Jump to content

Müslümanların Demokratlık Balonu Patladı!

Recommended Posts

Peki turkiyede yasayan milyonlarca islami ahlak insan sahibi ne yapacak ??

Hepsinden CHP rozetinimi yakalarina takmalarini bekliyecegiz.

Bu insanlarda vergi veriyor, askere cocuk gonderiyor!

Ne dusunuyorsun.

O milyonlar İslam'ı AKP gibi din tüccarlarından öğrenmedi herhalde. Onlar siyasal İslamcı.

Bu halk zaten müslüman değil miydi? AKP ile mi müslüman oluverdiler?

CHP'den bana ne kardeşim? AKP'ye laf söylendiğinde ağzınızdan çıkan ilk şey CHP..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 79
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sevgili Uyecik,

Bence Hadi Uluengin köşesinde bu konuda söylenmesi gereken her şeyi söylemiş.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/14187579.asp?yazarid=22&gid=61

Benim tutumum da bu şekildedir.

Ahmet Altan da geçen gün bu konuyla ilgili güzel bir yazı yazmıştı;

http://www.taraf.com.tr/makale/10531.htm

Sitelerde Paylaş

Olmaz. Taraf orduyla meşgul şimdi. Polis Fethullah'ın polisi hem. Taraf ona dokunmaz.

Evine hırsız falan girerse veya bir saldırıya maruz kalırsan polisi ararsan namertsin. Fethullah'ın polisinden yardım istenmez. Sen başının çaresine bak bundan sonra.

Sitelerde Paylaş

Bu forum senin kadar müptezelini görmemiştir muhtemelen.

Düşüncelerine başkalarını referans göstermeye yeltenecek denli acizleştiğini görmek şaşırtmadı beni.

Bazılarının aksine, düşüncelerime gösterdiğim referansların üstünde oturmamaya özen gösteriyorum.

Birincisi, Deicide AKP'li değildir, hiçbir zaman da AKP'yi desteklememiştir.

Bazı icraatlarını beğendiğini yazmış işte, linki verdik, yazılan ortada. Sen demin ne demişsin ona da bakalım:

AKP'yi, dolayısıyla dincileri destekleyen, öven, onun icraatlarını demokratik falan bulan ateistlere saygı beslemek elbette mümkün olmaz.

Kim ne demiş gayet açık. Hiç debelenme.

İkincisi, liberal değildir. Kendisini daima "Marksist" olarak tanımlamıştır.

Aksini iddia eden oldu mu?

İyice terbiyesizleştiniz, haddinizi bilin. Beni de başkalarıyla yaptığım tartışmalar üzerinden yönlendirmeye kalkmayın. Deicide'nin politik görüşü de kendisini bağlar, beni hiç ilgilendirmez. O öyle düşünüyorsa bundan bana ne? Taşıdığınız o tartışmaların burada konuşulanlarla en küçük bir ilgisi yok üstelik.

İki tartışmada da konu AKP değil mi? Nasıl alakası yok?!

Bu adamlar laiklik karşıtı eylem yapmaktan, anayasaya aykırı davranmaktan hüküm giymiş, Astur Efendi bir yıllık hukuk eğitimine dayanarak karar vermiş... Anayasa Mahkemesi'nden çok daha üstün bir hukuk bilgisine erişmiş, davanın ciddiye alınacak bir yönü olmadığına karar vermiş..

Ben parti kapatmalar konusunda Venedik Kriterleri'ni akılcı buluyorum, ve Türkiye'de bu işin genelde yanlış yapıldığını düşünüyorum. AİHM'nin Türkiye'deki parti kapatmalar konusunda ne gibi kararlar verdiğini biliyor musun?

DTP'nin kapatılması Venedik Kriterleri'ne uyuyor mesela. AKP'ye açılan dava için aynısını söylemek mümkün değil. Bu konuda fikrini aldığım birkaç hocam da bu yönde görüş belirttiler.

Kullandığın argüman da anlamsız. "Sen Anayasa Mahkemesi'nden iyi mi biliyorsun?"

Hayır, otoriteye başvurulacaksa, ben de sırtımı AİHM'ye dayarım. "Sen AİHM'den daha iyi mi biliyorsun?" Haydi bakalım!

Bu konuya ilişkin hocalarımdan birinin yazısı:

http://www.tumgazeteler.com/?a=4863564

Sitelerde Paylaş

Arada bir efendisini de eleştirecek elbette.

Mesleğinin inceliklerini iyi bilir kendisi...

Bu da iyi taktik. Eleştirmeyince "Eleştirmiyor!", eleştirince "Mesleğinin incelikleri!".

Sitelerde Paylaş

Ahmet Altan da geçen gün bu konuyla ilgili güzel bir yazı yazmıştı;

http://www.taraf.com.tr/makale/10531.htm

Fırıldak Liboşlar yazar, taze liboşlar da takdir eder...

Bu adamları ve onları takdir eden sübüş liboşların hepsini Altan soyadlı, babası gibi bir yavşak olan möt ile birlikte kenefe atıp üstlerine sifon çekeceksin... Hela deliği bunları çekmekte zorluk çekerse, kalın bir sopayla yukarıdan bastırarak deliğe yardım edeceksin...

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu da iyi taktik. Eleştirmeyince "Eleştirmiyor!", eleştirince "Mesleğinin incelikleri!".

Yaptıkları için malzeme biriktiriyor diyecem, ancak ve ancak 8 ay önce de aynı eleştirileri yapabilirdi, o zamanda vardı bunlar, 2 sene önce de, neden şimdi yeni yeni yapıyor bu eleştirilerini???

Sitelerde Paylaş

Astur,

Seni uyarıyorum; söylemediğim, hiçbir şekilde kastetmediğim aptalca zanları üzerime yamamaya kalkma.

Ben başlığın en başından beri AKP destekçisi liberallerden, -hele de ateist iseler diye de belirterek- sözettim. Veya AKP'li olan herhangi bir ateistten.

O adam ne AKP'lidir, ne de savunmuştur.

Çirkefleşme, iftiralarını sürdürme. Haddini bil. Konuyla en ufak bir ilgisi bile olmayan, aktif olarak şu anda yazmayan insanları kullanma, bulaştırma. Ne terbiyesiz, ne sınırsız insanlarsınız.

Şuurunu iyice kaybettiğin yetmiyor, bir de çirkinliğin dibine vuruyorsun. Başka insanları karıştırmadan tartış, kimseyi zan altında bırakmaya kalkma.

Bu carıklı kurnazı numaralarınızı gidip başkalarına çekin.

Sitelerde Paylaş

Burada senden başka fırıldak, sübüş, yavşak ve göt göremiyorum..

Bu hakaretleri layığıyla üzerinde taşıyorsun..

Kolay gelsin.

Tamam, bir bok olarak nasıl da kendini ilan ettin!! O halde kenefe giden ve üzerine sifon çekilen ilk bok sen olursun.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Benim anlamadığım bu kişi forumdan ayrılmıştı. Kim bu ayrılmış kişinin yeniden girişini sağladı? Bu sorunun yeri burası değil ama, yerinde de sorarlar...

Mantık.

Sitelerde Paylaş

Tamam, bir bok olarak nasıl da kendini ilan ettin!! O halde kenefe giden ve üzerine sifon çekilen ilk bok sen olursun.

Yazımı neden sildiniz, doğru diye mi?? Adam gibi cevap veremediğiniz için mi?? Haksızlığınız görülüyor diye mi ?? Tekrar yazıyorum !!

Heyy!! Seninle aynı kelimeleri söyleyen biri atılıyor da sen neden atılmıyorsun !!

Sen söyleyince doğru bir laf oluyor da başkası söyleyince neden hakaret oluyor !!

Açıklayabilirmisin !!

Sitelerde Paylaş

Tahmin ettim, kankalar hep ona gidip ağlıyorlar... Hatta yeri geliyor şantaj bile yapıyorlar. Elimizden geldiğince engel oluyorsak da, onun forumdan uzak olmasını fırsat bilip kullanmaya çalışıyorlar. Neyse bunun nedenini kendisine sorar, işin doğrusunu gösteririz.

Yavşakların foruma dahil olmasını seyredeceğimizi kimse beklemesin...

Sitelerde Paylaş

Yazımı neden sildiniz, doğru diye mi?? Adam gibi cevap veremediğiniz için mi?? Haksızlığınız görülüyor diye mi ?? Tekrar yazıyorum !!

Heyy!! Seninle aynı kelimeleri söyleyen biri atılıyor da sen neden atılmıyorsun !!

Sen söyleyince doğru bir laf oluyor da başkası söyleyince neden hakaret oluyor !!

Açıklayabilirmisin !!

Eşşek herif, benimle aynı kelimeleri yazmış olduğu iddiası sana aitti. İddianı desteklesydin ve beim de aynı lafı attiğimi gösterseydin yazın silinmezdi..

... şimdi sana yazılanları tekrar getirip göstermemi ve rezil etmemi istermisin?

Sitelerde Paylaş

İnsanlara hakaret eden, küfür eden hep sizlersiniz. Ama nasıl oluyorsa hep siz haklısınız. Adamcağız uğraştı, davranış yönetmeliği falan yaptı; ama görüldüğü üzere huylu huyundan vazgeçmiyor. Yazık.

tarihinde Astur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...