde aşırı sağda değil de ''ortanın solunda'' tanımlamasını mı hazmedemediniz yoksa? Kullanılıp atılmaya alışmış olmanın verdiği bir kuyruk acısı mı bu? Herkes tarafından kullanılan ama hiçbirine yaranamayan salaklar olduğunuzu mu kabullenemiyorsun yoksa? Doğru düzgün Türkçe yazamadığınız halde Türkçü geçinmenizle dalga geçtiğimiz için midir bu kuyruk acınız yoksa? Ha evladım, hadi dök içini, belki bir tedavisini buluruz.

Bu paragraftaki "Osmanlı", "Türk" ve "Sovyetler" sözcüklerini değiştirip günümüze uyarladığımızda tipik bir orta sınıf Müslüman cahilinin "Amarigalılar ve Yahudiler Kürt kardeşlerimizi kendi çıkarları için ayaklandırıyorlar" hezeyanından ne farkı kalıyor?

Kürtler ayrılmak isteyince "kendi kaderini tayin hakkı" oluyor da neden Sovyetler içindeki Türk topluluklarının bağımsızlık isteği "UKKTH" olmuyor? Sakın bu vahşi Rus milletinin Rus emperyal-milliyetçi geleneğinden kaynaklanıyor olmasın? Rus Çarlığının baskısından kurtulmak için Bolşevik safına geçen ve üstün savaşçı hasletleriyle Kızıl Ordu'nun götünü kurtaran; fakat daha sonra tasfiyeler ve idamlarla yok sayılan Orta Asya Türklerinden bahsederken hiç mi yüzün kızarmıyor kepaze kızıl!

Kemalizm'e de göz kırpmaya başladığınıza göre şeriatçıların göt kesme işlemine önce sizinkilerden başlayacağını idrak etmişsiniz. Yakın tarih cahili olmasaydın İsmet'in Türkçüleri tabutluklara attırmasının Moskofların Almanlara karşı üstün gelmesiyle başladığını bilirdin. "Milli Şef" bu kadar sol tandanslı bir adammış da neden Almanlar dünyayı kasıp kavururken Türkiye'de çıkan ırkçı ve Turancı yayınlara ses çıkarmamış? Dönemin CHP'sinin Sabahattin Ali ve Nazım Hikmet gibi kızıllara bakışından da bihabersin değil mi? Kaldı ki Türkçüler senin o "Kemalizm" dediğin ne idüğü belirsiz şeyi bahsettiğin 1944 Irkçılık-Turancılık davasından önce Güneş Dil Teorisi nedeniyle yerden yere vurmuşlardır. Kemalizm'e yamanmaya çalışıp da prezervatif gibi kullanılıp atılan sizlersiniz. Deniz hödüğünden tut da Erdal veletine kadar hepsi de "Kemalist" değiller miydi?

Türkçe yazamayan kimmiş zavallı? Şimdi sana buradan ve diğer kızıl çöplüklerinden şaheser(!) iletiler getirip "yoldaşlarının" zeka ve dil bilgisi seviyelerini ifşa edeyim mi?

Yoksa bilim günümüzde saf ırk diye birşey kalmadığını tespit ettiği için mi bu kadar fikir kabızısınız? Irkların karışmasından ortaya çıkan melezler çok daha sağlıklı olduğu için mi yoksa? Kültürü ırkla ilişkilendirmek ve kültür savunculuğunu ırkçılık diye yutturmak türündeki ''cinliklerinizin'' altında ırkçılığın savunulamayacak kadar berbat bir ideoloji olduğunu sizin de farkediyor olmanız mı yatıyor yoksa? Agresifliğinizin altında, kültürün de ırkla temellendirilemeyeceği, kültürün sabit olmayıp sürekli etkileşim içinde değişmekte olduğu, bunun da sizin ırkçı hokkabazlıkılarınızı yıkıp geçtiği realitesi mi yatıyor yoksa?

Arkana aldığın bilim eğer ırkçılar olmasaydı şimdikinden kaç yıl geriden ilerleyecekti, bunun farkındasın değil mi Fıredi? İçindeki pisliği kusmak için kullandığın internetin temelini bile ırkçılar atmış, hastalandığında kullanıp iyileştiğin ilacın deneylerini toplama kamplarında "yoldaşların" üzerinde denemişler, Moskof imparatorluğu olan Sovyetler Birliği'ni aklamak için kullandığınız uzaya çıkma hadisesi bile yenik Nazilerden toplanan bilim adamları sayesinde gerçekleşmiş. Amele takımını diktatör yaparak insanlığı kurtaracağını iddia eden hasta ruhlu bir komünist ile bilim konusunda tartışmak ne kadar acı! Alçak kızıl, sanki saf ırkın bilim tarafından bangır bangır savunulduğu 1930'lu yıllarda yaşasaydı "bilim aşkı" ile ameleciliği bırakıp ırkçı olacaktı da çizgi filmlerin dahi ideolojik propaganda yaptığı bir dünyada tarafsız bir bilimden bahsediyor.

Evladım, bak aklınızı başınıza toplayın. Ben öyle sizin gibi Türkçülüğe, ırkçılığa özenip, sonra sokağa çıkıp bir sürü serserinin içine ''Irkdaşlarım, soydaşlarım'' diyerek karışıp, sonra da onlar tarafndan öpülünce kendini içkiye vermiş bir sürü aptal özenti genç gördüm. Ya da ''soydaşlarım'' diyerek Kazakistan'a giden ama orada ''Ne Türk'ü lan, biz Kazak'ız, sizin yüzünden işsiz kalıyoruz, çektirin gidin!'' diyen Kazak işçilerden bi araba dayak yiyen bir sürü millyetçi Türk işçisi gördüm. O yüzden, sizin ırkçılıklarınız fos, cahilce ve aptalca olduğu kadar, hayal kırıklığına uğramaya da mahkumdur evladım. Aklınızı başınıza toplayın.

Ben de "yaşasın işçiler-köylüler" deyip "halkçı" olduğunu iddia eden, fakat Gemerek'te bizzat köylüler tarafından kıstırılan bir hanzo tanıyorum. Siz de bu hanzonun yolunda gidenler olarak bir fabrikaya yahut köye girseniz ve "yaşasın proletarya", "kahrolsun faşizm" diye böğürseniz de başınıza gelenleri gazetelerin 3. sayfalarından okusak.

Şimdi anladın mı kim hayal kırıklığına uğramaya mahkummuş, dünyanın her yerinde başı halk tarafından ezilen "halkçı" ve ameleciler sizi?..

UYARI: Bu iletide herhangi bir ırk, millet, milletimsi veya bunlara bağlı bir kültür-dil-gelenek aşağılanmamıştır. Bu yüzden iletiyi raporlamak yerine adam olun da ileti ekleyerek karşılık verin, iletiyi askıya aldırıp sabote ederek değil.

tarihinde Noyan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 110
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu başlığı açan kişi harbiden çatlağın teki,adamın sevindiği ve başlık açtığı konu askeri suçların sivil yargıda yargılanmasının iptali

buna seviniyor ve kişileri uyuz edici kışkırtıcı bir başlık açıyor.her zamanki keneflik iletilerini asıyor vs sorun bu değil

sorun bence askere bu kadar arka çıkan kişinin kişliğindeki bozukluk ve saçmalık artık ona kimse tahammül edemiyor

saçmalıkta ve dangalaklıkta doruğa oynuyor kimse onu cidiye almıyor.kızıyor küfür ediyor forumdan atıyor ama o yüzssüz biçimde tekrar

o olduğunu belli edercesine tekrar tekrar bıktırana kadar aynı şeyi yapıyor.düşünsenize medyada çarşaf çarşaf darbe planları gündemde

hemde en acımasız ve saçma ve boktan planlar.birde bu planları yapan kişileri biz gün boyu işe gidip gelen,fatura vergi geçim dertleriyle

boğuşan halk kesimi zerrece tanımıyoruz.adlarını sanlarını pislikleri ortaya çıkınca öğreniyoruz.ama bu adamlar hayatımızı ikicek şeyleri

planlamışlar.birilerinin bu saçmalığa dur demesi lazım.iletiyi açan zihniyet bu adamları savunuyorsa demekki bu adamlar kötü ve hatalı

bu adamlar atatürk,vatan sevgisi vs bahane edip en aşağılık işleri tezgahlamakla meşkulken enselenmişlerse ve biz onların adını dahi gazetelerden

öğrenmişsek harbiden alayının tasviye edilmesi lazım .halk için elzem budur.bu sonuca sadece sıradan basit mantık kurallarını işleterek ulaştım

nesiniz kardeşim siz,bu ülke kimin,babanızın tapulu malımı alın atanızı,vatan ikiciliğinizi ne varsa tepemizden çekilin

bıktık lan sizden yeter artık.

Sitelerde Paylaş

Şu pejmurde komünistin kusmuklarına bakın...

Sana mı bakalım yani?

Oğlum geldiğin otağa çüktür git demedim mi ben sana?

Frizbi gibi herifsin, atılıyorsun, birkaç saate kalmadan geri geliyorsun yüzsüz!

Şu an iki nickin var, biri ŞekerpareKhendu diğeri de bu. Bildiğim kadarıyla iki nickle yazmak yasak.

Değil mi yoksa? Yasak değilse ben de beş tane nick alıp forumda kendimle muhabbet edeceğim.

Manuel takılmak, senle takılmaktan iyidir.

Kürtler ayrılmak isteyince "kendi kaderini tayin hakkı" oluyor da neden Sovyetler içindeki Türk topluluklarının bağımsızlık isteği "UKKTH" olmuyor? Sakın bu vahşi Rus milletinin Rus emperyal-milliyetçi geleneğinden kaynaklanıyor olmasın?

Sovyetler içindeki Türki halklar, içlerindeki bazı salak ırkçılar dışında, hiçbir zaman ayrılma hakkını kullanmak istemediler. Sana Sovyetlerin çözülüş döneminde sistemin devamı konusunda yapılan halk oylamasını anlattım ve en çok ''sosyalizme devam'' diyenlerin de Türki halklar olduğunu belirttim. İnanmıyorsan çektir git araştır dedim. Bu bile yerin dibine sokmaya yeter seni. Yıllarca burada, ''komünistler soydaşlarımıza zulmediyor'' diye götünüzden name okurken, %90'ın üzerinde oranla ''Sovyetlere devam'' dedi Orta Asya Türkleri! Sen ve senin gibi tüm aşağılık ırkçılar da o günden beri kafanızı deve kuşu gibi kuma gömdünüz utancınızdan. Size en büyük boruyu soydaşlarınız döşedi! Türkler komünizmi istedi Şekerpare, senin salak faşist ideolojini değil! Hazmetmeye alış bunu. Kolay gelsin... Bir daha Türki halklar adına konuşma. Hangisi ne zaman turan birliğini, ne zaman ırkçılığı istemiş? Sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Zavallıcık.

Kemalizm'e de göz kırpmaya başladığınıza göre şeriatçıların göt kesme işlemine önce sizinkilerden başlayacağını idrak etmişsiniz. Yakın tarih cahili olmasaydın İsmet'in Türkçüleri tabutluklara attırmasının Moskofların Almanlara karşı üstün gelmesiyle başladığını bilirdin. "Milli Şef" bu kadar sol tandanslı bir adammış da neden Almanlar dünyayı kasıp kavururken Türkiye'de çıkan ırkçı ve Turancı yayınlara ses çıkarmamış? Dönemin CHP'sinin Sabahattin Ali ve Nazım Hikmet gibi kızıllara bakışından da bihabersin değil mi? Kaldı ki Türkçüler senin o "Kemalizm" dediğin ne idüğü belirsiz şeyi bahsettiğin 1944 Irkçılık-Turancılık davasından önce Güneş Dil Teorisi nedeniyle yerden yere vurmuşlardır. Kemalizm'e yamanmaya çalışıp da prezervatif gibi kullanılıp atılan sizlersiniz. Deniz hödüğünden tut da Erdal veletine kadar hepsi de "Kemalist" değiller miydi?

Düzgün konuş ulan klitorisimin kafası! Kim kemalizme yaranmaya çalışmış? Senin ''Atsız atan'' olacak o denyo, kendi göt korkusundan ötürü M.Kemal'i günde beş vakit yıkayıp yağlarken, Deniz Gezmişler idam sehpasının üzerinde bile ''Yaşasın Marksizm-Leninizm!'' diye haykırdı. Siz kendi görüşlerinizin ardında böyle bir kararlılıkla durabildiniz mi hiç? Kemalistler kulağınızdan tutup zindana atınca süt dökmüş kedi gibi kuyruğunuzu götünüze sıkıştırıp yalvar-yakar oldunuz rezil herifler. Hiçbir zaman kitleselleşemediniz, hiçbir zaman etkili olamadınız. Ülkücülerden bile sürekli şamar yiyip göt üstü oturtuldunuz. Kepaze pislik! Ben İsmet İnönü'nün solcu olduğunu değil, aşırı sağcı olmadığını vurguladım. Bunu da, yaranmaya ve kullanmaya çalıştığınız kemalizmle ilişkiniz olmadığını gösterebilmek için yaptım. Senin kemalizmle ilişkisiz olduğunu vurgulama amacım, kendimi onunla ilişkilendirmek değil geri zekalı adam, sadece senin gibilerin onu sömürmenizin önüne geçmek. Çünkü senin gibi çapsız ırkçı bozuntularında M.Kemal'e yamanmaya çalışan, onu da ırkçı gibi gösteren, hatta ona başbuğ diyen bir beyinsizlik hali var. Bunu vurguladım ama gene her zamanki gibi lafı oturma organından anlamışsın. Zaten başka türlüsünü yapabilsen ırkçı olmazdın.

Türkçe yazamayan kimmiş zavallı? Şimdi sana buradan ve diğer kızıl çöplüklerinden şaheser(!) iletiler getirip "yoldaşlarının" zeka ve dil bilgisi seviyelerini ifşa edeyim mi?

Ne oldu lan, canını mı yaktı Türkçeni eleştirmem? Acıttı mı? Hırs mı yaptın?

Bak sayemde Türkçen düzeldi. :D Kim bilir kaç saat uğraştın düzgün bir cümle kurabilmek için...

Ha bu arada, benim iletilerim ve kullandığım Türkçe ortadadır. İkimizin gramerine bakan biri kimin Türkçeye değer verdiğini görür. Eski çapsız ve düzensiz iletilerin ortada. Sen yoldaşlarımın iletilerini mıncıklayacağına önce kendine bak. Aşağılık ırkçı.

Arkana aldığın bilim eğer ırkçılar olmasaydı şimdikinden kaç yıl geriden ilerleyecekti, bunun farkındasın değil mi Fıredi? İçindeki pisliği kusmak için kullandığın internetin temelini bile ırkçılar atmış, hastalandığında kullanıp iyileştiğin ilacın deneylerini toplama kamplarında "yoldaşların" üzerinde denemişler, Moskof imparatorluğu olan Sovyetler Birliği'ni aklamak için kullandığınız uzaya çıkma hadisesi bile yenik Nazilerden toplanan bilim adamları sayesinde gerçekleşmiş

Oğlum bak küfrettireceksin gene ha! Mazoşist misin, ruh hastası mısın nesin, kendine sövdürmekten zevk mi alıyorsun, nasıl bir rahatsızsın anlamadım gitti. Şu yazdığın salaklıklara bak! Demek bilime çağ atlatanlar ırkçılar oldu ha? Mu ha ha ha! :lol: Hiç güleceğim yoktu. Hitlerin tehdidi yüzünden sizin aşağılık ırkçı ideolojinize boyun eğmiş bilim insanlarının emeklerini kendi sapık ve rezil ideolojine mi yamıyorsun lan utanmaz pislik? Madem ırkçı bilim insanları bilimi ''binlerce yıl'' ileriye götürdü, neden ırkçı olmayan Batı bilimi ve teknolojisine yenilip gittiniz? Madem ırkçı olmayan ülkelerin bilimi bu kadar geriydi, nasıl oldu da savaşı kaybettiniz? Üç kuruşluk aklın yok. Herkesi de kendin gibi geri zekalı sanıyorsun. İnternetin temelini ırkçılar atmış. :lol: Siz temel atarsınız, biz de elinizden alıp dötünüze sokarız! Uzaya çıkma hadisesi Nazi bilim adamlarının eseriymiş! :lol: Eminim öyledir! Geri zekalı hayal perest! Gene kim bilir hangi rüyayı gördün de bunları sayıklıyorsun. Ulan mal, hadi diyelim harbiden de dediğin gibi, sormazlar mı adama bu Nazi artığı bilim insanları kendi bilgilerini neden düşmanları olan Sovyetlere sunmuş, bunlarda hiç mi gurur-onur yok diye? Eğer bu satılmışlar ırkçıysa, utançtan yerin dibine gir! Yok eğer bunlar ırkçı değilse, o zaman ne bok yemeye onların bilime katkılarını kendi rezil ırkçılığınla ilişkilendiriyorsun? Hiç kafan çalışmıyor, hiç!.. Sen git, ocağındaki reislerinden biri gelsin. Ama mümkünse esrarkeş olmayanlarından gönder.

Ayrıca ben sana bilimin saf ırk diye birşey kalmadığını, melezlerin daha sağlıklı olduğunu söylediğini belirtmiştim. Hepsini yutmuş, tek kelime cevap verememişsin. Rezil köpek seni... Senin o hayranı olduğun Nazi bozuntuları Stalin'in Kızıl Ordusu karşısında nasılda it gibi titreyip bozguna uğradılar hatırlıyor musun Şekerpare'm? Hitler nasıl da ödlekçe intihar etti bir kuytuda? Kızıl Ordu, ezip geçtiği ve silip süpürdüğü faşizmin mezarı başında nasıl da orak-çekiçli kızıl bayrağımı göndere çekti? Hala götünüzde acısı duruyor mu bu yenilginin? Ha? Eziksiniz oğlum. Bu yenilginin ezikliğini taşıyorsunuz. O yüzden bir komünistin karşısına çıkınca, bu tarihsel yenilmişliğinizin olanca ezikliğiyle konuşacaksın. Bize hitap ederken, ''tamam efendim, olur efendim, lütfen daha fazla ezmeyin efendim'' diye konuşacaksın. Aşağılık köpekler. Sizin o ''ari ırkınızın'' ebesini miken büyük lider Stalin'e bir kere daha selam olsun.

Amele takımını diktatör yaparak insanlığı kurtaracağını iddia eden hasta ruhlu bir komünist ile bilim konusunda tartışmak ne kadar acı!

''Amele takımının'' yönetimini beğenmiyorsun. İyi de be salak adam, senin güya ırkçılığını yaptığın Türklerin de büyük kısmı ''amele'' değil mi? Sen onları aşağılarken nasıl oluyor da aynı zamanda onları savunuyor olabiliyorsun beyinsiz? Tekrarlıyorum, üç kuruşluk aklın yok. Yine tekrarlıyorum, zaten az birşey aklın olsa ırkçı olmazdın.

Alçak kızıl, sanki saf ırkın bilim tarafından bangır bangır savunulduğu 1930'lu yıllarda yaşasaydı "bilim aşkı" ile ameleciliği bırakıp ırkçı olacaktı da çizgi filmlerin dahi ideolojik propaganda yaptığı bir dünyada tarafsız bir bilimden bahsediyor.

Hitler faşisti kafana silah dayarsa saf ırk saçmalığını birkaç ödlek bilim insanı savunur elbette. Bu neyi gösterir? Hiçbir şeyi! Çünkü ne o bilim insanları bunu siyasi baskılardan ayrı bir bilimsel gerçek olarak görmüştür ne de bilim dünyası Nazi ''biliminden'' ibarettir. Einstein gibi dehalar sizin salak ırkçı diktanızdan kaçıp özgürce bilim yapabilmek için kendi ülkelerini terketti. Bilim elbette siyasi baskılara uğruyor ama bu baskıların kralını ırkçı pislikler yapıyor. Sen de bilim kılıfına bürünmüş bu siyasi safsataya iman ediyorsun. Bilimin islamı doğruladığını sanan cahil dincilerden hiçbir farkın yok. O kendini tanrının seçtiğine inanır, sen ırkının üstün olduğuna... Hamurunuz aynı.

Şimdi anladın mı kim hayal kırıklığına uğramaya mahkummuş, dünyanın her yerinde başı halk tarafından ezilen "halkçı" ve ameleciler sizi?..

Ulan geri zekalının başkanı, ''dünyanın her yerinde başı ezilmiş'' diyorsun da, sosyalizm dünyanın üçte birinde egemen olmamış mıydı? Rusya, Çin, pek çok Latin Amerika ülkesi, pek çok Afrika ülkesi, Kore, Vietnam vs... Nerede halk bizi istememiş dallama? Sen kendini bizle mi karıştırıyorsun? Hafızan mı silindi beyinsiz? Deniz Gezmişlerin ardından binlerce insan yürüdü, bugün binlerce insan -hatta onun görüşlerini savunmayanlar bile- ona saygı duyuyor, peki senin gibi ırkçı pisliklerden hangisi saygı görüyor? Hangi ırkçı, toplum tarafından benimsendi? Gerçeği ters yüz edebileceğini mi sanıyorsun şuursuz rezil? Ana yurdun olan Orta Asya'ya çektir git! Bakalım ordakiler kabul edecek mi seni? Kendi hayal dünyanda kurarsın ancak o turan birliğini. Andaval.

Not: Bu adam iki gün uzaklaştırıldığı halde başka bir nick alıp geri gelmiş. Yani aldığı cezayı tanımıyor! Ayrıca şu an iki tane nicki var. İki nickli olmak kurallara aykırı değil mi? Herkes alsın o zaman birkaç nick.

Tekrar ediyorum, ırkçılık insanlık suçudur. Uluslararası yasalarda da suçtur, forumun bağlı olduğu Amerikan yasalarında da suçtur, TC yasalarında da suçtur. Dincilere forumumuzu kapamaları için malzeme vermeyiniz. Şu takıntılı ve geri zekalı ırkçı pisliği engelleyiniz. Yok eğer benim ilgilenmemi istiyorsanız, o zaman bana bunun için ücret ödeyiniz. Bedavaya yapmam.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

NeferkareKhendu,

Siz bu forumdan defalarca ırkçılık yapmak nedeniyle ceza aldınız veya atıldınız.

Yukarıdaki iletiniz ve benzerleri de gözönünde bulundurularak, bir kez daha (ve son olarak) uzaklaştırma alıyorsunuz.

Marksistlere, liberallere ve bir inançsız olarak her ne kadar nefret etsem de Fethullahcılara bile "Yahudi dönmesi kansız Türkler" diyerek ırkçılığın dibine vurmuşsunuz.

Bu forumda ırkçılık yapılamayacağını öğrenmiş olmalıydınız. Size yazma izni verdik, siz başlar başlamaz eski günlerinize geri dönerek önünüze geleni çirkince kansız Türk filan ilan etmeye başladınız.

2 gün uzaklaştırma veriyor ve geri döndüğünüzde aynı biçimde devam ederseniz atılacağınızı hatırlatıyorum. Bu kadar taciz yeter.

Bu bir UYARI'dır.

takdir ettim sizi

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Lütfen hakaret ve küfür etmeden yazın, yazıların tümünü silmek zorunda bırakmayın. Uzun uzun yazmışsınız, yazık olur. Hakaret ve küfür de o kadar çok ki, tek tek temizlemek de çok zor.

Eğer karşılıklı olarak devam ederseniz, herkes birden uyarı ve uzaklaştırma alacak.

Lütfen dikkatli yazın, daha büyük gerilime neden olmayın.

Sitelerde Paylaş

bu başlığı açan kişi harbiden çatlağın teki,adamın sevindiği ve başlık açtığı konu askeri suçların sivil yargıda yargılanmasının iptali

buna seviniyor ve kişileri uyuz edici kışkırtıcı bir başlık açıyor.her zamanki keneflik iletilerini asıyor vs sorun bu değil

sorun bence askere bu kadar arka çıkan kişinin kişliğindeki bozukluk ve saçmalık artık ona kimse tahammül edemiyor

saçmalıkta ve dangalaklıkta doruğa oynuyor kimse onu cidiye almıyor.kızıyor küfür ediyor forumdan atıyor ama o yüzssüz biçimde tekrar

o olduğunu belli edercesine tekrar tekrar bıktırana kadar aynı şeyi yapıyor.düşünsenize medyada çarşaf çarşaf darbe planları gündemde

hemde en acımasız ve saçma ve boktan planlar.birde bu planları yapan kişileri biz gün boyu işe gidip gelen,fatura vergi geçim dertleriyle

boğuşan halk kesimi zerrece tanımıyoruz.adlarını sanlarını pislikleri ortaya çıkınca öğreniyoruz.ama bu adamlar hayatımızı ikicek şeyleri

planlamışlar.birilerinin bu saçmalığa dur demesi lazım.iletiyi açan zihniyet bu adamları savunuyorsa demekki bu adamlar kötü ve hatalı

bu adamlar atatürk,vatan sevgisi vs bahane edip en aşağılık işleri tezgahlamakla meşkulken enselenmişlerse ve biz onların adını dahi gazetelerden

öğrenmişsek harbiden alayının tasviye edilmesi lazım .halk için elzem budur.bu sonuca sadece sıradan basit mantık kurallarını işleterek ulaştım

nesiniz kardeşim siz,bu ülke kimin,babanızın tapulu malımı alın atanızı,vatan ikiciliğinizi ne varsa tepemizden çekilin

bıktık lan sizden yeter artık.

sen inanıyor musun bu darbe komplolarına falan :D

Sitelerde Paylaş

Sana mı bakalım yani?

Oğlum geldiğin otağa çüktür git demedim mi ben sana?

Frizbi gibi herifsin, atılıyorsun, birkaç saate kalmadan geri geliyorsun yüzsüz!

Şu an iki nickin var, biri ŞekerpareKhendu diğeri de bu. Bildiğim kadarıyla iki nickle yazmak yasak.

Değil mi yoksa? Yasak değilse ben de beş tane nick alıp forumda kendimle muhabbet edeceğim.

Manuel takılmak, senle takılmaktan iyidir.

Ne tür bir ruh hastasısın sen? Yöneticiler ip kayıtlarına ve çerezlere baksınlar ve benim iddia ettiğin gibi bir rumuzum varsa beni hemen yasaklasınlar. Ama eğer ben haklıysam aşağılık bir iftiracı olduğunu itiraf ederek bu forumu terkedecek misin müptezel yaratık? Senin gibi iğrenç bir komünistten dürüstlük bekleyerek çok şey istemiş oluyorum değil mi?

Sovyetler içindeki Türki halklar, içlerindeki bazı salak ırkçılar dışında, hiçbir zaman ayrılma hakkını kullanmak istemediler. Sana Sovyetlerin çözülüş döneminde sistemin devamı konusunda yapılan halk oylamasını anlattım ve en çok ''sosyalizme devam'' diyenlerin de Türki halklar olduğunu belirttim. İnanmıyorsan çektir git araştır dedim. Bu bile yerin dibine sokmaya yeter seni. Yıllarca burada, ''komünistler soydaşlarımıza zulmediyor'' diye götünüzden name okurken, %90'ın üzerinde oranla ''Sovyetlere devam'' dedi Orta Asya Türkleri! Sen ve senin gibi tüm aşağılık ırkçılar da o günden beri kafanızı deve kuşu gibi kuma gömdünüz utancınızdan. Size en büyük boruyu soydaşlarınız döşedi! Türkler komünizmi istedi Şekerpare, senin salak faşist ideolojini değil! Hazmetmeye alış bunu. Kolay gelsin... Bir daha Türki halklar adına konuşma. Hangisi ne zaman turan birliğini, ne zaman ırkçılığı istemiş? Sen kendi kendine gelin güvey oluyorsun. Zavallıcık.

Bak yine "hepimiz kardeşiz"ci cahil Müslümanlarınkinden farklı olmayan hezeyanlara imza atıyorsun, ameleci beynin ancak buna izin verebiliyor değil mi? Bana Orta Asya Türklerinin iyice sindirilip burunlarına kadar komünizme battıkları dönemde yapılmış oylamayı göstereceğine 1917'de Türklere verilen sözlerden hiç birinin tutulmamasından, kızılları Beyaz Ordu'nun altına girmekten kurtaran Galiyev'in "Pan Türkist" olduğu için tasfiye edilmesinden ve daha sonra çocuklarına kadar kalleşçe öldürülmesinden bahsetsene aşağılık pislik! Hayatında "Basmacılar" diye bir şey duydun mu acaba cahil davar! Irkçılık-Turancılık davasında yargılanan büyük Türkçü Zeki Velidi Togan, Başkurt ordusu komutanıyken beyazlara karşı kızılları desteklediği halde neden Sovyetlere karşı gerilla savaşı başlatmıştır, söylesene adi Moskof uşağı! Türkler komünizme bu kadar aşıktı da halk Osman Batur'u neden kahraman ilan etti, Stalin'in Sibirya'ya sürdükleri neyin nesiydi ha? Cevap ver bakalım hayatında hep ezildiği için ancak komünist olabilen soytarı! Komünist zulmüne maruz kalan gayr-i Türk Kafkas halklarından olanlar bile Türkiye'ye kaçtıktan sonra ailelerinin intikamını alabilmek için Türk milliyetçiliği yapıp komünist avına çıkmıştır. Tüm bunlar kendiliğinden mi peyda oldu bre sütü bozuk!

Düzgün konuş ulan klitorisimin kafası! Kim kemalizme yaranmaya çalışmış? Senin ''Atsız atan'' olacak o denyo, kendi göt korkusundan ötürü M.Kemal'i günde beş vakit yıkayıp yağlarken, Deniz Gezmişler idam sehpasının üzerinde bile ''Yaşasın Marksizm-Leninizm!'' diye haykırdı. Siz kendi görüşlerinizin ardında böyle bir kararlılıkla durabildiniz mi hiç? Kemalistler kulağınızdan tutup zindana atınca süt dökmüş kedi gibi kuyruğunuzu götünüze sıkıştırıp yalvar-yakar oldunuz rezil herifler. Hiçbir zaman kitleselleşemediniz, hiçbir zaman etkili olamadınız. Ülkücülerden bile sürekli şamar yiyip göt üstü oturtuldunuz. Kepaze pislik! Ben İsmet İnönü'nün solcu olduğunu değil, aşırı sağcı olmadığını vurguladım. Bunu da, yaranmaya ve kullanmaya çalıştığınız kemalizmle ilişkiniz olmadığını gösterebilmek için yaptım. Senin kemalizmle ilişkisiz olduğunu vurgulama amacım, kendimi onunla ilişkilendirmek değil geri zekalı adam, sadece senin gibilerin onu sömürmenizin önüne geçmek. Çünkü senin gibi çapsız ırkçı bozuntularında M.Kemal'e yamanmaya çalışan, onu da ırkçı gibi gösteren, hatta ona başbuğ diyen bir beyinsizlik hali var. Bunu vurguladım ama gene her zamanki gibi lafı oturma organından anlamışsın. Zaten başka türlüsünü yapabilsen ırkçı olmazdın.

Sallama ulan yalancı pislik! Herkesin Atatürk'e "peygamber" diye şiir yazdığı bir dönemde onu ve CHP'yi eleştirenler yalnızca Türkçülerdi. Güneş Dil Teorisi'ni yerden yere vurdukları için Türkçüler işlerinden atılmış, sorguya çekilip vatan haini muamelesi görmüştür! Senin hanzo Deniz'in ise Marksizm'i inkar ederek anayasayı savunduğunu söyleyen bir ideoloji fakiridir! Acaba bu hanzo Deniz proletaryanın diktatörlüğünü sınıfların varlığını reddeden ve milliyetçi olan anayasa ile mi kurmayı düşünüyordu? Yoksa asıl niyetini söylemeye götü mü yemiyordu? Sence hangisi daha kötü, söylesene embesil?

Şimdi elini klitorisinden çek ve beni dinle hermafrodit hilkat garibesi! Türkçülerin zindana atılınca yalvar-yakar olduklarına kanıtlayamazsan dünyanın en aşağılık pisliği olduğunu kabul edecek misin!? 1944'te yalvar-yakar olan tek kişi Türkeş hainidir ki kendisi Türkçü falan değil, buz gibi Türk-İslamcıdır! 1944 davasında Atsız'ın yazmış olduğu savunma bir ırkçılık manifestosudur! Nejdet Sançar'ın savunması "Türk ırkı sağolsun!" diye biter! 1944'te Türkçü gençler yptıkları gösterilerle öyle etkili olmuşlardır ki İsmet ve tayfasının Moskof yalakalığına son verilmiştir. Kararlı olmamakla suçladığın Atsız 70 yaşında kalp hastasıyken fikirleri uğruna hapis yatmıştır, hem de özür dilemesi halinde affedileceği belirtilmesine rağmen! Döneklik siz aşağılık komünistlerin işidir, savunduğun görüşün temsilcilerinin kitaplarını oku da herkesi nasıl "dönek", "oportünist" diye yaftaladığını gör! Stalin'in nasıl bir hain olduğunu öz kızı dahi yazmışken neyin mücadelesini veriyorsun soytarı?

Ne oldu lan, canını mı yaktı Türkçeni eleştirmem? Acıttı mı? Hırs mı yaptın?

Bak sayemde Türkçen düzeldi. :D Kim bilir kaç saat uğraştın düzgün bir cümle kurabilmek için...

Ha bu arada, benim iletilerim ve kullandığım Türkçe ortadadır. İkimizin gramerine bakan biri kimin Türkçeye değer verdiğini görür. Eski çapsız ve düzensiz iletilerin ortada. Sen yoldaşlarımın iletilerini mıncıklayacağına önce kendine bak. Aşağılık ırkçı.

Benim kastettiğin kişi olmadığımı bildiğin halde iftira atıyorsun. Ha, beni gerçekten o kişi sanıyorsan sana klitorisinle değil de beyninle düşünmeni tavsiye ediyorum.

Oğlum bak küfrettireceksin gene ha! Mazoşist misin, ruh hastası mısın nesin, kendine sövdürmekten zevk mi alıyorsun, nasıl bir rahatsızsın anlamadım gitti. Şu yazdığın salaklıklara bak! Demek bilime çağ atladan ırkçılar oldu ha? Mu ha ha ha! :lol: Hiç güleceğim yoktu. Hitlerin tehdidi yüzünden sizin aşağılık ırkçı ideolojinize boyun eğmiş bilim insanlarının emeklerini kendi sapık ve rezil ideolojine mi yamıyorsun lan utanmaz pislik? Madem ırkçı bilim insanları bilimi ''binlerce yıl'' ileriye götürdü, neden ırkçı olmayan Batı bilimi ve teknolojisine yenilip gittiniz? Madem ırkçı olmayan ülkelerin bilimi bu kadar geriydi, nasıl oldu da savaşı kaybettiniz? Üç kuruşluk aklın yok. Herkesi de kendin gibi geri zekalı sanıyorsun. İnternetin temelini ırkçılar atmış. :lol: Siz temel atarsınız, biz de elinizden alıp dötünüze sokarız! Uzaya çıkma hadisesi Nazi bilim adamlarının eseriymiş? Eminim öyledir! Geri zekalı hayal perest! Gene kim bilir hangi rüyayı gördün de bunları sayıklıyorsun. Ulan mal, hadi diyelim harbiden de dediğin gibi, sormazlar mı adama bu Nazi artığı bilim insanları kendi bilgilerini neden düşmanları olan Sovyetlere sunmuş, bunlarda hiç mi gurur-onur yok diye? Eğer bu satılmışlar ırkçıysa, utançtan yerin dibine gir! Yok eğer bunlar ırkçı değilse, o zaman ne bok yemeye onların bilime katkılarını kendi rezil ırkçılığınla ilişkilendiriyorsun? Hiç kafan çalışmıyor, hiç!.. Sen git, ocağındaki reislerinden biri gelsin. Ama mümkünse esrarkeş olmayanlarından gönder.

Ne o, gerçekler zoruna mı gitti? Şu yazdıklarında hakaret ve "ama onlar tehdit ediliyordu" gibi zavallıca saçmalıklar dışında elle tutulur bir taraf var mı? Hele o "ama onlar da düşmanlarına bilgi sunmasalardı" demen yok mu, senin nasıl mükemmel bir hödük olduğunu gözler önüne seriyor. Irkçıların onur seviyesini görmek istiyorsan savaşta yenilince intihar edenlerin sayısına bak. Onursuzluğun nasıl bir şey olduğunu görmek istiyorsan da ajan olduğunu iddiasıyla gelinini tutuklattıran paranoyak Stalin'e bak!

Bilimin ırkçılık sayesinde geliştiğini kabul etmek gücüne gidiyor, komünizmin ise ancak Ruslar gibi sefil ve biçare; "Slave" yani "köle" milletlerce tutulması sende aşağılık duygusu uyandırıyor değil mi?

Nazilerin yenilişini "teknolojik geriliğe" bağlamışsın. Bu bile senin 2. Dünya Savaşı, hatta genel olarak savaş hakkında hiçbir şey bilmediğini kanıtlıyor. Bence Rusların savaşlarıyla ilgilenmeyi bırak da devasa klitorisinle ilgilenmeye devam et rezil-i rüsva müptezel!

Ayrıca ben sana bilimin saf ırk diye birşey kalmadığını, melezlerin daha sağlıklı olduğunu söylediğini belirtmiştim. Hepsini yutmuş, tek kelime cevap verememişsin. Rezil köpek seni... Senin o hayranı olduğun Nazi bozuntuları Stalin'in Kızıl Ordusu karşısında nasılda it gibi titreyip bozguna uğradılar hatırlıyor musun Şekerpare'm? Hitler nasıl da ödlekçe intihar etti bir kuytuda? Kızıl Ordu, ezip geçtiği ve silip süpürdüğü faşizmin mezarı başında nasıl da orak-çekiçli kızıl bayrağımı göndere çekti? Hala götünüzde acısı duruyor mu bu yenilginin? Ha? Eziksiniz oğlum. Bu yenilginin ezikliğini taşıyorsunuz. O yüzden bir komünistin karşısına çıkınca, bu tarihsel yenilmişliğinizin olanca ezikliğiyle konuşacaksın. Bize hitap ederken, ''tamam efendim, olur efendim, lütfen daha fazla ezmeyin efendim'' diye konuşacaksın. Aşağılık köpekler. Sizin o ''ari ırkınızın'' ebesini miken büyük lider Stalin'e bir kere daha selam olsun.

Melezlerin daha sağlıklı olduğu gibi zırvalara bilimin taraflı olduğunu belirterek cevap verdim zaten, anlama özürlü hamkafa! Ulan ne utanmazsın, bilim konusundaki iddialarıma yalnızca masturbasyonla yanıt verdiğin, yani yanıt veremediğin ortadayken neyin cevabını istiyorsun?

Bu holiganvari sloganları yazmaya harcadığın vakti bir inşaat işçisinin cinsel ihtiyacını karşılayarak değerlendirseydin işçi sınıfının mücadelesine bir katkın olurdu. Tabii inşaat işçisi bir dişi köpeği senden daha seksi bulmazsa :)

Slogan bizde de çok ama dua et ki burada "Türk" olan sensin Fıredi :)

''Amele takımının'' yönetimini beğenmiyorsun? İyi de be salak adam, senin güya ırkçılığını yaptığın Türklerin de büyük kısmı ''amele'' değil mi? Sen onları aşağılarken nasıl oluyor da aynı zamanda onları savunuyor olabiliyorsun beyinsiz? Tekrarlıyorum, üç kuruşluk aklın yok. Yine tekrarlıyorum, zaten az birşey aklın olsa ırkçı olmazdın.

Ulan salak, ben savunuyorsam da eline silah tutuşturup ülkeyi onlara mı teslim edelim diyorum? Hadi bunu geçtim, Türkçülük demek Türk olan herkesi kayıtsız şartsız savunmak mı demek hasta ruhlu pislik? Mesela sen de hasbelkader Türk ana-babadan doğmuş olabilirsin; bu durum seni benim gözümde bir böcekten daha mı değerli kılacak?

Hitler faşisti kafana silah dayarsa saf ırk saçmalığını birkaç ödlek bilim insanı savunur elbette. Bu neyi gösterir? Hiçbir şeyi! Çünkü ne o bilim insanları bunu siyasi baskılardan ayrı bir bilimsel gerçek olarak görmüştür ne de bilim dünyası Nazi ''biliminden'' ibarettir. Einstein gibi dehalar sizin salak ırkçı diktanızdan kaçıp özgürce bilim yapabilmek için kendi ülkelerini terketti. Bilim elbette siyasi baskılara uğruyor ama bu baskıların kralını ırkçı pislikler yapıyor. Sen de bilim kılıfına bürünmüş bu siyasi safsataya iman ediyorsun. Bilimin islamı doğruladığını sanan cahil dincilerden hiçbir farkın yok. O kendini tanrının seçtiğini inanır, sen ırkının üstün olduğuna... Hamurunuz aynı.

Yani ırkçılık revaçta olduğu dönemde bilim adamları baskı görüyor ama diğer ideolojilerin revaçta olduğu dönemde bilim adamları bundan hiç etkilenmiyor, etkileniyorlarsa da ırkçılıktan etkilendikleri kadar etkilenmiyor...

İşte bir komünistin olayları nasıl kendine yontarak ele aldığının vesikası... Şimdi ben buna ne yanıt verebilirim ki?

Bunun ağababaları da insan evriminde emeğin önemine vurgu yaparak ameleleri başa getirmemiz için "bilimsel" taban hazırlıyorlardı.

Ulan geri zekalının başkanı, ''dünyanın her yerinde başı ezilmiş'' diyorsun da, sosyalizm dünyanın üçte birinde egemen olmamış mıydı? Rusya, Çin, pek çok Latin Amerika ülkesi, pek çok Afrika ülkesi, Kore, Vietnam vs... Nerede halk bizi istememiş dallama? Sen kendini bizle mi karıştırıyorsun? Hafızan mı silindi beyinsiz? Deniz Gezmişlerin ardından binlerce insan yürüdü, bugün binlerce insan -hatta onun görüşlerini savunmayanlar bile- ona saygı duyuyor, peki senin gibi ırkçı pisliklerden hangisi saygı görüyor? Hangi ırkçı, toplum tarafından benimsendi? Gerçeği ters yüz edebileceğini mi sanıyorsun şuursuz rezil? Ana yurdun olan Orta Asya'ya çektir git! Bakalım ordakiler kabul edecek mi seni? Kendi hayal dünyanda kurarsın ancak o turan birliğini. Andaval.

O saydığın ülkelerden kaç tanesi bugün gerçek anlamda sosyalist ha Afrika'da tutunmakla övünen pespaye? Sosyalist kalanların da hali ortada. Kore'de insanların nasıl güneye kaçmak istediklerini bilmeyen mi var? Deniz hanzosuna dünyadan bihaber cahil gençlik dışında saygı duyan var mı? Gerçek Marksistlerin bile kaale almadığı bir çapulcuyla övünmen senin nasıl bir zavallı olduğunu gösteriyor.

Be hey gafil! Turancılığa laf edeceğine kendi sefil ütopyana bak istersen?! Turan'ı kurmak birkaç Türkçünün devleti ele geçirmesiyle olabilecek iş ama siz nasıl sınırları, sınıfları, milliyetleri ve dinleri ortadan kaldıracaksınız, onu söylesene? Bütün dünyanın amele diktatörlüğüyle huzura kavuşacağına inanıyorsun da tarih boyunca birlikte yaşamış, ayrıldıktan sonra da bir kaç kez birleşmiş olan Türklerin yeniden birleşeceğine neden inanmıyorsun?

Not: Bu adam iki gün uzaklaştırıldığı halde başka bir nick alıp geri gelmiş. Yani aldığı cezayı tanımıyor! Ayrıca şu an iki tane nicki var. İki nickli olmak kurallara aykırı değil mi? Herkes alsın o zaman birkaç nick.

Tekrar ediyorum, ırkçılık insanlık suçudur. Uluslararası yasalarda da suçtur, forumun bağlı olduğu Amerikan yasalarında da suçtur, TC yasalarında da suçtur. Dincilere forumumuzu kapamaları için malzeme vermeyiniz. Şu takıntılı ve geri zekalı ırkçı pisliği engelleyiniz. Yok eğer benim ilgilenmemi istiyorsanız, o zaman bana bunun için ücret ödeyiniz. Bedavaya yapmam.

Ne o, amelelerin eline silah tutuşturarak yıkmayı arzuladığın "TC" yasalarından medet mi umuyorsun? Senin mensubu olduğun vahşi düşünceye yasak gelmiyorsa bu ülkenin kuruluş fikriyatı olan Türkçülüğe hiç yasak gelmez, merak etme. Herhangi bir ırkı aşağılamadığım halde "ırkçılık" suçundan(!) cezaya çarptırılacaksam da bu sen ve senin gibilerin acizliğinin göstergesi olacaktır.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

Lütfen hakaret ve küfür etmeden yazın, yazıların tümünü silmek zorunda bırakmayın. Uzun uzun yazmışsınız, yazık olur. Hakaret ve küfür de o kadar çok ki, tek tek temizlemek de çok zor.

Ifeelgod ;

Kendinizi iyi hissetmenizin sebebi tarafıma edilen küfrülermi.! İleti 36. itibaren şahsıma edilen bir dolu küfürü görmezden gelip bana ceza atmanızmı kendinizi iyi hissettirdi.

36 ve daha sonraki iletilerin size yazılmış olsa tepkiniz ne olurdu.!!!

Bakınız ben bu Lağım çukuru gibi ağzı olan vatandaşı platformdan iyi tanıdığım , bilsiziliğini sürekli küfürle kapatan bir şahsiyet olduğu için cevap yazmama rağmen sizin Küfürleri görmezden gelmeniz forumda yandaşın ve yoldaşın korunacağı anlamınamı gelir.

Hani hep insanlık dersi veriyorsunuzya forumda !!!! Irkçılık insalık suçudur klişeleriyle. Tabi bunu yaparken bile Pax-Amerikancı ırkçılık ile Türkçülüğün ne olduğunu bilmeden Hegelistik fenemojik tarih anlayışı içerisinde oluşturulan Felsefe ile doğu düünce tarzına sahip insanları yargısız infaz ediyorsunuz.

Bu forumda küfür etmek yazılarının arasında anasına babasına ingilizce küfürler etmek serbestse aynı hareketleri yaparsam beni banlama hakkınız yok..!!!!

Marksistlere, liberallere ve bir inançsız olarak her ne kadar nefret etsem de Fethullahcılara bile "Yahudi dönmesi kansız Türkler" diyerek ırkçılığın dibine vurmuşsunuz.

Bakınız yazdığımın arkasındayım !!! Fakat sadece yazdığımın....Benim söylemimle sizin yazdığınız arasında dağlar kadar fark var..!!!!

Ne yazmışım ben ; Türk kimliği altında dolanan Yahudi kansızlar...

Siz benim adıma ne yazmışsınız yazınızı okuyunuz.

Ve bu konu tarihsel bir konudur ve kökenleri Endülüse dayanır.

Gerek Türklerin gerekse Rusların yaşadığı sıkıntıların temelinde bu yatar. Malesef tarih bilen arkadaşımız olmadığı için bu konular Tc net aleminde masaya yatırılamıyor. Çünkü eğitim sistemimiz 1950 'de Amerikan batı grubuyla yapılan anlaşma sonrasında Hint_avrupa eksenli ve yahudi kontrolündedir.

Bilmediğiniz konular hakkında bana ithamlarda buşunamazsınız..!!!!

Bildiğinizide iddia ediyorsanız ki, Bana ceza attığınızdan bildiğiniz düşüncesine kapılıyorum ve size Hodri Meydanda bunları tartışmaya sunuyorum.

Gerek 1 , Gerek 2 gerekse Türkiye üzerine oynanan oyunların hepsi yahudi kansızların biilimi ve medyayı ele geçirmesiyle oluşturulmuş düzemece tarihin yansımalarıdır.

Ve bunları entellektüel anlamda tartışabilecek varsa buyursun Hodriye alayım...!!!!

Not : Şu ip nolarımızı basarsanız Foseptik çukuru gbş ağzı olan topitop rahatlasın.

tarihinde AKHENATEN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Noyan ve Akhenaton bence de farklı kişiler. Çünkü Noyan ayrı yazılması gereken '-de,-da,-mı,-mi' eklerini ayrı yazarken Akhenaton buna dikkat etmiyor.

Sitelerde Paylaş

Noyan ve Akhenaton bence de farklı kişiler. Çünkü Noyan ayrı yazılması gereken '-de,-da,-mı,-mi' eklerini ayrı yazarken Akhenaton buna dikkat etmiyor.

Net ortamında yazılara fazla dikkat etmiyorum, çünkü karşımda adam gibi adam yok.

Sitelerde Paylaş

Net ortamında yazılara fazla dikkat etmiyorum, çünkü karşımda adam gibi adam yok.

Madem karşında adam görmüyorsun. Neden defalarca atıldığın bu foruma tekrar tekrar ısrarla kayıt oluyorsun? İkiyüzlülük değil mi bu? Yüzsüzlük değil mi bu?

Bir söz var belki bilirsin: "Bir insan hakkında fikir sahibi olmak için, kişinin sözlerinin, davranışlarına uyup uymadığına bakmak yeterlidir."

Sitelerde Paylaş

Vay be, bizim kıro faşolar organize çalışıyormuş demek. Birinin ... sıkışınca öbüründen yardım istiyormuş. Biri cümle kuramayınca öbürünü arayıp ''abi gel kurtar'' diye yalvar-yakar oluyormuş. Olsun farketmez, kaç kişiyseniz toplaşıp gelin. ''Toplaşmak'' derken, zaten top olmanızı değil, hep beraber gelmenizi kastettim. (Türkçe'yi tam bilmeyen ''Türkçü'' özentileri olduğunuz için açıklayayım dedim).

Yöneticiler ip kayıtlarına ve çerezlere baksınlar ve benim iddia ettiğin gibi bir rumuzum varsa beni hemen yasaklasınlar.

Ebeni_Noyan, ben ŞekerpareKhendu adlı Türkçe konuşamayan ''Türkçü'' ile yazışırken onun yüzüne de daha doğru düzgün cümle bile kuramadığını söylemiştim. Sonra o atıldı ve daha bir gün geçmeden sen ortaya çıktın. Ben seni daha önce hiç görmedim. Ve ortaya çıkar çıkmaz bana şöyle yazdın, ''Türkçe yazamayan kimmiş zavallı?''. Bunun üzerine ne düşünmemi bekliyordun beyinsiz pislik? Neferkare'ye laf ediyorum, sen birden ortaya çıkıp onun adına cevap veriyorsun.

Bana Orta Asya Türklerinin iyice sindirilip burunlarına kadar komünizme battıkları dönemde yapılmış oylamayı göstereceğine 1917'de Türklere verilen sözlerden hiç birinin tutulmamasından, kızılları Beyaz Ordu'nun altına girmekten kurtaran Galiyev'in "Pan Türkist" olduğu için tasfiye edilmesinden ve daha sonra çocuklarına kadar kalleşçe öldürülmesinden bahsetsene aşağılık pislik!

O oylamayı niye göstermeyeyim? Acıttı mı yoksa? Ha? Hadi söyle, ''acıttı'' de. ''O kadar çok acıttı ki 1917'li yıllarda olan şeylerin spekülasyonunu yaparak kıvırmak zorunda kaldım'' de, itiraf et Noyan. Şunu da unutma, Türklere verilen sözler tutulmamasına(!), Galiyev'in tasfiye edilmesine(!) rağmen o oylamada Türki halklar ''Sovyetlere ve sosyalizme devam'' dedi! Bu durum, sizin için çok daha beter olsa gerek. Yazık. Oğlum, -böyle derken ''evladım'' sözcüğünü değil ''oğlanım'' sözcüğünü kastediyorum-, ben sana Türki halklar adına konuşma cürretini nereden buluyorsun diye sormadım mı lan yüzsüz pislik? Hayatında hiçbir zaman Türkçü fikilere kapılmamış, hiçbir zaman ırkçılığa meyletmemiş Orta Asya Türklerini kendin gibi sapık ve aşağılık mı sanıyorsun da onlar adına ahkam kesiyorsun ruh hastası? Onların toplu halde ''Sovyetlere ve sosyalizme devam'' deyip desteklemişlikleri var, ama toplu halde Türkçülük ve Türk ırkçılığı taraftarlığı yapmışlıkları hiç yok! Galiyev zamanındaki Türkçülük de Lenin'in eseridir. Yani ben bile onlar adına senden çok daha fazla konuşma hakkına sahibim. Kendi ırkçı-sapıklığına Türk ismini alet ediyor olman, Türkler adına konuşma hakkını vermiyor sana. Bilakis tüm Türkleri utandırıyorsun. Türk tarihinde hiçbir ırkçı yönelim yoktur. ''Döl alma'' geleneği vardır, eve gelen yabancı misafirden döl alınır. Kim bilir kimlerle karıştık böyle. Göç edilen yerlerin halklarıyla karışılır, kız 'alınıp verilir'. Sen Türk milleti adına konuşamazsın, sadece bir avuç zavallı meczup adına konuşabilirsin. Haddini bil kafatasçı pislik! Kaldı ki kendinin de ''ırksal bakımdan'' Türk olmadığına adım gibi eminim.

Irkçılık-Turancılık davasında yargılanan büyük Türkçü Zeki Velidi Togan, Başkurt ordusu komutanıyken beyazlara karşı kızılları desteklediği halde...

Ooo, demek ''büyük Türkçü'' Z.Toganlarınız bile kızıl orduyu desteklemişti ha? Bak kendi ağzınla söyledin. O zaman sen ne bok yemeye komünistlere karşı çıkıyorsun şuursuz? Sonrasında o salak önderin Sovyetlere karşı çıkmış olabilir ama bu durum komünizmin kötü olduğu anlamına gelmez çünkü Troçki bile karşı çıkmıştı. Sovyetler=komünizm değil. Daha pek çok komünizm çeşidi var. Demek ki senin fikir atalarının komünizmle derdi yok, bilakis, bizim kanatlarımız altına sığınmaya dünden razılar. Sizin sadece Stalin yönetimiyle bir kuyruk acınız var. O zaman ''Stalinizm''e karşı çıkın, komünizme toptan karşı çıkıp da atalarının yüzünü kızartma. Onlar Galiyev'den beri bizim kanatlarımız altına sığınmaya alışıklar. Komünist beslemeleri sizi! Demek ki sadece emperyalizm ve siyonizmin değil komünizmin de altına yatmışsınız. Ama tıpkı emperyalist ve siyonistler gibi onlar da sizi kullandıktan sonra bir köşeye atıvermiş. Sen de bunun kuyruk acısıyla o poseptik çukuru kılıklı ağzınla nefret saçıyorsun etrafa. Sakinleş evladım, sakinleş. Sizin mayanız bu, geleneğiniz ve tarihiniz böyle. Kullanılıp atılmak. Önce Yahudi siyonistler Osmanlı içindeki kavimleri azdırıp Osmanlı ülkesini bölmek ve gelecekte kurulacak olan İsrail'in önünü açmak için sizi kullandı, sonra işleri bitince bir köşeye atıverdi. Sonra soğuk savaş yıllarında Amerikan emperyalizmi, içerisindeki Türki halkları azdırıp Sovyetleri çözmek için sizin Türkçülük ideolojinizi kullandı, soğuk savaş bitince sizi bir kenara atıverdi. Demek arada da bolşevikler sosyalizmi kurmak için sizi kullanmış, işlerini bitirince de bir kenara atıvermişler. Oğlum(''oğlanım'' anlamında) yazık lan size. Ben de diyorum, ''Bunlarda neden bu kadar bir hınç, takıntı ve aptallık var?'' Meğer sizin tarihiniz buymuş. .......

Sallama ulan yalancı pislik! Herkesin Atatürk'e "peygamber" diye şiir yazdığı bir dönemde onu ve CHP'yi eleştirenler yalnızca Türkçülerdi. Güneş Dil Teorisi'ni yerden yere vurdukları için Türkçüler işlerinden atılmış, sorguya çekilip vatan haini muamelesi görmüştür!

Güneş Dil Teorisine zaten herkes muhalafet etti mal adam. Komünistler karşı çıkmadı mı sanıyorsun denyo? Güneş Dil Teorisine muhalefet etmiş olmanız, kemalizme yamanmaya çalışmadığınız anlamına gelmez beyinsiz herif. Atatürk'e ''başbuğ'' diyen biz miyiz? Atatürk'ü de kendi ırkçı-Türkçü sapıklığına alet etmek isteyen biz miyiz? Atsız atan adına kurulmuş sitelerde yazanları hiç mi okumadın? Kaldı ki, o yıllarda Deniz Gezmiş henüz doğmamıştı bile. O yıllarda ülkede bir tane sol örgüt vardı, o da TKP idi. Nazım Hikmet yıllarca hapis yattı. TKP defalarca tevkifata uğradı, üyeleri işkencehanelere alındı. Sırf muhalefet ettikleri için. Komünistler ne zaman kemalizmin peşine takılmış ahlaksız yalancı? Denizlerin döneminde ise kemalizmle ilişkiler teorik düzeyde aslında daha da uzaklaşmıştır. Milli Demokratik Devrimde kemalistler de müttefik görülmekle birlikte bu ittifakın liderliğinin devrimcilerde olması şart koşulmuştur. Deniz Gezmiş kemalist değildir, hiçbir zaman da olmamıştır. İdam sehpasında bile ''Yaşasın Marksizam-Leninizm!'' diye bağırmıştır. Üç kuruşluk bilginle yargıya varıp da kendini kepaze etme daha fazla. Veya et, bana ne?

Senin hanzo Deniz'in ise Marksizm'i inkar ederek anayasayı savunduğunu söyleyen bir ideoloji fakiridir! Acaba bu hanzo Deniz proletaryanın diktatörlüğünü sınıfların varlığını reddeden ve milliyetçi olan anayasa ile mi kurmayı düşünüyordu? Yoksa asıl niyetini söylemeye götü mü yemiyordu? Sence hangisi daha kötü, söylesene embesil?

Deniz Gezmiş kendi ideallerini gerçekleştirmek için Türkiye Halk Kurtuluş Ordusu(THKO) adında, TSK'dan ayrı bir ordu kurup dağa çıktı! Asıl niyetini söylemeye cesareti olmayan bir insan böyle bir şey yapabilir miydi beyinsiz ...! Adam kendi ordusunu kurup dağa çıkmış, daha ne yapacaktı geri zekalıların kralı? Peki siz ne yaptınız lan? Ülkücülerin onda biri cesarete bile sahip olamadınız. En hareketli dönemlerde korkudan it gibi titreyip hiçbir zaman elinizi taşın altına koyamadınız. Bir tane adam gibi örgütünüz var mı, bir tane adam gibi mücadeleniz oldu mu da konuşuyorsun ....! Deniz Gezmiş'in anayasayı neden savunduğu konusunda bile zerre fikrin yok, ama olmayan beyninle yargıya varıyorsun soytarı. Marksizm dogma değil eylem klavuzudur. Her ülkenin koşullarında farklı bir taktik ve strateji ile ortaya çıkar. O günün koşullarının, ülkenin gelişmişlik seviyesinin sosyalizmi direkt olarak kurmaya müsait olmadığı düşünülüyordu. İlk hedef emperyalizmden ve feodalizmden kurtulmak olarak konmuştu. Tam bağımsız ve gerçekten demokratik bir ülke kurulacak, ancak bundan sonra sosyalizme doğru dönüşülecekti. Bu yüzden eskiye göre ilerleme sayılan her girişim benimseniyordu. O günkü anayasa da öncekine göre ileri olduğu için benimsendi. Bu benimseyiş, daha ileri olanını kurmak içindir, yoksa sandığın gibi mevcut olanın üstüne bağdaş kurup oturmak için değil. Ne devrim stratejilerini bilirsin, ne marksizmdeki tarihsel ilerleme düşüncesini... Ama olanca cehaletin ve üç kuruşluk aklınla ahkam kesersin. Geri zekalı.

Ne o, gerçekler zoruna mı gitti? Şu yazdıklarında hakaret ve "ama onlar tehdit ediliyordu" gibi zavallıca saçmalıklar dışında elle tutulur bir taraf var mı?

Nazi diktası kurup bilim insanlarını tehdit ediyor ve bilimsel çalışmalar üzerinde siyasal baskı kuruyorsunuz, sonra da bu yediğiniz haltın altını çizdiğimizde bu yaptığımız şey ''zavallıca saçmalıklar'' oluyor öyle mi? İyi de aynı şeyi sen de ırkçı olmayan Batı dünyasının yaptığını, bilimi ırkçılığa karşı gibi gösterdiğini iddia etmiştin beyinsiz salak. Öyle acemi tartışıyorsun ki salaklıklarını teşhir etmekten yoruldum artık.

Irkçıların onur seviyesini görmek istiyorsan savaşta yenilince intihar edenlerin sayısına bak.

Merak etme haysiyet yoksunu pislik, biz sizin onur seviyenizin ne olduğunu, sırf ırkları farklı diye insanları kadın-çocuk ayırmadan gaz odalarına tıkıp öldürmenizden ve senin gibi aşağılık adilerin de bu vahşetleri savunmasından gayet iyi biliyoruz. Sizde zerre kadar onur olsa ırkçılığı savunmazdınız zaten. Irkçıların savaşta yenilince intihar etmeleri de olmayan onurları yüzünden değil, Kızıl Ordunun eline düşmekten it gibi korkuyor olmalarındandır. Tekrar hatırlatmaktan zevk duyuyorum, Stalin önderliğindeki Kızıl Ordu senin gibi ırkçı bozuntularının üzerinden silindir gibi geçti İkinci Dünya Savaşında. Komünistler tarafından bir kez daha ..... Benimle konuşurken, bu ..... verdiği acı ve eziklikle konuşacaksın. Anladın mı soytarı? Aslında ben seni gayet iyi anlıyorum. Komünistler İkinci Dünya Savaşında size öyle bir travma yaşattı ki bunun acısıyla en azılı anti-komünist oldunuz. Neden komünizm düşmanısınız? Çünkü Stalin sizi düzdü! Bu gerçeği on kere tekrar et, sana ödev. Artık size ırkçı demeyeceğim, ''Stalin'in artıkları'' ve ''Kızıl Ordunun .....'' diyeceğim. Ve böyle derken de hakaret ediyor değil, tarihsel bir gerçeğe işaret ediyor olacağım.

Bilimin ırkçılık sayesinde geliştiğini kabul etmek gücüne gidiyor, komünizmin ise ancak Ruslar gibi sefil ve biçare; "Slave" yani "köle" milletlerce tutulması sende aşağılık duygusu uyandırıyor değil mi?

Birincisi, Nazi döneminde bilim insanlarına aşağılık baskılar yapılmış olması, o bilim insanlarının ürünlerini ırkçılığa atfetmenin mazereti olamaz.

İkincisi, tüm bilim tarihi içerisinde Nazi ''bilimi'' devede kulak bile değildir. Bu yüzden havaya girme, çok salak görünüyorsun.

Üçüncüsü, Slav kökenli tüm halkları ''slave'' kelimesinden hareketle aşağılayarak gene ırkçılık yaptın aşağılık pislik! Forumdan atılman gerekir.

Dördüncüsü, ben senin gibi .... bir ırkçı olmadığım için komünizmin en çok Slav kökenli halklar arasında yayılmış olması hiç de gücüme gitmiyor. Herkesi kendin gibi aşağılık sanma. Senin ırkçılığının da o beğenmediğin Slav kökenli halklara yenildiğini, o halkların Kızıl Ordusu tarafından düzüldüğünüzü unutma. Bu da sana kapak olsun. Rezil!..

Nazilerin yenilişini "teknolojik geriliğe" bağlamışsın. Bu bile senin 2. Dünya Savaşı, hatta genel olarak savaş hakkında hiçbir şey bilmediğini kanıtlıyor.

Neye bağlayacaktım ya geri zekalının başkanı? Teknoloinin önemini kim yadsıyabilir? Hele ki savaşlarda! Zerre kafan çalışmıyor ama ötüp duruyorsun. Eee, Stalin sizi öttürülmeye alıştırmış tabi. :)

Melezlerin daha sağlıklı olduğu gibi zırvalara bilimin taraflı olduğunu belirterek cevap verdim zaten, anlama özürlü hamkafa!

Ulan aptal, bilimsel tespitleri, bilimin taraflı olduğu iftirasını atarak karalayabileceğini ve kendi ırkçı hezeyanlarını doğrulatabileceğini mi sanıyorsun? Sana gösterilen her bilimsel bulguya, ''bunlar taraflı şeyler'' diye bok atmak dışında ne yapabiliyorsun? HY'den zerre farkın yok. Git bir akıl hastanesine yat, ruh hastası.

Türkçülük demek Türk olan herkesi kayıtsız şartsız savunmak mı demek hasta ruhlu pislik?

Ulan beyinsiz moron, bu iletinle nasıl bir hödük olduğunu bir kere daha ilan etmiş oldun. Irkçılık demek, kendi ırkından olan herkesi üstün görmek demektir. Sırf o ırktan olduğu için! Türk ''ameleleri'' de Türk ırkından olduğuna göre, eğer sen ırkçı isen, ... ... onları savunacak ve övüp yağlayacaksın! Türk ırkından olan herkesi savunman gerekmiyor da sadece senin zihniyetinde olanları savunman gerekiyorsa o zaman ne bok yemeye bu salak görüşlerinin adını Türkçülük koydun moron herif?

O saydığın ülkelerden kaç tanesi bugün gerçek anlamda sosyalist ha Afrika'da tutunmakla övünen pespaye?

Aptal herif, sen komünizme kimsenin itibar etmediği iftirasını atınca, ben de komünizmin dünyanın üçte birini etkisi altına aldığı gerçeğini hatırlatarak seni gömdüm. Neye itiraz ediyorsun? Afrika'da tutunmakla övündüğümüz için pespaye imişiz! Ulan denyo, siz orada bile tutunamadınız! Sadece Almanya ve İtalya'da tutunabildiniz, onu da Stalin amcam silindir gibi ezip geçti! Hala onun acısıyla ağlayıp duruyorsunuz. Bugün Alman halkı da Nazi yıllarını büyük bir öfke ve utançla anıyor. Adamlar kendi ırkçılıklarından bile utanırken sen kalkıp bu devirde hala bu sapıklığı savunuyorsun.

Turan'ı kurmak birkaç Türkçünün devleti ele geçirmesiyle olabilecek iş ama siz nasıl sınırları, sınıfları, milliyetleri ve dinleri ortadan kaldıracaksınız, onu söylesene?

Sovyetlerde ve Küba'da sosyalizmi nasıl kurduysak öyle kurarız. Komünizm ise sonraki aşamadır. Onun başka şartları var, bizim şu aşamada hedefimiz sosyalizmdir. Onu nasıl kuracağımızı sen dert etme. Ayrıca madem Turan'ı kurmak dediğin kadar kolay bir işmiş, niye kuramadınız? Bu kadar kolay olduğunu söylediğin birşeyi bile yapamayacak kadar hödük olduğunuzu kabul ediyor musun?

Bütün dünyanın amele diktatörlüğüyle huzura kavuşacağına inanıyorsun da tarih boyunca birlikte yaşamış, ayrıldıktan sonra da bir kaç kez birleşmiş olan Türklerin yeniden birleşeceğine neden inanmıyorsun?

''Amele'' diktasının nasıl kurulup da pıtrak gibi yayıldığını hepimiz gördük. Fakat turan birliği hiçbir zaman kurulamadı, doğru düzgün bir girişim bile olamadı. Sadece senin gibi özenti salakların hayallerinde kurulur. Türkler tarih boyunca birlikte yaşamış! :lol: Senin Türk tarihinden de haberin yok herhalde. Türkler göçebe olduğu için ordan oraya gidip durmuş ve hiçbir zaman birlik olamamıştır. Türk devletleri çoğunlukla birbirleriyle savaşarak yıkılmıştır. Öte yandan Türk adını da hiçbir zaman tümü birden benimsememiştir. Göktürk kayıtları Türk budunu ile Oğuz budunu arasındaki çatışmaları anlatır. ''Türk tarihi'' dediğin şey, büyük çoğunluğu Türk adını bile kabul etmeyen bir sürü göçebe ve başka halklarla karıştığı için fena halde melez budunun birbirini yemelerinin tarihidir. Böyle melez ve birlikten uzak bir tarihin üstüne Türkçülük inşa edebileceğinizi sanmanız bile başlı başına beyinsizlik! Beş kuruşluk tarih bilgin yok ama Türkçü geçiniyorsun. Özenti soytarı.

Ne o, amelelerin eline silah tutuşturarak yıkmayı arzuladığın "TC" yasalarından medet mi umuyorsun?

Hani Denizler anayasayı savunmuştu, hani görüşleri için bedel ödemekten korkmuştu ...? Şimdi ''devleti yıkmaya çalışan silahlı ameleler'' mi oluverdik? Kendi tükürdüğün her lafı kendin yalıyorsun midesiz soytarı.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ifeelgod ;

Kendinizi iyi hissetmenizin sebebi tarafıma edilen küfrülermi.! İleti 36. itibaren şahsıma edilen bir dolu küfürü görmezden gelip bana ceza atmanızmı kendinizi iyi hissettirdi.

Neden iyi hissettirsin? Size küfür edilmesi hoşuma gidecek olsa bu işi kimseye bırakmam, oturur kendim ederim. Cezası neyse razı da olurum..

36 ve daha sonraki iletilerin size yazılmış olsa tepkiniz ne olurdu.!!!

Kızardım, uyarırdım, kendi üslubumca ve sınırlarıma göre yanıtlardım, başka da bir şey yapmazdım. Hep öyle oldu.

Ama siz şikayet edebilirsiniz tabii, bu sizin hakkınız.

Bakınız ben bu Lağım çukuru gibi ağzı olan vatandaşı platformdan iyi tanıdığım , bilsiziliğini sürekli küfürle kapatan bir şahsiyet olduğu için cevap yazmama rağmen sizin Küfürleri görmezden gelmeniz forumda yandaşın ve yoldaşın korunacağı anlamınamı gelir.

Yok, yandaş veya yoldaş değilim. Hele "yoldaş" hiç değilim. En iyi ihtimalle kapitalist bir küçük burjuvayım. Freddie öyle diyor.

Freddie'yi nereden tanıdığınız, geçmişte neler yaşadığınızı bilmem. Fakat bilgisizliğini küfürle kapatmaya çalışan biri olmadığını çok iyi bilirim. Buna zerre kadar ihtiyacı yoktur. Açtığı başlıklar, yazdığı yüzlerce ileti ortada işte.. Üşenmez, uzun uzun açıklar. Yeter ki istesin...

Ama bu başlıkta hakaretler hep karşılıklı olmuş. Bu durumda da ben zaten genel bir uyarı yaptım, siz görmediniz herhalde.

Hani hep insanlık dersi veriyorsunuzya forumda !!!! Irkçılık insalık suçudur klişeleriyle. Tabi bunu yaparken bile Pax-Amerikancı ırkçılık ile Türkçülüğün ne olduğunu bilmeden Hegelistik fenemojik tarih anlayışı içerisinde oluşturulan Felsefe ile doğu düünce tarzına sahip insanları yargısız infaz ediyorsunuz.

Kimseye insanlık dersi falan vermiyorum! Ne münasebet! Irkçılık insanlık suçudur elbette ve bu benim kişisel düşüncem değil.. Kişisel düşüncemi de hemen ekleyeyim, ırkçılık bu dünyada karşılaştığım en korkunç, en sapık düşüncedir. Hastalıktır. Siz önünüze geleni Türk olmamakla veya yeterince Türk olmamakla suçlamayı da aşıp, Yahudi, siyonist....... ilan edip duruyorsunuz.

Tek Türk siz misiniz? Hem öyle bile olsa bundan bize ne?

Düşünüyorum düşünüyorum, Türk olunca ne oluyor, ne hissetmeliyim de ben onu hissedemiyorum, bir türlü bulamıyorum...

Gayet de Türk'üm. Belki sizden bile daha fazla Türk'üm... Ama bu bile ilgilendirmiyor beni.

Bu forumda küfür etmek yazılarının arasında anasına babasına ingilizce küfürler etmek serbestse aynı hareketleri yaparsam beni banlama hakkınız yok..!!!!

Küfür ederseniz uyarılırsınız, devamında da ceza alırsınız. Herkese ne yapılıyorsa size de aynısı yapılır.

Bakınız yazdığımın arkasındayım !!! Fakat sadece yazdığımın....Benim söylemimle sizin yazdığınız arasında dağlar kadar fark var..!!!!

Ne yazmışım ben ; Türk kimliği altında dolanan Yahudi kansızlar...

Siz benim adıma ne yazmışsınız yazınızı okuyunuz.

Ve bu konu tarihsel bir konudur ve kökenleri Endülüse dayanır.

Gerek Türklerin gerekse Rusların yaşadığı sıkıntıların temelinde bu yatar. Malesef tarih bilen arkadaşımız olmadığı için bu konular Tc net aleminde masaya yatırılamıyor. Çünkü eğitim sistemimiz 1950 'de Amerikan batı grubuyla yapılan anlaşma sonrasında Hint_avrupa eksenli ve yahudi kontrolündedir.

Bilmediğiniz konular hakkında bana ithamlarda buşunamazsınız..!!!!

Bildiğinizide iddia ediyorsanız ki, Bana ceza attığınızdan bildiğiniz düşüncesine kapılıyorum ve size Hodri Meydanda bunları tartışmaya sunuyorum.

Ne yazdığınız ortada ama diğerleri de var. Açıklamamda, onları da gözönünde bulundurarak uzaklaştırıldığınızı belirttim. Hem ben sizi dün tanımadım. Siz bu konuda pek meşhursunuz...

Hodri Meydan'a da gelmeyeyim, nazik davetiniz için teşekkür ederim. Çok sıkıldığım, nefret ettiğim bir konudur bu. Çok da hakim olmadıkça tartışmaya girmemem gerektiğini, küçücükken öğrenmiştim. Hakim olmak derken de ciddi bir hakimiyetten bahsediyorum.

Ama bundan kendinize paye çıkarmayın çünkü siz daha da zayıfsınız. Saplantılarınızla oluşturduğunuz bakış açınız iletişimi mümkün kılmayacaktır zaten.

Gerek 1 , Gerek 2 gerekse Türkiye üzerine oynanan oyunların hepsi yahudi kansızların biilimi ve medyayı ele geçirmesiyle oluşturulmuş düzemece tarihin yansımalarıdır.

Ve bunları entellektüel anlamda tartışabilecek varsa buyursun Hodriye alayım...!!!!

Not : Şu ip nolarımızı basarsanız Foseptik çukuru gbş ağzı olan topitop rahatlasın.

Bu kadar zamandır buradasınız ama Hodri Meydan'da politik mevzuların tartışılmasına izin verilmediğini öğrenemediniz.

Orası sadece dini konuların tartışılabildiği bir yer. Her önünüze geleni oraya davet edip durmayın.

Belki de bu durumu bildiğiniz için bu kadar rahat davranıyor ve her konuda hemen Hodri Meydan diyorsunuz. Biraz fesat bir bakış oldu belki ama, bunu düşünmekten ve söylemekten kendimi alamadım...

Sitelerde Paylaş

Noyan ve Akheneton, aynı kişler değil. Bu, IP numaraları ile sabit zaten ama diğer faktörler (yazım dili, üslup, dil bilgisi kurallarını uygulama biçimleri vb.) de öyle olmadığını gösteriyor.

Noyan çok sık yazmaz ama yeni bir üye değildir.

Ayrıca Akheneton (NeferkareKhendu) forumda yazma izni olmadığı uzun dönem boyunca kesinlikle yeni bir alarak gelmiş ve yazmaya çalışmış değildir. Böyle bir şeyi hiçbir zaman yapmadı.

Eğer Noyan o olsaydı, yazma izni olmadığı bu dönemde pekala yazardı..

Haksızlık etmeyelim.

Sitelerde Paylaş

Noyan'la Akhenaton ayni kişiler olmasa ne yazar zira aynı matbaada basılmışlar..

Gerçi Freddi ikisini de duman etmiş, helal olsun açıkçası ben bile bu kadar laf sokuşturamazdım.

tarihinde McMurphy tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kızardım, uyarırdım, kendi üslubumca ve sınırlarıma göre yanıtlardım, başka da bir şey yapmazdım. Hep öyle oldu.

Ama siz şikayet edebilirsiniz tabii, bu sizin hakkınız.

Kızardım, uyarırdım gibi bir cevap,

peki ...

36 iletide tarafıma başlayan küfürler karşısında niye sessiz kaldınız. ?????

Küfür karşısında yaptırımınız küfür edilen kişiye ceza vermekmi. Benim şikayet etmem, sadece modların tarafıma , yanlı ve taraflı uygulamalarına itirazdır. Fredi denen kişi içinse şikayet butonuna hiç basmam. kendisinin cahilliğini küfürle kapattığını Platformda girmiş olduğumuz bir Roma başlığından zaten bilirim.

benim itirazım sizedir...!!!!

Objektif olmamanıza, tarafsız olamamanıza, adil olamamanıza.

Yok, yandaş veya yoldaş değilim. Hele "yoldaş" hiç değilim. En iyi ihtimalle kapitalist bir küçük burjuvayım. Freddie öyle diyor.

Freddie'yi nereden tanıdığınız, geçmişte neler yaşadığınızı bilmem. Fakat bilgisizliğini küfürle kapatmaya çalışan biri olmadığını çok iyi bilirim. Buna zerre kadar ihtiyacı yoktur. Açtığı başlıklar, yazdığı yüzlerce ileti ortada işte.. Üşenmez, uzun uzun açıklar. Yeter ki istesin...

Ainesi iştir kişinin lafa bakılmaz.

Cümle yeterlidir umarım..

Ama bu başlıkta hakaretler hep karşılıklı olmuş. Bu durumda da ben zaten genel bir uyarı yaptım, siz görmediniz herhalde.

Küfür uyarı kapsamında ise Mazotu niye banladınız. !!!!

Kimseye insanlık dersi falan vermiyorum! Ne münasebet! Irkçılık insanlık suçudur elbette ve bu benim kişisel düşüncem değil.. Kişisel düşüncemi de hemen ekleyeyim, ırkçılık bu dünyada karşılaştığım en korkunç, en sapık düşüncedir. Hastalıktır. Siz önünüze geleni Türk olmamakla veya yeterince Türk olmamakla suçlamayı da aşıp, Yahudi, siyonist....... ilan edip duruyorsunuz.

Dünya üzerindeki TEK SAPIKLIK Komünizmdir. ANASI - BABASI belli olmayan bireyler yetiştirmek ister.

Bu söyleme itirazınız varsa HODRİ MEYDAN ; ANA ERKİ kavramını tartışmaya davet ediyorum.

KOMÜNİZM SAPIKLIĞIN YERYÜZÜNDE VUCUT BULMUŞ ŞEKLİDİR.

Tek Türk siz misiniz? Hem öyle bile olsa bundan bize ne?

Düşünüyorum düşünüyorum, Türk olunca ne oluyor, ne hissetmeliyim de ben onu hissedemiyorum, bir türlü bulamıyorum...

Gayet de Türk'üm. Belki sizden bile daha fazla Türk'üm... Ama bu bile ilgilendirmiyor beni.

Türkler hakkında ite, çakala söz söyletmem. Bu itlerin ve çakalların kim oldukları bellidir.

Küfür ederseniz uyarılırsınız, devamında da ceza alırsınız. Herkese ne yapılıyorsa size de aynısı yapılır.

36 ileti küfür kapsamında değilse üslup tarzımı aynı şekilde değiştirmeye karar verdim, buna beni siz yönlendirdiniz.

Ne yazdığınız ortada ama diğerleri de var. Açıklamamda, onları da gözönünde bulundurarak uzaklaştırıldığınızı belirttim. Hem ben sizi dün tanımadım. Siz bu konuda pek meşhursunuz...

Benim niye atıldığım ve uzaklaştırıldığım konusu hakkkında siz bilgi sahibi değilsiniz. gerek bu forumda gerekse diğer forumlarda.

her türlü ahlaksızlık ve haksızlıkla sonuna kadar mücadeler devam edecektir. Bu ister banlanma ister uzaklaştırma olsun.

Ama bundan kendinize paye çıkarmayın çünkü siz daha da zayıfsınız. Saplantılarınızla oluşturduğunuz bakış açınız iletişimi mümkün kılmayacaktır zaten.

Deneyin görün....!!!!!

Bu konuyu dilaver ve pante denedi, birde siz deneyin bakalım.

Ben teorileri tarih ve bilimle sorgularım, fredi gibi yeni yetme kıçı kırık marksistlerle değil, syaset felsefesini ve tarihi özümsemiş kişilerle yapmayı tercih ederim.

Bu konuda yegane tartışabildiğim kişi Sosyalist forumda Suat mahlaslı üyedir ki, bu kıçı kırık yeni yetmeler eline su dökemez.

Belki de bu durumu bildiğiniz için bu kadar rahat davranıyor ve her konuda hemen Hodri Meydan diyorsunuz. Biraz fesat bir bakış oldu belki ama, bunu düşünmekten ve söylemekten kendimi alamadım...

Siyaset felsefesi ile tarih sağ sol mevzusu değildir. Bileğine güvenen herkesle istediği ortamda tartışırım. Tek kıstasım yüksek entellektüel seviyedir ki, nette böyle bir Mahlas biliyorsanız bildirin. B)

Evet söyleminizde haklısınız ve ÇOK FESATSINIZ. :lol:

Kıskanmayınız, çalışınız. :lol:

tarihinde AKHENATEN tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...