Jump to content

´Sağcı geri zekalı, solcu psikopat´

Recommended Posts

1980 darbesinin ardından solcu ve sağcı hükümlüler için gizli bir araştırma ortaya çıktı. Araştırmayı yapan bir sağcı olan Prof. Ayhan Songar.

Psikiyatrist Prof. Nevzat Tarhan, 1980 darbesinin ardından cezaevlerine konan solcu ve sağcı hükümlüler üzerinde Prof. Turan İtil ile Prof. Ayhan Songar´ın gizli bir araştırma yaptıklarını açıkladı.

Prof. Tarhan, sonuçları kamuoyundan gizlenen bu araştırmayla ilgili olarak Prof. Songar´ın dost sohbetlerinde ´Araştırmanın sonuçlarına göre sağcılar gerizekalı, solcularsa antisosyal ve psikopat çıktı´ dediğini aktardı.

12 Eylül döneminde Milli Güvenlik Konseyi´nin, hükümlülerin neden suç işlediğinin belirlenmesi amacıyla bir araştırma yaptırdığını belirten Prof. Tarhan, projede Prof. İtil ve Prof. Songar´ın yer aldığını söyledi. Araştırma sonuçlarının Harbiye Orduevi´nde sunulduğunu anlatan Prof. Tarhan, ´Prof. Songar, araştırmayla ilgili birtakım sonuçlara Bursa´da yapılan bir kongrede meydana gelen tartışmalarda gayri resmi olarak değindi. Fakat gizli bir devlet projesi olarak yürütülen bu çalışma resmi olarak ancak devlet tarafından yayınlayabilir´ dedi.

Kendisinin de bu çalışmanın sonuçlarını görmediğini belirten Prof. Tarhan, ´Ama Prof. Songar bazı sohbetlerinde bu araştırmadan elde ettikleri bazı sonuçları söylemiş. Hatta araştırmayla ilgili olarak ´Sağcılar geri zekâlı, solcular antisosyal ve psikopat çıktı´ diye yorum yapmış´ dedi.

Sitelerde Paylaş

Ayhan Songar'ı tanırım. Cerrahpaşada hocam olup, Dinci yobaz bir psikiatri profesörü idi. TRT de yönetim kurulunda görev aldı. Türki Cumhuriyetlerindeki müzik aletleri araştırmalarına meraklı idi. Bizler öğrenci iken bazı ilaçların etkilerinin gayriresmi araştırılması için gönüllü öğrenci devşiriyordu. Ekonomik durumları kötü olan öğrencilere kobaylık karşılığında parasal yardım teklifi yapıyordu el altından. Dindar görünüp tüm dinci kesimin ruh hastalarını tedavi ediyordu. Bir ara Türkiye'deki doktorlar arasında (o denli yüksek kazancı vardı ki,) vergi rekortmeni olmuştu. Şefi olduğu psikiatri kliniğine göstermelik sınavlar yaparak istediği torpilli doktorları asistan olarak alırdı.

Böyle bir profesörün ne denli objektif bir araştırma yapabileceğini varın siz tahmin edin. Sağcıların gerizekalı, solcuların antisosyal ve psikopat çıkması, bu profesörün kendi ön yargısının (sözde) araştırmasına yansımasından başka bir şey değildir.

Kendisi örümcekkafalı olan bir profesörden objektif bir araştırma yapması beklenemez.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Kendisi örümcekkafalı olan bir profesörden objektif bir araştırma yapması beklenemez.

Yapılan işlemi doğgru adlandırmak lazım aslında. Ayhan Songar'ın yanın da Turan İTil'ide anmak lazım. Tabi Hafize Zehra İtil Vakfı'nı da. Hitler Faşzim'in insanlar üzerinde yaptıı deneylerin benzerlerini, Hitler'in çocukları olan Songar ve İTil'de yapmışlardır. Devrimciler üzeirinde menşei belirsiz ilaçları deneyerek insanları birer kobay olarak kullanmışlardır.

Saygılarımla

Sitelerde Paylaş

Nevzat Tarhan da Stv'de demirbaştır. Ben de bunu ekleyeyim. :)

Sitelerde Paylaş

Tanımam etmem. Maşallah STV favori kanalınız galiba :)

Bu herif o kesimden iyi nemalanır. Zamanında 28 şubat süreci sonrası ordudan uzaklaştırılan subayların irticacı olmadığı, aslında samimi müslümanlar olduğu nevinden birşeyler söylemişti. Askeri doktordu galiba.

Yaramaz adamın teki.

Yurdum profu işte.

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=nevzat%20tarhan

Bu Ekşi'yi pek sevmeye başladım, adamın ne mal olduğunu kısa yoldan söylüyor sana. :)

Üye olup Hallac diye bir entry de ben gireyim bari. Ne yazacağımı tahmin edebiliyorsundur sanırım. :D

tarihinde Murteddin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ayhan Songar'ı tanırım. Cerrahpaşada hocam olup, Dinci yobaz bir psikiatri profesörü idi. TRT de yönetim kurulunda görev aldı. Türki Cumhuriyetlerindeki müzik aletleri araştırmalarına meraklı idi. Bizler öğrenci iken bazı ilaçların etkilerinin gayriresmi araştırılması için gönüllü öğrenci devşiriyordu. Ekonomik durumları kötü olan öğrencilere kobaylık karşılığında parasal yardım teklifi yapıyordu el altından. Dindar görünüp tüm dinci kesimin ruh hastalarını tedavi ediyordu. Bir ara Türkiye'deki doktorlar arasında (o denli yüksek kazancı vardı ki,) vergi rekortmeni olmuştu. Şefi olduğu psikiatri kliniğine göstermelik sınavlar yaparak istediği torpilli doktorları asistan olarak alırdı.

Böyle bir profesörün ne denli objektif bir araştırma yapabileceğini varın siz tahmin edin. Sağcıların gerizekalı, solcuların antisosyal ve psikopat çıkması, bu profesörün kendi ön yargısının (sözde) araştırmasına yansımasından başka bir şey değildir.

Sevgiler.

ne kadar eski hocaniz olacak kadar iyi de tanisaniz, araştirmayi gönüllü değil MGK emri ile profesyonelce yapmişlar.

solcularin psikopatliği tartişilir, ama diğeri doğru bana göre..

Sitelerde Paylaş

Körlerle sağırlar birbirini ağırlamış. Nevzat Tarhan da dinci beslemesi, yıllardır dinci kanallarda program yapan, en sonunda da onlara hizmet eden bir hastaneye sahip olan ruhçu bir sözde psikiyatrdır.

Diğer ikisi de ondan farksız değildir tabii ama ne oldu da onlarla böyle karşı karşıya geldi, tahmin etmek zor. Belki de pastadan pay kapma yarışında artık bel altı çalışma devridir..

Ya da Nevzat Tarhan'ın yeni görevi, kendisinin de bir dönem mensubu olduğu TSK'ya saldırı ve yıpratma, psikolojik savaşı yürütme projesinde uzmanlığını kullanmaktır.

Sağcıların geri zekalı olup olmadığını bilemem de, solcuların en temel özelliği duygusallık ve bir parça romantizm olunca, antisosyallik ve psikopatlık biraz absürd olmuş..

Atın ama azıcık inandırıcı olsun.

Sitelerde Paylaş

1980 öncesi türk sağinin en büyük temsilcisi bilindiği üzere MHP ve Ülkü Ocaklari ile Ülkücü Gençlik Derneği dir.

bu adamlarin daha doğrusu gerizekalılarin bir hiç nedeniyle işledikleri cinayetleri buraya assam, zaten IQ diye bir şeyin kırıntı şeklinde bile olmadiğini rahatlikla anlarsiniz.

şefleri olan haluk kırcıya mehmet ali ağcaya sedat bucağa bakmak lazim, alparslan türkeş'in oğlu tuğrul türkeşin tipine bakarakta evrim kehanetinin ne kadar doğru olduğu rahatlikla görülebilir.

tarihinde gavur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu herif o kesimden iyi nemalanır. Zamanında 28 şubat süreci sonrası ordudan uzaklaştırılan subayların irticacı olmadığı, aslında samimi müslümanlar olduğu nevinden birşeyler söylemişti. Askeri doktordu galiba.

Yaramaz adamın teki.

Üye olup Hallac diye bir entry de ben gireyim bari. Ne yazacağımı tahmin edebiliyorsundur sanırım. :D

Siz yazdıktan sonra bende baktım... Seveni ve sevmeyeni epey bol. Din soslu bilimadamı hüviyetinde.. Din hüviyetine karışmam ama bilim hüviyetini kaybetmiş gibime geldi.

Üye olabilirsin baba, ama kimseyi kandıramazsınız. Taklitlerimden sakınırlar :)

Sitelerde Paylaş

ne kadar eski hocaniz olacak kadar iyi de tanisaniz, araştirmayi gönüllü değil MGK emri ile profesyonelce yapmişlar.

solcularin psikopatliği tartişilir, ama diğeri doğru bana göre..

Sevgili gavur, MGK her bilimadamına para ile araştırma yaptıramaz. MGK ancak kendi kafalarına uygun bilimadamı bulduğu zaman ve kendi kafalarına göre bir sonuç çıkmasını istediği zaman böyle bir araştırma yaptırır.

Basit bir örnek vereyim. Hitler Alman ırkının ari ve yüksek bir ırk olduğunu ortaya çıkartmak amacı ile böyle bir sonuçu çıkarabilecek bilimadamları bulur ve sözde bir araştırma yaptırır. Yani MGK nın amacı ile Ayhan Songar ve benzerlerinin amaçları örtüştüğünde böyle bir araştırma yaptırılır. Zaten böyle bir araştırma bilimsel olarak yapılması da mümkün değildir. Sonuç önceden bellidir. bu sonuca göre denekler seçilir. İstenilen sonuç çıkmasa bile veriler çarpıtılabilir. Zaten böyle bir araştırma yasal olarak yapılamaz. Gayriresmi olarak yapılmıştır. Gayri resmi olduğu için veriler ve verilerin değerlendirilmesi mümkün değildir.

Size bir başka örnek vereyim. Ateist formda yazmıştım ama forum hallaç pamuğuna dönüştüğü için kim bilir nerdedir?

Bir kadındoğum profesörümüz. Anne karnında gelişen ceninin günlük, haftalık, aylık gelişme safhalarını detaylı olarak anlatıyordu. Hitler faşizminden kaçmış bilimadamlarının yetirtirdiği bir hocamız idi. samimi duygularla bu bilgilerin nasıl elde edildiğini anlattı. Gebe yahudi kadınlarının rahimlerine bir pencere açıyorlarmış ve rahimde gelişen bebeğin tüm safhalarını dışardan gözlemliyorlarmış. Anneye verdikleri zararlar hiç umurlarında değilmiş. Hatta gaz odalarında, fırınlarda bir insanın hangi sıcaklıklara dayandığını, hangi miktarda zehirli gaza dayandıklarını tespit ediyorlarmış. Fırınlarda biraz daha fazla yaşayabilmek için bebeklerini ayaklarının altına alan annelere rastlandığını yazıyorlarmış. vs. vs.

Sağcıların geri zekalı olduğu da tamamen ön yargı.

Sosyalistlerin dışındaki tüm akımlara sağcı denilebilir.

Böyle bir yaklaşımla şunu görmekteyiz ki. Dünyayı sağcılar yönetiyor. Sosyalist sistemi bile çökerttiler. Hiç gerizekalılar dünyayı yönetebilir mi?

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Sevgili gavur, MGK her bilimadamına para ile araştırma yaptıramaz. MGK ancak kendi kafalarına uygun bilimadamı bulduğu zaman ve kendi kafalarına göre bir sonuç çıkmasını istediği zaman böyle bir araştırma yaptırır.

Basit bir örnek vereyim. Hitler Alman ırkının ari ve yüksek bir ırk olduğunu ortaya çıkartmak amacı ile böyle bir sonuçu çıkarabilecek bilimadamları bulur ve sözde bir araştırma yaptırır. Yani MGK nın amacı ile Ayhan Songar ve benzerlerinin amaçları örtüştüğünde böyle bir araştırma yaptırılır. Zaten böyle bir araştırma bilimsel olarak yapılması da mümkün değildir. Sonuç önceden bellidir. bu sonuca göre denekler seçilir. İstenilen sonuç çıkmasa bile veriler çarpıtılabilir. Zaten böyle bir araştırma yasal olarak yapılamaz. Gayriresmi olarak yapılmıştır. Gayri resmi olduğu için veriler ve verilerin değerlendirilmesi mümkün değildir.

Size bir başka örnek vereyim. Ateist formda yazmıştım ama forum hallaç pamuğuna dönüştüğü için kim bilir nerdedir?

Bir kadındoğum profesörümüz. Anne karnında gelişen ceninin günlük, haftalık, aylık gelişme safhalarını detaylı olarak anlatıyordu. Hitler faşizminden kaçmış bilimadamlarının yetirtirdiği bir hocamız idi. samimi duygularla bu bilgilerin nasıl elde edildiğini anlattı. Gebe yahudi kadınlarının rahimlerine bir pencere açıyorlarmış ve rahimde gelişen bebeğin tüm safhalarını dışardan gözlemliyorlarmış. Anneye verdikleri zararlar hiç umurlarında değilmiş. Hatta gaz odalarında, fırınlarda bir insanın hangi sıcaklıklara dayandığını, hangi miktarda zehirli gaza dayandıklarını tespit ediyorlarmış. Fırınlarda biraz daha fazla yaşayabilmek için bebeklerini ayaklarının altına alan annelere rastlandığını yazıyorlarmış. vs. vs.

Sağcıların geri zekalı olduğu da tamamen ön yargı.

Sosyalistlerin dışındaki tüm akımlara sağcı denilebilir.

Böyle bir yaklaşımla şunu görmekteyiz ki. Dünyayı sağcılar yönetiyor. Sosyalist sistemi bile çökerttiler. Hiç gerizekalılar dünyayı yönetebilir mi?

Sevgiler.

önce bir yanlişi düzelteyim ufakta olsa, hitler, alman irkini ari olarak görmüyordu, böyle bir şey yok. hitler aryen irkinin (ari ile bu kariştirilir nedense) üstünlüğüne inanan ve almanlarinda bu irkin en ilerisini temsil eden bir ulus olduğunu savunan, yahudilerin ve sami irkina mensup kişilerin hayvan olduklarini, bu yüzden almanlarla kariştirilmamalari ve topyekün imha edilmeleri gerektiğine inanan birisiydi. nasyonal sosyalizm adini verdiği ideolojisinin temel doktrini budur.

bir sağ-faşist darbe sonucu kurulmus MGK neden, kendi yandaşlarini, rejimin sivil ve paramiliter kolluk gücü görevi görmüş, yillar boyunca komünizm ile savaşmiş adamlari böyle karalasin? üstelik bu işte kullandiği doktorlarda gene bu sağ kesime dahil, bir objektivizm yoksunluğu olsa olsa burada solu karalamak saği yüceltmek olabilirdi, ama araştirma gizli yapildiğindan (nasolsa deşifre olmaz mantiğiyla) ciddi bir deney yapilmiş, mahkumlar üzerindeki testler bu sonucu vermiştir, bunda inanmayacak ne var?

sen odtü'de bilkent'de yada benzeri iyi üniversitelerde neden ülkücülük denilen ideolojinin değilde hep sol fikirlerin hakim olduğunu saniyorsun?

neden bu ülkücüler ve sağcilar hep gazi üniversitesi ve ona benzer hatta daha geri taşra üniversitelerde iyi örgütlüler? bunlarda olayin kivamini iyi bir şekilde sergilemiyor mu? istisnalar daima olacaktir, ama istatistikte önemli olan çoğunluk ve azinlik ilişkisidir.

Sitelerde Paylaş

1980 öncesi türk sağinin en büyük temsilcisi bilindiği üzere MHP ve Ülkü Ocaklari ile Ülkücü Gençlik Derneği dir.

bu adamlarin daha doğrusu gerizekalılarin bir hiç nedeniyle işledikleri cinayetleri buraya assam, zaten IQ diye bir şeyin kırıntı şeklinde bile olmadiğini rahatlikla anlarsiniz.

şefleri olan haluk kırcıya mehmet ali ağcaya sedat bucağa bakmak lazim, alparslan türkeş'in oğlu tuğrul türkeşin tipine bakarakta evrim kehanetinin ne kadar doğru olduğu rahatlikla görülebilir.

Bilmiyorum.. daha en yeniki Dink suikastinin faillerine ve kendilerine göre işlenme sebebine bakınca, ben de canı gönülden böyle bir genellemeye inanır olmuştum zaten, araştırmaya gerek yok... da, araştırma sonuçları dengesiz kalmasın, öteki tarafına ne diyeceksin? ;]

Sitelerde Paylaş

önce bir yanlişi düzelteyim ufakta olsa, hitler, alman irkini ari olarak görmüyordu, böyle bir şey yok. hitler aryen irkinin (ari ile bu kariştirilir nedense) üstünlüğüne inanan ve almanlarinda bu irkin en ilerisini temsil eden bir ulus olduğunu savunan, yahudilerin ve sami irkina mensup kişilerin hayvan olduklarini, bu yüzden almanlarla kariştirilmamalari ve topyekün imha edilmeleri gerektiğine inanan birisiydi. nasyonal sosyalizm adini verdiği ideolojisinin temel doktrini budur.

bir sağ-faşist darbe sonucu kurulmus MGK neden, kendi yandaşlarini, rejimin sivil ve paramiliter kolluk gücü görevi görmüş, yillar boyunca komünizm ile savaşmiş adamlari böyle karalasin? üstelik bu işte kullandiği doktorlarda gene bu sağ kesime dahil, bir objektivizm yoksunluğu olsa olsa burada solu karalamak saği yüceltmek olabilirdi, ama araştirma gizli yapildiğindan (nasolsa deşifre olmaz mantiğiyla) ciddi bir deney yapilmiş, mahkumlar üzerindeki testler bu sonucu vermiştir, bunda inanmayacak ne var?

sen odtü'de bilkent'de yada benzeri iyi üniversitelerde neden ülkücülük denilen ideolojinin değilde hep sol fikirlerin hakim olduğunu saniyorsun?

neden bu ülkücüler ve sağcilar hep gazi üniversitesi ve ona benzer hatta daha geri taşra üniversitelerde iyi örgütlüler? bunlarda olayin kivamini iyi bir şekilde sergilemiyor mu? istisnalar daima olacaktir, ama istatistikte önemli olan çoğunluk ve azinlik ilişkisidir.

Sağcıları ülkücülerle sınırlandırırsak araştırma sonucuna ihtiyacımız var mı sence? Görünen köy klavuz iztemez zira. :D

Senin söylediklerinin Drekinci de farkındadır, o sağcıların yelpazesini biraz geniş tutmuş.

Bu arada antisosyal, psikopat kişiler empati yoksunu olurlar. Tutup da herkes eşit olsun, kimse kimseyi sömüremesin diye devrim yapalım diyecek en son insanlar belki onlardır.

tarihinde Murteddin tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sağcıları ülkücülerle sınırlandırırsak araştırma sonucuna ihtiyacımız var mı sence? Görünen köy klavuz iztemez zira. :D

Senin söylediklerinin Drekinci de farkındadır, o sağcıların yelpazesini biraz geniş tutmuş.

1980 öncesi saği nedir = ülkücülük...:)

günümüzdede öyledir gerçi aşaği yukari, ama ben erbakanin milli görüşçülerin ve dinci kesiminde fazla beyin sahibi olduğunu sanmiyorum, ya da bunlarin geleneğinden gelen günümüzün akp sinin ve benzerlerininde..

süleyman demirel'in ap side ayni, sağ sağdir, bir işe yaramaz hiç birisi, adi üstünde sağ yani tutuculuğu, bağnazliği, ve ahmakliği rehber edinen. küfürün argonun kültürsüzlüğün beyinsizlik ve eşşekliğin resmi dişvurumudur sağ, spektrumda hangi yere konduğunun önemi yok.

nihal atsiz'in tayfasi ise siyasal bir hareket olark meydana çıkamamişlardir, sadece irkci olarak kalmiş ve faşist bir parti kuramamişlardir, bu faşizm işini geçmişten günümüze en iyi getiren mhp dir, adamlar hakkini iyi verdiler, yiğidi öldürüp yeme hakkini demişler, cidden kivaminda tam teşekküllü %100 faşistler.

bir de biraz marjinal sağ olarak adlandirilmasi gereken bu son söylediklerimin (atsizcilar) dişinda, yobaz ve islamci olur bu gerizekalilar, üniversitede oruc tutmayanlari döver, hastanelik eder bazende öldürürler. inönü üniversitesinde 1998 yili ocağinda ümit cihan tarho adinda bir öğrenci oruç tutmadiği için ülkücünün teki tarafindan öldürülmüştür.

Sitelerde Paylaş

Yanlı ve sahtekarca düzenlenmiş bir araştırma.

Zaten araştırmayı yapanın gerçek kimliğini ve asıl amacını ortaya koyan açıklamalardan sonra bu gerçek iyice su yüzüne vurmuş.

Asıl psikopat olan sağcı katillerdir. Bunlar hiç acımadan üniversite öğrencisi gençleri buldukları yerde katletmiş, kimilerini ise inanılmaz işkencelerle acı çektirerek öldürmüş bir numaralı ve iflah olmaz psikopatlardır. Ne var ki bu insanlık düşmanlarının çoğu devlet tarafından korunmuş ve himaye edilmiş, hatta meclis de dahil önemli devlet kademelerine getirilerek ödüllendirilmiştir. Ve bunların geri zekalı oldukları doğru olsa da kesinlikle solcular gibi saf değillerdir. Hayatta çıkar ve avantajlı konumlar elde etmek için yapmayacakları adilik yok gibidir bunların. Hiçbir etik ya da insancıl değer tanımaz, punduna getirdiklerinde gözünün yaşına bakmadan adam öldürürler.

Solculara gelince, gözlem yeteneği ve gerçekçilikten yoksun olsalar da ne geri zekalı ne de psikopat oldukları söylenebilir. Tersine gerçekçilik sınırlarının ötesinde empatiye sahip olabilirler ve bu diğerkamlıklarına bilimsel bir temel arayışı içindedirler. Birçoğunun sağlam bir ahlak anlayışı vardır ve silahlı mücadeletyi temel alan aşırı sol uçları hesaba katmazsak insan yaşamına da değer verirler. Ne var ki, iki uzlaşmaz kampa böldükleri insanlara karşı tutumları çoğu zaman dogmatik ve sekterdir. Yandaşa duyulan aşırı ve temelsiz yakınlık ile karşıt görüşlüye duyulan hesapsız öfke arasında çelişen bir insanlık anlayışıdır bu. Aynı biçimde, sorgulanamaz olarak gördükleri inançlarına asla eleştirel bir gözle bakamaz ve bu konularda tartışmaya girmezler. Öyle ki bu tartışmalarda hasımlarını devrimci şiddetle cezalandırmaya kadar götürebilirler işi ki işte çoğu da bu şiddetin eseri olarak cezaevindedir zaten.

tarihinde Zola tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgili gavur, sen öteden beri benim anlatmak istediklerimin ana fikrini es geçiyor detaylar üzerinden çelişki bulma gayreti gösteriyorsun.

Anlaman için yeni bir örnek vereyim.

Farzek ki ben bütün gavurların geri zekalı olduğuna inanıyorum.

Ve bu inancımı doğrulayacak sözde bilimadamları arıyorum. Ve böyle bilimadamlarını bulduğum zaman bunlara para ile araştırma yaptırıyorum. Bunlar da zaten benim kafamda oldukları için yapacakları araştırmanın sonucunda bütün gavurlar geri zekalı çıkacaktır.

Şimdi sen bu yaklaşıma ters bir şey söylemiyorsun ki. Ari ırk, aryen ırk diye iki ırk tanımı yapıyorsun, ari irk değil de aryen ırkın üstünlüğünden dem vuruyorsun.

Canım! sana ari ırktan bahseden oldu mu? Aryen ırk üstünlüğü olsun. Yani bir ırkın diğer ırktan üstünlüğü, diğer ırk olan sami ırkının hayvanlığı ve ortadan kaldırılması gerektiği yaklaşımını ele alalım. Böyle bir yaklaşımı doğrulayacak araştırmayı söz konusu edelim. Değişen ne olur. Yine benim dediğime gelmez misin? Araştırma sonucunda Aryen ırkı üstün çıkar, sami ırkı hayvan.

Bak gördün mü! Bu tür araştırmalarda, bütün gavurlar da geri zekalı çıkıyor, sami ırkı da.

Bir daha, iyice düşünmeden lafola beri gele yanıtlar verme.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş

Körlerle sağırlar birbirini ağırlamış. Nevzat Tarhan da dinci beslemesi, yıllardır dinci kanallarda program yapan, en sonunda da onlara hizmet eden bir hastaneye sahip olan ruhçu bir sözde psikiyatrdır.

Diğer ikisi de ondan farksız değildir tabii ama ne oldu da onlarla böyle karşı karşıya geldi, tahmin etmek zor. Belki de pastadan pay kapma yarışında artık bel altı çalışma devridir..

Ya da Nevzat Tarhan'ın yeni görevi, kendisinin de bir dönem mensubu olduğu TSK'ya saldırı ve yıpratma, psikolojik savaşı yürütme projesinde uzmanlığını kullanmaktır.

Sağcıların geri zekalı olup olmadığını bilemem de, solcuların en temel özelliği duygusallık ve bir parça romantizm olunca, antisosyallik ve psikopatlık biraz absürd olmuş..

Atın ama azıcık inandırıcı olsun.

allahtan hayatını tv ile idare eden biri değilim.ama sen her şeye yaklaşımında söz konusu eleştirilen ruh doktoru her ne karın ağırısıysa

ondan arta kalmayan bir performans sergiliyorsun.erkek olsan çok güzel cuma vaazı verirsin toplum tam olarak san uyar.milim şaşmaz.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...