Jump to content

Vücut geliştirme ile uğraşan üyeler?

Recommended Posts

Amatör olarak evde bir iki aletle yapıyorum!

Aslında aletleri kullanmayı pek sevmiyorum...

Daha çok doğal yöntemlerle çalışıyorum!

Tabi daha önce iki kez olmak üzere salonda çalışmıştım!

Ama genelde üç ayı devirdiğimi hatırlamıyorum:-)

Öğrenci olduğumdan dolayı beslenmekte sıkıntı çekiyordum.

Tabi yorgunluktan, bir çok etkinlikten de geri kalıyordum!

Üniversiteden sonra özellikle evdeki rahatlıktan dolayı vücudu epey geliştirdim!

Evde doğal hareketleri yeterli görüyorum şimdilik!

İstersen bir bilek tutalım:-)

Sitelerde Paylaş

uzman falan degilim ama bir kac onerim var. Mesela agir kiloda saglam calismak, hafif kiloda fazla tekrardan iyidir.

ayrica surat kıpkırmızı olana kadar, vücutun butun damarlarına asit dolana kadar indir kaldır yaparak bir sonuca varilmaz. yalnizca kas yakarsiniz. tabii bunlari biliyorsundur, yeni baslayanlar icin soyluyorum. bir de programli olmak onemli. hamallik yapmayalim.

Sitelerde Paylaş
uzman falan degilim ama bir kac onerim var. Mesela agir kiloda saglam calismak, hafif kiloda fazla tekrardan iyidir.

ayrica surat kıpkırmızı olana kadar, vücutun butun damarlarına asit dolana kadar indir kaldır yaparak bir sonuca varilmaz. yalnizca kas yakarsiniz. tabii bunlari biliyorsundur, yeni baslayanlar icin soyluyorum. bir de programli olmak onemli. hamallik yapmayalim.

Vücut yapmak isteyenler, senin söylediginin tersini yapmalilar. Güclenmek isteyenlerse, senin dedigini yapmalilar.

Sitelerde Paylaş
Sevgili Keklik

Umarım Macchiato bir iki öneride bulunur!

Kendisinden feyzalmak isterim:-)

Nektar,

Benim kaslarım doğal,ayrıca birşey yapmam gerekmiyor.

Kol kaslarım özellikle çok kuvvetli,vurduğumu yamulturum kimseyi korkutmak gibi olmasın ama amuahaha

10 kiloluk damacana su şişelerini misket taşır gibi taşıyorum,keklik abla şahit.

Sitelerde Paylaş

bir profsyonel olarak Orphaned'e katılıyorum, çalışarak olmaz bu işler.

Sitelerde Paylaş

uzun yıllardan beri yaparım ; öğrendiğim tek şey yanlış bir spor olduğudur.özellikle nefes olayını ayarlamadan yaparsanız kalp kapakçıklarınızda sorun olması oldukça yüksektir.çok nankör bir iştir, bıraktığınız anda çalışmaların çogu boşa gider,aşırı hırs yaparsınız bu seferde piyasadaki satılan normal takviyelerle başlayıp el altından satılması

yasak olanlara kadar gidersiniz.bence bunu yapmaktansa aikido ile uğraşın.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...