Jump to content

MLSPB, Arda Tamer ve Ekip'i.

Recommended Posts

Şu sığıntının nasıl da Türk düşmanlığı yaptığına bakın:

"orta asyalı fare tipli bozkır çapulcuları"

Kinini nasıl da kusuyorsun ama, Kürtçülüğünü komünizm kisvesi altında icra eden vatansız Türk düşmanı seni. Biraz dürüst olun da açıkça "biz Kürt ırkçısıyız, komünizmi de kürt ırkçılığı ve Türk düşmanlığına araç olarak kullanıyoruz" deyin.

Bir Türkçü herhangi bir toplum hakkında üsttekine benzer bir şey yazsa anında ırkçılık yaptığı gerekçesiyle üyeliği sonlandırılırdı. Bakalım bu Türk düşmanının Türk ırkına ettiği hakaretler cezasız mı kalacak?

Kim kimin kafasını eziyor lan kurmançi? Sen burayı eşeklere tecavüz ederek yaşadığınız dağlarınız mı sandın ha hayalperest Kürd? Postal yalamak başka milletlerin boyunduruğu altında besleme gibi yaşayıp onların dilini konuşmaktan, yani o milletlerin bir yerini yalamaktan daha iyidir değil mi neandertal adamı?

ben kendimi anadolulu olarak görüyorum, zatende öyleyim atalarım 20 bin yıldır bu topraklar'da. dünya medeniyetine bir çok katkıları var, bazıları gibi bozkır'da çelik çomak oynayıp, sağı solu yağmalamamışlar sadce. anadolu'da sizin o kokuşmuş kültürünüzün hakim olmasıyla geriye gitti, bu toprakların başına gelen en büyük talihsizliksiniz.

bozkır yamyamı sığıntı seni. :lol:

tarihinde DarthMaul tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 66
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

ben kendimi anadolulu olarak görüyorum, zatende öyleyim atalarım 20 bin yıldır bu topraklar'da. dünya medeniyetine bir çok katkıları var, bazıları gibi bozkır'da çelik çomak oynayıp, sağı solu yağmalamamışlar sadce. anadolu'da sizin o kokuşmuş kültürünüzün hakim olmasıyla geriye gitti, bu toprakların başına gelen en büyük talihsizliksiniz.

20 bin az değil mi? Şöyle birkaç milyon geriye gidin bence. Hem dış görünüş olarak Homo Habilislerden pek farkınız yok.

Zagros dağında hayvan hayatı yaşayan ilkel Fars kabilesi sizi... Anadolu'ya gelmeseydik bugün İran'da ve Suriye'de gördüğünüz muameleyi bile göremeyecektiniz. Tarihte devleti olmayan, başka milletlerin altına girip çıkmaktan rezil olmuş vasıfsız insanımsılar sizi... Medeniyete katkı dediğin şey başlık parasıyla sübyanları koca adamlara pazarlamak mı yoksa karıları kızları değiş tokuş yaptığınız berdel mi? Türk kültürünü "kokuşmuş" olarak tanımladığına göre böyle Kürtlere özgü muhteşem kültür öğeleri seni mutlu ediyordur.

İletişim kurmak için bile Türklerin diline muhtaç olan ama her türlü hainliği yapan yersiz yurtsuz vahşiler sizi...

Sitelerde Paylaş

20 bin az değil mi? Şöyle birkaç milyon geriye gidin bence. Hem dış görünüş olarak Homo Habilislerden pek farkınız yok.

Zagros dağında hayvan hayatı yaşayan ilkel Fars kabilesi sizi... Anadolu'ya gelmeseydik bugün İran'da ve Suriye'de gördüğünüz muameleyi bile göremeyecektiniz. Tarihte devleti olmayan, başka milletlerin altına girip çıkmaktan rezil olmuş vasıfsız insanımsılar sizi... Medeniyete katkı dediğin şey başlık parasıyla sübyanları koca adamlara pazarlamak mı yoksa karıları kızları değiş tokuş yaptığınız berdel mi? Türk kültürünü "kokuşmuş" olarak tanımladığına göre böyle Kürtlere özgü muhteşem kültür öğeleri seni mutlu ediyordur.

İletişim kurmak için bile Türklerin diline muhtaç olan ama her türlü hainliği yapan yersiz yurtsuz vahşiler sizi...

Çok yanlış,çok çirkin bir ileti bu.

Bu arkadaşımız, ilkelliği ve feodaliteyi lanetleyen biri iken bu tür bir değerlendirme çok yanlış ve insanlıkdışıdır. Bakın; insanları ırklarına göre, değiştiremeyecekleri hassalarına göre yargılamanın hiçbir etik temeli olamaz. Bu gibi ırkçı tutumların çözüm arayan insanları teröre itmek dışında bir getirisi de olamaz, olmamıştır da.

Bu tümüyle sapkınca ve insanlıkdışı ırkçı iletiyi lanetliyorum!

Sitelerde Paylaş

"anadolu'da sizin o kokuşmuş kültürünüzün hakim olmasıyla geriye gitti, bu toprakların başına gelen en büyük talihsizliksiniz."

"bozkır yamyamı sığıntı"

Bunları da lanetliyor musun MrGuitar? Yoksa bu hakaretleri Türklere yapıldığı için ırkçılıktan saymamamız mı gerekiyor?

Ben de senin forumdaki kızıllar Kemalistler için "ırkçı" diyor diye kendini aklama çabasıyla Kürdofillik yapmanı, hem de bunu ortada senin de bireyi olduğun topluluğa edilmiş hakaretlere aynı şekilde mukabele edilmesinden başka bir şey olmadığı halde yapmanı lanetliyorum!

Sitelerde Paylaş

"anadolu'da sizin o kokuşmuş kültürünüzün hakim olmasıyla geriye gitti, bu toprakların başına gelen en büyük talihsizliksiniz."

"bozkır yamyamı sığıntı"

Bunları da lanetliyor musun MrGuitar? Yoksa bu hakaretleri Türklere yapıldığı için ırkçılıktan saymamamız mı gerekiyor?

Ben de senin forumdaki kızıllar Kemalistler için "ırkçı" diyor diye kendini aklama çabasıyla Kürdofillik yapmanı, hem de bunu ortada senin de bireyi olduğun topluluğa edilmiş hakaretlere aynı şekilde mukabele edilmesinden başka bir şey olmadığı halde yapmanı lanetliyorum!

İyi de Noyan bu iletini bir de öncesi var herhalde değil mi?

Yani bu adam sırf Türk'e küfretmek için gelmemiş buraya!

Etki tepki doğurur Noyan!

Senin Atatürk milliyetçiliğinden anladığın, sadece etnik kökenine bakarak lanetlemekse aç bir daha oku derim.

Bu arada Anadolu'daki kokuşmuş kültürün ne olduğu da açık değil. Arkadaş gelip bunu açıklarsa onunla da tartışırım sen hiç merak etme.

Öncesinde o hakaret etmişse - ki ben görmedim - o zaman düzeltmesini de bilirim hatamı elbette.

Ama, şu etnisite kıstasını asla kabul edemem.

Sitelerde Paylaş

İyi de Noyan bu iletini bir de öncesi var herhalde değil mi?

Yani bu adam sırf Türk'e küfretmek için gelmemiş buraya!

Etki tepki doğurur Noyan!

Senin Atatürk milliyetçiliğinden anladığın, sadece etnik kökenine bakarak lanetlemekse aç bir daha oku derim.

Bu arada Anadolu'daki kokuşmuş kültürün ne olduğu da açık değil. Arkadaş gelip bunu açıklarsa onunla da tartışırım sen hiç merak etme.

Öncesinde o hakaret etmişse - ki ben görmedim - o zaman düzeltmesini de bilirim hatamı elbette.

Ama, şu etnisite kıstasını asla kabul edemem.

Benim bu başlığa attığım ilk ileti Kürtlerle falan değil başlıkta adı geçen terör örgütü ile ilgiliydi. Terör örgütü "devrimci şiddet yalnızca faşistlere uygulanıyordu" denilerek aklandığı için ben de 15 yaşındaki kız çocuğunun öldürülmesine dikkat çektim ve bu başlığın kapatılmasını istedim. İlk hakaret DarthMaul denilen kişi tarafından "köpek soyları" denilerek yapılmıştır. Alıntıladığım "bozkır çapulcuları" gibi hakaretlerden önce benim herhangi bir ırk veya milletle ilgili tek bir yorumum olmamıştır. Bu süreç içerisinde yöneticilerin hiç bir müdahalesi olmadığından (tabii şimdi hakaret eden bir Türkçü olduğu için anında damlayacaklardır) şahsıma ve milletime yapılan saldırılara anladıkları dilden yanıt vermişimdir.

Türklere edildiği açıkça belli olan onca hakarete rağmen "Anadolu'daki kokuşmuş kültürün ne olduğu da açık değil." demen saflıktan da öte artniyet barındırıyor MrGuitar! Türklere "fare suratlılar, bozkır yamyamları" diye edilen hakaretleri görmeyip de benim bu hakaretlere verdiğim yanıtları görmen ancak artniyetle açıklanabilir!

tarihinde Noyan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim bu başlığa attığım ilk ileti Kürtlerle falan değil başlıkta adı geçen terör örgütü ile ilgiliydi. Terör örgütü "devrimci şiddet yalnızca faşistlere uygulanıyordu" denilerek aklandığı için ben de 15 yaşındaki kız çocuğunun öldürülmesine dikkat çektim ve bu başlığın kapatılmasını istedim. İlk hakaret DarthMaul denilen kişi tarafından "köpek soyları" denilerek yapılmıştır. Alıntıladığım "bozkır çapulcuları" gibi hakaretlerden önce benim herhangi bir ırk veya milletle ilgili tek bir yorumum olmamıştır. Bu süreç içerisinde yöneticilerin hiç bir müdahalesi olmadığından (tabii şimdi hakaret eden bir Türkçü olduğu için anında damlayacaklardır) şahsıma ve milletime yapılan saldırılara anladıkları dilden yanıt vermişimdir.

Türklere edildiği açıkça belli olan onca hakarete rağmen "Anadolu'daki kokuşmuş kültürün ne olduğu da açık değil." demen saflıktan da öte artniyet barındırıyor MrGuitar! Türklere "fare suratlılar, bozkır yamyamları" diye edilen hakaretleri görmeyip de benim bu hakaretlere verdiğim yanıtları görmen ancak artniyetle açıklanabilir!

Sanırım sen benim burada daha önce yazdıklarımı pek iyi izlememişsin. Yoksa bana artniyetli gibi adlar koymazdın. Dartmaul'un iletisini görmemiştim. Ama senin şu cümleni gördüm ve bunu lanetliyorum:

"Bizim birisine karşı çıkmamız için Türk olmaması yeterlidir."

Biliyorum şimdi sen de çıkıp beni lanetleyecek birşeyler bulacaksın. Ve hiç de hoş olmayan bir mecraya akacak bu sıkıcı tartışma.

Kafatasçılarla en çok bu kadar tartışabilirim ben.

Bitmiştir.

Sitelerde Paylaş

O cümlede kimseye hakaret yoktur, Amerikan şakşakçılığıyla suçlandığımdan bunun imkansız olduğunu açıklamak için kurduğum bir cümledir. Hem kime karşı çıkıp çıkmayacağımı da size mi soracağım? Her şey fikir özgürlüğü oluyor da bu neden olmuyor?

Senin niyetin -daha önce de belirttiğim gibi- komünistlerin Kemalistlere "ırkçı-kafatasçı" demelerini "bakın ben ırkçılğa karşıyım" diyerek engelleyebilmek için bana çatmaktı. Yaptığım hareketin haklılığını sen de "Dartmaul'un iletisini görmemiştim" diyerek onayladın ama bu kez de daha önce yazdığım bir iletiyi konu ediyorsun. Onun da açıklamasını yapsam bu kez de geçen yıl yazdığım bir iletiyi getireceksin...

Senin amacın belli MrGuitar. Bu amaç uğruna sizi bir kaşık suda boğmak isteyen şahıslarla ağız birliği etmekte beis görmüyorsun.

Ayrıca Türkiye'de tek kafatasçı imzana koyduğun Atatürk'tür. Belirteyim dedim...

tarihinde Noyan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

O cümlede kimseye hakaret yoktur, Amerikan şakşakçılığıyla suçlandığımdan bunun imkansız olduğunu açıklamak için kurduğum bir cümledir. Hem kime karşı çıkıp çıkmayacağımı da size mi soracağım? Her şey fikir özgürlüğü oluyor da bu neden olmuyor?

Senin niyetin -daha önce de belirttiğim gibi- komünistlerin Kemalistlere "ırkçı-kafatasçı" demelerini "bakın ben ırkçılğa karşıyım" diyerek engelleyebilmek için bana çatmaktı. Yaptığım hareketin haklılığını sen de "Dartmaul'un iletisini görmemiştim" diyerek onayladın ama bu kez de daha önce yazdığım bir iletiyi konu ediyorsun. Onun da açıklamasını yapsam bu kez de geçen yıl yazdığım bir iletiyi getireceksin...

Senin amacın belli MrGuitar. Bu amaç uğruna sizi bir kaşık suda boğmak isteyen şahıslarla ağız birliği etmekte beis görmüyorsun.

Ayrıca Türkiye'de tek kafatasçı imzana koyduğun Atatürk'tür. Belirteyim dedim...

Beni öyle bir ifşa ettin ki tüm melum emellerim ortaya saçılıverdi.

Son satırında da Atatürk kafatasçıdır diyerek sanatının zirvelerine çıktın.

Hiçbir anlam yok bu söylediklerinde Noyan.

Polemik dersen, seninle polemiğe girmeyeceğim şuan.

Sitelerde Paylaş

nihilistkoyun!!!!!

bana kokuşmamış bir kürt kültürel ögesi gösterir misin??

üzerine bakteri sinmemiş tertemiz bir örnek ver hadi

yemeyenin yiyicisi bulunur derler bilirsin

bilmem anlatabildim mi??

Sitelerde Paylaş

senin zihniyetindeki piç kuruları öldürdü. senin o asil soyuna başlarım, ya orta asyalı fare tipli bozkır çapulcularından birisin yada asimile olmuş kimbilir hangi dönek soydansın. türk olmayan herkes düşmanlarıymış beyin özürlü çapulcu seni.

sana göre bütün türkler çapulcu ama öyle değil mi??

:blink:

Sitelerde Paylaş

Bırak bunları, işlediğiniz onca cinayetten sonra devrimciler size karşılık vermeye başladılar. Hepiniz nasıl da it gibi olup kaçışmaya başladınız. Kafanız nasıl görüldüğü yerde ezildi. Siz faşistler köpek gibi ulusalcı kesildiniz ondan sonra. Merak etme her zaman sizin kafanızı ezmeye muktediriz. Ortaya çıkarsınız biraz cesaretiniz varsa. Tabi, siz ancak sanaldan Türk olmayan herkese düşman kesilirsiniz. Götünüz sıkıştı mı Türkiye Cumhuriyeti Devletine vatandaşlık bağıyla bağlı herkes Türk'tür deyip işin içinden çıkarsınız.

Fazla söze gerek yok. Geçmişte size yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın teminatıdır. Bu sefer o çok yaladığınız postallar da sizi kurtaramayacak, hamam böceği gibi ezileceksiniz.

hayır sıkışmasına gerek yok dediğin doğru vatandaşlık bağı olan herkes türktür

ama tabi ben kürdüm diyorsa töre cinayetlerini seve seve kabul edicek

Sitelerde Paylaş

kıt herif anadolu'da türk'ten kürt'ten başka kimse yokmu. hititler, luviler, troyalılar, lidyalılar, frigyalılar gibi o çağlarda dünyanın en gelişmiş medeniyetleri var. 20 bin yıl homo sapiensler için çok geç bi tarih değil. daha afrikadan çıkalı 40 - 50 bin yıl oldu, anadoluda'da ilk yerleşimler 15 - 20 bin yıl arasına dayanıyo.

atsızcı beyin özürlü seni, kendini üstün ırk sanan, hayal dünyasında yaşayan çapulcular.

Sitelerde Paylaş

nihilistkoyun!!!!!

bana kokuşmamış bir kürt kültürel ögesi gösterir misin??

üzerine bakteri sinmemiş tertemiz bir örnek ver hadi

yemeyenin yiyicisi bulunur derler bilirsin

bilmem anlatabildim mi??

putçu goddes!!!

öyle birşey iddaa ettiğimi nerenden uydurdun acaba?

bu kürtler den ammada korkuyosunuz, türk lafı geçince direk kürt lafları dönmeye başlıyo havada.

korkunun ecele faydası yok putçu.:D

Sitelerde Paylaş

hayır sıkışmasına gerek yok dediğin doğru vatandaşlık bağı olan herkes türktür

ama tabi ben kürdüm diyorsa töre cinayetlerini seve seve kabul edicek

Goddess senin gibi ilkel düşünceli insanlarla tartışıp gereksiz yere gerilmekten bıktım. Ne bir fikrin var, ne bir önerin ne de bir düşüncen. Biliyorum beni gene gereksiz yere gereceksin. Kimler tarafından kullanılıyorsun ya da seni kim dolduruşa getiriyor bilmiyorum ama böyle olmaya devam edersen hiçkimseden saygı görmeyeceksin. Senin durumundaki insanlara acımaktayım açıkçası.

Umarım kendine gelirsin.

Sitelerde Paylaş

bu kürtler den ammada korkuyosunuz, türk lafı geçince direk kürt lafları dönmeye başlıyo havada.

Elimizden bir kaza çıkıp zarar vermekten korkuyoruz desem.

Sitelerde Paylaş

Elimizden bir kaza çıkıp zarar vermekten korkuyoruz desem.

Vahşi sen bu kafa yapısıyla inan çok dayak yersin. Düşüncelerin sürekli değişiyor, bir liberalsin, bir ulusalcı, bir şusun bir bu. Bence gereken senin altyapını hazırlayıp bir görüşü özümsemen. Elinden nasıl bir kaza çıkacak? Elinden kaza çıkacak kadar cesaretli biri de değilsin. Bu söylediklerimi hakaret olarak algılama, ama çocukluk yapmaktan vazgeç. Yetişkin bir gençsin artık. Böyle karşındakiyle sürekli sidik yarıştırır gibi yazman sana hiçbir şey kazandırmayacak.

Sitelerde Paylaş

1980 ve sonrasında diğer sol fraksiyonlar gibi operasyon yediler..tabii ki asıl darbe Şemsi Özkan'ın itiraflarıyla geldi..

MLSPB ya da popüler adıyla Acilciler'in militan ekibi FKÖ kamplarında silahlı eğitim almış ve bu yüzden profesyonelleşebilmiş silahşörlerdir daha fazlası değillerdir ancak şurası gerçek ki MHP'li Faşistleri arkalarındaki Polis desteğine rağmen tir-tir titretmişlerdir..

Hayalimde bu adamlar üzerine Aksiyon türü bir film çekmek var..Tam Tarantinoluk adamlar..

eski gazete küpürlerini araştırdığımda yakalanan bir militanlarının (kod adı Maşallah) sırıtarak verdiği poz gözümün önünden gitmiyor..

gazetede şöyle yazıyordu; "11 Kişinin Katili Maşallah Murat sırıtarak poz verdi"

Sitelerde Paylaş

Goddess senin gibi ilkel düşünceli insanlarla tartışıp gereksiz yere gerilmekten bıktım. Ne bir fikrin var, ne bir önerin ne de bir düşüncen. Biliyorum beni gene gereksiz yere gereceksin. Kimler tarafından kullanılıyorsun ya da seni kim dolduruşa getiriyor bilmiyorum ama böyle olmaya devam edersen hiçkimseden saygı görmeyeceksin. Senin durumundaki insanlara acımaktayım açıkçası.

Umarım kendine gelirsin.

sen kimsin be :blink:

hetero sensen bil ki yuh diyorum :angry:

töre cinayeti diyorum ilkel oluyorum :blink:

halkınızı aydınlatmak istiyorsanız töre cinayetlerini yok sayanlardan başlayınız!!!

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...