Jump to content

Foruma Girerken Türbanları Çıkarın

Recommended Posts

• İleti 98
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

hadi len oradan ..

gazetede sıkmabaşlıların fotoğraflarını bol bol görüyoruz..

partilerde şölenlerde şakı şakır oynuyorlar kellelerinde türbanla..

ama göbekleri de bir karış açık..

benim çatlayacak ta patlayacakta mekanım bura ...günümün 4 bölü birini burada geçiriyorum..

başka siteye beni mod lar yollar sen değil..nokta..

iflas eden tacir eski defterleri karıştırırmış

böyle insanlara çamur atarak bir yere varamazsın

nerden biliyorsun onların gerçekten başörtü taktıklarını, belkide provakatör bir olay

nasıl dağdaki pkk pislikler asker kıyafeti giyip köyleri basıp daha sonra bakın işte size askerler bu şekilde davranıyor diyerek yanına yandaş topluyorsa

bunların amaçlarıda belli

Sitelerde Paylaş
iflas eden tacir eski defterleri karıştırırmış

böyle insanlara çamur atarak bir yere varamazsın

nerden biliyorsun onların gerçekten başörtü taktıklarını, belkide provakatör bir olay

nasıl dağdaki pkk pislikler asker kıyafeti giyip köyleri basıp daha sonra bakın işte size askerler bu şekilde davranıyor diyerek yanına yandaş topluyorsa

bunların amaçlarıda belli

Hasta oluyorum sizlerin bu çuval dayatmasına. Bu foruma gelen her müslüman aynı mavalı okuyor. Başka müslümanlardan örnek verildimi,onlar münafık,onlar sahte.Bir tek burdakiler gerçek müslüman.

İnsanın iç güdülerini başına örttüğü bir parça bezle frenleyebileceğini beyni ancak arap masallarıyla sulanmış iddia edebilir.

Bir taraftan çevre baskısı diğer taraftan iç güdü baskısı müslümanların bir çoğunu ister istemez gülünç duruma sokuyor.

Buyur bak

post-7-1191055407.jpg

http://fikirsel.ipbfree.com/index.php?show...c=307&st=40

Bu bayanlarda sana göre pravakatör değilmi?

tarihinde Bruce lee tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Aslında senin gibi fikir yoksunu şebeklerin foruma girişini yasaklamalı.

fikir yoksunu şebeklerin foruma girişi yasaklanırsa,ilk yasaklanan şebek sen olursun,lafını bilde konuş

tarihinde Isenbuka tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ateistlerin fkirlerine türban gölge yapmaya başladı her halde. Burası forum ya. Kim nasıl nette olursa olsun. Bu kadar korkak olmayın. Belki başı açıktır. Böyle deyince inadına takar bak.

Korkmayın sizler kaliteli atesitlersiniz. Bir türbandan da fikirleriniz sallanıyorsa sallayın gitsin o zaman ateistliğinizi...

Sitelerde Paylaş

Turban her kesim tarafindan dini vecibelerden biri olarak kabul gorur. Peki Kuranda ortunmenin adabini bilen varmi? Turban takip ortalikta manken gibi dolasmak ile Kurandaki ortunme emri bir birine ters dusmuyormu? Gercekten bu Muslumanlar(dindarlar) cok tuhaf insanlar, kendi kendilerine ibadet sekli cikartiyorlar, bunlar cehennemlik valla. Allaha karsi gelmektir. :rolleyes:

Iyi dusunun, Kurani anladiginiz bir dilde okuyun ve yine dusunun. Benim size tavsiyem bu olacaktir. Korkmayin.

Not: Turbanli kizlari seviyorum. ;)

Sitelerde Paylaş
allah aşkına senin bir yaranmı var

ben o kadar ateist tanıdım ki içlerinde neler yapan var utanmasa şeylerini açıp gezecekler ne o a şahsını b şahsını ikidebir örnek vererek abuk sabuk konuşuyorsun

senin yaran ne biliyormusun ateistlerin adı çıkmış bir kere ateistler şöyledir böyledir ahlaksızdır sapıktır dedikleri için iyice dolmuşsun ya

git başka yerde patla

çatla patla ya kıskananlar çatlasın

kedi uzanamadığı ciğere mundarmış der

sende öylesin işte

Arzu Beni bu tarz yazılarınla incitiyorsun.

Neymiş ateistlerin adı çıkmışmış. Seni seviyorum ama ben ilkeleri olan biriyim ve senin sosyal psikoloji denilen bir kavramdan haberdar olmadığını ve gene üzlerek belirtmleiyimki benden de cahilsin hayatım.

Bu cehalet bizleri bir yerlere getirmez.

Arzu benimle evlen çekip kurtaracam seni o hayattan.

Sitelerde Paylaş

26 nolu iletideki fotoğrafla amaçlanan ney...

Benim tek anladığım tek şey, ateist düşüncenin doğruluğunu gösterip dinlerin yanlışlığını kanıtlamak için inanan bir insanın poposundan medet umulmasıdır.. Eğer düşüncenizi böyle savunmak istiyorsanız önce kendini poponuzu getirin ki ateist bir popo ile inanan popo arasındaki farkı görelim...

Bu tek kelime ile ahlaksızlıktır. Sokaklarda elinde fotoğraf makinası, sapık bir ruh haliyle dolaşıp röntgencilik duygularını bastıranların ateistilğine de nalet olsun insanlığına da nalet olsun... Jigololuğu bir erdem gibi gösterip de arkasından röntgenci zihniyeti buralara taşıyanlarıda naletlediğimi belirtemem gerek yoktur sanırım...

saygılarımla

EDİT: Türban fetişistleri...

tarihinde hallac tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Hasta oluyorum sizlerin bu çuval dayatmasına. Bu foruma gelen her müslüman aynı mavalı okuyor. Başka müslümanlardan örnek verildimi,onlar münafık,onlar sahte.Bir tek burdakiler gerçek müslüman.

İnsanın iç güdülerini başına örttüğü bir parça bezle frenleyebileceğini beyni ancak arap masallarıyla sulanmış iddia edebilir.

Bir taraftan çevre baskısı diğer taraftan iç güdü baskısı müslümanların bir çoğunu ister istemez gülünç duruma sokuyor.

Buyur bak

post-7-1191055407.jpg

http://fikirsel.ipbfree.com/index.php?show...c=307&st=40

Bu bayanlarda sana göre pravakatör değilmi?

uf taş gibi türbanlı felan ama manyakmış ya taş taş odun mübarek

Sitelerde Paylaş

Olm gülecekseniz açın o boklu kıçınıza gülün...Sapıksınız olm sapık..İşte herşey ortada...Birde kalkar İslamın osunu busunu çekiştirirsiniz...Alın elinize peçete bokunuzu temizleyin...Pislikler...

Not:Bu mesaj sadece şebek ateistlere gönderilmiştir...Diğer ateistler üstüne alınmasın...

Sitelerde Paylaş
Olm gülecekseniz açın o boklu kıçınıza gülün...Sapıksınız olm sapık..İşte herşey ortada...Birde kalkar İslamın osunu busunu çekiştirirsiniz...Alın elinize peçete bokunuzu temizleyin...Pislikler...

Not:Bu mesaj sadece şebek ateistlere gönderilmiştir...Diğer ateistler üstüne alınmasın...

islam cılar gibi sapı dğeiliz ama.

Siz alalhi istiyor diye kafa kesersiniz. veya insanları ayırırsınız.

Sitelerde Paylaş

Ne derseniz diyin müslüamnalr tam müslümanlık yaşmayıp allah karşı gelmektedirler.

Kanıtları görüyorsunuz kitaba göre başkasına haz ve zrvk vermemsi için kapanıyor ama Kase adama zevkten öldürür.

Ayrıca bunu giyen türbanlılar erkeklerin hoşlancağınıda bilyiorlar.

Evet ssize göre ateistlerin bazıları taştır.Ama sizinki gibi boş değildir.

Sitelerde Paylaş
allah aşkına senin bir yaranmı var

ben o kadar ateist tanıdım ki içlerinde neler yapan var utanmasa şeylerini açıp gezecekler ne o a şahsını b şahsını ikidebir örnek vererek abuk sabuk konuşuyorsun

senin yaran ne biliyormusun ateistlerin adı çıkmış bir kere ateistler şöyledir böyledir ahlaksızdır sapıktır dedikleri için iyice dolmuşsun ya

git başka yerde patla

çatla patla ya kıskananlar çatlasın

kedi uzanamadığı ciğere mundarmış der

sende öylesin işte

post-3983-1206776828_thumb.jpgpost-3983-1206776886_thumb.jpg

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...