Jump to content

Allah Olsaydınız Yapacağınız İcraatlar

Recommended Posts

Zamanında şeyhin biri talebelerine sormuş. Allah olsaydın ne yapardın diye. Birisi günahlarımı bağışlardım. Diğeri ailemi ve kendimi cennete alırdım. vs. demişler. Alim olan bir talebesi de "Allahın yarattığında hata mı var ki ben onun yerini alayım. Böyle bir şey olmaz." gibisinden şeyler söylemiş.

Şimdi siz Allah olsaydınız neler yapardınız? Ama kuranda ve hadislerdeki Allahtan olacaksınız. Bir düşünün bakalım:)

Sitelerde Paylaş

İnsan ve tüm canlılardan özür dilerdim sonra da hepsini acısız yok eder,sonsuz huzura kavuştururdum.

Şeytanında söylediği gibi, hatamı kabul eder,hatamdan dönerdim.

tarihinde CEBRrail tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

İnsan ve tüm canlılardan özür dilerdim sonra da hepsini acısız yok eder,sonsuz huzura kavuştururdum.

Sevgili Cebrail,

Yok edilmenin sonsuz huzur olduğunu söylemişsin. Varlık neden huzursuzluk, bunu söyler misin?

Birde şeytan hatasını kabul etmedi ve dönmedi. Son gaz iş başında hala. :)

Selamlar.

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sevgili Cebrail,

Yok edilmenin sonsuz huzur olduğunu söylemişsin. Varlık neden huzursuzluk, bunu söyler misin?

Birde şeytan hatasını kabul etmedi ve dönmedi. Son gaz iş başında hala. :)

Selamlar.

Yok allah hata yapmış,hatasını kabul etmesi gereken o...Bu konuda şeytanın tarafındayım açıkçası :)

İnsanı yaratması çok büyük hataydı.Milyarlarcasını yarattı ve çok büyük acılar çektirdi onlara.Hem yaşamayı sevdirdi hem ölümsüzlüğü vermedi,bundan daha büyük bir huzursuzluk olabilir mi ?

Yok olursan ortada sorun falan kalmaz,yaşamayı da istemezsin,istemeyi de istemezsin.

Sitelerde Paylaş
:) allah olsaydım önce kaldıramaycağım taş yarabiliyormuyum diye denerdim :) sonra kuranda tüm çelişkilere cevap bulurdum. ateist foruma katılırdım :) herkesle muhabbet ederdim. forumda admin olurdum :)
Sitelerde Paylaş

:) allah olsaydım önce kaldıramaycağım taş yarabiliyormuyum diye denerdim :) sonra kuranda tüm çelişkilere cevap bulurdum. ateist foruma katılırdım :) herkesle muhabbet ederdim. forumda admin olurdum :)

hahahahah

Sitelerde Paylaş

Bir artı da benden. Yalnız ben bunlara ek olarak bir daha canlılığın oluşmaması için gerekli koşulları hazırlardım.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...