Jump to content

Ateizm çok yaygın

Recommended Posts

anibal Sen gerçekten saçma bir insansın.Artık sana bir şey yazmayacağm.Haksız olduğum veya kaçtığım için değil.Çünkü senin kadar saçmalayan,budalaca bir insan görmedim,sana değil 1-2 saat bir ömür boyu anlatsam sen yine anlamazsın veya anlamazlıktan gelirsin.Ayette dediği gibi: Asi,zorba ve Allah'ı inkar edenlere ''kafir'' hak oldu ! Bundan sonra sana başka da bir şey demiyorum sende benimle muhatap olma senin gibi saçma insanlara ayıracak vaktim yok.

Crafterman sanada gelince..

'' Eğer sen bunu kafirlere yüklersen onlar da sana sakat doğan bebeklerden , tecavüze uğramış cocuklardan , recm edilen kadınlardan , eli kesilen hırsızlardan , kırbaçlanan erkekler ve kadınlardan bahsederler ''

demişsin,

Ya Allah aşkına sizin beyniniz hiç çalışmaz mı.O kadar basit tezlerle bana geliyorsunuz ki,gerçekten şaşkınlık içindeyim.Tamam ateist olabilirsin,herkes hür ve iradesinde galibtir. Ama bari aklı dolduran şeyler söyleyin.:blink:

Tezine gelince...

Dünyanın başka yerinde çocuklar sakat doğmuyor mu?...Dünyanın başka yerinde tecavüze uğramıyorlar mı o zavallı çocuklar? İslama mal edemezsin yani her yerde olan şeyler maalesef,biraz aklını çalıştır.Dünyayı gez gör bilmiyorsan.Yarı aklınla bana dünyayı anlatma.Bir kere o recm edilen kadınlar demişsin..İyi güzel.Biliyormusun keşke bizde de bu uygulama yapılsa,kadınlara saygısızlıktan dolayı demiyorum asla.Ama eğer bir kadın,evlilik dışı veya başka bir deyişle,nikahsız bir erkekle yatmışsa cezasıda muhakkak olmalı.Sen buna karşı geliyorsun tabi.Ama çelişkini şimdi sana göstereceğim.Eğer olay senin başına geldiği zaman o zaman sende ya karını döversin yada öldürürsün.Ne farkımız kaldı senle ve benim aramda şimdi.Akıllı düşün.Sadece sen bu yaptığını saklıyorsun ben ise bunun suç olduğunu söylüyorum.İşte bunda ayrılıyoruz sende.Her ne kadar toplumumuzda bu tür şeriat idam veya ceza uygulamaları istenmesede veya hoş karşılanmasada ,milletimizin içinde bir yaptırım var zaten.Aksini söyleyenin alnını karışlarım.Biz namus için yaşarız,namus yoksa bu canın ne değeri kalır,o zaman hayvanlar gibi yaşa!

O eli kesilen hırsızlar hakkında diyeceklerim şunlar.Hırsızlık yüz kızartılacak bir suçtur.Başkasının malına el koyuyorsun.Aynı zamanda kul hakkına da giriyor.Elin kesilmesini normal karşılıyorum.Kesilsin ki,bir daha o elle hırsızlık yapamaz hale gelsin ve ibret (ders) olsun.

Ya siz toplumları ahlaksızlaştırmak istiyorsunuz.

Allah bilir o kırbaçlanan erkekler ve kadınlar birbirleriyle ne yapmışlardır.Hepimizin ailesi,namusu vardır.Eğer ben bu suçluyu hele ki bu cinsel veya ailesel suç ise,eleştirmezsem,yargılamazsam ve suçunu vermezsem,toplumda bir anarşistlik doğar.Bunun gibiler çoğalıp,kopyaları da özenir hale gelir.Ama biz avrupaya benzemek adına,ne kıçımız kaldı kapalı ne de namus edep.Aferim yapın bakalım tüm edepsizliğinizi.Nasıl olsa bir gün cezanızı fazlasıyla çekeceksiniz !

tarihinde Mücahid31 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • İleti 137
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

>>> anibal Sen gerçekten saçma bir insansın.Artık sana bir şey yazmayacağm.Haksız olduğum veya kaçtığım için değil.Çünkü senin kadar saçmalayan,budalaca bir insan görmedim,sana değil 1-2 saat bir ömür boyu anlatsam sen yine anlamazsın veya anlamazlıktan gelirsin.Ayette dediği gibi: Asi,zorba ve Allah'ı inkar edenlere ''kafir'' hak oldu ! Bundan sonra sana başka da bir şey demiyorum sende benimle muhatap olma senin gibi saçma insanlara ayıracak vaktim yok.

Yaaa, öyle mi? Verecek cevbaın yokta ondan, kimi kandırıyorsun ki sen?

Sen gibi süper zenciyi inkar edip, köpek kulübesi bile yapmaktan aciz olan allaha tapanlara hak olan nedir, bir de onu söylesene, hazır girişmişken.

Soru basit mücahit: allah köpek kulübesi bile yapamaz, yapabiliyorsa, buyursun gelsin, yapsın görelim.

Sitelerde Paylaş

anibal Sen gerçekten saçma bir insansın.Artık sana bir şey yazmayacağm.Haksız olduğum veya kaçtığım için değil.Çünkü senin kadar saçmalayan,budalaca bir insan görmedim,sana değil 1-2 saat bir ömür boyu anlatsam sen yine anlamazsın veya anlamazlıktan gelirsin.Ayette dediği gibi: Asi,zorba ve Allah'ı inkar edenlere ''kafir'' hak oldu ! Bundan sonra sana başka da bir şey demiyorum sende benimle muhatap olma senin gibi saçma insanlara ayıracak vaktim yok.

Crafterman sanada gelince..

'' Eğer sen bunu kafirlere yüklersen onlar da sana sakat doğan bebeklerden , tecavüze uğramış cocuklardan , recm edilen kadınlardan , eli kesilen hırsızlardan , kırbaçlanan erkekler ve kadınlardan bahsederler ''

demişsin,

Ya Allah aşkına sizin beyniniz hiç çalışmaz mı.O kadar basit tezlerle bana geliyorsunuz ki,gerçekten şaşkınlık içindeyim.Tamam ateist olabilirsin,herkes hür ve iradesinde galibtir. Ama bari aklı dolduran şeyler söyleyin.:blink:

Tezine gelince...

Dünyanın başka yerinde çocuklar sakat doğmuyor mu?...Dünyanın başka yerinde tecavüze uğramıyorlar mı o zavallı çocuklar? İslama mal edemezsin yani her yerde olan şeyler maalesef,biraz aklını çalıştır.Dünyayı gez gör bilmiyorsan.Yarı aklınla bana dünyayı anlatma.Bir kere o recm edilen kadınlar demişsin..İyi güzel.Biliyormusun keşke bizde de bu uygulama yapılsa,kadınlara saygısızlıktan dolayı demiyorum asla.Ama eğer bir kadın,evlilik dışı veya başka bir deyişle,nikahsız bir erkekle yatmışsa cezasıda muhakkak olmalı.Sen buna karşı geliyorsun tabi.Ama çelişkini şimdi sana göstereceğim.Eğer olay senin başına geldiği zaman o zaman sende ya karını döversin yada öldürürsün.Ne farkımız kaldı senle ve benim aramda şimdi.Akıllı düşün.Sadece sen bu yaptığını saklıyorsun ben ise bunun suç olduğunu söylüyorum.İşte bunda ayrılıyoruz sende.Her ne kadar toplumumuzda bu tür şeriat idam veya ceza uygulamaları istenmesede veya hoş karşılanmasada ,milletimizin içinde bir yaptırım var zaten.Aksini söyleyenin alnını karışlarım.Biz namus için yaşarız,namus yoksa bu canın ne değeri kalır,o zaman hayvanlar gibi yaşa!

O eli kesilen hırsızlar hakkında diyeceklerim şunlar.Hırsızlık yüz kızartılacak bir suçtur.Başkasının malına el koyuyorsun.Aynı zamanda kul hakkına da giriyor.Elin kesilmesini normal karşılıyorum.Kesilsin ki,bir daha o elle hırsızlık yapamaz hale gelsin ve ibret (ders) olsun.

Ya siz toplumları ahlaksızlaştırmak istiyorsunuz.

Allah bilir o kırbaçlanan erkekler ve kadınlar birbirleriyle ne yapmışlardır.Hepimizin ailesi,namusu vardır.Eğer ben bu suçluyu hele ki bu cinsel veya ailesel suç ise,eleştirmezsem,yargılamazsam ve suçunu vermezsem,toplumda bir anarşistlik doğar.Bunun gibiler çoğalıp,kopyaları da özenir hale gelir.Ama biz avrupaya benzemek adına,ne kıçımız kaldı kapalı ne de namus edep.Aferim yapın bakalım tüm edepsizliğinizi.Nasıl olsa bir gün cezanızı fazlasıyla çekeceksiniz !

Ozon tabakasının delinmesiyle ahlaksızlıgı nasıl bagdaştırdıgını anlamadım . Eğer insanlar iblinçsiz şekilde dogayı tahrip ettigi için bunlar oluyor diyorsan bu insanların sucudur ama kafirlerin sapıklıgıyla alakası nedir onu çözemedim . Sen bu şekilde abes konusursan ben de karşı tarafın sana bunlarla gelecegini söyledim . Sakat bebegi yaratan Allahtır , Sabı bir cocuga edilen tecavüzü engellemeyen Allahtır . Bunu islam alemine diye Alemin rabbine fatura eden ise karşındaki kafirlerdir .

Ben kız arkadaşım tarafından aldatıldım fakat tek bir tokat bile atmadım . Öfkelenip saldırarak Namus tatminkarlıgı yapmadım . Direk çektim ve gittim . İşte benim başıma da geldi nolmuş ? cezasını vermek ne bana düşer , ne de sana . Böyle bir sorumlulugun yok sana çekip gitmek düşer .

O kırbaçlanan erkek ne yapmışlarsa yapmışlardır . Yasaklar koyarak hiçbirşeyi engelleyemezsin . Alan memnun , satan memnun . Sen necisin ki gidip onların aralarındaki olayı deşifre etme hakkına sahip olmaktan öte kırbaçlayıp zulmediyorsun . Sana bir insanı en fazla yönlendirmek düşer , doğru bildigin yola sokmak değil . Benim kız kardeşimin erkek arkadaşı olmasına ben karşı cıkmam . Yaşaması gereken yaşta yaşamasına müdahale etmem . Sadece tecrübelerimden kesitler aktararak yön belirlerim . İster uyar ister uymaz . Erkek arkadaşı var diye ben tutup kız kardeşime baskı uygulamazken sen necisin ki benim kız kardeşime karısacaksın ?

İnsanlar yaptıklarından pişman olabilirler . Bu pişmanlıkla bunları telafi etmek isteyebilirler . Yaptıgı çirkin bir davranıştan dolayı elin kesilmesi bana biraz ilkel bir davranış geliyor çünkü ömür boyu çolak dolaşmanın acısını hırsıza sormak gerek . Hırsızda olsa insandır . Pişman oldugu halde ömür boyu yarım yaşamaya mahkum edilmiştir .

Seni yadırgamıyorum Mücahid kardeşim . İyi niyetli biri oldugunu düşünüyorum . Bende yıllar önce cok saçmalamıştım . Bunu hatırıma getirerek sana tepki göstermem dogru olmaz . İnançlara ve inançsızlıklara saygı duydugun için de sana teşekkür ederim .

Sitelerde Paylaş

Ozon tabakasının delinmesiyle ahlaksızlıgı nasıl bagdaştırdıgını anlamadım . Eğer insanlar iblinçsiz şekilde dogayı tahrip ettigi için bunlar oluyor diyorsan bu insanların sucudur ama kafirlerin sapıklıgıyla alakası nedir onu çözemedim . Sen bu şekilde abes konusursan ben de karşı tarafın sana bunlarla gelecegini söyledim . Sakat bebegi yaratan Allahtır , Sabı bir cocuga edilen tecavüzü engellemeyen Allahtır . Bunu islam alemine diye Alemin rabbine fatura eden ise karşındaki kafirlerdir .

Ozon tabakası konusu başka idi,bir arkadaşın yorumuyla alakalı söylemiştim.Biliçsiz değil tabiki,ihtiyaçtan dolayı kullanıyoruz ama insanoğlu tüketici(üretici değil) bir varlık olduğu için tükettiğinin arkasından da para kaynakları çıkacağı için onuda kendince tahrif edip kullanır.Bunun kafiri imanlısı yok.İhtiyaç meselesi.Ben genel söylemiştim.Haklısın,bu ve bu tür konular neden çıktığını biliyorum arkadaşım.İnsanlar kendi başlarına gelince,imanlısı olsa olmasın,Allah'a isyana giderle ve tabi insanlarda bunun faturasını Allah'a aittir sanırlar.Bu sadece İslam'da yaşayan insanların tutarsız hareketlerinden kaynaklanır.Allah'ın o çocuğu o şekilde yaratıp merhametsiz olduğu için değil.Herşey birer ibret ve nişanedir.O çocuk belki büyüyecek iyileşecek ama iyileşeceğine değin,onda ailesi veya başka birileri,veyahut okuduğu esnada arkadaşlarına ibret olması için..Yani '' halime şükürler olsun Allah'ım bunu imanlı düşünüp der, imansız da alay eder.İşte bunları Allah tespit etmek için böyle sakat vakaalarıda yaratmaktadır.Allah bilmediği için tespit etmez haşa! Sadece mahşer gününde insanların yaptığını teyid etmek adına bunları bize yaşatır.

Ben kız arkadaşım tarafından aldatıldım fakat tek bir tokat bile atmadım . Öfkelenip saldırarak Namus tatminkarlıgı yapmadım . Direk çektim ve gittim . İşte benim başıma da geldi nolmuş ? cezasını vermek ne bana düşer , ne de sana . Böyle bir sorumlulugun yok sana çekip gitmek düşer .

Evet bir yerde haklısın tabi.İslam'da zorluk yoktur.Ama ama onu hakettiği cezayı vermediğin zaman o yine bir başkasının canını yakacaktır.Sen İslam adına,Dininin iyliği için yapıyorsun.Yoksa bizler asla zorba değiliz.

O kırbaçlanan erkek ne yapmışlarsa yapmışlardır . Yasaklar koyarak hiçbirşeyi engelleyemezsin . Alan memnun , satan memnun . Sen necisin ki gidip onların aralarındaki olayı deşifre etme hakkına sahip olmaktan öte kırbaçlayıp zulmediyorsun . Sana bir insanı en fazla yönlendirmek düşer , doğru bildigin yola sokmak değil . Benim kız kardeşimin erkek arkadaşı olmasına ben karşı cıkmam . Yaşaması gereken yaşta yaşamasına müdahale etmem . Sadece tecrübelerimden kesitler aktararak yön belirlerim . İster uyar ister uymaz . Erkek arkadaşı var diye ben tutup kız kardeşime baskı uygulamazken sen necisin ki benim kız kardeşime karısacaksın ?

Ben Allah'ın kuluyum öncelikle sonra da Allah'ın askeriyim.İslam'da zorbalık yoktur bunu biliyorum haklısın o yönde.Ama bu benim yapımla alakalı bir şey,ben ters bir şey gördüğüm zaman o kişiyi iyiliği için yönlendirmek isterim.Kız kardeşinin daha evlilik çağına gelmeden veya gelmişte olsa,nikahsız bir erkekle çıkmasına nasıl ılımlı bakabiliyorsun? O senin namusun.Belki dışarda neler yapıyordur?Seni kışkırtmak istemem sadece bizlerin avrupa gibi olamayacağımızın ve bizlerde namus/örf/âdet/gelenek vardır diyorum.Ben senin kız kardeşine karışamam çünkü benim hiç birşeyim.Abisi olan sensin.Sen karışacaksın uygunsuz bir şey yaptığı zaman.Ben sadece senin bir bir din kardeşin olarak (tabi böyle görüyorsan) uyarırım.

İnsanlar yaptıklarından pişman olabilirler . Bu pişmanlıkla bunları telafi etmek isteyebilirler . Yaptıgı çirkin bir davranıştan dolayı elin kesilmesi bana biraz ilkel bir davranış geliyor çünkü ömür boyu çolak dolaşmanın acısını hırsıza sormak gerek . Hırsızda olsa insandır . Pişman oldugu halde ömür boyu yarım yaşamaya mahkum edilmiştir .

Tabiki,hatasız kul olmaz.Ölmeden içtenlikle,samimi bir şekilde pişman olur Allah'a mağfiret dilerse,tevbe istiğfâr dilerse,Allah onu affeder inşalah.Allah insana taşıyamayacağı yükü yükletmez. Ama cezasınıda vermesek o hep hırsızlık yapar.Sana güzel bir örnek vereyim.Mesela onun cezasını vermesek,o hep hırsızlık yapar değil mi?Hem insanların mallarını alarak zarar verir hemde kendini katı katına günaha girmesine vesile olur.Ama onun elinin kesilmesi demek bir daha o işi yapmayacağını öğretmek ve kendini de ateşten korumak.Aslında biraz ince düşünüldüğü zaman herşey o kadar açık ki.

Seni yadırgamıyorum Mücahid kardeşim . İyi niyetli biri oldugunu düşünüyorum . . Bunu hatırıma getirerek sana tepki göstermem dogru olmaz . İnançlara ve inançsızlıklara saygı duydugun için de sana teşekkür ederim .

Ne yani..Benim saçmaladığımı mı düşünüyorsun? Anlamadım. Bende yıllar önce cok saçmalamıştımYa aslında inançsızlara saygı duymak istemiyorum ama hepsinin kurtulmasını gerçekten gönlümden dileyerek istiyorum.Çünkü ben kendiğmi övmek gibi olmasın ama kendimden çok başkalarının halini düşünerek bazaman vicdan azabı bile çekiyorum.Saygı duymak lazım tabi.Ama benim Rabbime hakaret ederse ona asla saygı duymam.Onunla savaşırım.Ya kardeşim,beni yanlış anlamanızı istemem.Ben aslında sizin için uğraşıyorum.Zaten dünyada yeteri kadar kafir var. (batı dünyası-doğu asya vs) '' Ya gerçekse mantığıyla düşünürsem ben Allah'a giden yolu,tereddüt etmiş olurum O'nun varlığını.Ben inanıyorum ki O benden bile diridir,vardır.Çünkü bunca denge tesadüf veya evrenin kozmik bir yerinde toz,bulut bu kadar karmaşık dengeyi yaratamaz.Senin İslam'ama soğuk bakmanı istemem.Çünkü İslam'ı bu hale getiren insanlar bellidir ki,hurafeciler,falcılar,büyücüler,aramızda müslüman gibi görünüp aslında münafık olanlar ve İslam'ı kendi malzemesine alet ederek kullanan fasıklar.Yoksa İslam gerçekten barış dinidir.Bana söyleyebilir misin.Şu an yeryüzünde hangi din,' komşun aç iken sen doyarak yemek yeme,yedir' diye bir mesaj vermiştir.Veyahut hangi din temizliğe verdiği önemi İslam'dan daha fazla belirtmiştir.Sılah-ı Rahim.Yani akraba ziyareti yaparak,sevgileri,saygıları pekiştiren bir olguyu hangi din bugüne kadar yansıtmıştır.Zaten yansıtsaydı bugün dünyada ne savaş olurdu ne de onca masum,çocuk,kadın,yaşlı ihtiyarlar ölürdü...İslam gerçekten barış dinidir.Ama insanlar Allah'ın emirlerini yerine tam olarak getiremiyor ki,bu güzelliği yaşayalım.Pek azı yaşıyor takvayı.Bunu sana benim dediğim için değil,nitekim bende aciz bir kulum...Yüce yaratıcı Allah'ın emriyle,kendi hayatına bir bak..Nerelerden hata ettiğini bul,sonra Allah'a yönel.Sonra yine kendini müşahade et.Çok açık bir şekilde anlayacaksın,hayatta herşeyin bir ders niteliği taşıdığını.İyilik etmekten hiç kimse bugüne kadar kaybetmemiştir.Kötülük edenlerin sonları hep hüsran olmuştur.Bunca inkarcılara rağmen,yine hüsran olacaktır.Çünkü o inkar edenler,Allah' İslam kanunun değiştiremezler.Keşke öldüğünde,aynı bu hayatındaki gibi şuur bir halde olacağını bilsen.Ve yaptıklarını haber veren Allah'a yönelsen.Bak mübarek Ramazan-ı Şerif ayına girmek üzereyiz.Kafirler domuzun su içmesi gibi içki içerken bizler ne güzel,bedenimizi terbiye edip,açlıktanda ders alıp akşamleyin atıştıracağız.İslam olmasa bile en güzel yaşayış biçimi bu değil midir? Selametle.

Sitelerde Paylaş

>>> Evet bir yerde haklısın tabi.İslam'da zorluk yoktur.Ama ama onu hakettiği cezayı vermediğin zaman o yine bir başkasının canını yakacaktır.Sen İslam adına,Dininin iyliği için yapıyorsun.Yoksa bizler asla zorba değiliz.

Hangi cezayı haketmek mücahit bozuntusu? Ya senin süper zenciye vurduran allaha tapmanın cezası ne olacak?

Adamsan bir cevap verirsin.

Sitelerde Paylaş

İnanmayanlara kafir değil , insan gözüyle baktıgın vakit daha iyi değerlendirmeye varacagın hususunda eminim .

Anlatmak istedigim şey , vermek istedigim mesaj ; herkes iradesiyle hareket edip kendince insanlara zarar vermeden kendini ilgilendirecek konularda cinsel tercihlerini rahatça yaşabilmelidir . Bu konuda bizim hüküm vermemiz bir sonuç vermez aksine islam antipatisi olusmasına neden oluruz ( müslüman gözüyle ) . Kız kardeşime gelince ; yaptıgı hareketin farklındalıgına varacak olgunlukta değilse müdahale ederim fakat koskocaman genç kız olmuş , duygusal olgunluga erişmişse yasayacagı birliktelik hakkında görüşlerimi sunar , sonuclarının neler olacagını sıralar , fikirlerimi sunarım . Gerisi ona kalmıştır çünkü kendisi de bir birey olarak bizim saygı duymamızı isteyip bazı şeyleri yaşamak isteyecektir . Yani bize yol göstermek düşer , zorlamak yahut baskı kurmak değil .

El kesmeye gelince . Caydırıcı , hatasını anlatıcı , pişman edici daha farklı cezalar vererek aynısını yapmasına engel olarak hem çolak bırakmamış oluruz hem de topluma bir kişi daha kazandırmış oluruz .

Dedigim gibi iyi niyetlisin ama hiçbirzaman inandıgını mutlak dogru olarak kabul etmemeni öneririm . Ben inancını terketmiş biri olarak şuan ki konumumu mutlak dogru kabul etmeyip halen kendimi gözlemleyip sorguluyorsam senin de bunu yapman gerekir .

SAYGILAR

Sitelerde Paylaş

.

Ben inancını terketmiş biri olarak şuan ki konumumu mutlak dogru kabul etmeyip halen kendimi gözlemleyip sorguluyorsam senin de bunu yapman gerekir .

SAYGILAR

İnancını terkettiğini itiraf ediyorsun işte.Artık senin İslam'a Allah katında kabul görmen mümkün değildir.Çünkü sen bunu olgun yaşında ve kasten diyorsun,yüreğinle hissederek.Senin bir şeyleri sorguladığın bir şey yok.Açık açık sapıklığı sorguluyorsan.Zaten Allah'tan tereddüt etmişsen artık bu kalbinle inanman mümkün değildir.Yazık etmişsin kendine.Ben senin gibi kafir değilim çok şükür.Sen yolunu sapıtmışsan benimde sapıtmam icab etmez.İyi niyetli olduğumu söylüyorsun,o zaman neden sölediklerimi ciddiye alıp düşünmüyorsun.Çelişki üstüne çelişki!Yinede doğru yolu bulmanı dilerim,umulur ki Allah affeder.Kendi yaşantındaki olaylarını,sıkıntılarını Allah'a ödeterek belki de inancından olmuşsun.Ama sabırlı olmuş olsaydın,belki şimdiki konumun daha iyi bir yerde seyrederdi.

Sitelerde Paylaş

İnancını terkettiğini itiraf ediyorsun işte.Artık senin İslam'a Allah katında kabul görmen mümkün değildir.Çünkü sen bunu olgun yaşında ve kasten diyorsun,yüreğinle hissederek.Senin bir şeyleri sorguladığın bir şey yok.Açık açık sapıklığı sorguluyorsan.Zaten Allah'tan tereddüt etmişsen artık bu kalbinle inanman mümkün değildir.Yazık etmişsin kendine.Ben senin gibi kafir değilim çok şükür.Sen yolunu sapıtmışsan benimde sapıtmam icab etmez.İyi niyetli olduğumu söylüyorsun,o zaman neden sölediklerimi ciddiye alıp düşünmüyorsun.Çelişki üstüne çelişki!Yinede doğru yolu bulmanı dilerim,umulur ki Allah affeder.Kendi yaşantındaki olaylarını,sıkıntılarını Allah'a ödeterek belki de inancından olmuşsun.Ama sabırlı olmuş olsaydın,belki şimdiki konumun daha iyi bir yerde seyrederdi.

Hah işte bu düşüncelerin bize sürekli yöneltilmesinden dolayı demin başlık açarak Allahın adaletinin irdelenmesini istedim . Mutlak dogru olarak kabul etmeyerek inancını yahut inancsızlıgını sorgulayarak dogruyu bulmada şüpheyi araç olarak kullanmanı , kendini gözlemlemeni söyledim . Bunun neresi çelişki ?

Başlık da biraz dagıldı herzaman ki gibi :)

Sitelerde Paylaş

Mücahid31 rumuzlu arkadaşı okurken bir an kendimi cuma hutbesinde hissettim. Yoksa günlerden cuma mı idi? Takvime bir baktım, günlerden salı.

Mücahid arkadaş bir cümle söylemeden dizini kırıp kuzu kuzu dinleyen cemaate iyi alışmış yani. Cumaya kadar bekleyememiş zaar, hazır fırsatı bulmuşken esmiş gürlemiş, asmış kesmiş.

Mücahid hocam, bir kere burada kuzu kuzu dinleyen bir cemaat bulamazsın bu bir, kefereler adamı fena terletirler iki, desteksiz savurup süpürdüklerini sana geri iade ederler bu da üç.

Her köşe başında örgütlenip bu türden söylemlerin(iz)le ve her şeyi herkesten iyi bilen erdemli Abi- Abla pozlarında kimbilir kaç kişiyi işte böyle zehirledin(iz).

Mücahid hocam buyurmuş:

>>> Dünyanın başka yerinde tecavüze uğramıyorlar mı o zavallı çocuklar? İslama mal edemezsin yani her yerde olan şeyler maalesef,biraz aklını çalıştır.

Siz ama dünyanın başka yerlerinde meydana gelen bu türden vakaları hemen kafirlere yamamasını pekala da iyi biliyorsunuz. Hatta bu türden vakaları hemen dinden uzaklaşmakla yorumlamakta üstünüze de yok. Hatta elinize bu türden fırsatlar geçer geçmez dinin verdiği sarhoşlukla olsa gerek ‘’kafirler için yaşasın cehennem’’ diye daha bir de parola atar, böylelikle kendi kendinize dinsel orgazma da ulaşırsınız.

>>> Bir kere o recm edilen kadınlar demişsin..İyi güzel.Biliyormusun keşke bizde de bu uygulama yapılsa,kadınlara saygısızlıktan dolayı demiyorum asla.

Kadınlara saygı buysa saygısızlık nasıl oluyor, bir de onu anlatsan keşke Mücahid hocam. Taşlayarak insan öldürmekten daha vahşi, daha iğrenç ne olabilir? Devlet namus bekçiliği yapar mı hiç? Oldu olacak her eve kamera koyup millet ne yapıyor izleyelim ha ne dersin? Gerçi sizlerin sayesinde işbaşına gelen AKP onu da yapıyor, özel hayat falan demeden herkesi dinliyor, o da ayrı bir tartışma konusu.

Birşey daha Mücahid hocam; eskiden TCK’da zina suç kapsamındaydı. Söyle bakayım, zinayı suç olmaktan çıkarmak hangi kafir partiye nasip oldu?

a) CHP

bb) DTP

c) MHP

d) TKP

e) Müslümanların medarı iftiharı A(pa)K Parti

Doğru cevap e şıkkıdır.

Eee ne demişler; ele verir talkını, kendi yutar salkımı.

>>> O eli kesilen hırsızlar hakkında diyeceklerim şunlar.Hırsızlık yüz kızartılacak bir suçtur.Başkasının malına el koyuyorsun.Aynı zamanda kul hakkına da giriyor.Elin kesilmesini normal karşılıyorum.Kesilsin ki,bir daha o elle hırsızlık yapamaz hale gelsin ve ibret (ders) olsun.

Mücahid hocam, sanırım senin hırsızlıktan anladığın birisinin gidip de falancanın Nokia telefonunu çalması gibi birşey herhalde. Nedense gücünüz de zaten hep onlara yetiyor.

Türkiye 1980’li yıllardan beri sadece politikacısıyla değil, halkıyla da korkunç bir yolsuzluğa bulaşmış vaziyettedir. Bu yolsuzluk virüsü tavandan tabana dalga dalga yayılmış, en sıradan vatandaşa kadar bulaşmıştır. Günümüzde kim olursa olsun kendi çapına ve konumuna göre yolsuzluk ( hırsızlık) yapmakta, fırsatını bulduğu anda çalmaktadır. Ayrıca bu ülke AKP sayesinde yolsuzlardan değil, ‘’yolsuzlardan hesap soranlardan hesap sorulan bir ülke’’ haline gelmiş/getirilmiştir.

Mücahid hocam, eğer hırsızların elini kesmeye kalkışırsak Türkiye nüfusunun en az üçte birinin elini kesmemiz gerekir ki, düşündükçe gülmeden kendimi alamıyorum. Düşünsene, en az yirmi milyon kişinin elini kesmişiz. Millet elsiz kolsuz ucube yaratıklar halinde ortalıklarda fink atıyor. Cami önleri eli kesilenlerle dolup taşmış, Allah rızası içün diyerek dileniyorlar. Aralarında Tayyip ve partili adamları da var iyi mi. :)

Yolsuzluk hırsızlık vs. bir sistem sorunudur. Gelişmiş Batılı ülkeler yolsuzlukların üzerine derhal gitmekte, ister politikacı olsun isterse ne olursa olsun derhal yargı önünde hesaba çekmektedir. Anlayacağın, vahşice el kol keserek hırsızlıkların yolsuzlukların önünü alamazsın. Sistemini sağlam kuracak, ak koyunların arasına dalmaya kalkışan kara koyunları derhal aradan çıkaracaksın.

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

>>> Allah'ın o çocuğu o şekilde yaratıp merhametsiz olduğu için değil.Herşey birer ibret ve nişanedir.O çocuk belki büyüyecek iyileşecek ama iyileşeceğine değin,onda ailesi veya başka birileri,veyahut okuduğu esnada arkadaşlarına ibret olması için..Yani '' halime şükürler olsun Allah'ım bunu imanlı düşünüp der, imansız da alay eder.İşte bunları Allah tespit etmek için böyle sakat vakaalarıda yaratmaktadır.Allah bilmediği için tespit etmez haşa! Sadece mahşer gününde insanların yaptığını teyid etmek adına bunları bize yaşatır.

Mücahid hocam, hangi camide veriyorsun bu vaazları bilmiyorum ama, böylesi bir söylemle Allah’ı ne kadar küçülttüğünü(zü)n farkında bile olamıyorsun(uz).

Allah insanlara nimet veriyor, sonra da sürekli başlarına kakıp duruyor. Ki bu konuda Kuran’da tonlarca ayet var.

Allah’ı şimdilik bir kenara bırakalım, bir insan dahi yaptığı bir iyiliği sürekli gündeme getirse ve iyilik yaptığı kişinin sürekli başına kaksa o iyilik hala iyilikten sayılır mı?

Kaldı ki burada Allah sadece yaptığı iyiliği başa kakmakla yetinmiyor, ibret alsınlar diye daha bir de sakat insanlar yaratarak onların geleceğiyle oynuyor. Bunları da işte sırf kafirleri ikna etmek adına yapıyor. Yani birilerini ikna edeceğim diye birilerinin hayatını kaydırıyor.

Bu durum hani biraz da, sırf egosuna yenilerek ünlü bir bilimadamı olup tarihe geçmek adına herşeyi mübah gören ve insanları kobay olarak kullanan Nazi doktoru Kasap Mengele’nin durumuna benzer ki var gerisini sen düşün.

Anladın mı şimdi niye ‘’bu türden söylemlerinizle Allah’ı ne kadar küçülttüğünüzün farkında bile olamıyorsunuz’’ dediğimi?

>>> Ben Allah'ın kuluyum öncelikle sonra da Allah'ın askeriyim.İslam'da zorbalık yoktur bunu biliyorum haklısın o yönde.Ama bu benim yapımla alakalı bir şey,ben ters bir şey gördüğüm zaman o kişiyi iyiliği için yönlendirmek isterim.Kız kardeşinin daha evlilik çağına gelmeden veya gelmişte olsa,nikahsız bir erkekle çıkmasına nasıl ılımlı bakabiliyorsun? O senin namusun.Belki dışarda neler yapıyordur?Seni kışkırtmak istemem sadece bizlerin avrupa gibi olamayacağımızın ve bizlerde namus/örf/âdet/gelenek vardır diyorum.Ben senin kız kardeşine karışamam çünkü benim hiç birşeyim.Abisi olan sensin.Sen karışacaksın uygunsuz bir şey yaptığı zaman.Ben sadece senin bir bir din kardeşin olarak (tabi böyle görüyorsan) uyarırım.

Hem Allah’ın askerisin hem de İslam’da zorbalık yok öyle mi?

Kızkardeşine istediğin gibi karış, istediğin gibi ayar çek, ama sen yine de zorbalık yapmamış oluyorsun öyle mi?

Hocam, Kırmızı Şapkalı Kız’daki kurt bile senden daha iyi rol yapıyordu.

>>> Yoksa İslam gerçekten barış dinidir.Bana söyleyebilir misin.Şu an yeryüzünde hangi din,' komşun aç iken sen doyarak yemek yeme,yedir' diye bir mesaj vermiştir.Sılah-ı Rahim.Yani akraba ziyareti yaparak,sevgileri,saygıları pekiştiren bir olguyu hangi din bugüne kadar yansıtmıştır.Zaten yansıtsaydı bugün dünyada ne savaş olurdu ne de onca masum,çocuk,kadın,yaşlı ihtiyarlar ölürdü...İslam gerçekten barış dinidir

Bu dediklerin müslümanla müslüman arasında geçerli olan şeylerdir. Kafirlere ise ateş püskürür ve inanırlarını da bu yönde kışkırtır. Hatta kendi inanırları arasında bile ayrımcılık yapar, birbiriyle çarpıştırır. Mesela bir Cemel Vakası ...

O yüzden İslam barış marış dini değildir. İslam tarihini okuduğumuzda görürüz ki hep kan, gözyaşı, sefalet vardır.

Şimdi tutup da ‚‘ ama bunu diğer dinlerden olanlar da yaptı‘‘ deme lütfen. İki yanlış bir doğru etmez çünkü.

>>> Veyahut hangi din temizliğe verdiği önemi İslam'dan daha fazla belirtmiştir.

Temizlik mi?

Sen bana müslüman geçinen Araplar kadar pis ve yiril yiril kokan ikinci bir millet göster. Git de sen pis sandığın Batılı ülkelerin kullandığı temizlik maddelerinin oranıyla müslüman Araplarınkini bir kıyasla.

Temizlikmiş. Bir kere İslam‘daki temizlik, temizlik amacıyla değil, ibadet amacıyladır.

Soruyorum; madem İslam temizlik dini, bir insan affedersin yellenince niçin abdesti bozulur? Mesela yellenince pisleniyor musun, neren kirleniyor mesela; donun mu? Madem donun kirleniyor ve İslam da temizlik dini, niçin donunu değiştirmiyorsun da abdestini tazeliyorsun?

Şu, su bulunmadığında toprakla yapılan abdesti, senin tabirinle temizliği de bir anlatsana bizlere.

Sitelerde Paylaş

Mücahid31 rumuzlu arkadaşı okurken bir an kendimi cuma hutbesinde hissettim. Yoksa günlerden cuma mı idi? Takvime bir baktım, günlerden salı.

Öncelikle ben hoca falan değilim.Bunu bil

Söylediklerim seni rahatsız mı etti?

Mücahid arkadaş bir cümle söylemeden dizini kırıp kuzu kuzu dinleyen cemaate iyi alışmış yani. Cumaya kadar bekleyememiş zaar, hazır fırsatı bulmuşken esmiş gürlemiş, asmış kesmiş.

İşte senin gibilerin kafası bu kadar çalışır.Camilerde iyi şeyler anlatılıyor din alimleri tarafından.Ben en azından senin gibi gidip boş boş şeyler dinlemiyorum.Ben Yüce yaratıcımın emirlerini anlatmaya çalışıyorum.Rahatsız oluyorsan okumazsın yazımı.Ama amacını biliyorum senin,başkalarını da kandırıp dinden uzaklaştırmak.

Mücahid hocam, bir kere burada kuzu kuzu dinleyen bir cemaat bulamazsın bu bir, kefereler adamı fena terletirler iki, desteksiz savurup süpürdüklerini sana geri iade ederler bu da üç.

Benim yazdıklarımı illa okuyacaksınız demiyorum ki zaten.Benim mesajlarım ulaşması gereken yere ulaşıyor zaten.Ben asla yılmam.Senin gibi 5/10 kafir beni yıldıramaz.İsterse tüm dünya kafirlerle dolu olsun,vız gelir.Benim Allah'ım bana yeter!Sayınız az aslında.Gelmişsin buraya forumda istediğin dini tekzib ederek iftira ediyorsun bu ülkenin %99'una.

Her köşe başında örgütlenip bu türden söylemlerin(iz)le ve her şeyi herkesten iyi bilen erdemli Abi- Abla pozlarında kimbilir kaç kişiyi işte böyle zehirledin(iz).

Zehirleyen ben mi sen mi acaba? Siz dinimi kötüleyeceksiniz bende seyredeceğim ha?Çok komiksin.Senin gibilerle hep savaştım ben.Kendini müslüman gösterip aslında,hevesini paraya kaptırmış,ne olduğunu bilmeyen aşağılık insanlarla savaşmaktan geçti ömrüm.Ölene kadar da savaşmaktan asla geri durmam.

Mücahid hocam buyurmuş:

>>> Dünyanın başka yerinde tecavüze uğramıyorlar mı o zavallı çocuklar? İslama mal edemezsin yani her yerde olan şeyler maalesef,biraz aklını çalıştır.

Siz ama dünyanın başka yerlerinde meydana gelen bu türden vakaları hemen kafirlere yamamasını pekala da iyi biliyorsunuz. Hatta bu türden vakaları hemen dinden uzaklaşmakla yorumlamakta üstünüze de yok. Hatta elinize bu türden fırsatlar geçer geçmez dinin verdiği sarhoşlukla olsa gerek ‘’kafirler için yaşasın cehennem’’ diye daha bir de parola atar, böylelikle kendi kendinize dinsel orgazma da ulaşırsınız.

Peki Allahsız insan,Allah korkusu olan adam bu haltları yer mi? Bu sorumun açıklamasını yap o zaman.Bu kadar bilgeysen.Evet yine diyorum:Kafirler için yaşasın cehennem ateşi !!!Tüm pislik sizlerden geliyor.Ama bunu unutma bir gün hayatınla ilgili çok büyük bir darbe yiyeceksin.Çünkü kafirlerin refahı uzun sürmez.

>>> Bir kere o recm edilen kadınlar demişsin..İyi güzel.Biliyormusun keşke bizde de bu uygulama yapılsa,kadınlara saygısızlıktan dolayı demiyorum asla.

Kadınlara saygı buysa saygısızlık nasıl oluyor, bir de onu anlatsan keşke Mücahid hocam. Taşlayarak insan öldürmekten daha vahşi, daha iğrenç ne olabilir? Devlet namus bekçiliği yapar mı hiç? Oldu olacak her eve kamera koyup millet ne yapıyor izleyelim ha ne dersin? Gerçi sizlerin sayesinde işbaşına gelen AKP onu da yapıyor, özel hayat falan demeden herkesi dinliyor, o da ayrı bir tartışma konusu.

Sen benim yazılarımı beğendiğini alıp,beğenmediğini çıkartıyorsun.Ne zalim birisin! Ben genelleme yapmadım.Ama bırakta o edepsizlik yapan kadına da saygı duymayayım.Neden saygı duyayım ki?Bugün ahmedin başına gelen birgün benim başıma gelir.Erkek olsun kadın olsun suçlu suçludur.Evet eğer bu devlet müslümansa yapacak tabi.Siz avurpanın kıçını yalamış hoşunuza gideni beğeniyorsunuz.Bir kere o 'zina' maddesi yasaklanmasının sebebi.Kadın ve erkek arasında eşitliği sağlama amacıyla Anayasa Mahkemesi'nce falanda filan.Hepsi avrupaya uyum süreciyle alakalı bir şey.Ama topluma soracak olursan kimse zinanın suçtan çıkarılmasını istemez.Ama duyumlarıma yine TCK Kanununa koyulacakmış inşallah.

Birşey daha Mücahid hocam; eskiden TCK’da zina suç kapsamındaydı. Söyle bakayım, zinayı suç olmaktan çıkarmak hangi kafir partiye nasip oldu?

a) CHP

bb) DTP

c) MHP

d) TKP

e) Müslümanların medarı iftiharı A(pa)K Parti

Ben parti marti tutmam.Ben Tek inandığım Yüce Rabbime, Hz.Muhammed Efendimize Kur'an-i Kerîm'e iman ederim.Ama Ak parti sempati duyduğum bir partidir.En azından diğerleri gibi milletin vergilerden parasını gasp edip yemiyor.

Doğru cevap e şıkkıdır.

Eee ne demişler; ele verir talkını, kendi yutar salkımı.

Sen o cehennemde o hamîmi (kaynar suyu) yuttunuğunda o zaman görüşürüz.

>>> O eli kesilen hırsızlar hakkında diyeceklerim şunlar.Hırsızlık yüz kızartılacak bir suçtur.Başkasının malına el koyuyorsun.Aynı zamanda kul hakkına da giriyor.Elin kesilmesini normal karşılıyorum.Kesilsin ki,bir daha o elle hırsızlık yapamaz hale gelsin ve ibret (ders) olsun.

Mücahid hocam, sanırım senin hırsızlıktan anladığın birisinin gidip de falancanın Nokia telefonunu çalması gibi birşey herhalde. Nedense gücünüz de zaten hep onlara yetiyor.

Çalınan ne ise,kul hakkına girer ve suçtur.Bunu sen o kıt aklınla değiştiremezsin.Gücümüz zayıfları ezmek değil,senin gibi asi,zorba birini ezmekten yanadır kuşkun olmasın.Bana suç işleyen birinin zayıflığından bahsedemezsin.Yau sizde hiç,dünya insan şeref hakları yok mudur?Ne kadar sallayıp atıyorsun.Kendini bilim adamı mı sanıyorsun.Bari güçlü tezlerinde olsa,üzülmeyeceğim.

Türkiye 1980’li yıllardan beri sadece politikacısıyla değil, halkıyla da korkunç bir yolsuzluğa bulaşmış vaziyettedir. Bu yolsuzluk virüsü tavandan tabana dalga dalga yayılmış, en sıradan vatandaşa kadar bulaşmıştır. Günümüzde kim olursa olsun kendi çapına ve konumuna göre yolsuzluk ( hırsızlık) yapmakta, fırsatını bulduğu anda çalmaktadır. Ayrıca bu ülke AKP sayesinde yolsuzlardan değil, ‘’yolsuzlardan hesap soranlardan hesap sorulan bir ülke’’ haline gelmiş/getirilmiştir.

Senin gibi işte,dinin kötüleyen insanlardan ancak bu gelir.Sen beni tanısan,beni onlara benzetmessin.Ülkem böyle diye bende öyle olacağım diye birşey yok.Kim ülkesini seviyorsa o doğruluk adına çalışacak.Tabi adam geçmiş makam koltuğuna,sağında paralar akıyor zebil gibi,solundan da tam yetki,gözü dönüyor tabi.Aslında onların bir suçu yok,insanlarımızın tayin ettiği adamlar kof çıkıyor.

Mücahid hocam, eğer hırsızların elini kesmeye kalkışırsak Türkiye nüfusunun en az üçte birinin elini kesmemiz gerekir ki, düşündükçe gülmeden kendimi alamıyorum. Düşünsene, en az yirmi milyon kişinin elini kesmişiz. Millet elsiz kolsuz ucube yaratıklar halinde ortalıklarda fink atıyor. Cami önleri eli kesilenlerle dolup taşmış, Allah rızası içün diyerek dileniyorlar. Aralarında Tayyip ve partili adamları da var iyi mi. :)

Saudi Arabistan'da öyle birşey mi gördün de bana bunu anlatıyorsun?Abartmadan konulrı irdele.Ne kadar güzel yapıyor Araplar.Cuma ezanı okunduğunda,tüm herkesin dükkanının kapısı açık bırakılıyor.Kimsecikte elini süremiyor.Ne kadar güzel.Türkiye'de bu yapılsa 5 dakikada dükkanlar soyulur.Cezalarımız yetersiz.

Yolsuzluk hırsızlık vs. bir sistem sorunudur. Gelişmiş Batılı ülkeler yolsuzlukların üzerine derhal gitmekte, ister politikacı olsun isterse ne olursa olsun derhal yargı önünde hesaba çekmektedir. Anlayacağın, vahşice el kol keserek hırsızlıkların yolsuzlukların önünü alamazsın. Sistemini sağlam kuracak, ak koyunların arasına dalmaya kalkışan kara koyunları derhal aradan çıkaracaksın.

Hmm.Sistem demekle neyi kastediyorsun?Bir toplumda en küçük birey aile öyle değil mi?..

O zaman sorunu öncelikle terbiyelerimizden,nasıl bir insan oluşumuzdan bahsedeceğiz.Toplumu oluşturan aile ise,o zaman herkesin İslam için,yani edep/ahlak vs.konularda çocuklarını bilinçli yetiştirecek.Sorun burda işte.Sistemde değil.Sisteme ne sunarsan öyle işler.Ben sorununun köküne bakıyorum.Her ne kadar %99 Müslüman nüfusdur desekte,aslında çoğunun inançsız,edep-hayadan uzak bir tablo görüyoruz.Belkide ''ististastikler %99'' .

Sitelerde Paylaş

Allah’ı şimdilik bir kenara bırakalım

Sen kimsin ki Allah'ı bir kenara bırakıyorsun asıl sen kenarlardansın.

Kaldı ki burada Allah sadece yaptığı iyiliği başa kakmakla yetinmiyor, ibret alsınlar diye daha bir de sakat insanlar yaratarak onların geleceğiyle oynuyor. Bunları da işte sırf kafirleri ikna etmek adına yapıyor. Yani birilerini ikna edeceğim diye birilerinin hayatını kaydırıyor.

Senin dünyan burası tabi,ondan zoruna gidiyor.O masumlar hakkında Allah için böyle söyleme.Sen Allah'ın bildiğini bilemezsin.Kalbin bunu kaldıramaz.Dünya hayatı kafirler içindir.O yüzden sakatta kalsam,önemi yoktur.Zaten toprak olacağım.Ama senin için önemi vardır,çünkü tutunacağın bir dalın yoktur!!

Soruyorum; madem İslam temizlik dini, bir insan affedersin yellenince niçin abdesti bozulur? Mesela yellenince pisleniyor musun, neren kirleniyor mesela; donun mu? Madem donun kirleniyor ve İslam da temizlik dini, niçin donunu değiştirmiyorsun da abdestini tazeliyorsun?

Sen bunu kavrayamazsın.Herhalde bir yellenmeyle insan vücudu kirlenmez.Ama İslam ahlakına göre değerlendirirsek,Allah'ın namaz için huzuruna çıkacağı için bir Müslümanın,hem manevi hem bedeni olarak karşısında.O ana kadar o yel,'kendini tutamamış,Allah'ın karşısına pak bir şekilde çıkmamış olur.Önemli olan sadece temizlik değildir.Kişinin adap çerçevesinde kendisini Allah'a vermesidir.Hem abdestte hemde namazda.Nefsi terbiyedir.Tabi bunu siz nerden bileceksiniz.''Araplar pistir''

diye büsbütün bir millete hakaret edemezsin.Sen nerden biliyorsun ,onların yanında mısın?! O aptalca amerikan filmlerini izlediysen,arapları öyle 'pis' gösterirler tabi.Ne de olsa düşmanları.

Şu, su bulunmadığında toprakla yapılan abdesti, senin tabirinle temizliği de bir anlatsana bizlere.

Burda senin için ,keyfin için yazı yazmam.Hiçkimse için.Kendi işine bak.Hoşuna gitmiyorsa okumazsın,okuyorsan bilinçli bilgilerle bizle paylaş ki millet seni adam sansın.

Sitelerde Paylaş

Mücahid efendi, öncelikle o aralara ustaca sıkıştırdığın hakaretlerini sana aynen geri iade ediyorum.

İkincisi, şu alıntılama işini düzgün yap. Seninle benim söylediklerim iç içe girmiş ve kimin ne dediği anlaşılmaz hale gelmiş.

Üçüncüsü, eğer burada fikir serdediyorsan elbetteki birisi çıkacak yanlışları ortaya koyacak. Burası ateist site herşeyden önce, Hacı Baba Tekkesi değil.

Yok öyle, ‘’beğenmiyorsan okuma’’ ayakları. Sana önceki yorumlarımda da yazdım; alışmışsın işte kuzu kuzu dinleyen kendin gibilerine, ben konuşayım herkes sussun istiyorsun.

Bu zevki burada tadamazsın sayın pabuçlarımın mücahidi.

Şimdi gelelim şu saçma sapan savurup süpürdüklerine ...

----------------

>>> İşte senin gibilerin kafası bu kadar çalışır.Camilerde iyi şeyler anlatılıyor din alimleri tarafından.Ben en azından senin gibi gidip boş boş şeyler dinlemiyorum.Ben Yüce yaratıcımın emirlerini anlatmaya çalışıyorum.Rahatsız oluyorsan okumazsın yazımı.

Demek camilerde iyi şeyler anlatılıyor, üstelik de din alimleri tarafından.

Yahu birçoğu bir dilekçe yazmaktan dahi aciz cami imamları ne zamandan beri bu memlekette alim sıfatına nail oldu?

>>> Ama amacını biliyorum senin,başkalarını da kandırıp dinden uzaklaştırmak.

Demek ben başkalarını kandırıp dinden uzaklaştırmak istiyorum.

Hafiye gibi adamsın be hacım, valla şakadanak suçüstü yapıp yakaladın beni. Üstelik de ateistforumda enseledin iyi mi. Pes pes, kaçanla göçen kurtulur elinden.

Cezam kesin idamdır biliyorum, ben hakettim bunu.

Ama n’olur hacım, bırak da yaşayalım, çoluğumuz çocuğumuz var.

>>> Benim yazdıklarımı illa okuyacaksınız demiyorum ki zaten.Benim mesajlarım ulaşması gereken yere ulaşıyor zaten.Ben asla yılmam.Senin gibi 5/10 kafir beni yıldıramaz.İsterse tüm dünya kafirlerle dolu olsun,vız gelir.Benim Allah'ım bana yeter!Sayınız az aslında.Gelmişsin buraya forumda istediğin dini tekzib ederek iftira ediyorsun bu ülkenin %99'una.

Mesela mesajların nereye ulaşıyor hocam? Senin tabirinle beş on ateiste mi?

Yazık hacım ya, bırak o beş-on ateist de şurada kendi aralarında konuşsunlar hacım be!

Biliyorsun İslam barış dinidir, hem Allah gösterecek onlara!

Sen ki bir İslam alimi olarak Allah’tan da mı umudunu kestin de kendini bu kadar paralıyorsun?!

Demek benim gibi 5-10 kafir seni yıldıramaz öyle mi?

Madem bizler sadece 5-10 kişiyiz, ne diye kendini bu kasıyorsun be hocam? Bak valla çok zorlama, lipitin şekerin tansiyonun yükselir, Türk doktorları da birşey yapamayınca Fetullah gibi soluğu Amerika’da neyim alırsın, demedi deme. Böylesi yaşanmış olayları lütfen ciddiye al.

O da ( Fetullah ) yüzde 99’ı müslüman olan halkı bir daha müslüman yapayım derken sağlığını yitirdi. Bilmez misin, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.

Demek bu halkın yüzde 99’una iftira atıyorum ben öyle mi?

İşinize öylesi gelince halkın yüzde 99’u müslüman olur, işinize gelmeyince de münafıklaaaar, fasıklaaaaar, hurafecileeeer, homur homur ...

>>> Zehirleyen ben mi sen mi acaba? Siz dinimi kötüleyeceksiniz bende seyredeceğim ha?Çok komiksin.Senin gibilerle hep savaştım ben.Kendini müslüman gösterip aslında,hevesini paraya kaptırmış,ne olduğunu bilmeyen aşağılık insanlarla savaşmaktan geçti ömrüm.Ölene kadar da savaşmaktan asla geri durmam.

Gazan mübarek olsun.

>>> Peki Allahsız insan,Allah korkusu olan adam bu haltları yer mi? Bu sorumun açıklamasını yap o zaman.Bu kadar bilgeysen.

Peki yobaz adam, madem bu halkın % 99’u müslüman, bu ülkedeki tüm zina ve fuhuş eylemlerini geride kalan o % 1’lik bir avuç ateist mi yapıyor?

Hem küçük çocuğu hem de anasını affedersin beceren sübyancı Vakit yazarına ne buyuracaksın mesela?

Biliyorum biliyorum; şimdi o adam hakkında belki de ‘’o sahtekar bir müslümandı’’ deyip çıkacaksın.

Ben de derim ki hiç insan ayağı azcık kaydı diye dava arkadaşı değerli bir İslam yazarına haince tekme atar mı?

Düşene bir tekme de sen at emri Kuran’ın neresinde yazar?

>>> Evet yine diyorum:Kafirler için yaşasın cehennem ateşi !!!

Ah canıım beniiim, ağzından bal damlıyor.

Ne diyeyim; kininle bin yaşa hacım be.

Durduk yerde aklıma şimdi ‚‘İslam barış dinidir‘‘ lafların da geldi nedense.

Ne barış ama!

>>> Tüm pislik sizlerden geliyor.

Şimdi de ağzından bal mı yoksa ne damladığını hani ben söylemeyeyim de sen söyle.

>>> Ama bunu unutma bir gün hayatınla ilgili çok büyük bir darbe yiyeceksin.Çünkü kafirlerin refahı uzun sürmez.

Çok korktum valla, hem müneccim falan mısın hocam sen ya?!

Olur a, senin başına bir felaket gelirse neye yorumlayacaksın peki?

Biliyorum biliyorum; kaza, kader, imtihan felan filan...

Ama inanmayanların başına birşey gelirse; ‘’oooh, Allah’a inanmıyordun n’olduu, gördün mü? Yaaa Allah böle yapar adamı işte.’’ türü zırvalamalar ...

Haksız mıyım?

>>> Siz avurpanın kıçını yalamış hoşunuza gideni beğeniyorsunuz.

Yav hocam, sen nerenin mıçını yalıyorsun?

En aşağıdaki yorumdaki yazdıklarına bakılırsa Suudi kıçı yalamakta epey mahir bir görüntü sergiliyorsun.

>>> Bir kere o 'zina' maddesi yasaklanmasının sebebi.Kadın ve erkek arasında eşitliği sağlama amacıyla Anayasa Mahkemesi'nce falanda filan.Hepsi avrupaya uyum süreciyle alakalı bir şey.Ama topluma soracak olursan kimse zinanın suçtan çıkarılmasını istemez.Ama duyumlarıma yine TCK Kanununa koyulacakmış inşallah.

Tamam, ben de işte onu diyorum. Zinanın suç olmasını TCK‘dan çıkaran senin AKP adlı partin değil mi diye sorarak çelişkini(zi) ortaya koyuyorum.

Hocam iki dakika mert ol da şu soruya bari doğru cevap ver; sence AKP de Avrupa kıçı yalıyor mudur?

>>> Ben parti marti tutmam.Ben Tek inandığım Yüce Rabbime, Hz.Muhammed Efendimize Kur'an-i Kerîm'e iman ederim.Ama Ak parti sempati duyduğum bir partidir.En azından diğerleri gibi milletin vergilerden parasını gasp edip yemiyor.

AKP yemiyor öyle mi?

Yolsuzluk yapmıyor yani?...

Hocam sen nerede yaşıyorsun?

Hiç mi duymadın gemicikler, Ali Dibo çeteleri, imarsız villalar dikmeler, Unakıtanlar, Akbiller, Deniz Feneri yolsuzlukları ...

Say say bitmez.

Bak hocam çarpılacan valla.

>>> Sen o cehennemde o hamîmi (kaynar suyu) yuttunuğunda o zaman görüşürüz.

Anüü, korktum şimdi valla.

Zakkum da yiyecek miyim hocam?

Benim gibi sabi, küçücük, miniminnacık bir çocuğu korkutmaya utanmıyor musun sen?

Erkeksen Allah’ı arkana almadan gel, ne o öyle kaynar sular maynar sular, hamimiler vs. ey ya habibi.

>>> Çalınan ne ise,kul hakkına girer ve suçtur.Bunu sen o kıt aklınla değiştiremezsin.

Benim aynştayn zekalı hocam, ben hırsızlık suç değildir mi diyorum, cezalandırılmalarına karşı mı geliyorum?

Ama böyle senin dediğin şekilde, el kol kesme şeklinde olmasın istiyorum.

>>> Gücümüz zayıfları ezmek değil,senin gibi asi,zorba birini ezmekten yanadır kuşkun olmasın.Bana suç işleyen birinin zayıflığından bahsedemezsin.Yau sizde hiç,dünya insan şeref hakları yok mudur?Ne kadar sallayıp atıyorsun.Kendini bilim adamı mı sanıyorsun.Bari güçlü tezlerinde olsa,üzülmeyeceğim.

Seninki mi güçlü tez hocam?

1400 yıllığın ilkel metodunu sayıklayan Taliban kafalı yobazın tezine bak hele sen; keselim hırsızın elini, hırsızlık şakadanak bitsin.

Hocam, istersen Taksim Meydanı’nda da asalım üçünü beşini, bak bakalım bir daha illegal işlere başvuran dürzü çıkıyor mu memlekette?

Ne dersin hocam, yapalım mı?

Biliyorum, hayır demezsin, onu da zevkle kabul edersin.

>>> Senin gibi işte,dinin kötüleyen insanlardan ancak bu gelir.Sen beni tanısan,beni onlara benzetmessin.Ülkem böyle diye bende öyle olacağım diye birşey yok.Kim ülkesini seviyorsa o doğruluk adına çalışacak.Tabi adam geçmiş makam koltuğuna,sağında paralar akıyor zebil gibi,solundan da tam yetki,gözü dönüyor tabi.Aslında onların bir suçu yok,insanlarımızın tayin ettiği adamlar kof çıkıyor.

Haydaaa!

Az önce AKP’ye sempatisi olduğunu söylüyordu. Ben de onların yolsuzluklarını ve halkın da buna bulaştığını söyleyince bana çemkiriyor.

Demek insanlarımızın tayin ettiği adamlar kof çıkıyor öyle mi hocam?

Valla helal olsun be, nasıl oldu da bu gerçeği bari kabul edebildin şaştım kaldım valla .

Dur dur; en iyisi ben iki rekat bir şükür namazı kılayım da geleyim.

>>> Saudi Arabistan'da öyle birşey mi gördün de bana bunu anlatıyorsun?Abartmadan konulrı irdele.Ne kadar güzel yapıyor Araplar.Cuma ezanı okunduğunda,tüm herkesin dükkanının kapısı açık bırakılıyor.Kimsecikte elini süremiyor.Ne kadar güzel.Türkiye'de bu yapılsa 5 dakikada dükkanlar soyulur.Cezalarımız yetersiz.

Saudi Arabistan mı dedin?

Hocam merakıma mucip oldu; sen Almanya’da mı yaşıyorsun?

Ukalalığımı hoşgör; onun Türkçesi Suudi Arabistan’dır hocam.

Demek Suudi Arabistan’da vaziyet böyle ha!

Vay be, peki hocam niye Türkiye’deki müslümanların ekserisi senin tabirinle Saudi Arabistan’da yaşamayı yeğlemezler de cıbıldak cıbıldak dolaşan Avrupa’nın kefere ülkelerinde yaşarlar?

De hele gadasını aldığım!

Sitelerde Paylaş

>>> Sen kimsin ki Allah'ı bir kenara bırakıyorsun asıl sen kenarlardansın.

Sen mi okuduğunu anlamıyorsun, ben mi iyi anlatamıyorum.

Ne yazmışım, bir daha oku istersen:

Mücahid hocam, hangi camide veriyorsun bu vaazları bilmiyorum ama, böylesi bir söylemle Allah’ı ne kadar küçülttüğünü(zü)n farkında bile olamıyorsun(uz).

Allah insanlara nimet veriyor, sonra da sürekli başlarına kakıp duruyor. Ki bu konuda Kuran’da tonlarca ayet var.

Allah’ı şimdilik bir kenara bırakalım, bir insan dahi yaptığı bir iyiliği sürekli gündeme getirse ve iyilik yaptığı kişinin sürekli başına kaksa o iyilik hala iyilikten sayılır mı?

Bu durum hani biraz da, sırf egosuna yenilerek ünlü bir bilimadamı olup tarihe geçmek adına herşeyi mübah gören ve insanları kobay olarak kullanan Nazi doktoru Kasap Mengele’nin durumuna benzer ki var gerisini sen düşün.

Anladın mı şimdi niye ‘’bu türden söylemlerinizle Allah’ı ne kadar küçülttüğünüzün farkında bile olamıyorsunuz’’ dediğimi?

Gene anlamadın değil mi?

>>> Senin dünyan burası tabi,ondan zoruna gidiyor.

Duyan görmeyen de seni tüm dünya nimetlerinden vazgeçip mağaraya falan kapandığını sanır.

Biliyorum biliyorum; siz hiç dünyaya, dünya malına, dünya nimetlerine önem vermezsiniz.

>>> Sen Allah'ın bildiğini bilemezsin.Kalbin bunu kaldıramaz.Dünya hayatı kafirler içindir.O yüzden sakatta kalsam,önemi yoktur.Zaten toprak olacağım.Ama senin için önemi vardır,çünkü tutunacağın bir dalın yoktur!!

Peki Allah‘ın bildiğini sen nereden biliyorsun hocam?

Geç bir kalem şu, dünya hayatına tapan ateist zırvalarını; bu dünyaya da, paraya da, şehvete de uçkuruna da, kısacası dünya nimetlerine tapan en başta sizlersiniz.

İşim gücüm yok da oturup bir milyon tane örnek mi vereceğim sana.

>>> Sen bunu kavrayamazsın.Herhalde bir yellenmeyle insan vücudu kirlenmez.Ama İslam ahlakına göre değerlendirirsek,Allah'ın namaz için huzuruna çıkacağı için bir Müslümanın,hem manevi hem bedeni olarak karşısında.O ana kadar o yel,'kendini tutamamış,Allah'ın karşısına pak bir şekilde çıkmamış olur.Önemli olan sadece temizlik değildir.Kişinin adap çerçevesinde kendisini Allah'a vermesidir.Hem abdestte hemde namazda.Nefsi terbiyedir.Tabi bunu siz nerden bileceksiniz.

Hocam, çok güzel aydınlattın!

Ben ne diyorum sen ne anlatıyorsun.

Sen önceki mesajında İslam temizlik dinidir dedin, öyle değil mi?

Ben de sana yellenme örneğini verdim ve yellenmeyle niye insanın temizliği elinden gider ve ardından da abdesti bozulur diye sordum.

Siz değil misiniz İslam‘daki abdeste, boy abdestine atıfta bulunarak İslam temizlik dinidir diye propaganda yapan?

E, ben ne dedim sana; abdestin temizlikle alakası yoktur, bu sadece dinsel ritüeller için gerekli olan bir şeydir demedim mi?

Sana göre ( üstteki yoruma göre ) insan yellenince Allah‘ın karşısına pak ( temiz ) çıkmamış oluyor.

Tekrar soruyorum; yellenince insan niye pak olmaktan çıkıyor?

>>> ''Araplar pistir'' diye büsbütün bir millete hakaret edemezsin.Sen nerden biliyorsun ,onların yanında mısın?!

Bakıyorum da din kardeşlerine laf gelince nasıl da hop oturup hop kalkıyorsun.

Yahu sizler değil misiniz kendiniz gibi olmayan tüm milletlere kin kusan, nefret saçan, söven sayan?

İşte ne ekerseniz onu biçiyorsunuz.

>>> Burda senin için ,keyfin için yazı yazmam.Hiçkimse için.Kendi işine bak.Hoşuna gitmiyorsa okumazsın,okuyorsan bilinçli bilgilerle bizle paylaş ki millet seni adam sansın.

De get hadi mücahid bozması, asıl benim seni kaale aldığımı nereden çıkardın?

Asıl sen bana cevap verme, yoksa daha da tefe koyulur cümle aleme rezil rüsva olursun.

Sitelerde Paylaş

Kafir yosmaları sizin uydurduğunuz yalanlarla beni kandıramazsınız.Adam akıllı yorum yapın.Bir kaç laf öğrenmişsiniz kendinizi adamdan sayıyorsunuz.Yürüyün gidin be.Asıl suç bende ki insan saydım başta sizi,ama meğersem hayvandan aşağı mışsınız.Size ne iyilik yarar ne hiçbirşey.Modern avrupanın ,kafirlerin süslü cevherlerin arka kıçına saklanmışsınız. yakup şahsiyet,senin şahsına bir şey yazmıyorum ki bu kadar zoruna gidiyor.Asıl ben seni kaile almıyorum.Yazdığım şeylere şam babası gibi çatlayarak sen bana yazıyorsun.Yarım aklınla kendini rezil etme daha fazla.Kendi pisliğini bana adammışsın gibi gösterme.Seni insan yerine bile koymuyorum ya,ibret olsun diye yazıyorum,kusurlarını çıkariyorum.Zoruna mı gidiyorr vış vış zombi ateist.Pis ateist.

Sizler o kadar ahlaksızsınız ki,ne edep,ne adap bilirsiniz.Koltuk altlarınızı kesmezsiniz,eşlerinizin önünden değil arkadan becerirsiniz,Kendi inançsızlığını bana ödetemezsin,pis kafir.BANA İSLAM'I ÖĞRETEMEZSİN,HADDİNİ BİL.BİLİM ADAMI KESİLDİNİZ BE.

İkide bir dine küfür ilaha küfür,siz manyakmısınız kardeşim?Türkiye Müslüman ülkesi,beğenmeyen defolur gider.Atanın ülkesine git sen.charles darwin maymun bozuntusuna,ingiltere.Orda da seni bir güzel yamarlar.onlar seni aşağılık yaratık kabul ediyor biliyor muydun bunu kalitesiz kafir seni.charles darwin in canlılar teorisinde,türkler ve yunanlı aşağı tabakada olan canlılar sürüngenler canlılığımış diyor.Sen şimdi KENDİ ŞEREFSİZLİĞİNE BENİ İTEBİLİR MİSİNmahlukat bozuntusu.

Bakın diyorum ki,bilimsel ışıkla konuşalım,tartışalım.Sen benim Rabbime hakaret edemezsin dinsiz soysuz.

Sizleri Allah'a havale ediyorum.

tarihinde IFeelGood tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ağır ol bakalım mücahit bozuntusu. Türkiye müslüman bir ülke filan değil, tastamam laik bir ülke. Biz de bu ülkenin ateist vatandaşlarıyız.

Sen İslam savaşçığı yapacaksa, bir mücahit olarak cennete gitmek için çalışacaksan, gitmesi gereken sensin. Kimi kimin ülkesinden kocuyorsun bedevi bozuntusu? Al Arabın dini, git Mekke'ye kardeş kardeş yaşayın..

Bu aşağılık küfürlerin için şimdilik sadece UYARI alıyorsun.

Madem sinirlerin kaldırmıyor burada yazılanları, bence hiç durma, git. Çünkü senin peygamberin de dinin de Allah'ın burada yerin dibine sokulur her gün. Hakettiği ve boylaması gereken yer tam da orasıdır. Ya buna alışmaya başla, ya da gerçekten git.

Çünkü belli ki kaldıramayacaksın. Biz de oturup senin için üzülemeyiz doğrusu..

Bak bu gece sahura kalkacaksın. Ayıp günah değil mi böyle küfretmen? Hadi bize her şey serbest, sana ne oluyor?

Sitelerde Paylaş

Sizler o kadar ahlaksızsınız ki,ne edep,ne adap bilirsiniz.Koltuk altlarınızı kesmezsiniz,eşlerinizin önünden değil arkadan becerirsiniz,Kendi inançsızlığını bana ödetemezsin,pis kafir.BANA İSLAM'I ÖĞRETEMEZSİN,HADDİNİ BİL.BİLİM ADAMI KESİLDİNİZ BE.

Bunları sana eşin mi anlattı ?????

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...