Jump to content

2010 Siftahı

Recommended Posts

Türkiye Türklerindir. / Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

İç savaş mı istiyorsun? Çok ısrar edersen birgün bakarsın oluvermiş. O zaman da bu kadar kibirle takılacan mı ortada?

Sana üzücü bir haberim var bu arada. Sen maalesef Türk falan değilsin. Ataların Bizanslı. Niye atalarını inkar ediyorsun? Niye atalarını asimile etmiş milleti yüceltiyorsun? Bu mudur senin onurun ve şerefin?

Sitelerde Paylaş
  • İleti 260
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Evet, yaptım. Yasak mı? Bir sürü üye imzalarında kendi bloglarının vs.nin reklamını yapıyor sorun olmuyor da ben yapınca mı oluyor? Pante de forumunun reklamını yapıyor, Freddie de blogunun reklamını yapıyor, başkaları da aynısını yapıyor; bu doğal bir şey.

İlk mesaj, son mesaj vs. ne fark eder? Dilediğin gibi karşılıklılık kuralı yerine getirildi mi? Getirildi. Daha ne?

Bu arada yok dalga geçmişim, yok bilmemne. Birincisi, forumda bunlar çok sık yaşanan şeyler. Bu forumda her gün ağız dolusu hakaret eden bir sürü üye var, arada üyeler birbirleri ile dalga da geçerler, benim yaptığım bunlardan ağır falan değil; ki uyarıldığımda forumun kadrolü trollü ile dalga geçmeyi de bıraktım. Ben avatara senin utandığını sandığım chill pill olayını ve gıcık olduğunuz imzamı asınca attınız, olay bundan ibaret. Ne imzamda ne de avatarımda kural ihlali yoktu hem.

Fronetic nicki ile gayet ciddi tartışmalara girdim, gayet ciddi şeyler yazdım, hatta yazmaya başladığım mantık konulu bir yazıyı da astım; Veysel'in küfürlerini yok sayarsak güzel tartışmalar yapılmasına da sebep olmuş oldum. Bunlar kötü şeyler mi?

Baksana, hakaretlerine cevap bile vermiyorum.

Haklıyım tabii, ne utanacağım.

Kuralları nasıl hiçe sayıp bizlerle uğraştığınızdan kimin kişisel dertlere sahip olduğu açıkça belli oluyor.

Ben de olsam öyle yapardım. Zira burada yazılanları ne kadar fazla kişi okursa, o kadar rezil olursun.

Bu konuları hiç açma istersen, mantık rica ettiği için bu konuları özellikle açmamaya çalışıyorum. Forumun zor zamanlarından yararlanıp yönetimi ele geçirip forumu rezil edenin kim olduğunu bilmiyor değiliz.

İyi ki alttan alıyorsunuz. Şu foruma 2 ay uğramadım; Yakup, sen falan kim bilir kaç kere arkamdan atıp tuttunuz, biz ise tam aksini yaptık. Herkes kalitesini davranışları ile ortaya koyuyor işte.

Foruma hiç uğramadığın yalanını git kargalara anlat.

Kaç nickle geldin ve provoke etmeye kalktın, atıldın. Üyeliği sonlandırılanar başlığında duruyor hepsi. Sen gelip de oyunlar oynamaya kalkınca üyeler elbette yazacaklar. Bundan daha doğal ne olabilir?

Çektiğin numarayı kabul ediyorsun, fakat hala utanmadan savunuyorsun. Pes! Bu nasıl bir utanmazlık, yüzsüzlük!!

Ben rezil olmam, sizinle nasıl uğraşmak zorunda kaldığımız, bütün iyi niyetimizi nasıl istismar ettiğiniz ortada. Nasıl sessiz kaldığımız da.

Forumun zor zamanlarını kullanıp yönetimi ele geçirmek gibi bir hezeyanınız var, farkındayım. Fakat herkes bilsin ki ben kafama göre kararlar alıp uygulayabilecek yetkiye ve arzuya sahip olmadığım gibi, aksi düşünülse bile buna izin verilmez.

Yetkilerimi derhal alırlardı elimden. Ben siz değilim, kendimle hiç sıkıntı yaşamam. Yetkilerim de alınsa, veya kendim bıraksam da sessizce çekilir, işime gücüme bakarım.

Neden diye sormam bile. Siz saplantılısınız, kompleksleriniz ve ezikliğiniz başınıza bela...

Sitelerde Paylaş

Sana üzücü bir haberim var bu arada. Sen maalesef Türk falan değilsin. Ataların Bizanslı. Niye atalarını inkar ediyorsun? Niye atalarını asimile etmiş milleti yüceltiyorsun? Bu mudur senin onurun ve şerefin?

Bu üzücü haberleri başlık açarak somut veri ve kaynakçalarına dayanarak açıklarsan bizde bilgilenmiş oluruz, En azından Roma ve Bizans hakkında sayende bilgilerimizi geliştirme fırsatı yakalamış oluruz. Türk boylarını ve Roma ve bizans vatandaşlık yapısını bildiğine göre asimilasyon konusunuda zorlanmadan bizlere anlatırsın. Hadi bakalım Pontifex Maximus aydınlat bizi.

Sitelerde Paylaş

2010 yılı Türkiye'sinde, "aydın" olduğuna inanan yetiştin ve eğitimli bir "Türk", bu soruyu sormak zorunda hissetti kendini. İşte memleketimizin çapı bu kadar.

Demogogluk nedir demedim !!! Demokrasi nedir dedim. !! bak hiç Liboş ve liberalizm nedir diye sormuyorum , Demokrasi nedir diyorum. malum Roma uzmanısın bu konuların seyrini çok iyi bilmen gerekli.

Aydınlat forumu ki forumun çapı yükselsin.

tarihinde JacquesClouseau tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Vay be. Hayal kırıklığına uğrattın beni resmen. O adamı sahiplendin resmen ya.

Niye? Forumun "şerefini" korudu diye mi? Yoksa senin gibi Kemalist olduğu için mi? Ve "liboş" tayfaya karşı Kemalistçe küfür edip cengaverce forumun Kemalist özünü korudu diye mi?

Bir acaipsiniz hepiniz ya.

Bırakın da forumun resmi bir politik görüşü olmasın.

Kemalist forum isteyenler her zaman Ateist Platform'a gidebilir.

Adminlerin çoğunluğu hangi görüşteyse forum da o görüşte mi olacak yani? Sonra ağzı bozuk fedailer "hainlerin" üstüne mi salınacak?

Yakışmıyor.

Koca insanlarsınız be. Biraz demokrasiyi özümseyin artık be. 2010 senesi Türkiye'sinde. Herkesten daha aydın olduğunu düşünen insanların forumundaki rezalete bakar mısın. "İstibdad" diyenler, "adam olmayanı kesseydik" diyenler. "Hain" suçlamaları havada uçuşuyor. Ağzı bozuk Kemalist cengaverler adminler tarafından sahipleniliyor.

Ne rezalet be.

Kardeşim hasta mısın sen? Ne ilgisi var sahiplenmekle? Herkes ne kadr yazma ve tartışma hakkına sahipse, onlar da o kadar sahip. Kurallara uymamış ve atılmış, bu kadar basit. Uymadığı kural ise küfür etmek; forum aleyhine çalışmak değil.

Ne ilgisi var şimdi Kemalizmle, bilmem neyle.. Uydurup uydurup saptırmayın, çarpıtmayın. Kimin neden atıldığı ilgili başlıkta yazıyor, gider bakarsınız.

Sitelerde Paylaş

Bu üzücü haberleri başlık açarak somut veri ve kaynakçalarına dayanarak açıklarsan bizde bilgilenmiş oluruz, En azından Roma ve Bizans hakkında sayende bilgilerimizi geliştirme fırsatı yakalamış oluruz. Türk boylarını ve Roma ve bizans vatandaşlık yapısını bildiğine göre asimilasyon konusunuda zorlanmadan bizlere anlatırsın. Hadi bakalım Pontifex Maximus aydınlat bizi.

İşin acı kısmı senin gurur duyman gereken Kemalist TC'de okulda "Türk" olarak yetiştirilecek bebelere boyuna yalan anlatıldığı için bu basit gerçekleri araştırıp da bulup çıkarmak gerekiyor. Ve duyunca da sen gibi beyni yıkanmış, safça yalanlara kanmış "asil Türk boyundan" olduğuna inanmış gençler inanamıyor, şok oluyor, "bu bir düşman oyunudur!" diye naralanmaya başlıyor.

Ama çok merak ediyorsan Timuçin Binder ismini arat google'da. Kendi Blog'u olduğu gibi meşhur bir Sabah röportajı da internette. Kendisi İstanbul Teknik Üniversitesi Antropoloji profesörü. Bak ne diyor kendisi.

Daha teknik deliller istiyorsan ve ingilizcen varsa "anatolian haplogroup" diye yaz, Stanford Universitesi araştırması var bir tane nette yayınlanan.

tarihinde lex tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Kardeşim hasta mısın sen? Ne ilgisi var sahiplenmekle? Herkes ne kadr yazma ve tartışma hakkına sahipse, onlar da o kadar sahip. Kurallara uymamış ve atılmış, bu kadar basit. Uymadığı kural ise küfür etmek; forum aleyhine çalışmak değil.

Ne ilgisi var şimdi Kemalizmle, bilmem neyle.. Uydurup uydurup saptırmayın, çarpıtmayın. Kimin neden atıldığı ilgili başlıkta yazıyor, gider bakarsınız.

Karşında aptal yok senin. Neyse anladın onu sen.

Sitelerde Paylaş

Demogogluk nedir demedim !!! Demokrasi nedir dedim. !! bak hiç Liboş ve liberalizm nedir diye sormuyorum , Demokrasi nedir diyorum. malum Roma uzmanısın bu konuların seyrini çok iyi bilmen gerekli.

Aydınlat forumu ki forumun çapı yükselsin.

Demokrasi demek "adam olmayanı kesseydik" diyen zihniyetin yönetime hiçbir zaman gelememesi, marjinal başıbozuklar olarak herkesin gülüp geçtiği bir ufak kesim olarak kalması demektir. Demokrasi demek okul kitaplarında Çingeneler hakkında aşağılayıcı şeyler yazmaması, bu ülkede Kürtler, Lazlar, Çerkezler gibi azınlıkların varolduğunu da açıkça yazılması, mecliste Türk milliyetçi partisine izin veriliyorsa, Kürt milliyetçi partisine de izin verilmesidir. Demokrasi demek hazmetmektir. Kendine benzemeyenle yanyana yaşamayı kabul etmektir. Bu da Kürt demektir, türbanlı demektir.

Demokrasi demek memleket ahalisinin kanını satın almış bir ULU YÜCE MANITU'nun olmaması, insanların ona zorla tapmasının sağlanmaması, anayasada isminin geçmemesi, her meydana heykelinin dikilmemesi demektir.

tarihinde lex tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İşin acı kısmı senin gurur duyman gereken Kemalist TC'de okulda "Türk" olarak yetiştirilecek bebelere boyuna yalan anlatıldığı için bu basit gerçekleri araştırıp da bulup çıkarmak gerekiyor. Ve duyunca da sen gibi beyni yıkanmış, safça yalanlara kanmış "asil Türk boyundan" olduğuna inanmış gençler inanamıyor, şok oluyor, "bu bir düşman oyunudur!" diye naralanmaya başlıyor.

Ama çok merak ediyorsan Timuçin Binder ismini arat google'da. Kendi Blog'u olduğu gibi meşhur bir Sabah röportajı da internette. Kendisi İstanbul Teknik Üniversitesi Antropoloji profesörü. Bak ne diyor kendisi.

Daha teknik deliller istiyorsan ve ingilizcen varsa "anatolian haplogroup" diye yaz, Stanford Universitesi araştırması var bir tane nette yayınlanan.

Popon yiyorsa başlık açarsın. Mütareke basını vatandaşları bizi bağlamaz. Vatandaşın koyarsın argümanlarını foruma aynen alırsın cevabını benden.öyle kuru gürültüye pabuç bırakacak halimzi yok.

Senin bu araştırmalarının kökünü , nedenini ve niçinini veririm sana. Biz Soros fonlarıyla beslenen üniversitele söylemlerine alıştık artık. Bu söylemlerin Üniversitelerin ne olduğunu bilmeyen afrika ülkelerinde geçer.

Hadi vatandaşın yazılarını bekliyorum..Sen kıvıramıyorsan mail at kendisi gelsin, Antropologmuş..peh peh...İnsanoğluna dair herşey çözüldü birde antropolojisi kaldı.Ah benim zavallı cahil insanlığım sizi birileri kandırmak zorundamı.

Sitelerde Paylaş

Ben anladım Ludwig. Ama sen anlamadın. Anlasan iyi olur. Kendi çarpıtmalarınız üzerinden yeni yeni tartışmalar yaratmaya kalkmayın, daha fazla da uzatmayın.

Sen beğenmiyorsan bu başlığı okuma. Bizim başımıza çoban mısın? Dogmalarına tabularına laf gelecek diye mi teyakkuzda bekliyorsun? Belki bir ikimizi atıp da ideolojini yokolmaktan kurtarırsın.

Ah nerde ağzı bozuk fedailer tam bu anlarda...

Sitelerde Paylaş

Foruma hiç uğramadığın yalanını git kargalara anlat.

Kaç nickle geldin ve provoke etmeye kalktın, atıldın. Üyeliği sonlandırılanar başlığında duruyor hepsi. Sen gelip de oyunlar oynamaya kalkınca üyeler elbette yazacaklar. Bundan daha doğal ne olabilir?

Tarihlere bakalım ve kimin yalancı olduğunu görelim, üyeliği sonlandırılan kullanıcılar başlığından alıyorum bunu:

IFeelGood, on 14 February 2010 - 05:03 PM, said:

IFeelGood, on 22 December 2009 - 11:45 PM, said:

oguz, on 09 December 2009 - 06:21 PM, said:

A$tur nikli kullanıcının üyeliği sonlandırılmıştır.

ahy nickli üye forumu provoke etmek nedeniyle atılmıştır.

9 Aralık 2009, 22 Aralık 2009 ve sonra 14 Şubat 2010. 2 ay demiştim, al sana 2 aylık sürenin hem de kendi ağzınızdan kanıtı.

Çektiğin numarayı kabul ediyorsun, fakat hala utanmadan savunuyorsun. Pes! Bu nasıl bir utanmazlık, yüzsüzlük!!

Ne numarası yahu? Sen uygulamadığınız bir kural olan karşılıklılık kuralını uygulamak istedin, ben de sana uydum ve uyguladım. Benim değil senin numaran.

Ben rezil olmam, sizinle nasıl uğraşmak zorunda kaldığımız, bütün iyi niyetimizi nasıl istismar ettiğiniz ortada. Nasıl sessiz kaldığımız da.

Sen iyi niyetliysen, ben de İngiltere Kraliçesi'yim.

Forumun zor zamanlarını kullanıp yönetimi ele geçirmek gibi bir hezeyanınız var, farkındayım. Fakat herkes bilsin ki ben kafama göre kararlar alıp uygulayabilecek yetkiye ve arzuya sahip olmadığım gibi, aksi düşünülse bile buna izin verilmez.

Forumun 'zor zamanları' ne zaman başladı ikimiz de biliyoruz, ve sen, hacı ve oğuz'un davranışları o tarihten itibaren nasıl değişti onu da biliyoruz. Lütfen bizlere masal anlatma, karşında çocuk yok.

Yetkilerimi derhal alırlardı elimden. Ben siz değilim, kendimle hiç sıkıntı yaşamam. Yetkilerim de alınsa, veya kendim bıraksam da sessizce çekilir, işime gücüme bakarım.

Bir ara Deicide yaptıklarını yüzüne vurmuştu, sen de kaçıp gitmeye kalkmıştın, ben onu hatırlıyorum. Arşivde duruyor hatta.

Neden diye sormam bile. Siz saplantılısınız, kompleksleriniz ve ezikliğiniz başınıza bela...

Ne güzel. Bu sıfatlar yetersiz gelirse çok sevgili dostların Yakup ve Mr. Guitar'ın sözcüklerinden de ödünç alabilirsin, ve daha etkili bir şahsi saldırıya girişebilirsin.

tarihinde Astur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Demokrasi demek memleket ahalisinin kanını satın almış bir ULU YÜCE MANITU'nun olmaması, insanların ona zorla tapmasının sağlanmaması, anayasada isminin geçmemesi, her meydana heykelinin dikilmemesi demektir.

Karşında marksist olmayınca dizlerinin bağı çözülüyor değilmi. :lol: Bu amerikalılarda çok faşist adamlar yahu her yere kurucularının heykel ve resimlerini basıyorlar. :lol: Siz tarihte adam olmadınız bugünden sonrada olamayacaksınız.Olsaydınız devletiniz olurdu.

Yakında almayada Türk milliyetçi partisi kurup Kölnde bağımsızlık istiyecez. :lol:

tarihinde JacquesClouseau tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Popon yiyorsa başlık açarsın. Mütareke basını vatandaşları bizi bağlamaz. Vatandaşın koyarsın argümanlarını foruma aynen alırsın cevabını benden.öyle kuru gürültüye pabuç bırakacak halimzi yok.

Senin bu araştırmalarının kökünü , nedenini ve niçinini veririm sana. Biz Soros fonlarıyla beslenen üniversitele söylemlerine alıştık artık. Bu söylemlerin Üniversitelerin ne olduğunu bilmeyen afrika ülkelerinde geçer.

Hadi vatandaşın yazılarını bekliyorum..Sen kıvıramıyorsan mail at kendisi gelsin, Antropologmuş..peh peh...İnsanoğluna dair herşey çözüldü birde antropolojisi kaldı.Ah benim zavallı cahil insanlığım sizi birileri kandırmak zorundamı.

Bu mevzular sen bu forumdan haberin yoken daha tartışıldı bitti yawrum. Ama tabi sen gibi büyük bir ilim adamının burayı şereflendireceğini bilseydik beklerdik seni.

Neyse zaten kısaca reddiyeni yazdın zaten. "Bu deliller yalandır, çünkü bunlar memleketimizi bölmek için uydurulmuş yalanlardır, Soros'tan para almışlardır" falan...

Çapın belli oldu senin. Sana hayatta başarılar.

Sitelerde Paylaş

Karşında marksist olmayınca dizlerinin bağı çözülüyor değilmi. :lol: Bu amerikalılarda çok faşist adamlar yahu her yere kurucularının heykel ve resimlerini basıyorlar. :lol: Siz tarihte adam olmadınız bugünden sonrada olamayacaksınız.Olsaydınız devletiniz olurdu.

Yakında almayada Türk milliyetçi partisi kurup Kölnde bağımsızlık istiyecez. :lol:

Git araştır bakalım kaç ülkenin anayasasında kişiye ait özel isim geçiyor.

Sitelerde Paylaş

Bu mevzular sen bu forumdan haberin yoken daha tartışıldı bitti yawrum. Ama tabi sen gibi büyük bir ilim adamının burayı şereflendireceğini bilseydik beklerdik seni.

Neyse zaten kısaca reddiyeni yazdın zaten. "Bu deliller yalandır, çünkü bunlar memleketimizi bölmek için uydurulmuş yalanlardır, Soros'tan para almışlardır" falan...

Çapın belli oldu senin. Sana hayatta başarılar.

ben bu konuları ve ekonomi (müdahaledci/liberal) tartışabildiğini henüz görmedim. Varsa yoksa Marksism , kapitalizm ve Liboşluş. Birde ağzınıza sakız yaptığınız ilkel roma demokrasisi.

Aksini iddia ediyorsan, hayır detaylı açıldı diyorsan link ver.

Sen çapı falan bırakta 1970 sonrası Brzezinki raporları doğrulturunda planlanan yeni dünya düzeni ve söylemleri hakkında bilgin varmı ondan bahset bana. ucuz konuşma ve tartışmalar sıkar beni.

Sitelerde Paylaş

..

Siz tarihte adam olmadınız bugünden sonrada olamayacaksınız.Olsaydınız devletiniz olurdu.

..

Sana üzüleceğin bir haber de şu. Ben de en az senin olduğun kadar "Türk'üm". Sırf Ulu Manitu'ya tapmıyorum, milliyetçi değilim diye benim Türk olduğuma inanamıyorsun, hemen Kürt diye varsaydın galiba.

Aynı bazı Müslümanlar da dinden dönmüş birini duyunca "yok be sen eskiden Müslüman falan değildin, sen heralde Yahudi veya HRistiyan misyonerisin" demelerine benziyor.

Gerçeği kabul edemiyor, ve inkar ediyor. Zavallı bir panik içinde.

Sitelerde Paylaş

ben bu konuları ve ekonomi (müdahaledci/liberal) tartışabildiğini henüz görmedim. Varsa yoksa Marksism , kapitalizm ve Liboşluş. Birde ağzınıza sakız yaptığınız ilkel roma demokrasisi.

Aksini iddia ediyorsan, hayır detaylı açıldı diyorsan link ver.

Sen çapı falan bırakta 1970 sonrası Brzezinki raporları doğrulturunda planlanan yeni dünya düzeni ve söylemleri hakkında bilgin varmı ondan bahset bana. ucuz konuşma ve tartışmalar sıkar beni.

Çocuğum daha foruma dün gelmişsin. Ne diye insanları iki iletisinden tanıdığını zannediyorsun ki? Ne diye kendini birşey sanıyorsun ki? İki jeopolitikçi ismi duydun sağdan soldan, milliyetçi Ortadoğu gastesi yazarından diye kendini birşey mi sandın? Bu forumun çapı senin sandığından daha yukarda. Git arşivleri karıştır, sonra gel bize hava at evladım.

Ben ne sana kendimi ispat etmek zorundayım, ne niyetim var, ne de senle bu en basit olayları daha başlangıcından tartışmaya niyetim var. Değecek bir adam olsaydın belki. Ama şimdi zor be. Sen git kendi kendine oyna, hadi evladım.

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...