Jump to content

Ataturk Sevgisi..

Recommended Posts

Atatürk'çü kişiligime Portgasla olmam engel degıl..Ama bu forumda ki bazı ahlaksız dengesızlerle aynı karede olmamak için yazmıyorum..Ayrıca portgasın yada baska bır uyenın Atatürku sorgulaması benı rahatsız etmıyor..Saygı sınırlarını cıgnemedıkten sonra ıstedıklerı kadar sorgulasınlar..bende onların muhammedını kuranını allahını sorguluyorum..

Mesela onların ınandıgı muhammed pedofılı olan bır hasta..kuranları ise ne yazdıgı anlaşılmayan her yorumlayana gore anlam degıstıren mecaz anlamlı bır kıtap.V.s..

Gerci dayatma sevgılerden konusucak olursak ılk sırada kı Allah olmalıydı..Çünkü dayatmanın en iyisi bu konuda yapılmıs,yapılmakta..tabi anlayana..

Atatürk'ün dediği gibi..Düşünüşe ve düşünceye karşı değiliz.

Yönetici arkadaşlar bazı sürtüşmelerin farklı platformlardaki iletişimlerden kaynaklandığını bilsinler diye aktardım aslında.

Ayrıca Portgas ve senin yahut forumda diğer özel ilişki içinde olan çiftlerin durumları kimseyi ilgilendirmez tartışmalarda kullanılamaz eleştirilemez bence de.

Atatürk konusunda ise ben de yazılan aktarılan tarih sorgulansın tartışılsın diyorum ama bunun doğru bir metodla olmasının sağlanması konusunda bir çaba şart.

tarihinde herakles79 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 90
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bu başlık amacından sapmış, herkes işi dedikoduya çevirmeye çalışmaktadır. Daha önce de 50'ye yakın mesaj yine bu başlıktan silinmiştir.

Zaten maksatlı olarak açılmış bu başlık, bu şekilde bırakılırsa daha çok baş ağrıtacaktır. Bence kapatılsa daha iyi olacaktır.

Sitelerde Paylaş

Bu başlık amacından sapmış, herkes işi dedikoduya çevirmeye çalışmaktadır. Daha önce de 50'ye yakın mesaj yine bu başlıktan silinmiştir.

Zaten maksatlı olarak açılmış bu başlık, bu şekilde bırakılırsa daha çok baş ağrıtacaktır. Bence kapatılsa daha iyi olacaktır.

Labraunda, bundan sonra Atatürk eleştirisi olan başlıklar için belli bir KAYNAKÇA ve Tarihi referans gösterme zorunluluğu konulsun.Bir metod belirlensin yönetimce.Yoksa bu başlıklara engel olunuyor diye vs yaygara devam edecek.Ajitasyon ve hiçbir somut kanıta dayanmayan sloganik başlık ve söylemlere müsade edilmesin.Bence bunun çözümü budur.

tarihinde herakles79 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Aslında haklısın; Liboş geliyor, sıfır tarihi bilgiyle kurtuş harbini küçümsemeye çalışıyor. İğrenç ilkesizliğini, mevcut erkten yana kıç yalama özelliğini başlık altında kusmaya çalışıyor. Hadi bu kendine ait sapık ideolji der geçersin ama, ilkesiz dallama burada insanları bizzat provoke etmeye çalışarak başlığı zıvanadan çıkarıyor. Buna belge getir desen belgeyi nereden getirecek? Hem bunun amacı belgelere dayanan bir tartışma mı yapmak, yoksa bok mu atmaktır?

İşte o nedenledir ki bir liberal görünce öğürmeye başlıyorum. Çünkü midem bulanıyor.

Sitelerde Paylaş

Mesala Türkiye de Dersim(Tunceli) nin kurtulus günü yoktur,ruslari iceri sokmamis ve cevre illerede yardim etmistir.Atatürk, Dersim bir ciban basidir ve kesilip atilmasi lazimdir,demis ve 50 binden fazla insan katledilmistir,sürülmüstür,asimilasyona tabi tutulmustur,cünkü orasi Türkiye topragi degildir.Siz nerden bileceksiniz,tarih kitaplari kuran da ki gibi masallarla ve yalan üzerine kurulu.Cünkü Türkiye Cumhuriyet tarihi sadece Atatürk,a dan z ye.

kedicik kürtler aşiret yaşamından kurtulamadıysa suçu kimseye atmasınlar

Sitelerde Paylaş

Hallac halk onurlu bir direniş göstermemiştir . Gösterseydi bunu küçümseyip inkar mı edecektik. Emperyalistler isteseler o halkın kafasını ezerlerdi; ama hepsi de savaşmadan geri çekildi ve Türk-Yunan savaşını kendi kaderine terkettiler.

Emperyalist dediğin devletlerin/kurumların vicdanı yoktur. Gözünü kan bürümüşse savaş kurallarının dışına da çıkar gene de istediğini alır.

ingilizler yunanları destekledi zaten el altından

bugünleri gören ataya her zamankinden daha fazla hayranım

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, “Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır” demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, “Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir” diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, “demek adalet örgütünü de düzeltmek, yönetim biçimine göre düzenlemek gerek”

Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haksız ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, “ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.”

İşte benim anladığım Türk Genci ve Türk Gençliği!

Sitelerde Paylaş

MrGuitar'ın din forumunda sana yazdığı küfürlü bir iletiyi görmüş ve onu iki gün uzaklaştırmıştım geçenlerde. Sen herhangi bir tepki göstermediğin gibi, küfürü görmezden gelip tartışmaya devam etmiştin. Aradan iki gün geçmişti, tesadüfen okuduğum o iletiyi ve alıntılayanlarınki sildim, MrGuitar'ı da iki gün uzaklaştırdım. Senin belki haberin bile yok...

Eğer sana özelden de küfür etti ise bunu vakitlice belirtir, şikayet ederdin. Gereken de yapılırdı. Atatürkçü oldukları veya birilerinin hemşehrileri diye kimse korunup kollanmaz.

jadı'ya ÖM'den küfür etmişliğim yoktur.

Sizleri temin ederim ki böyle bir hakaretim yoktur.

Eğer olsa isi zaten beni attırmak için fırsat kollayan bu dengesiz insan size bunu derhal raporlar ve kıçına kına yakardı.

Bu durumu aydınlatmak için mesaj arşivlerinin açılmasını ve gerekiyorsa resmi kanallarla iftiranın delillendirilmesini talep ediyorum.

Ama, kendisine forumda hakaret etmişliğim vardır.

Kendisi bu konuda her türlü yasal girişimde bulunabilir.

Ben kendisini insandan saymadığım için ondan özür dilemesem de forum ahalisinden bir bayana kötü söz söylediğim için özür diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Milleti manuple etmeye çalışmayın, kimseye torpil geçilmiyor. Eğer forumdan atıldı ve aynı nikle halka yazabiliyorsa, atılma işlemi yapılmamış demektir. Atılma işleminin yapılmaması da maksatlı değil, yanlışlıkla yapılmamış veya atan kişi attığını ilan etmesine rağmen atma işlemini unutmuş ve gerçekleştirmemiştir. Bir süre sonra ilgili üye atılmadığını fark edip yazmaya devam etmiştir. Öküz altında buza arayarak forumu manuple edebileceğinizi sanıyorsanız çoook yanılıyorsunuz demektir...

Manipüle ettiklerini sanmıyorlar, fiilen ediyorlar bile.

Hepsi birden fırsat bu fırsat kuyruk acılarının intikamını alıyorlar.

Bu yöntemde ısrar ettiğiniz sürece de amaçlarına ulaşmaya devam edecekler!

Forumun bir insan çöplüğüne dönüşmesini engellemek elinizdedir.

Ha yok, sizin kişilik ve insan kalitesi gibi bir derdiniz bulunmuyorsa, körler sağırlar birbirini ağırlar biz de seyrederiz diyorsanız üyeliğimi sonsuza dek iptal edebilirsiniz!

MrGuitar istenmediği hiçbir ortamda ASLA bulunmamıştır!

Sitelerde Paylaş

IFeel,(Ayfil Abla :p) benim şu Alphabeta arageçiş formu(ders döneminde geçici almıştım bu üyelik kapalı diye) üyeliğime bir çare bulunulabilir mi?

Herakles,

Bence biz o nicke hiç bulaşmayalım, böyle herakles olarak kal. O nick bana gıcık şeyler hatırlatıyor.:)

Senin sonlandırılmış çok fazla üyeliğin var. Bu durumda pek fazla işlem yapmıyoruz aslına bakarsan.

Ama yine konuşalım tabii.

Sitelerde Paylaş

Manipüle ettiklerini sanmıyorlar, fiilen ediyorlar bile.

Hepsi birden fırsat bu fırsat kuyruk acılarının intikamını alıyorlar.

Bu yöntemde ısrar ettiğiniz sürece de amaçlarına ulaşmaya devam edecekler!

Forumun bir insan çöplüğüne dönüşmesini engellemek elinizdedir.

Ha yok, sizin kişilik ve insan kalitesi gibi bir derdiniz bulunmuyorsa, körler sağırlar birbirini ağırlar biz de seyrederiz diyorsanız üyeliğimi sonsuza dek iptal edebilirsiniz!

MrGuitar istenmediği hiçbir ortamda ASLA bulunmamıştır!

Bırak insanların kalitesini kendi kaliteni yükselt.10 doğrunun üstüne bir küfür hakaret ekliyor mevcut durumunu ve imajını daha da kötüleştiriyorsun.Biliyor musun kafası çalışıpta kendi imajına bu kadar zarar veren birisini görmedim.

Ayrıca ben seni bu forumda istiyorum çünkü belli bir Tarih veritabanı görüyorum sende.Hakaret konusunda kendini törpülemen yeterli.Kendini ortaya koyuyor hayat meselesi yapıyorsun olayları.Adresi ver de sizi öpeyim filan:) Zamanında Fuzuli ile sen aynı görüşte iken bile kapıştınız.

Napacan sen secreti portgası mecreti alakasız bir başlıkta fikirlerinle ol.

Selam.

Sitelerde Paylaş

Bu forumda özel alanda yaşananların ifşa edilmesi durumu her zaman sorun yaratmıştır. Özel ilişkilerin foruma yansıtılması (ne biçimde olursa olsun) yanlıştır.

Şimdi iyice dedikodu alanına dönüşmüş olan bu başlığı kilitliyor, özel ilişki ya da sorunlarınızı dışarıda, MSN midir nedir, orada halletmenizi rica ediyorum. Çünkü her ne oluyorsa orada oluyor, daha sonra da bedelini forum ödüyor.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...