Jump to content

Cennetteki Müminler, Cehennemde Yapılan İşkenceleri İzleyecek

Recommended Posts

dinde gedik çıkınca fetullah ın öğrencisi şöyle yaptı böyle yaptı deyip kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz.

fetullah gider, bir sürü çalışkan öğrenciye bedava burs sağlar, onları ışık evlerinde damızlık inek gibi sağar beyinlerini yıkarsa olacağı budur elbette.

Kıskanma. Ülkeyi ele geçirdiler. Birtek yargı kaldı..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 68
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dinde gedik çıkınca fetullah ın öğrencisi şöyle yaptı böyle yaptı deyip kendinizi tatmin etmeye çalışıyorsunuz.

fetullah gider, bir sürü çalışkan öğrenciye bedava burs sağlar, onları ışık evlerinde damızlık inek gibi sağar beyinlerini yıkarsa olacağı budur elbette.

Kıskanma. Ülkeyi ele geçirdiler. Birtek yargı kaldı..

la ne kıskanacam kıcı b.kluları, hayvan gibi paraları var, bir sürü şirketleri sözkonusu ve habire kar yapıyor, televizyonlarıda iyi rating tutturmus avrupa da, yurtdışına da bir sürü okul açmışlar, tüm güçleri buradan geliyor, buna benzer bir adamda g. korede var, moon tarikatı diye bir şey kurmus b.k gibi para var tarikatta, ülkenin yarısını satın alırlar o parayla.

Sitelerde Paylaş

Geçtiğimiz aylarda Türkiye'de bir kız diri diri gömülmüştü ailesi tarafından. Erkekler ile konuştuğu için. Ben şu anda ABD'deyim ve o haber burada her yerde duyuldu. Bir Amerikalılanın şöyle yorum yaptığını hatırlıyorum. "Tanrım bizi şeytandan koru, müslümanların doğru yolu bulmasını sağla". Yani o adam da inancından sonuna kadar emin. Sizin gibi öz kızlarını öldüren insanların cehenneme gideceğine inanıyor. O yüzden o adamın kendine güveni ile senin şu kendine güvenin arasında benim için bir fark yok.

Öz kızını sırf erkeklerle konuştu diye diri diri toprağa gömmenin dinle imanla hiç alakası yoktur.

İnsan olamakla alakalıdır...

Sitelerde Paylaş

la ne kıskanacam kıcı b.kluları, hayvan gibi paraları var, bir sürü şirketleri sözkonusu ve habire kar yapıyor, televizyonlarıda iyi rating tutturmus avrupa da, yurtdışına da bir sürü okul açmışlar, tüm güçleri buradan geliyor, buna benzer bir adamda g. korede var, moon tarikatı diye bir şey kurmus b.k gibi para var tarikatta, ülkenin yarısını satın alırlar o parayla.

Sen de çalış, sen de ülke yönet. Bu çöplükten kurtar kendini..

Sitelerde Paylaş

Sen de çalış, sen de ülke yönet. Bu çöplükten kurtar kendini..

benim kimseyi yönetme derdim yok, böyle bir girişimede imkanım dahi olsa elvermem.

ben ihtiyacım dışında fazladan para istemem, yiyecek-içecek giyecek barınak vs. ihtiyaçlarımı karşılasın yeter.

para ve mal ancak sizin gibi müslümanların çok sevdiği şey olabilir, ha birde karıyi eklemeden edemeyeceğim.

Sitelerde Paylaş

Müslümanlar sanki Türkiye'de çok zengin de. Bütün varoşlar, gecekondu mahalleleri müslüman dolu. Ama bunlar sadece tek tük çıkan bir kaç zengini başarıdan sayarlar. O kömür, patates yardımına muhtaçların hepsi AKP'li. O fakir mahallelerin hepsinde beşer, onar camiler dizilmiş. Müslümanlar ancak çocuk yapmayı biliyor. Eee o kadar nüfusa da arada bir kaç başarılı çıksın.

Sitelerde Paylaş

benim kimseyi yönetme derdim yok, böyle bir girişimede imkanım dahi olsa elvermem.

ben ihtiyacım dışında fazladan para istemem, yiyecek-içecek giyecek barınak vs. ihtiyaçlarımı karşılasın yeter.

para ve mal ancak sizin gibi müslümanların çok sevdiği şey olabilir, ha birde karıyi eklemeden edemeyeceğim.

Müslümanlar sanki Türkiye'de çok zengin de. Bütün varoşlar, gecekondu mahalleleri müslüman dolu. Ama bunlar sadece tek tük çıkan bir kaç zengini başarıdan sayarlar. O kömür, patates yardımına muhtaçların hepsi AKP'li. O fakir mahallelerin hepsinde beşer, onar camiler dizilmiş. Müslümanlar ancak çocuk yapmayı biliyor. Eee o kadar nüfusa da arada bir kaç başarılı çıksın.

Yukardakilerin ikisi de ateist... Sizce hangisi doğru?

Sitelerde Paylaş

Dünya haliyle ahiretinki farklıdır. Bilinmeyenler, bilinenlere kıyas edilemez. Orada nefsimiz olmayacağı için nefisten gelen duygular da olmayacaktır. Tevbe edilen günahlar affolup, ahirette o günahlar unutturulup, hiç hatıra bile getirilmediği gibi, Cehenneme giden yakınlarımız da unutturulur. Üzülecek bir durum meydana gelmez.

Yanlış cevap.

Doğrusu Allah bir müminin yakınını cennete atıyorsa o mümin üzülmesin diye yakınının birebir aynısını yaratıp cennete koyacak.

Olasılıklar:

1) Adam, yakını cennette diye niye üzülüyor? Allah, niye adamın yakını zaten cennetteyken bir tane daha klonlayıp koyuyor? Aynı adamdan iki tane olması bir sürü karışıklığa yol açmaz mı? Yoksa bu çok eğlenceli bir şey mi? Cennette iki tane baba, iki tane anne, iki tane sevgili, iki tane karı...? Bence gereksiz.

2) Eğer 'Dilim sürçtü, cennetlerden birincisi cehennem olacaktı' diyorsan:

Senin zihnin çok yorulmuş koçum, sürekli falso veriyorsun. Ateistleri madara edicem derken kendini madara ediyorsun. Sağa sola saldıracağına biraz dinlen, kendine gel. Kendini bu kadar yıpratma.

Sitelerde Paylaş

Senin zihnin çok yorulmuş koçum, sürekli falso veriyorsun. Ateistleri madara edicem derken kendini madara ediyorsun. Sağa sola saldıracağına biraz dinlen, kendine gel. Kendini bu kadar yıpratma.

Bu forumda tekim. Yardımcım yok bu yüzden dinlenmeye fırsat da yok. Göz göre göre bu gençlerin masonlar tarafından beyinleri yıkanmasına seyirci kalamam.

Sitelerde Paylaş

Bu forumda tekim. Yardımcım yok bu yüzden dinlenmeye fırsat da yok. Göz göre göre bu gençlerin masonlar tarafından beyinleri yıkanmasına seyirci kalamam.

site yönetimine mason diyorsun yani. huhahahahaaa

sen git osmanlı padişahlarının mason localarına nasıl üye olduklarını öğren önce..

kereste seni :)

Sitelerde Paylaş

sen git osmanlı padişahlarının mason localarına nasıl üye olduklarını öğren önce..

kereste seni :)

FURKÂN suresi 63- Rahmân’ın kulları, yeryüzünde vakar ve tevazu ile yürüyen kimselerdir. Cahiller onlara laf attıkları zaman, “selâm!” der (geçer)ler.

Sitelerde Paylaş

siz daha tanrıya inanmayanların mason localarına kabul edilmediğini bile bilmiyorsunuz, internette hiç mi bir mason locasının sitesine girip tüzüğünü okumadın? mason locasına kabulde tanrıya inanmak ilk şarttır ve ilk madde olarak geçer, ateistforum gibi allahsız bir sitenin yönetimini masonlukla suclaman senin olsa olsa bir ultra cahil olduğunu sergiler.

tarihinde gavur tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

siz daha tanrıya inanmayanların mason localarına kabul edilmediğini bile bilmiyorsunuz, internette hiç mi bir mason locasının sitesine girip tüzüğünü okumadın? mason locasına kabulde tanrıya inanmak ilk şarttır ve ilk madde olarak geçer, ateistforum gibi allahsız bir sitenin yönetimini masonlukla suclaman senin olsa olsa bir ultra cahil olduğunu sergiler.

asıl senin bundan şüphelenmemen cahilliğini gösterir. Hem neden üzerine düşüyorsun bu suçlamanın bu kadar?

tarihinde eyvahcubbeli tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

kereste seni

Kaç tane Osmanlı padişahı masonmuş?

Ben bir tek 5.Murat'ı biliyorum..

Başka var mı?

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...