Jump to content

´Sağcı geri zekalı, solcu psikopat´

Recommended Posts

Ben hala neyi tartıştığınızı anlmadım gitti. Siz ciddi ciddi araştırma denilen şeyin sonuçlarını mı tartışıyorsunuz yoksa "madem konu burdan açıldı tartışalım" mı diyorsunuz...

Eğer sonuçtan açıldıysa solcuların neden piskopat çıktığını söyleyeyim.

Adamlar CIA'nın diraktifleri doğrultusunda devrimcilere işkence yapıyor. Bu işkenceler 'rehabilitasyon' adı altında uygulanırken CIA'nın zihin kontrol deneyimlerindende faydalanılıyor. Bu öyle bir iki kişi üzerinde değil binlerce insan üzerinde uygulanıyor. Menşei belli olmayan ilaçlar kullanılıyor. Çözülmeler oluyor direnenler oluyor. Ama genel anlamda devrimcileri 'rehabilite edemiyorlar' yani teslim alamıyorlar. Böyle deneylerden geçipte teslim olmayan adam ya devrimcidir ya da mazoşisttir, bir psikopattır.. Adamlar birinci seçeneği kabullenemeyeceğine göre geriye psikopat sonucu kalıyor...

Tartışmanıza bakıyorum da siz ciddi ciddi araştırma yapılıdğını mı sanıyorsnuz. Genel yaş durumunu bilmiyorum ama en azından sayın drekinci bilir Vakfın bombalanmasını ve güzide vakıf binasından işkence aletlerinin çıktığından...

Sitelerde Paylaş

Sevgili gavur, sen öteden beri benim anlatmak istediklerimin ana fikrini es geçiyor detaylar üzerinden çelişki bulma gayreti gösteriyorsun.

Anlaman için yeni bir örnek vereyim.

Farzek ki ben bütün gavurların geri zekalı olduğuna inanıyorum.

Ve bu inancımı doğrulayacak sözde bilimadamları arıyorum. Ve böyle bilimadamlarını bulduğum zaman bunlara para ile araştırma yaptırıyorum. Bunlar da zaten benim kafamda oldukları için yapacakları araştırmanın sonucunda bütün gavurlar geri zekalı çıkacaktır.

Şimdi sen bu yaklaşıma ters bir şey söylemiyorsun ki. Ari ırk, aryen ırk diye iki ırk tanımı yapıyorsun, ari irk değil de aryen ırkın üstünlüğünden dem vuruyorsun.

Canım! sana ari ırktan bahseden oldu mu? Aryen ırk üstünlüğü olsun. Yani bir ırkın diğer ırktan üstünlüğü, diğer ırk olan sami ırkının hayvanlığı ve ortadan kaldırılması gerektiği yaklaşımını ele alalım. Böyle bir yaklaşımı doğrulayacak araştırmayı söz konusu edelim. Değişen ne olur. Yine benim dediğime gelmez misin? Araştırma sonucunda Aryen ırkı üstün çıkar, sami ırkı hayvan.

Bak gördün mü! Bu tür araştırmalarda, bütün gavurlar da geri zekalı çıkıyor, sami ırkı da.

Bir daha, iyice düşünmeden lafola beri gele yanıtlar verme.

Sevgiler.

ulen ekinci, gene kirdin potu,.... ari irk diye bir şey yoktur, basettiğim o şeyi anlamamişsin. sen arian aryan ya da aryen olarak adlandirilian irk ile ari irk denilen şeyi kariştiriyorsun :) ayrica alman irki diye bir şeyde yoktur, almanlar aryen irkinin (hint-avrupa irki) avrupa bölümüne mensup germenlerden kök almiş bir ulustur.

bu araştirma yanli olsaydi, sağci süperzekali, solcu gerizekali denirdi, ama hem gizli hem objektif bizzat mgk emri ile yapildiğindan sonuc doğrudur.

tarihinde gavur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ülen gavur! ben ne zaman ari ırk arien ırk ayrımı yaptım.

Benim bir şey karıştırdığım yok.

Kendin çalıp kendin oynuyorsun.

Yazdıklarımı bir daha anlayarak okumaya çalış.

Hala konunun ana fikrinde çok uzaklardasın.

Sevgiler.

sen hitlerin savunduğu aryen irkini, ari alman irki diye tanittin,

işte bak ne demişsin, diğer iletide.

Basit bir örnek vereyim. Hitler Alman ırkının ari ve yüksek bir ırk olduğunu ortaya çıkartmak amacı ile böyle bir sonuçu çıkarabilecek bilimadamları bulur ve sözde bir araştırma yaptırır.

ilk olarak alman irki yoktur, alman ulusu vardir,

hitlerde ari irki değil (böyle bir şey yok) aryen irkini savunmustur, almanlarinda bu irkin en ilerisi olduğunu söylemiştir.

üstteki iletiyi editledim, orada başlikla ilgili yazi var.

tarihinde gavur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgili gavur, adını ne koyarsan koy, ari ırk, arien ırk, aryen ırk, türk ırkı, alman ırkı, gavur ırkı vs.

Sorun bir ırkın üstünlüğü, bir başka ırkın hayvanlığı.

Ben bir ırkın üstünlüğünü, bir başka ırkın hayvanlığını düşünüyorsam. Bu düşüncemi doğrulayacak araştırma yaptırırım.

Verdiğim gavur örneğini de mi anlamadın?

Butün gavurlar geri zekalıdır diye düşünsem.

Bütün gavurların geri zekalı olduğunu ortaya çıkaracak bir araştırmaya para veririm.

.........

.........

Sevgiler.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Başlık hakaret dolu iletilerden temizlenmiştir.

Gavur,

Üslubuna lütfen dikkat et, önüne gelene hakaretler etmeyi sonlandır lütfen. Bu biçimde devam edersen uzaklaştırma alacaksın çünkü sahiden karşındaki insanların sabrını fena zorluyor, gerilim yaratıyorsun.

Bu bir UYARI'dır.

Sitelerde Paylaş

allahtan hayatını tv ile idare eden biri değilim.ama sen her şeye yaklaşımında söz konusu eleştirilen ruh doktoru her ne karın ağırısıysa

ondan arta kalmayan bir performans sergiliyorsun.erkek olsan çok güzel cuma vaazı verirsin toplum tam olarak san uyar.milim şaşmaz.

Sen beni görme, keyfine bak. Takıl işte öyle..

Seni anlıyorum ama, elimden bir şey gelmiyor.

Buradayım ve yazıyorum ne yazık ki...

Sitelerde Paylaş

Başlık hakaret dolu iletilerden temizlenmiştir.

Gavur,

Üslubuna lütfen dikkat et, önüne gelene hakaretler etmeyi sonlandır lütfen. Bu biçimde devam edersen uzaklaştırma alacaksın çünkü sahiden karşındaki insanların sabrını fena zorluyor, gerilim yaratıyorsun.

Bu bir UYARI'dır.

bunun üstünde silmediğin iletideki hakaretlere bir bak istersen,

kiyak geçiyorsunuz bazilarina.

Sitelerde Paylaş

bunun üstünde silmediğin iletideki hakaretlere bir bak istersen,

kiyak geçiyorsunuz bazilarina.

Kimseye kıyak geçtiğimiz yok. Yazdıklarını biliyorsun, onlara karşılık bile verilmemiş.

Yine de rahatsız olduğunu düşündüğüm kısmı editledim.

Gözden kaçan bir yer varsa bildirisin. Ya da misliyle yanıtlayacağına raporlarsın, şikayet edersin.

Fakat forum genelinde kullandığın üslup kötü. Dikkat edersen sevinirim.

Sitelerde Paylaş

Kimseye kıyak geçtiğimiz yok. Yazdıklarını biliyorsun, onlara karşılık bile verilmemiş.

Yine de rahatsız olduğunu düşündüğüm kısmı editledim.

Gözden kaçan bir yer varsa bildirisin. Ya da misliyle yanıtlayacağına raporlarsın, şikayet edersin.

Fakat forum genelinde kullandığın üslup kötü. Dikkat edersen sevinirim.

hakaretli tartişmayi başlatan bölüm o editlediğin kisim, ondan öncesinde tek bir hakaret sözkonusu değil,

yani ortaliği kariştiran malum zat, suc üstüme kaldi.

genel üslubuma gelince, herhangi bir küfür ya da hakaret -misilleme dişinda- kullanilmadiği sürece herkesin her şeyi söyleyebilme ve ifade özgürlüğüne sahip olduğunu düşünüyorum.

neyse uzatmayacağim, başlik iyice zivanadan çıktı.

Sitelerde Paylaş

homofobik bir psikiyatristtir kendileri.amerikan psikoloji kurumu 1973 te hastalık bozukluk olmaktan çıkarttıgı eşcinsellige insanlıgın soyunu 50 yılda kurutacak diye saldırıyor :) böyle bir psikiyatrist kendileri.

bilim dünyasını suçlamasınıda hesaba katarsak adamın aslında bir psikologa ihtiyacı var.

Sitelerde Paylaş
  • 2 years later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...