Jump to content

Ataturk Sevgisi..

Recommended Posts

İşin ilginç yanı iki mahlasla yazmak yasakken çok değer verdiğim sevgili ağbim Oğuz sahte mahlaslarla yazı yazmakta. Biraz dine kayacak ama İmam ne yaparsa cemaat ne yapar?

Adamın özel bir durumu olabilir mi? İki mahlasla yazmıyor, tek mahlasla yazıyor zaten. Onu da arada değiştiriyor ama defalarca farklı nikle gidip gelenlerin yanında bu yaptığı kuraldışı değil.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mrguitar, senin gibi ATATÜRKÇÜYÜM diyen birinin Portgas'la olmasını kaldıramamıştır.Ha sana yaptığı teklifin rededilmesi de bunda etken olabilir.Özel mevzular baya giriyor devreye:)

Hadi yaa, 'dedikoducu Murted''i zor tutuyorum. Meselenin aslı anlaşılmıştır.:D

tarihinde munkiplus3Xr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Hiç tutmana gerek yok.

Sen de mi laf sokuyon artık ciğerim? Ne diyon? :)

Sitelerde Paylaş

Sen de mi laf sokuyon artık ciğerim? Ne diyon? :)

Sana laf sokmuyorum.Ama MrGuitar'dan hiç haz almıyorum.Atatürkçülük deyince akla MrGuitar gibiler gelirse buna üzülürüm sadece.

Bu arada AZAZ nickinin durumu da benim Alphabeta nickinin durumu gibi olabilir.

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar neredeyse her başlık bir noktadan sonra MrGuitar, Yakup, yönetimin kararları tartışmasına dönüyor.

Bu forumu ya seversiniz ya da terkedersiniz :lol:

Tekojin,Atatürk konusunda bir tartışma zemini oluşması için bunlar. :)

Gerekirse bu konu sadece HodriMeydan'da kendine güvenen tarih altyapısı güçlü kişilerce tartışılsın.Bu forumlarda bu konular azaltılsın.

Sitelerde Paylaş

Adamın özel bir durumu olabilir mi? İki mahlasla yazmıyor, tek mahlasla yazıyor zaten. Onu da arada değiştiriyor ama defalarca farklı nikle gidip gelenlerin yanında bu yaptığı kuraldışı değil.

Daha önce sahte mahlaslarıyla tartıştığı insanları bir anda atıyordu. Oğuz mahlasıyla bir giriyordu foruma adamı atıp çıkıyordu. Eski mahlasa devam...

Sitelerde Paylaş

Hadi yaa, Azaz niki neden hala açık o zaman? Hani iki nik yasaktı? Neden illa yönetimle karşı karşıya gelmek zorunda kalıyorum?

İman eğer banaysa bu yaptığın tek kelimeyle çok ayıp. Yok değilse ve ben seni itham ediyorsam özür dilerim.

O gün de bir dedikodu muhabbeti çıkarıp Yakup denen adama koz vermişsin. Git sor bakalım ilgili şahışlara nerde söylediğim ne kadar yanlışmış da dedikodu yapıyor muşum? Sen bana en başından beri dedikodu yapma diyormuşsun. Düne kadar özelden değil, ortalık yerde forumun en dengeli adamı sensin, çok dürüst, çok iyi niyetlisin diyen kişi IFeelGodd'dan başkası mı acaba?

Ben bulaşmak istemedikçe bana bulaşıyorsun, lütfen bunu yapma.

Ps: Eğer iman bana yönelik değilse ya da ortada bir ima yoksa tekrar özür diliyorum.

Basit bir açıklama yaptım ve seninle en ufak bir ilgisi yoktu. Başka bir üyeyle ilgili bir sorun üzerineydi açıklamam. Yakup'un ikinci bir üyeliği olup olmadığıyla ilgiliydi.

Geçmişte iptal edilmiş pekçok üyelik hala açık görülüyor. Bu sistemle ilgili. Daha önce üyeliğinin sonlandırıldığını iyi bildiğiniz üyelerin profillerine girerseniz görürsünüz.

Sitelerde Paylaş

Basit bir açıklama yaptım ve seninle en ufak bir ilgisi yoktu. Başka bir üyeyle ilgili bir sorun üzerineydi açıklamam. Yakup'un ikinci bir üyeliği olup olmadığıyla ilgiliydi.

Geçmişte iptal edilmiş pekçok üyelik hala açık görülüyor. Bu sistemle ilgili. Daha önce üyeliğinin sonlandırıldığını iyi bildiğiniz üyelerin profillerine girerseniz görürsünüz.

Peki, tekrar özür dilerim. Ben yanlış anlamışım.

Sitelerde Paylaş

Nick'in açık olması teknik bir sorun olabilir.Mesela benim Alphabeta üyeliğim normal üye olarak görülüyor.Ama üyeliği sonlandırılmış bir üyelik.

Bunlar dedikodu yapmak için fırsat kollayan tufeyliler. Amaçları kazağın söküğünü yakalayıp oradan kazağı sağmak veya bilmeyenleri yanlış yönlendirmek. Geçende de bir başlıkta "bunların yeri ve zamanı değil" demesine rağmen temelsiz bir destan döktürmüştü aynı şahıs. Polemik olmasın diye tek tek cevaplandırma gereği duymamıştım.

Ama gerçek şudur ki, foruma gelmeleri maksatlı. O maksadı da bilmiyor değiliz...

Sitelerde Paylaş

....

No polemik, vazgeçtim.

tarihinde munkiplus3Xr tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mrguitar, senin gibi ATATÜRKÇÜYÜM diyen birinin Portgas'la olmasını kaldıramamıştır.Ha sana yaptığı teklifin rededilmesi de bunda etken olabilir.Özel mevzular baya giriyor devreye:)

Atatürk'çü kişiligime Portgasla olmam engel degıl..Ama bu forumda ki bazı ahlaksız dengesızlerle aynı karede olmamak için yazmıyorum..Ayrıca portgasın yada baska bır uyenın Atatürku sorgulaması benı rahatsız etmıyor..Saygı sınırlarını cıgnemedıkten sonra ıstedıklerı kadar sorgulasınlar..bende onların muhammedını kuranını allahını sorguluyorum..

Mesela onların ınandıgı muhammed pedofılı olan bır hasta..kuranları ise ne yazdıgı anlaşılmayan her yorumlayana gore anlam degıstıren mecaz anlamlı bır kıtap.V.s..

Gerci dayatma sevgılerden konusucak olursak ılk sırada kı Allah olmalıydı..Çünkü dayatmanın en iyisi bu konuda yapılmıs,yapılmakta..tabi anlayana..

Atatürk'ün dediği gibi..Düşünüşe ve düşünceye karşı değiliz.

Sitelerde Paylaş

Evet haklı..Kendısıyle cok karsıkarsıya geldık ..Ama kendısı benı kullanarak Portgasa karsı gelmedi..ama yukarda jadıya kufur eden sahıs benım dahil olmadıgım konularda Portgas'a saldırmak ıcın benı konu edebılcek kadar basıtlestı..Ben uzun suredır forumdayım ..İlkkez bır üyeyi (modu degıl) sıkayet ettım..Ve gördügüm kadarıyla da aynı uyeden bır çok kısı sıkayetcı..Bu durumda istemeden de olsa sormalıyım Ifeelgood neden sessız kalıyorsun ..

MissSecret,

MrGuitar'la aranızda geçenleri bilmiyorum ancak Portgas'la yazışırken sana göndermede bulunduğunu gördüm, okudum ve hemen her defa ya sildim ya da editledim. Fakat o kadar özel bir durum ki, benim direkt karışabilmem mümkün değil.

Senin birilerince tacize uğraman konusunda biraz da özel hassasiyetim var ve elimden geleni yapıyorum. Bu nedenle ortalık yerde olmadık tartışmalar da yaptım biliyorsun ama bu mesele çok özel ve çetrefilli.

MrGuitar'ın seni kullanarak Portgas'la tartışması zaten yanlış ve çirkin. Bu konuda eleştirilmeli ve kınanmalı ve ben de bunu yaparım. Fakat özel ilişkileriniz, özel yaşamınız çok fazla gözönünde olunca, insanlarla MSN'de veya başka alanlarda da diyalog kurulup da buraya taşınınca karmaşa büyüyor.

Ben zaten ikinize ait bu ilişkininüçüncü kişileri neden bu denli ilgilendirdiğini ve Portgas'la senin neden kendinizi savunmak durumunda kaldığınızı anlayamıyorum. İşte bu nedenle de karışamıyorum, karışmamalıyım da.

Fakat forumda size hakaret ve küfür edilmesine asla göz yumulmaz. Ya da özel bilgilerin deşifre edilmesine, olan bitenin aleyhinize kullanılmasına izin verilmez.

Sitelerde Paylaş

IFeel,(Ayfil Abla :p) benim şu Alphabeta arageçiş formu(ders döneminde geçici almıştım bu üyelik kapalı diye) üyeliğime bir çare bulunulabilir mi?

tarihinde herakles79 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu forumda ne yazıkki tam bir adalet sağlanamıyor. MrGuitar bunun en açık örneği. Forumdan uzaklaştırılıp tekrar aynı nickle yazabiliyorsa eğer, birileri bu üyeye torpil geçiyor demektir.

Milleti manuple etmeye çalışmayın, kimseye torpil geçilmiyor. Eğer forumdan atıldı ve aynı nikle halka yazabiliyorsa, atılma işlemi yapılmamış demektir. Atılma işleminin yapılmaması da maksatlı değil, yanlışlıkla yapılmamış veya atan kişi attığını ilan etmesine rağmen atma işlemini unutmuş ve gerçekleştirmemiştir. Bir süre sonra ilgili üye atılmadığını fark edip yazmaya devam etmiştir. Öküz altında buza arayarak forumu manuple edebileceğinizi sanıyorsanız çoook yanılıyorsunuz demektir...

Sitelerde Paylaş

Selam,

Yönetim Grubuna tıklayınca sadece Admin gözüküyor.

Ben hala Modların kimler olduğunu bilmiyorum...

Sahi kimdir bu forumun Moderatörleri?

2 kişi mi 5 mi? Kaç kişi.

Mesela, o yönetim grubu linkine eklense de biz de kime ne soracağımızı bilsek...

Ben, bayan IFeelGood'a sorular sorup duruyorum arada...

Mesela teknik modaratör kimdir? Her mod her foruma mı bakıyor, yoksa her mod belli forumları mı idare ediyor.

Kaç bayan kaç erkek...

Forum üyeleri aslında bunları bilmeli diye düşünüyorum...

Bu arada, ne forummuş ya, tartışma aslında forum için değil, daha önce de demiştim, forumdaki dostlar için...

Forumu ne yapayım, kuru kuruya, içinde yazışacak doğru dürüst insan olmazsa....

tarihinde Afrodit tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bunlar dedikodu yapmak için fırsat kollayan tufeyliler. Amaçları kazağın söküğünü yakalayıp oradan kazağı sağmak veya bilmeyenleri yanlış yönlendirmek. Geçende de bir başlıkta "bunların yeri ve zamanı değil" demesine rağmen temelsiz bir destan döktürmüştü aynı şahıs. Polemik olmasın diye tek tek cevaplandırma gereği duymamıştım.

Ama gerçek şudur ki, foruma gelmeleri maksatlı. O maksadı da bilmiyor değiliz...

Oğuz abi, bak sana abi diyorum.

Senden bir özür bekliyorum. Az önce gereksiz yere bana ettiğin hakaretler için küçük bir özür. Senden çok şey mi bekliyorum?

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...