Jump to content

fasist sol..

Recommended Posts

• İleti 97
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

eski türklerde ağaç kültü olduğu doğrudur.Ama eski ezoterik akımların hepsinde hayat ağacı vardır.Avatar filminde ise James Cameron tamami ile ezoterik felsefeyi kullanmış, Hinduizm ve Budizm gibi uzakdoğu felsefesi, Türksolu ise aklını Türkçülükle bulandırdığı için bunları söylemesi doğaldır.Bide bunlar sosyalist tabi, Kapitalizm hakkında görüşleride bi o kadar sığdır.

Sitelerde Paylaş

JJAANN adlı arkadaşa edilmedik hakaret kalmamış.

Bu başlıkta ırkçılara ben hakettikleri cevabı verdim diye hakaret etmekten iki gün uzaklaştırılmıştım.

Aynı kurallar ''Atatürk-perest'' arkadaşlara da işliyor mu, yoksa onların hakaret etme serbestiyeti mi var görelim bakalım.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu başlıkta ırkçılara ben hakettikleri cevabı verdim diye hakaret etmekten iki gün uzaklaştırılmıştım.

Aynı kurallar ''Atatürk-perest'' arkadaşlara da işliyor mu, yoksa onların hakaret etme serbestiyeti mi var ögrelim bakalım.

onlara islemiyor, görunurde kufur eden ataturkculer atiliyor ama bir iki gun sonra ayni nickle yazmaya devam ediyorlar..

tarihinde Portgas tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aynı kurallar ''Atatürk-perest'' arkadaşlara da işliyor mu, yoksa onların hakaret etme serbestiyeti mi var görelim bakalım.

Benim yazdıklarımı kastediyorsan, önce onun benim hakkımda yazdıklarına bir göz atmalısın Freddie.

Ben sadece iade-i ziyarette bulundum kendisine.

İftirasına da tek bir cümlem bile olsa kanıt bekliyorum.

Getiremezse şerefsizlikten kurtulmasının tek yolu var, özür dilemek.

Üstelik sadece bu siteden değil, netteki her mesajımı, sitemdeki-bloğumdaki yazıları da tarayabilir.

Siz de yardımcı olabilirsiniz, savunucusu olarak. Bulursanız ben şerefsizim.

İftira, benim gözümde hakaretten bile daha ağırdır.

Kişisel iftirada bulunan biri bunu kanıtlıyamıyorsa eğer ya özür dilemeli, ya da o platformda yazmaktan utanç duymalıdır. Utanç duymaktan yoksun olanlar ise atılmayı hakederler.

Sitelerde Paylaş

JJAANN adlı arkadaş geldiği günden beri sağa sola saldırıyor, önüne geleni ajite ediyor. Kürtçü falan diyorlar ama o da değil.. Ne olduğu belli olmayan, garip bir tip. Kürtçüye de saldırıyor, komüniste de, marksiste de, Atatürkçü'ye de.. Herkese gıcık..

Daha önce uyarıldı ve tavrını düzeltmesi yolunda ricada bulunuldu.

Eğer devam ederse üyeliği sonlandırılacak. Girdiği her başlık kişiselleşiyor ve çığırından çıkıyor.

Bu arada Freddie, uyarılmana ve uzun iletilerinin editlenmesine karşın devam ettin, ağza alınmayacak küfür ve hakaretler ettin. Karşındakiler atıldı, sen ise iki gün uzaklaştırma aldın.

Mümkünse, olan biteni doğru yazalım.

Sitelerde Paylaş
Benim yazdıklarımı kastediyorsan, önce onun benim hakkımda yazdıklarına bir göz atmalısın Freddie.

Ben sadece iade-i ziyarette bulundum kendisine.

Valla ben de bana takılan ırkçılara iade-i ziyarette bulunmuştum ama atıldım.

Sizin iade-i ziyaretlerinizde sorun çıkmıyorken, biz iki gün hava değişimine gönderiliyoruz.

Bu arada Freddie, uyarılmana ve uzun iletilerinin editlenmesine karşın devam ettin, ağza alınmayacak küfür ve hakaretler ettin. Karşındakiler atıldı, sen ise iki gün uzaklaştırma aldın.

Mümkünse, olan biteni doğru yazalım.

Doğru yazalım tabi. Mesela ırkçılığın her türlü yasada suç olmasına ve söz konusu ırkçıların sabıkası olmasına rağmen onlara nasıl gereğinden fazla tahammül ettiğinizi yazalım. Her seferinde önce onlar küfretmesine karşın, küfrettikleri an atmak yerine, Freddie'nin karşılık yazmasını bekleyip Freddie'ye de ceza verebilme olanağını nasıl da beklediğinizi yazalım. Freddie'nin içinde pek çok bilgi de bulunduran iletilerinin silinmesine karşın bu faşistlerin iletlerinin aynen yerinde durduğunu yazalım. Tüm bunlara karşın bir de utanmadan şimdi çıkıp, ''olan biteni doğru yazalım'' diye artistlik yapmanızı da yazalım.

Bu kadar yazdığımız yeter herhalde. Yoksa daha yazalım mı?

Sitelerde Paylaş
Valla ben de bana takılan ırkçılara iade-i ziyarette bulunmuştum ama atıldım.

Sizin iade-i ziyaretlerinizde sorun çıkmıyorken, biz iki gün hava değişimine gönderiliyoruz.

Ne kadar abuk sabuk düşünen birisin sen ya!

Kendinle benzeştirecek beni mi buldun aklınca.

JJAANN bana yazdıklarından dolayı atıldımı ki, böyle bir örnekleme yapabiliyorsun?

Pisliği de orada, kendisi de forumda, öyleyse sen ne saçmalıyorsun!

Senin adalet anlayışın buysa yazık!

Tüm bunlara karşın bir de utanmadan şimdi çıkıp, ''olan biteni doğru yazalım'' diye artistlik yapmanızı da yazalım.

Şu lafı başka yerde sarfetsen yine atılırsın. Senin gibilere iyi tahammül ediliyor burada. :angry:

Sitelerde Paylaş

Doğru yazalım tabi. Mesela ırkçılığın her türlü yasada suç olmasına ve söz konusu ırkçıların sabıkası olmasına rağmen onlara nasıl gereğinden fazla tahammül ettiğinizi yazalım. Her seferinde önce onlar küfretmesine karşın, küfrettikleri an atmak yerine, Freddie'nin karşılık yazmasını bekleyip Freddie'ye de ceza verebilme olanağını nasıl da beklediğinizi yazalım. Freddie'nin içinde pek çok bilgi de bulunduran iletilerinin silinmesine karşın bu faşistlerin iletlerinin aynen yerinde durduğunu yazalım. Tüm bunlara karşın bir de utanmadan şimdi çıkıp, ''olan biteni doğru yazalım'' diye artistlik yapmanızı da yazalım.

Bu kadar yazdığımız yeter herhalde. Yoksa daha yazalım mı?

Burada en önce ırkcılar atılmıştır, hiçbir zaman hoşgörülmemişlerdir. Uyarı verdiğimde övgüler yağdıran sen, ceza aldığın için birden neden döndün?

Hiç kimse senin ettiğin küfürleri etmedi. Kendini bu anlamda asla savunma. Uyardım, bekledim, uyarmama rağmen devam ettin ama yine ceza vermedim. Oturup koca sayfa dolusu iletini temizledim.

Ama sen yine durmadın.

Karşındakiler senin ettiğin ve benim editlediğim iletilerdeki gibi küfür etmediler. Sen coştun. karşılıklı hakaret ve küfürler vardı ama seninkiler absürddü, belden aşağıydı.

Onlar ırkçılıktan atıldı, sen ise ısrarla küfür ettiğin için uzaklaştırıldın. Irkçıları, sana ceza verebilmek için, seni kışkırtsınlar da küfür ettirsinler diye buraya tuttuk gibi bir iddiayla gelmen kötü olmuş. Çocukça bile değil..

Kendini savunacak durumda değilsin Freddie. Üstelik komplo teorilerine başvurarak yapmışsın bunu.

Sitelerde Paylaş

Ne kadar abuk sabuk düşünen birisin sen ya!

Kendinle benzeştirecek beni mi buldun aklınca.

JJAANN bana yazdıklarından dolayı atıldımı ki, böyle bir örnekleme yapabiliyorsun?

Pisliği de orada, kendisi de forumda, öyleyse sen ne saçmalıyorsun!

Senin adalet anlayışın buysa yazık!

Ne oldu? Kuyruğun mu sıkıştı? Keşke bu kadar belli etmeseydn, uğraşır dururum artık.

JJAANN sonunda -ve sayenizde- atılacak, bu çok belli. Ama siz iki gün bile uzaklaştırılmayacaksınız, bu da çok belli.

O ''pislik'' yapmış, siz de karşılık vermişsiniz. Bu durumda ya iki tarafında hava değişimine gönderilmesi gerekir ya da pislik yapmak serbest demektir. Ama bak, JJAANN'ı atamadılar. Neden biliyor musun? Çünkü sizin de aynı tonda yazdığınızı ve karşılığında size de bir gün bile olsa yaptırım uygulanması gerektiğini yazdım. Sırf size dokunmamak için, onu hiç sevmemelerine rağmen ona da dokunmadılar.

Aferin Pante, burayı git gide Platforma çevirmenize ramak kaldı. Yönetimi arkanıza alıp -ki siz siyaseten de arkanızı bir yerlere yaslamaya alışkın bir geleneksiniz- forumda terör estiriyorsunuz. Önce ''Kürtçü'' dediğiniz adamlar şutlandı, sonra da liboşlar. Forumda kimde ne Kürt olduğunu söyleyebiliyor artık ne de eşcinsel olduğunu. Ki bu liboşlarla ben iki sene uğraştım kimse sallamadı, ama ''Atatürkçüler''le iki ay çatıştılar hepsi temizlendi, bu da ilginçtir. Forumun Platforma dönmesinin önünde sadece komünistler engel olarak duruyor. Şimdi onları da ''Kürtçü'', ''provokatör'', ''Atatürk düşmanı'' hatta ''AKP yanlısı'' gibi gösterip şutlamaya ve forumu Platforma çevirmeye çalışıyorsunuz. Sizden farklı birşey beklemezdim elbet, tıynetiniz belli sonuçta. Ama size göz yumanlara yazıklar olsun. Onlar ki burunlarının dikine gide gide bugün kendi forumlarına bile giremez oldular, ama hala akılları başlarında değil. Geçmişte atılanların ahı mı tutuyor ne?

Şu lafı başka yerde sarfetsen yine atılırsın. Senin gibilere iyi tahammül ediliyor burada. :angry:

Ne var o sözümde? Küfür mü var hakaret mi?

Hiçbiri yok! Ne var peki? Yönetime yapılmış, Pante gibilerini nedense rahatsız eden bir sitem var.

Ve bunun için bile atılmamızı isteyebiliyorsun! Demek bu kadar kendi çiftliğin gibi görüyorsunuz ha burayı? Vay be!

Forum üstündeki etkiniz zeka çapınızın çok üstünde. Bu çok açık. Sistematik admin güzellemesi ve yalakalık nelere kadirmiş meğer.

Bir yöneticiye eleştiri getiriyorum, onun adına ondan önce ortaya atılıp kraldan çok kralcılık yapıyorsun. Aferin.

IFeelGood'un bir hayli gözüne girmişsindir gene. Yakup da zaten Hacı'yı tavlamış.

Böyle devam edin. Yakında forumun logosonu değiştirtip M.Kemal'in kalpaklı resmini koydurursunuz.

Bu forum Platformun basit bir uzantısı olmaya doğru gidiyor. Geçen girip baktım oraya, 40'a yakın üye online idi.

Bizim burada ise 20'yi bile bulamıyoruz haftalardır. Forumun içine ettiniz, hepinizi tebrik ederim.

Sitelerde Paylaş

(...)

Onlar ki burunlarının dikine gide gide bugün kendi forumlarına bile giremez oldular, ama hala akılları başlarında değil. Geçmişte atılanların ahı mı tutuyor ne?

Forumla ilgili genel eleştirilerine katıldığım zaten biliniyor. Yalnız burada belden aşağı vurmuşsun. Kastettiğin kişiler forum böyle bir hal aldığı için foruma giremiyor değiller, giremedikleri için forum böyle bir hal almış durumda. Sebeplerle sonuçları birbirine karıştırmışsın. Üstelik kasttetiğin adamlardan biri senle benzer dünya görüşüne sahip, ateizmin Türkiye'de peygamberi olsa ancak o olur denilecek bir adam. Onlara dokunan bir gün sana da dokunabilir.

Bu forum Platformun basit bir uzantısı olmaya doğru gidiyor. Geçen girip baktım oraya, 40'a yakın üye online idi.

Bizim burada ise 20'yi bile bulamıyoruz haftalardır. Forumun içine ettiniz, hepinizi tebrik ederim.

Ateistforum'un feci düşüşte olduğu da doğrudur. Ancak gene de Platform'un gerisine düşmez. Platform'da son bir saat içinde online olanların listesi gözükür ana sayfanın altında. Burada ise son on beş dakikada online olanlarınki.

tarihinde munkiplus3Xr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Burada en önce ırkcılar atılmıştır, hiçbir zaman hoşgörülmemişlerdir. Uyarı verdiğimde övgüler yağdıran sen, ceza aldığın için birden neden döndün?

Hiç kimse senin ettiğin küfürleri etmedi. Kendini bu anlamda asla savunma. Uyardım, bekledim, uyarmama rağmen devam ettin ama yine ceza vermedim. Oturup koca sayfa dolusu iletini temizledim.

Ama sen yine durmadın.

Karşındakiler senin ettiğin ve benim editlediğim iletilerdeki gibi küfür etmediler. Sen coştun. karşılıklı hakaret ve küfürler vardı ama seninkiler absürddü, belden aşağıydı.

Onlar ırkçılıktan atıldı, sen ise ısrarla küfür ettiğin için uzaklaştırıldın. Irkçıları, sana ceza verebilmek için, seni kışkırtsınlar da küfür ettirsinler diye buraya tuttuk gibi bir iddiayla gelmen kötü olmuş. Çocukça bile değil..

Kendini savunacak durumda değilsin Freddie. Üstelik komplo teorilerine başvurarak yapmışsın bunu.

İlk önce ırkçılar mı atılmış? Hallah hallah. Benle sayfalar dolusu tartışan Neferkhare ve Noyan ırkçı değil miydiler? Atılmış insanlarla nasıl yazışabildim ben? Hiç de atılmış gibi durmuyorlardı. Irkçıları bile, ''komünistler de tahrik olup hakaret etsin de sonra hepsini birlikte atarık'' mantığıyla tolere ediyorsunuz. Bu yaptığınız pisliğin onda birini Ata-perest faşolara yapmıyorsunuz ama. Onlar forumun yeni Olympos Dağın'danki efendiler! Üçüncü sınıf bir hemşehricilik dayanışması bile geliştirdi bazılarınız onlarla.

Bu arada, ben sana ne zaman övgüler yağdırmışım? Sinirimi bozma akşam akşam. Benim yüzüme konuşurken ırkçılara benle birlikte''it'' diyorsun, sonra ikimizi birden atıyorsun! Faşistlerden biri bana hakaret dolu ileti yazıyor, o ileti orada dört saat bekliyor, gıkınızı çıkarmıyorsunuz; sonra ben gelip cevap yazınca hepimizi birden şutluyor bir de teşekkür bekliyorsunuz! Onların yazdıkları iletiler ile benim yazdıklarım arasındaki zaman farkı bakılınca görülebilir. Hiç de kısa bir zaman değildir. Irkçılığa yaptırım uygulamanızı bekliyorum, hiçbir şey olmuyor, sonra kendim yazıyorum ve o da ne? Hep birlikte atılmışız! Bu gerçeği açık ettik diye ''komplocu'' mu oluyoruz? İyi, birkaç gün de komploculuktan atarsın o zaman. Bak, sana yeni bir mazeret çıktı. Gözün aydın.

Hiç kimse benim ettiğim küfürleri etmemiş! Bak şimdi bunu okuyunca bir tane daha edesim geldi! Ama sana malzeme vermemek için susuyorum. Ben zaten ettiğim laflarda kendi sansürümü kendim uygularım. Örneğin, hiçbir zaman açık açık ''sikerim'' yazmam, ya ''mikerim'' ya ''çükerim'' ya da ''zikerim'' yazarım. Ortada açık hakaret falan yoktu yani. Ama bunları bile açık küfür olarak değerlendiriyorsanız, bir dahaki sefere ben de açık açık yazayım da değsin bari. Söylediğin iyi oldu!

O ırkçıları aylar öncesinden atmanız gerekiyordu. Ama siz benim karşılık vermemi beklediniz. Adiler...

Şunu bilin ki, Freddie binlerce ileti yazıp onca vakit ayırdığı bir yeri kavgasız terk etmez. Bizim kitabımızda kaçmak yazmaz. Bin adla geri gelir zindan ederim burayı size. Kabusunuz olurum. Hiçbir haksızlığı alttan almak zorunda değilim. Kimse benden böyle birşeyi bekleyemez.

tarihinde Freddie tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

JJAANN hakareti hak edene hakettiği gibi cevap verir. Sevgili Ifeelgood'ın ifade ettiği gibi herkese saldırmışlığı yokur. Sadece gerçeklerden bahseder. Bu gerçeği kabul edemeyenler Jan'ı iftira atmakla suçlar. Marsistlere sataşma konusunda hangi Marksiste sataşmışım? Sadece yürüyüş dergisinde çıkan bir yazıdan dolayı halk cephesini eleştirdim ve önceki eylemlerini de. Bu sataşmak mıdır? Hayır, varolan bir gerçeği ortaya koymaktır. Pante'den ilk alıntıladığım ileti bile Pante'nin nasıl bir irin kustuğunu anlatmaya yetecektir. Freddie'nin tecavüz örneğini nasıl çarpıtarak ahlaksızlaştığını görebilirsiniz.

Pante ispat istemiş, şu an zamanım yok. Akşama doğru gelir onun iletilerini olduğu gibi suraına çarparım. JJAANN kiseye sataşmaz. Burda beni savunan Freddie'ye karşı da bazı tavırlarım oluşur ancak hiçbirine sataşma denilemez.

Bana söyleyebilir misiniz, her konuyu kemalizmle bulandıran Yakup neden sağa sola sataşmıyormuş da JJAANN sataşıyormuş? Direkt olarak kişilerin her geçmişini asan sürekli ondan dem vuran Hacı ve Yakup sataşmıyor da JJAANN sataşıyor öyle mi? Roq'u bezdirerek forumdan yolladınız. Sirorphaned'ın canına okuyorsunuz. Sırf ortaya koyduğu talihsiz bir açıklamadan dolayı.

Ana avrat dümdüz giden MrGuitar'ın cezasını ne diye kaldırdınız? Bu doğruysa siz hakarete ve küfüre karşı mısınız? Önüne gelene düpedüz hakaret eden vahşizüppe her seferide ısrarla forumda tutulmaya çalışılmıyor mu? Her iletisinde ırkçılık yapan aknehaton hiç bir seçenek kalmadığında atılıyor forumdan, yalan mı?

Bunların cevabıı verebildiğiniz an JJAANN'ı da eleştirebilirsiniz.

Sitelerde Paylaş

Forumla ilgili genel eleştirilerine katıldığım zaten biliniyor. Yalnız burada belden aşağı vurmuşsun. Kastettiğin kişiler forum böyle bir hal aldığı için foruma giremiyor değiller, giremedikleri için forum böyle bir hal almış durumda. Sebeplerle sonuçları birbirine karıştırmışsın. Üstelik kasttetiğin adamlardan biri senle benzer dünya görüşüne sahip, ateizmin Türkiye'de peygamberi olsa ancak o olur denilecek bir adam. Onlara dokunan bir gün sana da dokunabilir.

Ateistforum'un feci düşüşte olduğu da doğrudur. Ancak gene de Platform'un gerisine düşmez. Platform'da son bir saat içinde online olanların listesi gözükür ana sayfanın altında. Burada ise son on beş dakikada online olanlarınki.

mürted neden düşman sitelermiş gibi konuşuyorsunuz ^_^

platform yükseliştedir

yobaz hainlere balyozunu indirmeye devam ediyor

bir de kürtçü hainlere tabii

Sitelerde Paylaş

İlk önce ırkçılar mı atılmış? Hallah hallah. Benle sayfalar dolusu tartışan Neferkhare ve Noyan ırkçı değil miydiler? Atılmış insanlarla nasıl yazışabildim ben? Hiç de atılmış gibi durmuyorlardı. Irkçıları bile, ''komünistler de tahrik olup hakaret etsin de sonra hepsini birlikte atarık'' mantığıyla tolere ediyorsunuz. Bu yaptığınız pisliğin onda birini Ata-perest faşolara yapmıyorsunuz ama. Onlar forumun yeni Olympos Dağın'danki efendiler! Üçüncü sınıf bir hemşehricilik dayanışması bile geliştirdi bazılarınız onlarla.

Evet, önce ırkçılar atılmış. Sen neferkare'ye ileti yazdığını zannederken o zaten uzaklaştırılmıştı. Bir başkasına ettin o küfürleri.

Bu arada, ben sana ne zaman övgüler yağdırmışım? Sinirimi bozma akşam akşam. Benim yüzüme konuşurken ırkçılara benle birlikte''it'' diyorsun, sonra ikimizi birden atıyorsun! Faşistlerden biri bana hakaret dolu ileti yazıyor, o ileti orada dört saat bekliyor, gıkınızı çıkarmıyorsunuz; sonra ben gelip cevap yazınca hepimizi birden şutluyor bir de teşekkür bekliyorsunuz! Onlar yaz<dıkları iletiler ile benim yazdıklarım arasındaki zaman farkı bakılınca görülebilir. Hiç de kısa bir zaman değildir. Irkçılığa yaptırım uygulamanızı bekliyorum, hiçbir şey olmuyor, sonra kendim yazıyorum ve o da ne? Hep birlikte atılmışız! Bu gerçeği açık ettik diye ''komplocu'' mu oluyoruz? İyi, birkaç gün de komploculuktan atarsın o zaman. Bak, sana yeni bir mazeret çıktı. Gözün aydın.

Övgülerin aşağıda:

IFeelGood'çum, ırkçılığa taviz vermeyen tutumundan ötürü tüm yönetimin şahsında seni sevgiyle kucaklıyor ve bütün öpülesi yerlerinden öpüyorum. (Örneğin; ellerin, yanakların, alnın gibi) :)

Neferkare'ye uyarı verdikten hemen sonra bu iletiyi yazmışsın, ben de yanıtlamışım. Irkçıları sevmem elbette ama bu yeni bir şey değil. Onlardan nefret ederim, ırkçılığın akıl hastalığı olduğunu düşünürüm.

Küfürleşmeler ve ırkçılık devam edince de attım. Bu kadar basit. Neferkare zaten yazamıyordu, engelliydi. Bir kararla engelini kaldırdık ve iki gün dayanamadı. Üyeliğini sonlandırdık.

Bu arada o uzaklaştırılmıştı zaten. Yani sen bir başkasına küfür ediyordun Neferkare yerine. Daha neyin hesabını soruyorsun???

Hiç kimse benim ettiğim küfürleri etmemiş! Bak şimdi bunu okuyunca bir tane daha edesim geldi! Ama sana malzeme vermemek için susuyorum. Ben zaten ettiğim laflarda kendi sansürümü kendim uygularım. Örneğin, hiçbir zaman açık açık ''sikerim'' yazmam, ya ''mikerim'' ya ''çükerim'' ya da ''zikerim'' yazarım. Ortada açık hakaret falan yoktu yani. Ama bunları bile açık küfür olarak değerlendiriyorsanız, bir dahaki sefere ben de açık açık yazayım da değsin bari. Söylediğin iyi oldu!

Evet, tam da bu nedenle ceza aldın. Bu sözcükleri defalarca ve uzun cümleler halinde yazmıştın. Uyarıldın ama devam ettin. Hiçbir mecburiyetim olmamasına karşın uzun mu uzun iletini temizledim. Ama sen bile bile devam ettin.

O ırkçıları aylar öncesinden atmanız gerekiyordu. Ama siz benim karşılık vermemi beklediniz. Adiler...

Şunu bilin ki, Freddie binlerce ileti yazıp onca vakit ayırdığı bir yeri kavgasız terk etmez. Bizim kitabımızda kaçmak yazmaz. Bin adla geri gelir zindan ederim burayı size. Kabusunuz olurum. Hiçbir haksızlığı alttan almak zorunda değilim. Kimse benden böyle birşeyi bekleyemez.

Çok korktum Freddie. Ne yaparım bilemiyorum..

Haksızlığa uğramadın. Feci küfürler savurdun, zaten cezalandırılmış olan bir üyeye küfürler ettin, onlar atılmış olmasına karşın uzaklaştırlmayı sindiremedin.

Şimdi abuk sabuk komplo teorileri üretiyorsun. Bundan sonra üzerine salmak için bir iki tane ırkçı sapık tutayım kenarda, kabus neymiş gör..

Tövbe tövbe..

Pişman olacağın şeyler söyleme. Farkındaysan bugün pamuk gibiyim ve hakaretlerini görmezden geliyorum. Yoksa ben de senin canına okumayı pekala bilirim..

Sitelerde Paylaş

mürted neden düşman sitelermiş gibi konuşuyorsunuz ^_^

platform yükseliştedir

yobaz hainlere balyozunu indirmeye devam ediyor

bir de kürtçü hainlere tabii

Yükselişte olmasından rahatsız olmam. Ancak orada kemalist olmayan ateistlerin tutunması epey zor. Mevcut şartlar göz önüne alındığında buradaki potansiyelin orada olması imkansız sayın angel. :)

Eyvah eyvah, bizim agnostik müslüman da okuyormuş. :)

tarihinde munkiplus3Xr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Ne oldu? Kuyruğun mu sıkıştı? Keşke bu kadar belli etmeseydn, uğraşır dururum artık.

JJAANN sonunda -ve sayenizde- atılacak, bu çok belli. Ama siz iki gün bile uzaklaştırılmayacaksınız, bu da çok belli.

O ''pislik'' yapmış, siz de karşılık vermişsiniz. Bu durumda ya iki tarafında hava değişimine gönderilmesi gerekir ya da pislik yapmak serbest demektir. Ama bak, JJAANN'ı atamadılar. Neden biliyor musun? Çünkü sizin de aynı tonda yazdığınızı ve karşılığında size de bir gün bile olsa yaptırım uygulanması gerektiğini yazdım. Sırf size dokunmamak için, onu hiç sevmemelerine rağmen ona da dokunmadılar.

Senden korkan senin gibi olsun, uğraş dur bakalım.

JJANN'n atılmama sebebi olarak yazdıkların bile senin ne derece mantıksız biri olduğunu gösteriyor.

Neden mi?

JJANN'ın mesajı 26 Ocak'ta.

O mesajı iyi ki görmemişim. Yoksa seni haksız çıkaramazdım şimdi.

Benim ona yanıtım 30 Ocak'ta. Tam 4 gün sonra.

Hadi şimdi otur da, yeni sebepler uydur.

Diğer yazdıklarına da yanıt vermeye değmez artık.

Pante'den ilk alıntıladığım ileti bile Pante'nin nasıl bir irin kustuğunu anlatmaya yetecektir. Freddie'nin tecavüz örneğini nasıl çarpıtarak ahlaksızlaştığını görebilirsiniz.

Pante ispat istemiş, şu an zamanım yok. Akşama doğru gelir onun iletilerini olduğu gibi suraına çarparım. JJAANN kiseye sataşmaz. Burda beni savunan Freddie'ye karşı da bazı tavırlarım oluşur ancak hiçbirine sataşma denilemez.

Tükürdüğünü yalayacaksın.

Dün akşamdan beri bekliyorum, bir akşam daha beklerim.

Siz uğraşmaya bile değmezsiniz ama şu adi iftiranı yedirtmem şart oldu.

Sitelerde Paylaş

Yükselişte olmasından rahatsız olmam. Ancak orada kemalist olmayan ateistlerin tutunması epey zor. Mevcut şartlar göz önüne alındığında buradaki potansiyelin orada olması imkansız sayın angel. :)

Eyvah eyvah, bizim agnostik müslüman da okuyormuş. :)

alakası yok şekerim ancak açıkça hainlik olsun diye yazanlar var onlar elbette şutlanıyor

sayın mürted :D

Sitelerde Paylaş

Evet, önce ırkçılar atılmış. Sen neferkare'ye ileti yazdığını zannederken o zaten uzaklaştırılmıştı. Bir başkasına ettin o küfürleri.

Yalan söyleme. O birkaç gün uzaklaştırıldı, sonra cezası bitince geri döndü ve o lafları etti, beni kışkırttı. Zaten bir tek ırkçı o değil. İşi sadece ona indirgeyerek kıvırmaya çalışıyorsun. Noyan da küfürbaz bir ırkçıydı. Adam sırf bana sövmek için ortaya çıkmıştı. Sen de benim karşılık vermemi bekledin. Kaldı ki, diyelim ki bunlardan biri atıldı ve ben çoktan atılmış olan, artık varolmayan birine hakaret ettim. E bu daha fena! Varolmayan birine laf ettim diye niye atılıyorum? Kaldı ki biri gidince daha fenası geliyor ve ırkçılığa o devam ediyor. Neferkare'yi yerine Noyan gelince atıyorsunuz. Ne anladım ben bu işten? Bir de marifet gibi kalkmış anlatıyorsun.

Sabahtan beri JJAANN'ın nasıl da provokatör olduğunu v.s. söylüyor ve Pante'yi onunla bir tutmamın yanlış olduğunu yazıyorsun. Peki benim dalaştığım ırkçılar çok mu değerliydi? Onlar provokatör değil miydi? Sen beni atarak onlarla bir tutmadın mı? Madem hakaret etmek yasak, Ata-perest faşolara niye göz yumuyorsunuz? İkiyüzlüler sizi...

Övgülerin aşağıda:

Vay be! Demek ÖM'de yazılanları ortaya dökecek kadar azıttın ha? Bende dökeyim mi ÖM'lerimizi? Hatta e-mail adresimdekileri dökeyim mi IFeelGood? İster misin? Senin gibi olayım mı bende?

Ama korkma. Yapmam asla. Neden biliyor musun? Çünkü ben senin gibi değilim ve asla olmayacağım. Ben özel mesajların -adı üstünde- özel olduğunu bilir ve ulu orta yerde serip dökmem.

Kaldı ki, sen ırkçıyı iki gün de olsa atınca, ben de seni kutlayayım demiştim. Kırk yılda bir adil iş yapmıştın çünkü. Meğer bizi de atmanın planlarını yapıyormuşsun da haberimiz yokmuş. Şimdi de atılmadan evvelki saflığımla yazdığım bir mesajı burada el-aleme gösteriyorsun. Midemi bulandırıyorsun IFeelGood.

Bu sözlerimden kalbin kırılıyor mu? Umarım en az benimki kadar kırılıyordur!

Neferkare'ye uyarı verdikten hemen sonra bu iletiyi yazmışsın, ben de yanıtlamışım. Irkçıları sevmem elbette ama bu yeni bir şey değil. Onlardan nefret ederim, ırkçılığın akıl hastalığı olduğunu düşünürüm.

Yani ırkçıları hiç sevmemene rağmen yaptın bu arkadan hançerlemeyi ha? Bu daha da feci! Vay be!..

Irkçıları sevmeyen halin buysa, bir de seveydin ne halt edecektik acaba?

Şimdi abuk sabuk komplo teorileri üretiyorsun. Bundan sonra üzerine salmak için bir iki tane ırkçı sapık tutayım kenarda, kabus neymiş gör..

Tövbe tövbe..

Yaparsınız bilirim. Bünyeniz müsait böyle şeylere. Sizi çok iyi tanıyorum artık.

Pişman olacağın şeyler söyleme. Farkındaysan bugün pamuk gibiyim ve hakaretlerini görmezden geliyorum. Yoksa ben de senin canına okumayı pekala bilirim..

Ben pişman olacağım hiçbir şey söylemem. Bir sonraki hamleyi düşünmeden yazmam. Hakkınızda nihai kararımı verdim.

Canıma okuyacakmış! Oku bakalım gülüm. Hodri meydan! Sizden korkan sizin gibi olsun...

Faşistliklerinize yeterince tahammül ettim zaten.

Sitelerde Paylaş

Yalan söyleme. O birkaç gün uzaklaştırıldı, sonra cezası bitince geri döndü ve o lafları etti, beni kışkırttı. Zaten bir tek ırkçı o değil. İşi sadece ona indirgeyerek kıvırmaya çalışıyorsun. Noyan da küfürbaz bir ırkçıydı. Adam sırf bana sövmek için ortaya çıkmıştı. Sen de benim karşılık vermemi bekledin. Kaldı ki, diyelim ki bunlardan biri atıldı ve ben çoktan atılmış olan, artık varolmayan birine hakaret ettim. E bu daha fena! Varolmayan birine laf ettim diye niye atılıyorum? Kaldı ki biri gidince daha fenası geliyor ve ırkçılığa o devam ediyor. Neferkare'yi yerine Noyan gelince atıyorsunuz. Ne anladım ben bu işten? Bir de marifet gibi kalkmış anlatıyorsun.

Freddie senin aklın uçmuş, iyi değilsin. Burada ırkçılık yapanlar atılır, atılmıştır. Ettiğin küfürleri haklı çıkarmaya çalışmak için olan biteni çarpıtma. Uzaklaştırmış ve uyarmışım, uymayınca da atmışım. Daha ne yapmalıydım!! Sen uyarılara rağmen küfür ettiysen bunun sorumlusu nasıl ırkçılar veya ben olabilirim?!!

Burada istediğin gibi küfür edemezsin. Hiç kimse edemez. Kaldı ki o başlıkta çok fazla tolere edildin.

Vay be! Demek ÖM'de yazılanları ortaya dökecek kadar azıttın ha? Bende dökeyim mi ÖM'lerimizi? Hatta e-mail adresimdekileri dökeyim mi IFeelGood? İster misin? Senin gibi olayım mı bende?

Ama korkma. Yapmam asla. Neden biliyor musun? Çünkü ben senin gibi değilim ve asla olmayacağım. Ben özel mesajların -adı üstünde- özel olduğunu bilir ve ulu orta yerde serip dökmem.

Burada iyice çirkinleşmişsin. O yapıştırdığım ileti bana yazdığın özel bir mesaj değil, adı geçen başlıktan alıntı. Bu konuda senden ciddi ciddi özür bekliyorum. İleti 52.

http://forum.ateizm2.org/index.php?showtopic=34535&st=40

Sana özel mesaj yazdığımı söylediğim yer, küfür ettiğin kişinin Neferkare olmadığını bildirdiğim yerdi. Kaldı ki aynı şeyi daha sonra başlıkta da yazdım.

Kaldı ki, sen ırkçıyı iki gün de olsa atınca, ben de seni kutlayayım demiştim. Kırk yılda bir adil iş yapmıştın çünkü. Meğer bizi de atmanın planlarını yapıyormuşsun da haberimiz yokmuş. Şimdi de atılmadan evvelki saflığımla yazdığım bir mesajı burada el-aleme gösteriyorsun. Midemi bulandırıyorsun IFeelGood.

Bu sözlerimden kalbin kırılıyor mu? Umarım en az benimki kadar kırılıyordur!

Birincisi atılmadın, uzaklaştırıldın. Atılsaydın şu anda bu nickle yazamıyor olurdun. Uzaklaştırılma nedenin de, uyarılmış olmana, uzun iletilerinin editlenmiş olmasına rağmen dozunu yükselterek ettiğin küfürler. O küfürleri ırkçı oldukları bilinen insanlara ediyor olman seni aklamaz.

İki yüzlü davranan sensin Freddie. Irkçılara geçit vermiyor oluşumla takdir ederken, ağız dolusu bel altı küfürlere izin vermemem nedeniyle hakaretler savuruyor, olmadık şeylerle itham ediyorsun.

Kırılmak mı? Çok özel bir durum bu, mod olmakla ilgisi olmadan söyleyeyim, evet, çok kırıldım. Bilhassa özel mesaj yapıştırmakla ilgili iddialarına...

Ben pişman olacağım hiçbir şey söylemem. Bir sonraki hamleyi düşünmeden yazmam. Hakkınızda nihai kararımı verdim.

Canıma okuyacakmış! Oku bakalım gülüm. Hodri meydan! Sizden korkan sizin gibi olsun...

Faşistliklerinize yeterince tahammül ettim zaten.

Yeter Freddie. Ben kimsenin canına okumam, kimseyle de uğraşmam. Yaptığım, basit bir şakadan ibaret.

Bundan sonra yapmayacağım.

Burası savaş alanı değil. Biz de ona buna kafayı takan sapıklar değiliz. Forumun kuralları vardır, onlar kimi zaman esnetilir belki ama her zaman bir sınır vardır. Sen o sınırı okkalı küfürlere devam ederek fazlasıyla aştın ve iki gün uzaklaştırma aldın. Bunu başka türlü yorumlamak ve kişiselleştirmek çirkin.

Umarım kesersin.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...