Jump to content

ILKOKUL KITABINDAKI SIKANDAL

Recommended Posts

Ben Teknik Direktör değilim,Sadece Fatih Terim'in bazı fikirlerini doğru buluyorum,Bu Ekonomi ve Toplum konuları,Yahudi'ler değil tabi ki.Ben Hümanist bir düşünceye sahibim.

Günlerdir Matadorlar nickli üyeyle uğraşıyor, sözde dalga geçip eğleniyorsunuz. Kendisi bu durumdan ciddi bir şekilde şikayet etmiş ki sonuna kadar haklı ama şikayete gerek bile yoktu, durum ortada. Nerede görseniz bir iletisini alıntılıyor ve dalga geçiyor, aşağılıyorsunuz.

Bunun adı resmen taciz. Size kimse böyle bir hak vermedi, bundan sonra da vermeyecek. Ya düzgünce, kimseyi taciz etmeden yazarsınız, ya da çeker gidersiniz. Burası sizin oyuncağınız değil, onu bunu taciz edip, dalga geçip kendinize bu yolla eğlence yaratacağınız bir alan hiç değil. Değiştirdiğiniz nickleriniz bile bu işi görev edindiğinizi, ne denli ciddiyetsiz olduğunuzu gösteriyor zaten.

Bu bir UYARI'dır. Bu uyarının aynısı VahsiMunky nickli kullanıcı için de geçerlidir.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Günlerdir Matadorlar nickli üyeyle uğraşıyor, sözde dalga geçip eğleniyorsunuz. Kendisi bu durumdan ciddi bir şekilde şikayet etmiş ki sonuna kadar haklı ama şikayete gerek bile yoktu, durum ortada. Nerede görseniz bir iletisini alıntılıyor ve dalga geçiyor, aşağılıyorsunuz.

Bunun adı resmen taciz. Size kimse böyle bir hak vermedi, bundan sonra da vermeyecek. Ya düzgünce, kimseyi taciz etmeden yazarsınız, ya da çeker gidersiniz. Burası sizin oyuncağınız değil, onu bunu taciz edip, dalga geçip kendinize bu yolla eğlence yaratacağınız bir alan hiç değil. Değiştirdiğiniz nicleriniz bile bu işi görev edindiğinizi, ne denli ciddiyetsiz olduğunuzu gösteriyor zaten.

Bu bir UYARI'dır. Bu uyarının aynısı VahsiMunky nickli kullanıcı için de geçerlidir.

Sevgili Rahşan,

Yazıları ile sayısız zihni aydınlatan bu kıymetli üye ile uğraştığım izlenimini verdiysem özür dilerim; ben sadece zat-ı şahanesine olan hayranlığımı dile getirmeye uğraşıyordum. Sürç-ü klavye ettiysem affola. Huyum kurusun, ben böyleyim, arada istemememe rağmen kırıcı olabiliyorum. Bundan sonra bu hususta daha dikkatli olacağım konusunda şüpheniz olmasın. Bunu zaten sevgili xislam'a da bildirmiştim. Nickim de sizin açınızdan rahatsızlık yaratıyorsa tekrar değiştirebilirim, tabii izin verirseniz.

Sitelerde Paylaş

Sevgili Rahşan,

Yazıları ile sayısız zihni aydınlatan bu kıymetli üye ile uğraştığım izlenimini verdiysem özür dilerim; ben sadece zat-ı şahanesine olan hayranlığımı dile getirmeye uğraşıyordum. Sürç-ü klavye ettiysem affola. Huyum kurusun, ben böyleyim, arada istemememe rağmen kırıcı olabiliyorum. Bundan sonra bu hususta daha dikkatli olacağım konusunda şüpheniz olmasın. Bunu zaten sevgili xislam'a da bildirmiştim. Nickim de sizin açınızdan rahatsızlık yaratıyorsa tekrar değiştirebilirim, tabii izin verirseniz.

Nickin de hislerin de beni ilgilendirmiyor. Nickin konusunda rahatsızlığı olup olmadığını Matador'a sor eğer nazik ve saygılı adamı oynamak istiyorsan.

İmzanı da sil lütfen. Üye o imzandan da rahatsız. Başkalarını küçümsemek ve alay etmek için onların sözlerini kullanamazsın. Kullanırsın belki ama ilgili kişi şikayet ederse kaldırmak zorundasın. Eğer silmemek konusunda ısararlı olursan, ben silmek zorunda kalacağım.

Bu tür şımarıklıklarınla daha fazla uğraşacağımı düşünüyorsan yanılıyorsun Astur.

*Bir talebim de kendi adıma olacak.. Beni profiline arkadaşın olarak eklemişsin, onu da derhal iptal et. Az önce mesaj gelmiş, orada gördüm.

Sitelerde Paylaş

+ Profilindeki göndermeleride değiştir,adam gibi kendi düşüncelerini yaz.

Tamam, değiştirdim. Umarım bu konuda ciddi olduğumu artık görüyorsundur. Nickimi değiştirebilmem için ise yöneticilerin izin vermesi lazım, zira normal şartlarda her üyenin nickini sadece 1 kere değiştirme hakkı var.

Sitelerde Paylaş

Günlerdir Matadorlar nickli üyeyle uğraşıyor, sözde dalga geçip eğleniyorsunuz.

Sözde mi? Espiri anlayışının bu kadar kötü olduğunu sanmıyordum.

Kendisi bu durumdan ciddi bir şekilde şikayet etmiş ki sonuna kadar haklı ama şikayete gerek bile yoktu, durum ortada. Nerede görseniz bir iletisini alıntılıyor ve dalga geçiyor, aşağılıyorsunuz.

Bunun adı resmen taciz. Size kimse böyle bir hak vermedi, bundan sonra da vermeyecek. Ya düzgünce, kimseyi taciz etmeden yazarsınız, ya da çeker gidersiniz. Burası sizin oyuncağınız değil, onu bunu taciz edip, dalga geçip kendinize bu yolla eğlence yaratacağınız bir alan hiç değil. Değiştirdiğiniz nickleriniz bile bu işi görev edindiğinizi, ne denli ciddiyetsiz olduğunuzu gösteriyor zaten.

Benim Rakun'a hadi foruma üye olalım, sen de Vahsili nik al, sonra da Vahsi ile dalga geçelim demişliğim falan yoktur. Onun yazdıkları onu bağlar. Benim yazdıklarımda çok abartılacak birşey yoktur. Bazı üyeler başlıklarda birbirlerine sataşırlar, benimkisi de ondan fazlası değildir.

Sitelerde Paylaş

Profilini ve imzanı değiştir ! VahsiAteyiz kısmını değiştir en azından.

Bazı üyeler başlıklarda birbirine sataşırlar,Ama sen kendin çalıp kendin oynuyorsun,RAHATSISIZM,Sataşmanı istemiyorum.

Sitelerde Paylaş

Forumda bir vahşi madası almış başını gidiyor desenize.. :D

I fel good sana bir şey sorabilir miyim?

Tabiki yanlış anlamazsan...

Sen gerçek ismin Rahşan mı?

Vahşi Rakun sana Sevgli Rahşan diye hitap etti de o yüzden soruyorum...

Hayır değil, ben başka bir forumda Rahşan nickli birine mesaj yazıyordum, iki mesaj karıştı, olay bu. Klavye sürçmesi yani. Yoksa sevgili IFeelGood yazacaktım.

Sitelerde Paylaş

Evet, şimdi Sezar'ın hakkı Sezar'a; bunların mizah değeri yok diyen insanda espri anlayışı namına hiçbir şey yoktur.

Fatih Terim'li esprin çok mizahi değer mi içeriyordu.Yahudi,Ekonomi ve Toplum ne alakaydı espride ? Gönderme yapacağım diye saçmalıyorsun.Espri anlayışı kıtlığını zorlamana gerek yok.

Hem ben Teknik Direktör değilim diye başlamanda saçmaydı,Ben futbolsever değilim diye başlasaydın daha mantıklı olurdu.Ben olsam öyle kendime gönderme yapardım.Yaptığın espri alenen belli,gönderme böyle mi yapılır.

tarihinde Matadorlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim Rakun'a hadi foruma üye olalım, sen de Vahsili nik al, sonra da Vahsi ile dalga geçelim demişliğim falan yoktur. Onun yazdıkları onu bağlar. Benim yazdıklarımda çok abartılacak birşey yoktur. Bazı üyeler başlıklarda birbirlerine sataşırlar, benimkisi de ondan fazlası değildir.

Hadi öyle yapmadın,Birbirinizle olan işbirliğini inkar etmen saçmalık.Göz göre göre birbirinizin mesajlarını tamamlıyorsunuz,onun yazdıkları onu bağlamıyor,işbirliği içerisindesiniz.

Sitelerde Paylaş

Hadi öyle yapmadın,Birbirinizle olan işbirliğini inkar etmen saçmalık.Göz göre göre birbirinizin mesajlarını tamamlıyorsunuz,onun yazdıkları onu bağlamıyor,işbirliği içerisindesiniz.

Ne işbirliği ya? Kendini biraz fazla önemsemiyor musun?

Bu başlıkta bir ton mesaj yazılmış. Ben gelip sana sataş mıyım?

Gelip profilime yazmışsın, ben de oraya ona göre birşeyler yazmışım.

İşbirliği içinde olduğumuz falan yoktur.

Sitelerde Paylaş

Ortada iş birliği falan yok, ben forumdayken VahsiMunky'nin esprilerini görüp güldüm, ben de nickimi değiştirirsem komik olur diye düşündüm. Olay bundan ibaret. Satanas da benzer espriler yaptı sanırım imzasında, o da bu sözde 'komplo'ya katılmadı ya?! Bence biraz daha rahat olmanda fayda var, karikatürü çizildi diye dava açan Tayyip'e benzeme. :)

Sitelerde Paylaş

Ortada iş birliği falan yok, ben forumdayken VahsiMunky'nin esprilerini görüp güldüm, ben de nickimi değiştirirsem komik olur diye düşündüm. Olay bundan ibaret. Satanas da benzer espriler yaptı sanırım imzasında, o da bu sözde 'komplo'ya katılmadı ya?! Bence biraz daha rahat olmanda fayda var, karikatürü çizildi diye dava açan Tayyip'e benzeme. :)

Aman çok komik oldu.Ben sataşma öncesinden bahsetmiyorum,sataşma esnasında birbirinizin mesajlarınızı tamamlamanızdan bahsediyorum.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...