Jump to content

Evrim Teorisinin kanıtlanamayısı

Recommended Posts

Bu soru evrimi çökertir. Bir işe yaramıyorsa meme neden var? Hadi bakalım...

evrim tesadüfide o yüzden, gördünmü kör rastlantıyı, dip denizde yaşayan kör balıklara allah neden göz vermiş onu açıkla bakalım sen..

Sitelerde Paylaş
  • İleti 628
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

cüpüş

yavşamadan sorduğum soruya cevap ver.veremiyorsan namaza git.

Erkekte meme neden vardır?

El-cevap: İlk kadın Havva validemiz ADem as. ın kaburga kemiğinden yaratıldı.

Adem as. da meme olması bu sebeptendir. Tabi en doğrusunu Allah C.C. bilir.

Sitelerde Paylaş

Erkekte meme neden vardır?

El-cevap: İlk kadın Havva validemiz ADem as. ın kaburga kemiğinden yaratıldı.

Adem as. da meme olması bu sebeptendir. Tabi en doğrusunu Allah C.C. bilir.

bu yanıt değil, ademde neden meme var, ademe meme koymadan havva'yı yaratamıyor muydu allah? her şeye güç yetirir dediğiniz allah böyle aciz mi?

herhalde toplar ve dönmeler için koymustur allah :lol: bülent ersoy nasıl çevrilirdi yoksa kadına?

ya kadındaki bızıra ne demeli cübbeli, testesteron verilince bu bızır şişip penis haline geliyor :lol:

allah dediğin şey erkeğe meme, kadına neden bızır koymuş, bir açıklasana.

Sitelerde Paylaş

bu yanıt değil, ademde neden meme var, ademe meme koymadan havva'yı yaratamıyor muydu allah? her şeye güç yetirir dediğiniz allah böyle aciz mi?

Yanıtımı beğenmemen bana çok dokundu. :lol:

ademe meme koymadan havva'yı yaratamıyor muydu allah?

Bu sefer de haşa 2 ilah var derdiniz.

Sitelerde Paylaş

Ne yani erkekte memenin olması yaratılışa engel mi?

Engel değil tabi.

Adam bu "meme" evrimin kanıtıdır diyor.

Evriminde bilinçsiz kanunların neticesinde oluştuğunu söylüyor.

Bu sebeple Tanrı manrı yok diyor işte.

Bu kadar basit.

Fakat bende bilinçsiz gibi görülen kanunların bilinçli bir varlığın elleri olduğunu düşünüyorum.

Sitelerde Paylaş
Engel değil tabi.

Adam bu "meme" evrimin kanıtıdır diyor.

Evriminde bilinçsiz kanunların neticesinde oluştuğunu söylüyor.

Bu sebeple Tanrı manrı yok diyor işte.

Bu kadar basit.

Fakat bende bilinçsiz gibi görülen kanunların bilinçli bir varlığın elleri olduğunu düşünüyorum.

Benim başta söylediğim birşey vardı..

sanırım sen onu okumadın..

İstiyorsan bir daha yazayım..

Evrimin delilleri...

Bilimsel mi değil mi değil mi sen karar ve Cübbeli kardeşim..

- Karşılaştırmalı morfoloji ve anatomiden elde edilen deliller

- Körelmiş yapılar

- Embriyolojik yapı benzerliği

- Canlı organizmalardaki temel benzerlikler

Yapılan şeyler bunların kendi ideolojileri doğrultusunda yorumlanmasıdır. Aynı bilgileri başka bir bilimadamı alıp farklı şekilde yorumlayabilir..

Evrime ben bu açıdan bakıyorum...

Sitelerde Paylaş
Mok gidemez. Bir adam bir kere aynı anda birbirinden bu kadar bağımsız konuya hakim olamaz. Akıl ve mantık var. Çizimler bile birebir aynıysa, çarpıtmalar dahi aynıysa bal gibi de konuşuruz. Dönen tiyatronun farkında olmamak için kavanozda yaşamak lazım. Aklı başında müslümanlar dahi bu olan bitenin farkındalar. Git onlara sor. Bu adam hakkında çok şey yazılır ama dava mava açar, durduk yere foruma zarar vermeyelim.

Şimdi sana ev ödevi. Harun Yahya'nın yazdığı kitapların tam listesine ulaş. Sonra da bana hem Nurcu hem Atatürkçü olunur mu onun cevabını ver. Hala daha dönen tiyatroyu ucundan kenarından anlayamadıysan yapacak pek birşey yok.

adamın ayku seviyesi çok yüksektir belki..

Şaka bir yanada tabiki bu kadar konuya bir kişi hakim olamaz..

Yapılan şeyler amatör işi değil...

Bunları yazması için bir kişinin evrimi değil bilmek yalayıp yutması gerekir...

Diğer konulardada bu işin uzmanı kişilerden yardım aldığı besbelli...

Ama ben gidip adama evangelist diyemem...

Kimsenin hakkında suizanda bulunamam..

Çok sağlam bir şebekesi olduğu kesin...

Genelde evrim konusu işliyor bu adam..

Bu konu hakkında ileri sürülen delillerde,,

Buna karşı sürülen görüşlerde genelde ayndır..

Bu sabittir değişmez..

Adamın yaptığı tek şey bunları süsleyip püslüyor..

ama son olarak şunu söyleyeyim ben adamın birkaç kitabı haricinde kitabını okumuşluğum yoktur...

:D :D

Belki benide Harun Yahyacı yaparsınız..

Adımız ondan sonra bakarsın evangeliste çıkar.. :D :D

tarihinde aslanbey tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Soruma hala cevap alamadım...

Kutsal insanoğlu ile aşağılık şempanzenin sitocrom-c molekülü neden birebir özdeştir?

Evet, Adem & Havva'cılar, görmezden gelmeyin. Allah rızası için...

Sitocrom-c

Soruma hala cevap yok.

Dinciler!... Laga luga yapmayın, soruma cevap verin.

Yok yorum farkıymış da, hava cıvaymış.

Şu soruyu cevaplayın da görelim bakalım yorumunuzu...

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar,

İnsan vücudunda ki sistemlerin en mikro elementi "gen"lerdir. Endokrin, Respiratuvar, Kardiyovaskuler ve diğer sistemlerimizin temel çekirdeği hücrelerin "akıllı işletim" döngüsüyle ne yapmaları gereken komutları "neden - sonuç"lara göre birbirleriyle sorunsuz şekilde etkileşmektedirler.

Kadın ve erkek endokrin sisteminin çalışımı salgıladıkları hormon dediğimiz kimyasal etkenlerce farklılaşmaktadır. Örneğin, prolaktin hormonu annelik içgüdüsü ve kadınlığın diğer sinerjisini verirken, östrojen; seksüel fenomenlerinin ayarlanmasında kilit rol oynamaktadır.

Varlığımızda ki bu etkenlerden neden nefret eder derecesinde birbirimize neden hakaret ediyoruz? Lütfen, olgun bireyler olupta düşünü dünyalarımızda olanları değer yargılarımız ve şartlanmalarımız olmadan bir-birimiz ile karşılıksız paylaşalım, bir teist böyle yapmalı...

Sevgiler

Sitelerde Paylaş

Evrim teorisi kanıtlanmamıştır diyen birisi zaman kavramından habersiz demektir.  Zira onlar için bir şeyin olması an içinde gerçekleşir ki onların Tanrıları varoluşu bu şekilde izah eder. Ama gelin görün ki durum böyle değildir. Evrim teorisine yok diyenler için dağlar da yoktur. Zira dağlar milyonlarca yıl içinde milim milim yükselerek oluşmuştur. 

İnsanoğlunun zaman kavramında ya da hafızasında en büyük zaman asır yani 100 yıldır ki bu zaman evrim için salise gibidir. İnsanoğlunun yazılı tarihi taş çatlasa 5000 yıldır ki bu da evrim zamanında saniye bile etmez. 5000 yıllık gözlemde evrimi gözlemleyemeyiz. Evrimde bahsedilen tarihler milyon yıllıktır. 

Uzun lafın kısası ömrü 24 saat olan bir kelebek insanın 9 ayda doğurduğunu reddedecektir. 

Sitelerde Paylaş

Uzun lafın kısası ömrü 24 saat olan bir kelebek insanın 9 ayda doğurduğunu reddedecektir.

Ana karnında 9 ay duran bebeğe 8 aylıkken, bak birader 1 ay sonra buradan çıkacak ve bambaşka bir yere gideceksin. Artık bu hortumla değil ağzından besleneceksin desen hadi len ordan diyecektir.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...