Jump to content

ILKOKUL KITABINDAKI SIKANDAL

Recommended Posts

Ne işbirliği ya? Kendini biraz fazla önemsemiyor musun?

Bu başlıkta bir ton mesaj yazılmış. Ben gelip sana sataş mıyım?

Gelip profilime yazmışsın, ben de oraya ona göre birşeyler yazmışım.

İşbirliği içinde olduğumuz falan yoktur.

Tabi canım,her şey senin profiline yazmamla başladı.Benim kendimi önemsediğim yok,Rakunla senin imzanı,profilini,tüm hesabını tüm mesajlarını illa bana gönderme yapmak için kullanman sizin beni fazla önemsediğiniz anlamına gelir.Hemde fazlasıyla,Yani bu demek oluyor ki sizde öyle bir kuyruk acısı var ki her mesajınız bana hitap ediyor.

Allah razı olsun,Bu başlıkta gelip sataşmamışsın,Adama bak ya.

Madem beni önemsemiyorsun,muhatap olma kardeşim benimle,hadi rakununuda al git buradan.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 83
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Tabi canım,her şey senin profiline yazmamla başladı.Benim kendimi önemsediğim yok,Rakunla senin imzanı,profilini,tüm hesabını tüm mesajlarını illa bana gönderme yapmak için kullanman sizin beni fazla önemsediğiniz anlamına gelir.Hemde fazlasıyla,Yani bu demek oluyor ki sizde öyle bir kuyruk acısı var ki her mesajınız bana hitap ediyor.

Allah razı olsun,Bu başlıkta gelip sataşmamışsın,Adama bak ya.

Madem beni önemsemiyorsun,muhatap olma kardeşim benimle,hadi rakununuda al git buradan.

Ben Rakun'a gel beraber Vahşi'yi iğneyelim falan demedim.

Onun yaptıkları onu bağlar.

İmzam ya da interest kısmında seni alıntıladığım falan da yok.

Esinlenmek de mi suç?

Açık konuş, telif hakkı mı istiyorsun?

Sitelerde Paylaş

Ben Rakun'a gel beraber Vahşi'yi iğneyelim falan demedim.

Onun yaptıkları onu bağlar.

İmzam ya da interest kısmında seni alıntıladığım falan da yok.

Esinlenmek de mi suç?

Açık konuş, telif hakkı mı istiyorsun?

Kardeşim,ben sataşma öncesi demiyorum ki,Rakununla beraber çalışıyorsun,Rakun seni görüp bende dalayım olaya demiş olabilir,Sonuçta bir şekilde işbirliği yapıyorsunuz ya,Öncesi önemli değil.

Esinlenme yahu,İstemiyorum benimle uğraşmanı bana dair bir eylemde bulunmanı istemiyorum,Satanas'ın yaptıklarından ise hiç rahatsızlık duymuyorum,Sizin ukalalıklarınız beni sinirlendiriyor.

Rahat bırak beni defol git.

Sitelerde Paylaş

Kardeşim,ben sataşma öncesi demiyorum ki,Rakununla beraber çalışıyorsun,Rakun seni görüp bende dalayım olaya demiş olabilir,Sonuçta bir şekilde işbirliği yapıyorsunuz ya,Öncesi önemli değil.

Esinlenme yahu,İstemiyorum benimle uğraşmanı bana dair bir eylemde bulunmanı istemiyorum,Satanas'ın yaptıklarından ise hiç rahatsızlık duymuyorum,Sizin ukalalıklarınız beni sinirlendiriyor.

Rahat bırak beni defol git.

Onu Rakun'a söyle, benim yaptıklarımda tacizlik bir durum yok.

Sitelerde Paylaş

I fel good sana bir şey sorabilir miyim?

Tabiki yanlış anlamazsan...

Sen gerçek ismin Rahşan mı?

Vahşi Rakun sana Sevgli Rahşan diye hitap etti de o yüzden soruyorum...

Hayır, değil. O benim gerçek adımı iyi bilir. Çok övündükleri espri anlayışlarının ürünüdür öyle hitabetmesi.

Sitelerde Paylaş

Sabır mı ? Sabrımın bitmesinden kastınız size küfür etmemi mi bekliyorsunuz ?

Sabır ruhun bir melekesidir, güzel bir huydur. Tahammülü zor ve nefse ağır gelen şeylere katlanmak ancak sabır ile olur. Bir hakkı müdafaa ve muhafaza etmek için gösterilen sebat, sabretmekle mümkündür. Allah'ın emirlerini yerine getirmek, aklın ve dinin hoş görmediği ve nefsin meşrû olmayan istek ve arzularına mukavemet edebilmek, hayatta elde olmadan başa gelen ve insana büyük elem ve keder veren bela ve musîbetlere karşı koyabilmek ve bunların üstesinden gelebilmek için sabırlı olmak ve sabretmeye alışmak lazımdır.

Sitelerde Paylaş

Ben Astur değilim.

Koyduğu imzaya bakılırsa kendisi Astur.Zaten önceden inkar etmişti Astur olduğunu,Baktı millet onun Astur olduğunu anlıyor,Bari kendimi elevereyimde kendi kendimi açıkladım,kimse benim astur olduğumu bilemedi,ben zaten size belli ettim astur olduğumu gibi bir hava yaratayım mantığıyla imzasına bu eski kışkırtıcı resmi koydu.

Yemezler.

Sitelerde Paylaş

Sabır ruhun bir melekesidir, güzel bir huydur. Tahammülü zor ve nefse ağır gelen şeylere katlanmak ancak sabır ile olur. Bir hakkı müdafaa ve muhafaza etmek için gösterilen sebat, sabretmekle mümkündür. Allah'ın emirlerini yerine getirmek, aklın ve dinin hoş görmediği ve nefsin meşrû olmayan istek ve arzularına mukavemet edebilmek, hayatta elde olmadan başa gelen ve insana büyük elem ve keder veren bela ve musîbetlere karşı koyabilmek ve bunların üstesinden gelebilmek için sabırlı olmak ve sabretmeye alışmak lazımdır.

Katıldığın nurcu konferanslarda güzel şeyler öğrenmişsin.Aferim.Kardeşlerinin sana öğrettiklerini ihmal etme.

Sitelerde Paylaş

Koyduğu imzaya bakılırsa kendisi Astur.Zaten önceden inkar etmişti Astur olduğunu,Baktı millet onun Astur olduğunu anlıyor,Bari kendimi elevereyimde kendi kendimi açıkladım,kimse benim astur olduğumu bilemedi,ben zaten size belli ettim astur olduğumu gibi bir hava yaratayım mantığıyla imzasına bu eski kışkırtıcı resmi koydu.

Yemezler.

Ben Astur değilim, bunu daha önce de söyledim. Beni daha önce de murteddd falan sananlar olmuştu, o da değilim.

Sitelerde Paylaş

Matadorlar, sen ne biçim Türksün? Ne diye İspanyol milli takımını tutuyorsun? Hain misin? :)

Evet.Ben milli benliğini kaybetmiş Türk asıllı bir ispanyolum.

tarihinde Matadorlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Astur,

Bu tacizkar ve kışkırtıcı tavrınla forumu iyice cıvıttın. Eğer devam edersen bir kere daha atılacaksın.

Burası senin canının istediği gibi dalga geçebileceğin, insanları rahatsız etmek için kullanabileceğin bir yer değil.

Çoluk çocukla uğraşacak değilim, seni de daha fazla tolere etmeye hiç niyetim yok.

Seni üçüncü kez uyarmayacağım.

Sitelerde Paylaş

Bu tacizkar ve kışkırtıcı tavrınla forumu iyice cıvıttın. Eğer devam edersen bir kere daha atılacaksın.

Burası senin canının istediği gibi dalga geçebileceğin, insanları rahatsız etmek için kullanabileceğin bir yer değil.

Çoluk çocukla uğraşacak değilim, seni de daha fazla tolere etmeye hiç niyetim yok.

Seni üçüncü kez uyarmayacağım.

Bu başlıkta bir uyarı mesajı vardı, onun gereklerini yerine getirdim, arkadaş ile konuştum ve rahatsız olduğu tüm ifadeleri(ki bunlar ne hakaret içeriyorlardı, ne de herhangi bir forum kuralını ihlal ediyorlardı) profilimden kaldırdım, nickimi değiştirmeyi bile önerdim. Daha ne yapayım? Forum kurallarını ihlal eden herhangi bir şey yaptığım kanaatine sahipseniz söyleyin, böyle bir durum varsa ona göre davranayım. Yönetici olarak yetkilerinizi kullanırken kişiler hakkındaki hislerinizi temel aldığınızı düşünmek durumunda kalmak istemiyorum.

Bu arada üyeliğini sildiren üyelerin o bu taleplerini belirttikleri mesajlarını silip arkasından atıldı vs. yazmak da en hafif tabirle onursuz bir davranıştır, onu da belirteyim.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...