Jump to content

'ALLaH'ı Seven 999.999.999 Kişi Arıyoruz..!'

Recommended Posts

Facebook'ta açılmış bir sayfa bu. 99'luk Esma-yı Hüsna'ya vurgu yapan ve her haliyle özenti kokan bir başlık (Her nedense 19 mucizesini es geçmişler). Arap harfleriyle Allah yazılması da ihmal edilmemiş. Avatar olarak koydukları fotoğraf:

post-8670-126440460921_thumb.jpg

Konu hakkında iki okuyucu 'görüş'üne yer verilmiş. İlkindeki Hıristiyan eleştirisindeki zavallılık bir yana, ikincisindeki sadece Türkçe bir siteyle bir milyar kişinin (pardon, 1.000.000.000-1!) bir ayda nasıl toplanacağı merak konusu (Sayfa 31 Aralıkta açılmış ve şu anda 1.240.825 hayranı var). Nasrettin Hoca'nın 'Ya sayı saymayı bilmiyorsun ya da hiç dayak yememişsin' fıkrasını anımsamamak elde değil.

1) 'Arkadaslar Facebook En iyi SAyfalar Arasına ilk 10 SAyfa arasına bu sayfayı koyacaz ki ! Hristiyanlar Biz Müslümanların ALLaH (C.C) 'a OLan Baglılıgımızı Görecekler Bu Sebeple AcılmıstıR Sayfa LütFen Bütün Kişi Listemizi Davet Edelim !!

2) Bütün üyelerimiz Herkes ARkadaslarına Önerirse 1 ayda Bile Toplarız bu kadar Kişiyi !!'

Ne diyelim, işiniz biraz zor. Kolaylıklar dileriz.

http://www.facebook.com/photo.php?pid=30945164&id=1007156381#/pages/ALLaHi-Seven-999999999-Kisi-Ariyoruz-ARkadaslara-Oneriniz-/419598455552?ref=nf

Sitelerde Paylaş
  • İleti 40
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Allaha bağlılıklarını allah yerine hristiyanlara gösteriyorlar ne güzel.

Facebookta ilk ona girerlerse allah bonus sevaplar verir mi acaba ?

Mayonez-ketçap, hırgüralemi,cüpüş,kabemüezzini,kalplerin kraliçesi koşuşun.beleş bonus sevap var.

tarihinde Tanri tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Zaten bir buçuk milyarlar, yüzde kaçı internet kullanıcısı olacak da bir milyarı bulacaklar bir ay içinde?

Hristiyanlar Allah ceceye bağlılıklarını göreceklermiş. Peh peh peh...

Sitelerde Paylaş

yazı tarzına bakılırsa ergen işi olduğu kesin,birde ciddiye alınmış üye olunmuş.

seçtikleri avatara bak.Çocukları kullanıyor sübyancı pislikler.İlk 10 sayfaya girecekmişte Hristiyanlar Allaha olan bağlılıklarını görecekmiş,gerizekalılar.

Yani demek isteniyor ki,biz basabileceğimiz kadar .oka basalım.Cahilliklerinde ne kadar ısrarcı olduklarını göstermek istiyorlar yani.

Ulan Hristiyanların açtığı sitede adamlara racon kesiyorsunuz yok bağlılıklarınızı görsün falan :D

Sitelerde Paylaş

facebook'ta allah'a ve muhammed'e hayran olmakta ayrı bi zeka parıltısı. allah şu an facebook'ta hayranı ol.

Allah heryerdedir. B)

Sitelerde Paylaş

Ulan Hristiyanların açtığı sitede adamlara racon kesiyorsunuz yok bağlılıklarınızı görsün falan :D

Gene mi gizliden Hristiyanlık propagandası yapıyorsun? Hristiyanlar yapar, müslümanlar yapamaz; Hristiyanlık bilimi destekler demeye mi getiriyorsun? Akhenaton gelip de misyoner deyince ağlama yalnız sonradan. :D

tarihinde munkiplus3Xr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Gene mi gizliden Hristiyanlık propagandası yapıyorsun? Hristiyanlar yapar, müslümanlar yapamaz; Hristiyanlık bilimi destekler demeye mi getiriyorsun? Akhenaton gelip de misyoner deyince ağlama yalnız sonradan. :D

Taş çatlasa 1 aydır forumu takip ediyormuş.Yürü len oradan pinokyo.

Sitelerde Paylaş

Taş çatlasa 1 aydır forumu takip ediyormuş.Yürü len oradan pinokyo.

Bana özet geçtiler saolsunlar. :D

Sitelerde Paylaş

Benim canımı sıkan durumlardan birisi hristiyanların dinini anlatamama durumudur.Müslüman kendi dininin propagandasını yapabiliyorsa hristiyan da yapsın.Hristiyan yapınca misyoner bu bölücü yaftası tamamen İslami geleneğin dayatmasıdır.Bu ülke artık din deyince sadece İslam düşüncesinden vazgeçmeli.Hatta sadece Sünni islamı tarafgirliği yapılmamalı.

Sitelerde Paylaş

Ya ben dinimi falan anlatmaya çalışmıyorum,Yani Müslümanlar Hristiyanların açtığı sitede Hristiyanlara racon kesiyor,Hristiyanlara övmedim,Yani bu şuna benziyor sen birinde yatıya kalıyorsun adamın evinde adama laf atıyorsun e seni kapı dışarı ederse ne olacak ?

Bunu demek istedim yani.Yani Müslümanlar Hristiyanların her türlü materyalini kullanarak onlara karşı çıkmaya çalışıyor gülünç olan bu.

Faşistten sonra adımız Misyonere çıktı iyi mi.

tarihinde Tangocu tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...

yazı tarzına bakılırsa ergen işi olduğu kesin,birde ciddiye alınmış üye olunmuş.

seçtikleri avatara bak.Çocukları kullanıyor sübyancı pislikler.İlk 10 sayfaya girecekmişte Hristiyanlar Allaha olan bağlılıklarını görecekmiş,gerizekalılar.

Yani demek isteniyor ki,biz basabileceğimiz kadar .oka basalım.Cahilliklerinde ne kadar ısrarcı olduklarını göstermek istiyorlar yani.

.

Sitelerde Paylaş

Bir sürü yorum okudum ve aşağılama hakaret vb seylerin had safhada oldugunu gordum. Yahu düzgün bir sekilde anlatmak ifade etmek varken...Ama tebrik ediyorum bazı arkadaşları yine de bir seye inanıyorlar hiçbir şeye inanmamaya.. Bazıları diyor Tanrı yoktur birşeyin yokluğunu kabüllenmen icin yoklugunu da kabul etmek gerekmez mi biraz düsünün. Ne ise pis deniliyor bizlere(islam kesimi) e cok sevilen Avrupa da 19 yy a kadar özellikle Fransa da sokaklar evler dıskıdan gecilmez iken Islam ın emrettigi gibi yasayan toplumlarda (hatta bu 8 9 10.yy larda) temizlik en basta gelen unsurlardan biriydi. Neymiş siz yanacakmıssınız biz izleyecekmisiz yok öyle birsey bende yanabilirim. Herseyi maddi dünya ile o kadar özdeşlestirmisler ki... Simdi 1500 yıllık bir din var kitabı var biz salagız da siz cok mu akıllısınız diyesim de gelmiyor degil hani.. Ama simdi siz bu cümleye takılıp biz ne diyoruz sen ne diyorsun da diyebilirsiniz..He bir de su "Burası Arabistan mı yav" diyen arkadaslar kullandıkları cogu kelimenin arapça kökenli oldugunun farkında bile degiller sanırım en basitinden selam merhaba gibi.. Vel hasıl kelam bekleyisteyiz yasarız ölürüz olanı görürüz :)

Sitelerde Paylaş

Bir sürü yorum okudum ve aşağılama hakaret vb seylerin had safhada oldugunu gordum. Yahu düzgün bir sekilde anlatmak ifade etmek varken...Ama tebrik ediyorum bazı arkadaşları yine de bir seye inanıyorlar hiçbir şeye inanmamaya.. Bazıları diyor Tanrı yoktur birşeyin yokluğunu kabüllenmen icin yoklugunu da kabul etmek gerekmez mi biraz düsünün. Ne ise pis deniliyor bizlere(islam kesimi) e cok sevilen Avrupa da 19 yy a kadar özellikle Fransa da sokaklar evler dıskıdan gecilmez iken Islam ın emrettigi gibi yasayan toplumlarda (hatta bu 8 9 10.yy larda) temizlik en basta gelen unsurlardan biriydi. Neymiş siz yanacakmıssınız biz izleyecekmisiz yok öyle birsey bende yanabilirim. Herseyi maddi dünya ile o kadar özdeşlestirmisler ki... Simdi 1500 yıllık bir din var kitabı var biz salagız da siz cok mu akıllısınız diyesim de gelmiyor degil hani.. Ama simdi siz bu cümleye takılıp biz ne diyoruz sen ne diyorsun da diyebilirsiniz..He bir de su "Burası Arabistan mı yav" diyen arkadaslar kullandıkları cogu kelimenin arapça kökenli oldugunun farkında bile degiller sanırım en basitinden selam merhaba gibi.. Vel hasıl kelam bekleyisteyiz yasarız ölürüz olanı görürüz :)

Sizin osmanlınız Türk'leri asimile ettiğinden olabilir mi arapça kelimeleri kullanmamız.Yapacak bir şey yok.

Fransızlar olmasa siz bu dünyada zor yaşardınız,Demokrasi'yi Cumhuriyet'i getiren onlardır.

1500 yılık din varmış,2000+ yıllık Musevilik var onada iman etsenize.10 000 yıllık şintoizm var.

Sitelerde Paylaş

arkadaslar kullandıkları cogu kelimenin arapça kökenli oldugunun farkında bile degiller sanırım en basitinden selam merhaba gibi..

merhaba farsçadır.

Simdi 1500 yıllık bir din var kitabı var biz salagız da siz cok mu akıllısınız diyesim de gelmiyor degil hani

inanç zeka işi değildir. eğitim seviyesi arttıkça inancın azaldığı bir gerçektir.

tarihinde Migfer tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...