Jump to content

2010 Siftahı

Recommended Posts

• İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

diyorum ya,rusyaya göç edin,rusya bol özerklik veriyor.

bu üstümdeki iletide birşeyleri saçmalığıyla örtmeye çalışmak kokuyor.

tarihinde Matadorlar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kürtler salak bir millettir. Dünyada Kürtlerden daha aptal insanlar görmedim. Akıllı olsalar bir devletleri olurdu. Ulan size mi kaldı ulusal kurtuluş mücadelesine destek vermek? Yunanlar Araplar hain de siz mi değilsiniz? Sizin neyinize sadakat yahu? Adam gibi savaş çıkarken sen de saldır Kuvayi Milliye'ye. Hepsini elde edemezsen de bir kısım toprak elde ederdin. Ne gereği vardı kardeşlik masallarına?

Kürtler o kadar salak ki Araplar kadar bile olmadılar. Şimdi bu salaklıklarının cezasını çekiyorlar. Ne diyelim döte giren şemsiye açılmaz.

tarihinde Tekojin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

demekki bu dönemde ABD ile ilişkilerimiz iyimiş,birbirimizin önünde küçük düşmeden adam gibi müttefiklik yapabiliyormuşuz.

Trollum John'um Nash'im( gerçi akhe'ye hep söylenirdi bu laf) benim sen ve queen bu forumun amiral gemisisiniz. Sizler de olmazsanız sıkıntıdan geberecezz.

Bu arada bir de meşhur ecevitli clintonlu bir tablo vardı, adeta üstad Nakkaş Behzatın turnalı leylekli çalışması gibi..

Sitelerde Paylaş

Kürtler salak bir millettir. Dünyada Kürtlerden daha aptal insanlar görmedim. Akıllı olsalar bir devletleri olurdu. Ulan size mi kaldı ulusal kurtuluş mücadelesine destek vermek? Sırplar Araplar hain de siz mi değilsiniz? Sizin neyinize sadakat yahu? Adam gibi savaş çıkarken sen de saldır Kuvayi Milliye'ye. Hepsini elde edemezsen de bir kısım toprak elde ederdin. Ne gereği vardı kardeşlik masallarına?

Kürtler o kadar salak ki Araplar kadar bile olmadılar. Şimdi bu salaklıklarının cezasını çekiyorlar. Ne diyelim döte giren şemsiye açılmaz.

Savaştan yeni çıkmış bir millete karşı büyük çaplı isyan başlatarak Musul'u kaybetmesine sebep olan kurt halkı çok yardımcı oldu gerçekten bize.

Kurtuluş savaşı öyle önemli bir olay değildi,Genellikle antlaşmalar ile düşmanlar geri çevirildide işte bunlar rahat durmadığı için onlarla uğraştık yıllarca

Sırplardan nefret etmişliğim yok,Arapları ise seviyorum eğlenceli ve sempatik bir millet,şeriat dışındakiler tabi.

Araplar osmanlıya tabi başkaldırıcaktı haklarıydı adamın,bizde başkaldırdık osmanlıya ve yıkan millet biziz.Arapları kutluyorum osmanlıya başkaldırış cesaretleri nedeniyle.Osmanlı azınlıklarına eziyet ediyordu tabi her milletin hakkıydı osmanlıdan kurtulmak.

Sitelerde Paylaş

ecevit.jpg

karşında bir süper güç var tabi rahat duracak senin karşında.Ecevit kim ki clinton karşısında öyle karizma yapacak.Atatürk yapardı hatta önünde eğiltirdi ama ondan başka adam yok ABD'ye artistlik yapacak.Bunlara katlanman lazım.

Sitelerde Paylaş

Savaştan yeni çıkmış bir millete karşı büyük çaplı isyan başlatarak Musul'u kaybetmesine sebep olan kurt halkı çok yardımcı oldu gerçekten bize.

Kurtuluş savaşı öyle önemli bir olay değildi,Genellikle antlaşmalar ile düşmanlar geri çevirildide işte bunlar rahat durmadığı için onlarla uğraştık yıllarca

Sırplardan nefret etmişliğim yok,Arapları ise seviyorum eğlenceli ve sempatik bir millet,şeriat dışındakiler tabi.

Araplar osmanlıya tabi başkaldırıcaktı haklarıydı adamın,bizde başkaldırdık osmanlıya ve yıkan millet biziz.Arapları kutluyorum osmanlıya başkaldırış cesaretleri nedeniyle.Osmanlı azınlıklarına eziyet ediyordu tabi her milletin hakkıydı osmanlıdan kurtulmak.

Ben küçük çapta bir isyan kastetmiyorum ki. Ajan ol, komprador ol. Ordu için savaşıyormuş gibi görünüp orduya ihanet et. Bir ülke kuracaksan en aşağılık işleri bile yapacaksın. Mesela ermenilerle birleşip saldır. Fransızlarla işbirliği yap. En pis işleri bile yap. Bir devlet böyle kurulur, basit isyanlarla bir şey yapılamaz ki.

Sitelerde Paylaş

Trollum John'um Nash'im( gerçi akhe'ye hep söylenirdi bu laf) benim sen ve queen bu forumun amiral gemisisiniz. Sizler de olmazsanız sıkıntıdan geberecezz.

Bu arada bir de meşhur ecevitli clintonlu bir tablo vardı, adeta üstad Nakkaş Behzatın turnalı leylekli çalışması gibi..

kendinin hakkını yeme ama

Sitelerde Paylaş

Ben küçük çapta bir isyan kastetmiyorum ki. Ajan ol, komprador ol. Ordu için savaşıyormuş gibi görünüp orduya ihanet et. Bir ülke kuracaksan en aşağılık işleri bile yapacaksın. Mesela ermenilerle birleşip saldır. Fransızlarla işbirliği yap. En pis işleri bile yap. Bir devlet böyle kurulur, basit isyanlarla bir şey yapılamaz ki.

illa devlet kurmaları mı gerekiyor,verdiği zararlar yetmez mi.

Sitelerde Paylaş

karşında bir süper güç var tabi rahat duracak senin karşında.Ecevit kim ki clinton karşısında öyle karizma yapacak.Atatürk yapardı hatta önünde eğiltirdi ama ondan başka adam yok ABD'ye artistlik yapacak.Bunlara katlanman lazım.

gelmiş geçmiş tek dürüst liderdi

ne asil bir adamdı

Sitelerde Paylaş

illa devlet kurmaları mı gerekiyor,verdiği zararlar yetmez mi.

Bak mesela Mustafa Kemal bu konuda iyi bir örnek. Kürtlerden de bir önder çıkar Mustafa Kemal gibi tek ayak üstünde 40 yalan söyler bir ülke kurardı, ama Kürtlerden böyle zeki bir insan çıkmadı. Zarar vermeye devam edecekler muhtemelen sonsuza kadar bu böyle gidecek. Bazı işler var ve çözümsüzdür. Mesela senin asla düşünemeyecek olman gibi.

Sitelerde Paylaş

gelmiş geçmiş tek dürüst liderdi

ne asil bir adamdı

Joseph Grew'in Atatürk'ü taklit etmesi süperdi.Adam asil durmaya çalışıyor yapamıyor ne yapsın.Ama çok tatlıydı adam. :D

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...