Jump to content

Ameliyatımı oldum

Recommended Posts

Mükemmel ve kısa bir operasyon ile (45dk) tümör burun kemiğimden alındı...

tedavi sonrası hızla iyileşme göstermem ise doktorlarca ayrıca ilginç göründü çünkü benimle birlikte ameliyata giren hastaların hiç birisi benim kadar hızlı ayağa kalkamadılar (ameliyattan 2 saat sonra her işimi kendim görebilir durumdaydım).

hemen yanımda benzeri sorunu yaşayan bir sırp hasta ise tedaviye yanıt veremediğinden 26 marta kadar tedavi görmeye devam edecek.

kürt doktordan suphe duyan hastaydin sen degil mi? hizla iyilestigine degilde, ameliyattan sag çıktığına seviniyor olmalisin. Kürt doktor bizim sırp hastayi senle karıştırdı galiba

Sitelerde Paylaş
kürt doktordan suphe duyan hastaydin sen degil mi? hizla iyilestigine degilde, ameliyattan sag çıktığına seviniyor olmalisin. Kürt doktor bizim sırp hastayi senle karıştırdı galiba

Kürt değil PKK'lı..

Espri de güzeldi.

Geçmiş olsun Efkan.

Sitelerde Paylaş

çarpıtmaya bayılıyorsunuz...

o konuda başındada söyledim hastaneler farklı birisi ameliyat olacağın yer diğeri ameliyat kararını onaylayan yer...

ben adamın kürtlüğünden değil bana yürüttüğü politikadan bir insan olarak korktum!

ne demek kardeşim ben hastayım sen bana öncelikli olarak raporumu sunmak yerine pkk dan bahsetmek nedemek? sen doktormusun yoksa serserimi yada ruh halin yerindemi? normal bir doktor bu hareketi yaparmı PKK lıda olsa? kendisi ile çarşamba görüşme talebinde bulunacam bana ileri tarihlide olsa bir görüşme şansı vermediği takdirde (iş zamanı dışında 5dk bile yeter buna çünkü samimyeti konusunda ikna olmam gerekiyor) soluğu avusturya mahkemelerinde alacağımı burada belirtiyorum.

tarihinde efkan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
espri degil, konuda eglence aramiyorum. Doktor'un kürt oldugunu ve tartıştığını söylemişti. Adam ben Pkk'lıyım mı demiş ?

bana direk benim raporumu sunacağına PKK lı olduğunu sunması sana göre normal bir davranış biçimimi?

Sitelerde Paylaş
bana direk benim raporumu sunacağına PKK lı olduğunu sunması sana göre normal bir davranış biçimimi?

Doktorla aranizda neler gectigini bilmiyorum. Anlattiklarini farkli algiladim diyelim..

Adam herhalde seni gorur gormez "Pkk nın turkiye uzerindeki faaliyetlerine sonuna kadar destek veriyorum" falan dememistir.

Sitelerde Paylaş
Doktorla aranizda neler gectigini bilmiyorum. Anlattiklarini farkli algiladim diyelim..

Adam herhalde seni gorur gormez "Pkk nın turkiye uzerindeki faaliyetlerine sonuna kadar destek veriyorum" falan dememistir.

sorun orada:

raporuma baktı raporda doğum yerim ve geldiğim ülkeyi adımı soyadımı görünce ilk söylediği sözler şöyle oldu...

kandilde 3 yıl kaldım çok çatışmaya girdim çıktım dedi sonra ben ağzımı açıp yanlış yapmışsın diyince türkçemin düzgün olduğunu farkettiğinde mecbur kaldık kardeş dedi ve konuyu örtmeye çalıştı raporumu verip ameliyatın için hiç bir engel yok diyerek postaladı sonra....

başta söylemesi gerekenleri sonda söylemesi beni huylandırdı kısaca...

sen şimdi bu adamın ruh halinin yerinde olduğuna inanabilirmisin?

tarihinde efkan tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...