Jump to content

Babamı dün gece kaybettik.

Recommended Posts

• İleti 73
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Başınız sağolsun Mohammed.

Hepinize bol sabır diliyorum.

Sitelerde Paylaş

Umarım baban yaşarken, baba-oğul keşke şunu da babamla yapsaydık diye bir şey kalmamıştır içinde.

Keşke şöyle demeseydim şunu yapmasaydım ona gibi bir çeşit ukteler yoktur içinde Mohammed umarım.

Çünkü hepimizin aşağı yukarı böyle ukteleri var anne ve babalara karşı, onları kaybedince anlıyoruz yanlışlarımızı onlar yaşarken farkında olmuyoruz onlara karşı hatalarımızın.

Başınız sağolsun, Tanrı rahmet versin, size de sabır.

Sitelerde Paylaş

Kendimi iyi hissettiğimde bu konu ile ilgili detaylı olarak yazacağım. Şu anda dostlarımla bunu paylaşmak istedim. Doktorların kalan ömrü için verdiği süreyi 3 ay geçmemize rağmen babamı dün gece 03.32 itibari ile kaybettim. 

Ölüm anı o kadar zor değilmiş, zor olan ölüme giden süreçmiş. 

Seninle benzer süreci ben de yaşadım ve ne ilginçtir ki onu, nefes almakta çok zorlandığı bir gece götürdüğüm hastahanede, senin babanın hayatını kaybettiği saatte yitirmiştim...

Bir süre üzüntüsünü yaşayacaksın ama, zaman üzüntünü hafifletecektir.

Başın sağ olsun...

Sitelerde Paylaş

ölüm güzeldir.. temizdir, kesindir, yalan dolan yoktur.. en önemlisi de acıyı keser...

senin adına üzüldüm mohammed, sabır diliyorum..

ama babanın adına sevindim...

tarihinde Faramir tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Baban ölmedi mohammed. Sadece sınav süresini doldurup yaratıcısına geri döndü. Baban için şuan yapabileceğin en iyi şey Müslüman olup onun için hayır dua etmen ve onun adına sadaka vermen.

Cübbeli,

Yapma lütfen. İnan hiç yeri ve zamanı değil.

Babası için yapabileceklerini de sonuna kadar, gücünün de ötesinde yaptı. Ben biliyorum. Çok az insan yapardı onun yaptığını.

O nedenle lütfen din bulaştırmayalım, içimizden birinin, kendi arkadaşımızın bu durumunu kullanmayalım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...