Jump to content

Ateizm çok yaygın

Recommended Posts

Kafir yosmaları sizin uydurduğunuz yalanlarla beni kandıramazsınız.Adam akıllı yorum yapın.Bir kaç laf öğrenmişsiniz kendinizi adamdan sayıyorsunuz.Yürüyün gidin be.Asıl suç bende ki insan saydım başta sizi,ama meğersem hayvandan aşağı mışsınız.Size ne iyilik yarar ne hiçbirşey.Modern avrupanın ,kafirlerin süslü cevherlerin arka kıçına saklanmışsınız. yakup şahsiyet,senin şahsına bir şey yazmıyorum ki bu kadar zoruna gidiyor.Asıl ben seni kaile almıyorum.Yazdığım şeylere şam babası gibi çatlayarak sen bana yazıyorsun.Yarım aklınla kendini rezil etme daha fazla.Kendi pisliğini bana adammışsın gibi gösterme.Seni insan yerine bile koymuyorum ya,ibret olsun diye yazıyorum,kusurlarını çıkariyorum.Zoruna mı gidiyorr vış vış zombi ateist.Pis ateist.

Sizler o kadar ahlaksızsınız ki,ne edep,ne adap bilirsiniz.Koltuk altlarınızı kesmezsiniz,eşlerinizin önünden değil arkadan becerirsiniz,Kendi inançsızlığını bana ödetemezsin,pis kafir.BANA İSLAM'I ÖĞRETEMEZSİN,HADDİNİ BİL.BİLİM ADAMI KESİLDİNİZ BE.

İkide bir dine küfür ilaha küfür,siz manyakmısınız kardeşim?Türkiye Müslüman ülkesi,beğenmeyen defolur gider.Atanın ülkesine git sen.charles darwin maymun bozuntusuna,ingiltere.Orda da seni bir güzel yamarlar.onlar seni aşağılık yaratık kabul ediyor biliyor muydun bunu kalitesiz kafir seni.charles darwin in canlılar teorisinde,türkler ve yunanlı aşağı tabakada olan canlılar sürüngenler canlılığımış diyor.Sen şimdi KENDİ ŞEREFSİZLİĞİNE BENİ İTEBİLİR MİSİNmahlukat bozuntusu.

Bakın diyorum ki,bilimsel ışıkla konuşalım,tartışalım.Sen benim Rabbime hakaret edemezsin dinsiz soysuz.

Sizleri Allah'a havale ediyorum.

Sen ne kadar iğrenç ve ahlaksız bir insansın!

Sana kimse çıkıp küfür etmemiş, kötü söz söylememiş, buna cevaben şu yaptığına bir bak.

Esmişsin gürlemişsin. Hakaret dışında ortaya koyabildiğin bir tek mantıklı fikir yok.

Rabbine kim hakaret etmiş senin rezil yalancı!

Hadi göster bakalım yukarda rabbine küfür var mı?

Hem sonra olmayan birşeye nasıl küfredilebilir?

Allah'ın avukatlığına soyunur saçma sapan konuşursan tabii ki düşünen insanlar senin zırvalarını yüzüne vururlar. Allah'ın avukatlığını yapmak işte böyle talihsiz bir iştir.

İşte böyle madara ederler adamı!

Sitelerde Paylaş
  • İleti 137
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Kafir yosmaları sizin uydurduğunuz yalanlarla beni kandıramazsınız.Adam akıllı yorum yapın.Bir kaç laf öğrenmişsiniz kendinizi adamdan sayıyorsunuz.Yürüyün gidin be.Asıl suç bende ki insan saydım başta sizi,ama meğersem hayvandan aşağı mışsınız.Size ne iyilik yarar ne hiçbirşey.Modern avrupanın ,kafirlerin süslü cevherlerin arka kıçına saklanmışsınız. yakup şahsiyet,senin şahsına bir şey yazmıyorum ki bu kadar zoruna gidiyor.Asıl ben seni kaile almıyorum.Yazdığım şeylere şam babası gibi çatlayarak sen bana yazıyorsun.Yarım aklınla kendini rezil etme daha fazla.Kendi pisliğini bana adammışsın gibi gösterme.Seni insan yerine bile koymuyorum ya,ibret olsun diye yazıyorum,kusurlarını çıkariyorum.Zoruna mı gidiyorr vış vış zombi ateist.Pis ateist.

Sizler o kadar ahlaksızsınız ki,ne edep,ne adap bilirsiniz.Koltuk altlarınızı kesmezsiniz,eşlerinizin önünden değil arkadan becerirsiniz,Kendi inançsızlığını bana ödetemezsin,pis kafir.BANA İSLAM'I ÖĞRETEMEZSİN,HADDİNİ BİL.BİLİM ADAMI KESİLDİNİZ BE.

İkide bir dine küfür ilaha küfür,siz manyakmısınız kardeşim?Türkiye Müslüman ülkesi,beğenmeyen defolur gider.Atanın ülkesine git sen.charles darwin maymun bozuntusuna,ingiltere.Orda da seni bir güzel yamarlar.onlar seni aşağılık yaratık kabul ediyor biliyor muydun bunu kalitesiz kafir seni.charles darwin in canlılar teorisinde,türkler ve yunanlı aşağı tabakada olan canlılar sürüngenler canlılığımış diyor.Sen şimdi KENDİ ŞEREFSİZLİĞİNE BENİ İTEBİLİR MİSİNmahlukat bozuntusu.

Bakın diyorum ki,bilimsel ışıkla konuşalım,tartışalım.Sen benim Rabbime hakaret edemezsin dinsiz soysuz.

Ulan hödük sana burası ateistforum,burada seni dakikalarca dinleyip kafa sallayacak ve seni tasdik edecek talebeler yok ,seni burada ite yapılacak rektoskopide kamera niyetine kullanırlar diye uyarmadılar mı ? Uyardılar..Ne oldu 3 kuruşluk aklınla geldin 20 ileti yazdın ezberlediklerin tükendi ve zavallı bir küfürbaza dönüştün değil mi ? Şimdi efendice herkesten özür dile ,biraz risale karıştır 3-5 ay sonra tekrar gel ,belki forumdakilerin dişinin kovuğunu o zaman doldurursun..Hadi aslanım,hadi koçum....

Sitelerde Paylaş

Havale geciren allah bakalim bu konuda ne demis?

Enam 68

68 - Âyetlerimiz hakkında dedikoduya dalanları gördüğün vakit başka bir söze dalıncaya kadar onlardan yüz çevir, uzaklaş. Şayet şeytan sana unutturursa hatırladıktan sonra (kalk), o zalimler grubu ile beraber oturma.

Nisa 140

140 - Oysa Allah size Kitapta (Kur’an’da) “Allah’ın âyetlerinin inkar edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğiniz zaman, başka bir söze geçmedikleri müddetçe, onlarla oturmayın, aksi halde siz de onlar gibi olursunuz” diye hüküm indirmiştir. Şüphesiz Allah, münafıkların ve kâfirlerin hepsini cehennemde toplayacaktır.

Sitelerde Paylaş

Ulan hödük sana burası ateistforum,burada seni dakikalarca dinleyip kafa sallayacak ve seni tasdik edecek talebeler yok ,seni burada ite yapılacak rektoskopide kamera niyetine kullanırlar diye uyarmadılar mı ? Uyardılar..Ne oldu 3 kuruşluk aklınla geldin 20 ileti yazdın ezberlediklerin tükendi ve zavallı bir küfürbaza dönüştün değil mi ? Şimdi efendice herkesten özür dile ,biraz risale karıştır 3-5 ay sonra tekrar gel ,belki forumdakilerin dişinin kovuğunu o zaman doldurursun..Hadi aslanım,hadi koçum....

Öncelikle hödük sensin.sen benden özür dile.2 dakikada size pes olacağımı mı sandınız.Güldürme beni.Ateist avına çıktım benİnsanlığını kaybetmiş birinden insanlık öğrenecek değilim.İnancını kaybetmişsen,bunun faturasını,acısını bana mı ödetiyorsun.Ne kadar komik,ve zavallı konumdasınız.Buarada beni dinlesinler dinlemesinler,benim gibi düşünen ,senin sapık arkadaşların senin yorumlarına nasıl cevap veriyorsa,benim din kardeşimde benim yorumuma cevap verir.1-2 küfür ettik diye uyarı aldık.Ya bunlar küfür etmiyor mu.Nerde kaldı insanlık saygınız.Siz busunuz işte.İnsanlıktan nasibini almamış,zavallı yaratıklar.sen sövecen beni engelleyecen,mantığa bak.Zalimsiniz.Allah zalimleri asla affetmez.senin Yüce Allah'ı (haşa) yok sayman hiç bir anlam taşımaz.sen sadece kendini kandırırsın.

Sitelerde Paylaş

Havale geciren allah bakalim bu konuda ne demis?

Enam 68

68 - Âyetlerimiz hakkında dedikoduya dalanları gördüğün vakit başka bir söze dalıncaya kadar onlardan yüz çevir, uzaklaş. Şayet şeytan sana unutturursa hatırladıktan sonra (kalk), o zalimler grubu ile beraber oturma.

Nisa 140

140 - Oysa Allah size Kitapta (Kur’an’da) “Allah’ın âyetlerinin inkar edildiğini ve onlarla alay edildiğini işittiğiniz zaman, başka bir söze geçmedikleri müddetçe, onlarla oturmayın, aksi halde siz de onlar gibi olursunuz” diye hüküm indirmiştir. Şüphesiz Allah, münafıkların ve kâfirlerin hepsini cehennemde toplayacaktır.

İşte sizin aklınız bu kadar çalışır.Ben sizinle birlikte oturmuyorum ki,sadece ağzınızın payını veriyorum.Ayetleri hangi beyin yapınla okuduğun şüpheli.Kim dedikodu yapıyor? sizin ettiğiniz dedikodunun haddi hesabı yok.Demin de dediğim gibi,kendi pis işlerinizi bize mal etmeye çalışıyorsunuz.Güya Allah'ın ayetini okuyarak,doğrulunu göstermeye çalışan,halbuki sürüngen gibi kıvranan,yolunu şaşırmış bir şekilde kime saldıracağını bilememiş gözü kör topluluksunuz.sizin aklınız sulanmış.Bunuda unutmayın,beni yıldıramazsınız.isterseniz,uyarın,banlayın,atın beni siteden,emin olun bu benim galibiyetim olacaktır.sizinle Allah için savaşıyorum.

Sitelerde Paylaş

Mücahit31 kardeş, ben sana demedim mi kendini bu kadar kasma diye!

Hatta başına geleceklerden haberdar etmedim mi?

Madem bizler sadece 5-10 kişiyiz, ne diye kendini bu kadar kasıyorsun be hocam? Bak valla çok zorlama, lipitin şekerin tansiyonun yükselir, Türk doktorları da birşey yapamayınca Fetullah gibi soluğu Amerika’da neyim alırsın, demedi deme. Böylesi yaşanmış olayları lütfen ciddiye al.

O da ( Fetullah ) yüzde 99’ı müslüman olan halkı bir daha müslüman yapayım derken sağlığını yitirdi. Bilmez misin, olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi.

Bak gördün işte, kendini kasa kasa lipitin yükseldi, şekerin çıktı, tansiyonun fırladı ve ne dediğini bilmez hale geldin.

Sakalım yok ki arkadaş sözüm tutulsun.

--------

O küfürlerini KDV’siyle birlikte aynen iade ederken bir de tavsiyem olacak sana mücahit:

Bizim Hacı’yı bilirsin değil mi, admin Hacı’yı?

Hah, işte o senin gibilerine arasıra şöyle bir tavsiyede bulunurdu:

- İsterseniz poponuza bomba yerleştirip kendinizi patlatın, beni enterese etmez.

Ben de sana aynı tavsiyede bulunuyorum.

Kısa yoldan cennetlik olmak istemez misin?

Gerekirse bomba parasını aramızda toplar, temini konusunda çaba da gösteririz.

Yeter ki sen iste mücahit!

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Öncelikle hödük sensin.sen benden özür dile.2 dakikada size pes olacağımı mı sandınız.Güldürme beni.Ateist avına çıktım benİnsanlığını kaybetmiş birinden insanlık öğrenecek değilim.İnancını kaybetmişsen,bunun faturasını,acısını bana mı ödetiyorsun.Ne kadar komik,ve zavallı konumdasınız.Buarada beni dinlesinler dinlemesinler,benim gibi düşünen ,senin sapık arkadaşların senin yorumlarına nasıl cevap veriyorsa,benim din kardeşimde benim yorumuma cevap verir.1-2 küfür ettik diye uyarı aldık.Ya bunlar küfür etmiyor mu.Nerde kaldı insanlık saygınız.Siz busunuz işte.İnsanlıktan nasibini almamış,zavallı yaratıklar.sen sövecen beni engelleyecen,mantığa bak.Zalimsiniz.Allah zalimleri asla affetmez.senin Yüce Allah'ı (haşa) yok sayman hiç bir anlam taşımaz.sen sadece kendini kandırırsın.

Ateist avına çıkmışsın ama demin nicki "müslümangenç" olan müslüman bir arkadaşa da feci girişmişsin. Onu bile ateist sanmışsın, demediğini bırakmamışsın.

Bak valla iyi değilsin. Sinirlerin kaldırmıyor. Git azıcık gez dolaş, hava al öyle gel.

Biz hepimiz buradayız, üstümüzden sevap kazanman için ne gerekiyorsa yaparız.

Valla çok gerilmişsin, kaldıramamışsın. Ama biz kafiriz zaten, unuttun mu? Yani bu seni şaşırtmamalı..

Bu siteyi tesadüfen, adına sanına bakmayarak tıkladın da düştün diyeceğim ama, kendi isteğinle üye olmuşsun be kardeşim..

İnsan önce azıcık bir okur. Sen küfredenlerin içine geliyorsun.. Bilmiyor muydun bunu? Bu adamlar ateist zaten, dine göre kafir, küfreden..

Niye böyle şaşırp da çıldırdın bilmem? Sen Anibal'in acayip Tanrı'sıyla (aslında Tanrı da sayılmaz)karşılaşsan ne yapacaksın acaba..Saçını başını yolar, klavyeni filan parçalarsın herhalde.

Sekin ol azıcık. Üzülme, çok da büyütme. Allah'ın bizi zaten sırf küfredelim diye yarattığını hatırla, rahatlamaya çalış. Onun işine karışma, şirke bulaşma..

Sitelerde Paylaş

İşte sizin aklınız bu kadar çalışır.Ben sizinle birlikte oturmuyorum ki,sadece ağzınızın payını veriyorum

Bu müslüman beyinler neler üretecek acaba okuyup görecegiz.

Bu siteye üye olunmasi icin davetiye mi alindi...

...yoksa özgür irade ile mi üye olundu?

Sitelerde Paylaş

Ateist avına çıkmışsın ama demin nicki "müslümangenç" olan müslüman bir arkadaşa da feci girişmişsin. Onu bile ateist sanmışsın, demediğini bırakmamışsın.

Ben o arkadaşın yorumuna baktım sadece,şahsi tanımam.''Biz diyor ölümü öldürürüz'' gibi birşeyler yazmıştı.Anlaşılan onuda kendinize benzetmişsiniz.

Sekin ol azıcık. Üzülme, çok da büyütme. Allah'ın bizi zaten sırf küfredelim diye yarattığını hatırla, rahatlamaya çalış. Onun işine karışma, şirke bulaşma..

Ben son derece sakinim.Sen kendi nefsini küfüre götürüyorsun,yazık ediyorsun kendine,gel dön bu hayalperest işten.Temiz yaşa,dindar yaşa,adam gibi adamca yaşa..Mutlu olursun inan.Böyle iç dünyan çok karışık senin.

Sitelerde Paylaş

Mucahid31,

allah akilli midir?

Bilmiyorsan öğretim sana.Bilmemek ayıp değildir,öğrenmemek ayıptır.

Yüce Rabb'i Alemin,bütün kainatı ilmiyle kuşatmıştır.Hiç birşey O'nun izin vermediği istikamette seyretmez.Seyredemez!

Bütün canlıları,herşeyi kontrol eden ve durmadan yaratan O'dur.İnsanların dinlerinin farklı oluşuda O'nun dilemesiyledir.Ki bu dünya aleminde,iyi ve kötü ayırt edilebilsin (ki Allah baştam herşeyi bilir) insanlar için mahşerde teyid için,ben bunu yapmadım demesin diye bu imtihan yapılmıştır.Bu Allah'ın bilgisi iledir.Ama sen bunu nerden anlayacaksın,ben sırf diğerleri için,okuduklarında ibret alsınlar diye yazıyorum,yoksa senin akledebilmen nerde kaldı.Dilerim doğru yolu bulursun.Çok geç kalmadan...

Sitelerde Paylaş

"Ben son derece sakinim.Sen kendi nefsini küfüre götürüyorsun,yazık ediyorsun kendine,gel dön bu hayalperest işten.Temiz yaşa,dindar yaşa,adam gibi adamca yaşa..Mutlu olursun inan.Böyle iç dünyan çok karışık senin."

Aman da aman üçüncü sınıf psikolojik tahliller de yaparmış,insanların ruh dünyalarını da çözümlermiş....Herkesi iyiliğe davet edermiş,ramazanın ilk günü tebliğe çıkıp huri sayısını artırırmış..Forum modları yaaa,ben bunu çok sevdim,bunu atmasak da forumun bir köşesinde beslesek nasıl olur...

Bu arada hödükcüm,

Hadi tebliğ yapmayı ağabeylerinden öğrendin de ateistlerin anal ilişkiden hoşlandığını nerden çıkardın ??? Kimin tecrübeleri bunlar merak ediyorum,ha bir de koltuk altı kıllarını kesmemenin dinen bir sakıncası mı var ??? İslam özellikle kesilmesini emrediyorsa bugünden itibaren kesmeyeyim hatta ördüreyim onları...

Sitelerde Paylaş

Ulan yine bu ateistlerin eline kaldık yaaaa,bak sırf bugün bana yardım etmediğinden dolayı kıçına kızgın demirler sokulup zebanilere oral sex yapmak zorunda bırakılabilirsin haaaa..

Amaaaan seninle mi uğraşacağım ya google dan bakar müslüman olurum..Hadi herkes rahmana emanet..esselamun aleyküm,daha sahura kalkacağım...

Sitelerde Paylaş

Mücahid arkadaş sana tüm iyi niyetimle müsemma göstermeme rağmen bayağı saçmalamış üzerine küfürler ederek barışcıl anlayısını deşifre etmişin .

Ayıptır söylemesi ama bizler mi koltuk altını kesmiyoruz , eşimize analdan yaklaşıyoruz . Bunu da nerden çıkardın . Seviyeyi bu kadar düşürmemen gerek kardeşim .

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olunmuyor maalesef . Sana önerim önce uzun uzun oku , araştır ardından fikirlerini burada paylaş . Yoksa sözlerinle böyle çelişirsin .

SAYGILAR.

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Ulan yine bu ateistlerin eline kaldık yaaaa,bak sırf bugün bana yardım etmediğinden dolayı kıçına kızgın demirler sokulup zebanilere oral sex yapmak zorunda bırakılabilirsin haaaa..

Amaaaan seninle mi uğraşacağım ya google dan bakar müslüman olurum..Hadi herkes rahmana emanet..esselamun aleyküm,daha sahura kalkacağım...

Birde oruç mu tutuyorsun.Sapıklaştın mı ne sen! Hem bana hakaret ediyorsun,hem islam ile alay ediyorsun birde sahura kalkacağım diyorsun,sende şeref denen birşey kalmamış vallaha.

Sitelerde Paylaş

"Ben son derece sakinim.Sen kendi nefsini küfüre götürüyorsun,yazık ediyorsun kendine,gel dön bu hayalperest işten.Temiz yaşa,dindar yaşa,adam gibi adamca yaşa..Mutlu olursun inan.Böyle iç dünyan çok karışık senin."

Aman da aman üçüncü sınıf psikolojik tahliller de yaparmış,insanların ruh dünyalarını da çözümlermiş....Herkesi iyiliğe davet edermiş,ramazanın ilk günü tebliğe çıkıp huri sayısını artırırmış..Forum modları yaaa,ben bunu çok sevdim,bunu atmasak da forumun bir köşesinde beslesek nasıl olur...

Bu arada hödükcüm,

Hadi tebliğ yapmayı ağabeylerinden öğrendin de ateistlerin anal ilişkiden hoşlandığını nerden çıkardın ??? Kimin tecrübeleri bunlar merak ediyorum,ha bir de koltuk altı kıllarını kesmemenin dinen bir sakıncası mı var ??? İslam özellikle kesilmesini emrediyorsa bugünden itibaren kesmeyeyim hatta ördüreyim onları...

Ne kadar aşağılık olduğunu sergiliyorsun devam et böyle.Tüm pisliklerinizi görüyoruz işte

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...