Jump to content

2010 Siftahı

Recommended Posts

• İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

PKK biter, 10 yıl sonra başka bir isimle başka bir örgüt kurulur. Sadece dağdaki 10000-15000 kişiyle mi savaşılıyor zannediyorsunuz.

bu ifadeyi ben kullansam kürt düşmanı kafatasçı olurum

bakın yedi sülaleniz pkkyı desteklemekle suçlanıyor

yani çoğunluk pkklıymış

:D

ama tabi bunlar görülmez kürt arkadaşlarımız tarafından

sanki ben bütün kürtler pkklı demişim gibi bana çemkirirler

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kahtalı çok doğru tespitler. Bir keresinde Mehmet Altan da şu tespiti yapmıştı: Dağda 5 bin terörist var. öldürülen terörist 30.000. Yani dağdaki kadro 6 kere bitirilmiş. Ama PKK bitti mi?

Diyorum ya.Bu yetersizlikle bitmez,sadece hastalığı biraz daha ileri tarihe kadar engellersin.

Kökünden kesmek lazım işte,bunada hem hümoşlar hemde faşolar izin vermiyor.

tarihinde Matadorlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

PKK biter, 10 yıl sonra başka bir isimle başka bir örgüt kurulur. Sadece dağdaki 10000-15000 kişiyle mi savaşılıyor zannediyorsunuz.

bu ifadeyi ben kullansam kürt düşmanı kafatasçı olurum

bakın yedi sülaleniz pkkyı desteklemekle suçlanıyor

yani çoğunluk pkklıymış

:D

ama tabi bunlar görülmez kürt arkadaşlarımız tarafından

sanki ben bütün kürtler pkklı demişim gibi bana çemkirirler

pkk propagandaları başlamış yinee

PKK propagandasıymış !

Buyur yazımda ne yanlış söyle bakalım.

Ülke de olanları yazdım, gözümüzü gerçeklere kapatıp aptal yorumlar mı yapayım ?

Oradaki sorunun sadece ekonomik olduğunu mu söyleyeyim ?

Sen nerede yaşıyorsun, analiz etme yeteneğin yok mu ?

28 isyan çıktı daha önce, hepsi bastırıldı. Değişen birşey oldu mu ?

İsyan bastırılınca, savaş kazanınca sorun çözülseydi ilk isyan bastırıldığında çözülürdü.

10000 kişi ile mi savaşıyor bu ülke, 30 yıldır.

O kadar boş konuşuyorsunuz ki !

Kürtlerin çoğunun PKK'yı desteklediğini söylemek ırkcılık mı ?

Desteklemiyor mu ?

Desteklemiyorsa Apo'ya slogan atanlarda kim, onlarda mı emperyalistler !?

Herşeye PKK propagandası, ırkçılık deyip hiçbirşey konuşturmuyorsunuz.

tarihinde KahtaliMiCheGuevera tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kahtali adlı arkadaşım doğru söylüyor.Eğer biri kurtse ya PKK'yı destekler ya da PKK'ya net bir şekilde karşı çıkamaz,olay bundan ibaret.

Ben hiç bir zaman hiç biryerde PKK'ya karşı çıkan,terörist pkk kahrolsun pkk diyen kurt görmedim.

Tamam kurtlerin hepsi pkk'yı desteklemez,geri kalanı karşı çıkamaz o kadar :)

Lafı dolandırırlar genellikle bunlar,yok desteklemiyorum aslında şöyle böyle derler yahu kardeşim çıkıp kahrolsun pkk diyeceksin.

Bende kurt olsaydım bende PKK'ya karşı çıkamazdım,Çünkü pkk onların işine geliyor tabi ki desteklicekler.

Sitelerde Paylaş

Kaç tane sınır ötesi operasyon oldu, şu oldu bu oldu. Rutin bir operasyona mı bu kadar seviniyorsun? :)

Sonucunu ben sana söyleyeyim. Güvenlik güçlerimizin başlattığı operasyon sonucunda çatışma çıktı. Hainler 3 erimizi şehit etti. :) Saldırı yokken, süreç işlerken operasyonlar ne diye düzenlenir bilgisi olan var mı?

Sitelerde Paylaş

PKK propagandasıymış !

Buyur yazımda ne yanlış söyle bakalım.

Ülke de olanları yazdım, gözümüzü gerçeklere kapatıp aptal yorumlar mı yapayım ?

Oradaki sorunun sadece ekonomik olduğunu mu söyleyeyim ?

Sen nerede yaşıyorsun, analiz etme yeteneğin yok mu ?

28 isyan çıktı daha önce, hepsi bastırıldı. Değişen birşey oldu mu ?

İsyan bastırılınca, savaş kazanınca sorun çözülseydi ilk isyan bastırıldığında çözülürdü.

10000 kişi ile mi savaşıyor bu ülke, 30 yıldır.

O kadar boş konuşuyorsunuz ki !

Kürtlerin çoğunun PKK'yı desteklediğini söylemek ırkcılık mı ?

Desteklemiyor mu ?

Desteklemiyorsa Apo'ya slogan atanlarda kim, onlarda mı emperyalistler !?

Herşeye PKK propagandası, ırkçılık deyip hiçbirşey konuşturmuyorsunuz.

evet doğru ama bunu biz dile getirince kafa tasçı olurken kürtler dile getirince demokrasi oluyor

ben uzayda yaşıyorum orada bize analiz öğretmediler B)

kürtlerle pkkyı bir tutma diye feryat eden ezikler nerde ben ondan sordum yoksa sana sormadım ve suçlamadım

tarihinde queenofhearts tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kaç tane sınır ötesi operasyon oldu, şu oldu bu oldu. Rutin bir operasyona mı bu kadar seviniyorsun? :)

Sonucunu ben sana söyleyeyim. Güvenlik güçlerimizin başlattığı operasyon sonucunda çatışma çıktı. Hainler 3 erimizi şehit etti. :) Saldırı yokken, süreç işlerken operasyonlar ne diye düzenlenir bilgisi olan var mı?

oldu,dağda senin askerlerini her an yok etmek için bekleyen bir örgüt var sesi sedası çıkmıyor diye saldırma.

orduya bende kızıyorum,çok insaflı,pkk'lıları tespit edip öldürüyor,buda zaman alıyor herhalde,böyle öldüremezsin,rastgele sallıcan ırağa.

Sitelerde Paylaş

evet doğru ama bunu biz dile getirince kafa tasçı olurken kürtler dile getirince demokrasi oluyor

ben uzayda yaşıyorum orada bize analiz öğretmediler B)

kürtlerle pkkyı bir tutma diye feryat eden ezikler nerde ben ondan sordum yoksa sana sormadım ve suçlamadım

Bunun nedeni aksini söylediklerinde hapse atılmaları. Tamamı demesek de Kürtlerin % 80'i Pkk sempatizanıdır.

Sitelerde Paylaş

oldu,dağda senin askerlerini her an yok etmek için bekleyen bir örgüt var sesi sedası çıkmıyor diye saldırma.

orduya bende kızıyorum,çok insaflı,pkk'lıları tespit edip öldürüyor,buda zaman alıyor herhalde,böyle öldüremezsin,rastgele sallıcan ırağa.

Ordun yapabilseydi çoktan yapmıştı merak etme. Ordu insaflı falan değil. Sadece abilerinden izin koparamıyor. 24 saat yalakalık yapar ama nafile. Barzani en son Amerika'da açıklama yaptı ortaklaşa operasyona katılmayacaklarıyla ilgili.

Ordunun insaflı olmadığını geçmişteki uygulamalarına bakarak da anlayabilirsin. Müneccim olmana gerek yok.

Sitelerde Paylaş

ee bunu biz söylemediğimiz halde kafatasçılıkla suçlar hain ezikler

Öyle olacak tabi, biz öyleyiz deyip hapse mi atılsınlar ya da forumdan mı atılsınlar?

Bak mesela bana kişisel görüşlerimi sorabilirsin. Hiç kıvırmadan cevap verebilirim :)

Sitelerde Paylaş

Ordunun insaflı olmadığını geçmişteki uygulamalarına bakarak da anlayabilirsin. Müneccim olmana gerek yok.

Özlüyoruz o günleri.Bende bundan bahsediyorum,eski acımasızlığı geri gelse keşke,çok insaflı oldu meydanı boş sandılar.

Sitelerde Paylaş

Özlüyoruz o günleri.Bende bundan bahsetiyorum,eski acımasızlığı geri gelse keşke,çok insaflı oldu meydanı boş sandılar.

Düşmanının eli armut toplamayacak canım. Sen ne kadar acımasızlaşırsan rakibin de o kadar acımasızlaşır.

Pkk dünyada var olan en güçlü illegal yapılanmadır. Bence bunu dilemek istemezsin. Her gün tren garlarında, okullarda, meydanlarda bomba patlamasını istemezsin değil mi?

Sitelerde Paylaş

Düşmanının eli armut toplamayacak canım. Sen ne kadar acımasızlaşırsan rakibin de o kadar acımasızlaşır.

Pkk dünyada var olan en güçlü illegal yapılanmadır. Bence bunu dilemek istemezsin. Her gün tren garlarında, okullarda, meydanlarda bomba patlamasını istemezsin değil mi?

vayy tehdit ha,bunları bizim insafımızdan yapıyorlar,fırsattan,ben ne kadar acımasızlaşırsam oda o kadar acımasızlaşırmış :) siz acımasızlaşırsanız ne olacak,bizim düşmanımız olma onuruna erişebileceğini zannediyor sanırım pkk.Elin cahilini birde düşman mı belleyecem,bir çarpar ordu ağzı burnu yamulur allah çarpmasından fenadır ordunun çarpması.

mesela ben şimdi doğuya hidrojen bombası attım bom aa noldu pkk ne için savaşacak artık ?

tabi yapılmaz öyle bir şey,ama yapacak gücümüz var mı var.

pkk nasıl bir şeyki düzenli ordusu yok teknolojisi yok cahil kırolardan yapılanmalı bırak uçağı tankı bile yok

karşı tarafta tanklı jetli uçaklı nükleer bombalı (tartışılır ama ürettiğimizi düşünüyorum) bir ordu

hükümet Atatürk gibi ısıran koparan bir hükümet olsaydı pkk'nın yapılandığı ülkelere baskı yapardı pkk'ya karşı organizasyon düzenlensin dünya çapında diye.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...