Jump to content

Evrim Teorisinin kanıtlanamayısı

Recommended Posts

Maymun mu daha önce dünyada vardı, yoksa insan mı?

Sen maymun vardı diyeceksin ben insan vardı diyeceğim. Bunu bekliyorsun sanırım..

Kur'an da maymuna dönüştürülen kavimden bahesediliyor. o dönemde maymun yok denmiyor..

Artık öküzün altında buzağı arama ok? Sen giderken biz geliyorduk safiii

Sitelerde Paylaş
  • İleti 628
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

3-4 ateistle tartıştım tümü de bana hakaret etti. Sizinle tartışılmaz. Asıl siz kafanızı kuma sokmuşunuz oradan millete ahkam kesiyorsunuz. Bi b.k bildiğiniz yok kusura bakmayın avatarımdan ne istedin bre insafsız :D

Walla çocuklar çok eğlendirdiniz beni Allah razı olsun..

ben senin yıllar boyu o kıllı k.çını yırtıp giremeyeceğin bir üniversitenin, en iyi bölümlerinden birine girdim. zeka oyunları yarışmalarında dereceler elde ettim.

sen otur lise düzeyinde bilgileri öğren önce, aptal.

daha güneş sisteminin oluşumunu bile bilmiyorsun, beyinsizliğin dik alasısın.

sana tahammül bile edemiyordum ilk iletilerinde, ama yanıt vermek zorundayız, bu foruma üyeliğimizin amacı bu.

tarihinde anti-christ tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sen maymun vardı diyeceksin ben insan vardı diyeceğim. Bunu bekliyorsun sanırım..

Kur'an da maymuna dönüştürülen kavimden bahesediliyor. o dönemde maymun yok denmiyor..

Artık öküzün altında buzağı arama ok? Sen giderken biz geliyorduk safiii

Bu söylediklerin soruma cevap değil. Maymun mu daha önce dünyada yaşıyordu, yoksa insan mı? Yada bu iki tür de aynı zamanda mı dünyaya geldiler?

Bunun cevabını ver...

Sitelerde Paylaş

Konuşma adabını öğrenirsen hiçbir ateist arkadaş sana hakaret etmez.Tahrik etmek karşı tarafı suçlu duruma sokmaz.Tahrik edeni suçlu duruma sokar.Yapılan tahriğin arkasında art niyet olduğu için de hakarete mağruz kalırsın.

Birisi size yumruk atarsa naparsınız?

a)Görmezden gelirim

B)özür dilemesini beklerim

c)neden vurduğunu sorarım

d)kaçarım

e)ben o adama uçarım

Aslında sakin bir kişiyimdir de pek sapıttı arkadaşların

Sitelerde Paylaş

Bu söylediklerin soruma cevap değil. Maymun mu daha önce dünyada yaşıyordu, yoksa insan mı? Yada bu iki tür de aynı zamanda mı dünyaya geldiler?

Bunun cevabını ver...

Tamam önce maymun geldi bakalım ne diyeceksin

tarihinde creation tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar size son sözüm şu takım tutar gibi inanmayın. Ben yazacaklarımı yazdım. Körü körüne inanmakla suçladığınız insanların çoğu araştırmıyor çoğu çağın gerisinde ama ilersinde olanlarda var.

Sitelerde Paylaş

anti-christ

Mıç kıç bu laflar çok ağırdır vebalini ödeyemezsin. Aynı üslüpla cevap vermek inancımıza ters. Yoksa lügatım geniştir ters düz farketmez içini ferah tut. Sürekli hakaret etmenden konuyla alakan olmamamandan senin yalancı olduğunu düşünüyorum.

Ülkenin en iyi üni.de inançlı nur talebeleri okuyor. Sizden zeki geçinenlerin tümünden daha zeki. ölçü buysa buyur al. Nereden tutarsan tut. kuş kadar beyninle yorum yapma.

Sözlerinde dikkali ol...

Sitelerde Paylaş

anti-christ

Mıç kıç bu laflar çok ağırdır vebalini ödeyemezsin. Aynı üslüpla cevap vermek inancımıza ters. Yoksa lügatım geniştir ters düz farketmez içini ferah tut. Sürekli hakaret etmenden konuyla alakan olmamamandan senin yalancı olduğunu düşünüyorum.

Ülkenin en iyi üni.de inançlı nur talebeleri okuyor. Sizden zeki geçinenlerin tümünden daha zeki. ölçü buysa buyur al. Nereden tutarsan tut. kuş kadar beyninle yorum yapma.

Sözlerinde dikkali ol...

yürü sümsük..! o nurcu saftrikler benim b.kum olamazlar. ben ilköğretimi özel yetenekliler okulunda okuyup, akıl oyunları yarışmalarına girdim, onlar taş çatlasın kendi branşlarında başarı elde edebilirler. eziksiniz , acıyorum hepinize.

Sitelerde Paylaş
Kur'an da maymuna dönüştürülen kavimden bahesediliyor

creation

bu kavim hangi cins maymuna dönüştürülmüş?

Ülkenin en iyi üni.de inançlı nur talebeleri o

hangi ünversite bu?bilelim.

tarihinde convert tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

300-400 milyon yıldan önce evrim geçirmişte o yüzden.. :)

sen sıkıyorsa şöyle 50 milyon yıllık bir fil fosili göster bize, eksiksiz felan olsun..

Aç Sayın Harun Yahya'nın Yaratılış Atlası'nı gör binlercesini mis gibi fotoğraflarıyla. Unutma çizim değil, gerçek fosil.

İlla kendin fotoğraf çek koy diyorsan parasını gönderirsin alırız fosili çeker koyarız

Tek tek aylarca buraya mı yapıştıracağız?

Sitelerde Paylaş
Aç Sayın Harun Yahya'nın Yaratılış Atlası'nı gör binlercesini mis gibi fotoğraflarıyla. Unutma çizim değil, gerçek fosil.

İlla kendin fotoğraf çek koy diyorsan parasını gönderirsin alırız fosili çeker koyarız

en sonunda yazdıklarının ciddi olmadığını anladım.

Sitelerde Paylaş

50 milyon yıllık fil fosili diyorum , eğrelti otu değil.. :)

Sitelerde Paylaş

Eğer varsa tek birşey yapıştır. Bir kaç milyon yıllık bir koyun fosili.

Hatta 100.000 yıllık olsa da olur.

tarihinde ironrose tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Turan Dursun gibi aydınların katledilmesi olabilir mesela...

SEvgili sapiens bunun sebebinin turan dursun gibi öldürülenler olmadığını dünya alemle beraber biliyoruz. Kuranın meydan okuması devam ediyor ve hristiyan egemen bir dünyadayız, ve onlar en büyük düşman olarak Müslümanları görüyorlar ve merak etme bu mümkün olsaydı haçlı seferleri gibi savaş değil bir konsey kurar ve fravunun topladığı gibi buna katkısı olacak kim varsa toplarlardı. Ancak Kuran mucize olarak devam ediyor ve ondan anlamayanlar mucize olduğunu göremiyorlar. Arslanın kükremesinden korkmak için ceylan olmak lazım, yoksa sineklerin aslandan haberleri bile yok. Elması demirciye satarsan anlamadığından 10 kuruş verir, onun değerinden sarraflar anlar ve el adanavi hz.kleri gibi insanlar 120 cilt tefsir yazmışlar.

Sitelerde Paylaş

atesiler inanmayanlar!!

Buyrun size güzel bir servis daha..

http://www.youtube.com/watch?v=jXdpN5YFC4k

Yüzlerce imkansızlığa olur dediniz.

n tane imkansızlık olur.. ise.. İmkansız x imkansız x imkansız x ..... x imkansız = dünya

n= yüzbinlerce örnek için (İmkansız)^n = kimse bundan daha fazla sıfıra yaklaşamaz.

Sitelerde Paylaş

Evrim estetik oluştururmu??

Simetri oluştururmu? Doğal seçilim neden görselliğe önem vermiştir. Mutasyon simetriyi nasıl yapar?

Mutasyon bozup aykırı mekanizmalara öncül olacağına sürekli simeriye nasıl sebep olur?

Sitelerde Paylaş

Allah neden yarattıklarını tehdit ediyor diye sorup duruyorsunuz

Kanunlar size suç ilediğinizde cezasını nasıl taahhüt ediyorsa yaratıcıda bu düzeni sağlamak için vaadettiği gerçektir bu..

Unutmayın ki Allahın bağışlayıcılığı cezalandırıcılığından çok daha ötedir. İşte siz bir olayı nasıl yansıtmak istiyorsanız kesip biçip öyle ortaya atıyorsunuz. Çıkan şey birbirinizi yanıltıyor.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...