Jump to content

Ateizm çok yaygın

Recommended Posts

• İleti 137
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

La ilahe la allah mıydı ? Yardım etsene oğlum....Ramazan mübarek gün

Ben senin oğlun değilim.Aşağılık şerefsiz kişilik.

Şerefsiz olduğunu burdan anlıyorum,hem inanmadığın bir şey olmasına rağmen,sanki zoruna gidermişcesine saldırıyorsun.Madem inanmıyorsun o zaman işine bak.Yazdıklarım şeyine giriyor sanki.Hem beni burda hacı hıca tanıttınız.Ulan şerefsiz,sen beni tanıyor musun ki?Benim ne sakalım ne cübbem ne de takkem var.Normal bir gencim.Ama sizin gibi pislik olmadığım için,geberiyorsunuz adeta.Allah'a inanmamanın cezası işte.Siz bu dünyada bile çekiyorsunuz bile,farkında bile değilsiniz.Bit gibi yaşıyorsunuz.Gazabından yırtılacan azıcık soğut kuş beynini.Utanmaz adam bari alay etme.

Sitelerde Paylaş

Ben senin oğlun değilim.Aşağılık şerefsiz kişilik.

Şerefsiz olduğunu burdan anlıyorum,hem inanmadığın bir şey olmasına rağmen,sanki zoruna gidermişcesine saldırıyorsun.Madem inanmıyorsun o zaman işine bak.Yazdıklarım şeyine giriyor sanki.Hem beni burda hacı hıca tanıttınız.Ulan şerefsiz,sen beni tanıyor musun ki?Benim ne sakalım ne cübbem ne de takkem var.Normal bir gencim.Ama sizin gibi pislik olmadığım için,geberiyorsunuz adeta.Allah'a inanmamanın cezası işte.Siz bu dünyada bile çekiyorsunuz bile,farkında bile değilsiniz.Bit gibi yaşıyorsunuz.Gazabından yırtılacan azıcık soğut kuş beynini.Utanmaz adam bari alay etme.

Arkadaş terbiyeli ol . Zoruna giden şeylere cevap vermek zorunda değilsin .

Moderatörlerden gereksiz iletilerin silinmesini rica ediyorum .

Sitelerde Paylaş

Arkadaş terbiyeli ol . Zoruna giden şeylere cevap vermek zorunda değilsin .

Moderatörlerden gereksiz iletilerin silinmesini rica ediyorum .

Buranın heveslisi değilim zaten.Silsinler.Hadi beni sildiniz,ya vicdanınızıda silebilecek misiniz? Ne yapsanız kaçamazsınız gerçeklerden.İstediğiniz kadar küstah olun,bilge olun sonunuz ateş ATEŞ!!! Hatta atsınlar.Burası ateist forumu olabilir.Ben o bilinçle geldim zaten.Ama bu Allahsızlarıda seyredemem.En azından atılana kadar bırakın dinime sövenlerin haddini bildireyim.Sanki başka site mi yok.Ben keyfimi bir başkası için asla bozmam.Sizde bozmayın bence.Ama görüyorum ki,bazı ateist vış vışlar,yazdıklarım şeyler karşısında yırtılırcasına gazaplanıp,en adi iftirayı atıp,en hileci,üstü kapalı hakareti ve en kalleşce dine sövmeyi kendilerine marifet edinmişler.Bende diyorum ki 2 milyar Müslüman var bu dünyada.Siz demek geri zekalısınız ki,bu 2 milyarı yok kabul ediyorsunuz.Vallah Allah'ı bilmeyene,söverimde,gebertirimde,hatta elimde olsa kazığa bile sokarım! Ah keşke,nerde o günler.Utanmaz arlanmaz ateistler,birgün geberip öleceksiniz.Çürüdüğünüz zaman ne halt yiyeceksiniz.Sakın sanal deyiğ,günaha girmediğini düşünme.Yüreğinde ne hissetmişsen onu tatbik etmişsin demektir.Allah niyetlere bakar.Kimileri diyor ki,'' hem barış diniyiz diyorsunuz hemde asmadan kesmeden bahsediyorsunuz'' Şimdi senin o kuş beynine anlatayım bakalım: Kuş beyni diyorum diye kızmayın bana sakın,hehe siz onca pislik yapiyorsunuz öyle değil mi?Çünkü Allah'ını bilmeyen insandan herşey bekleneceği gibi,kendinizi bile inkar edersiniz sırf egonuz için.Biz masum insanlara zulüm etmiyoruz ki,ama bana veya bize bir zalimi savunup,bana barbar dersen seninde o zalimden bir yanın kalmiyor.Beyinsiz sürüngenler kafanız basmıyor mu_?Durup durduğumuz yerde niye bir başkasına karışalım.Tabi siz istiyorsunuz,millet her halt yesin,sizede meydan boş kalsın öyle mi?..Ne kaddar akıllısınız.Siz şerefsizlerin yaptığı bu zaten.Şeytanın hilesiyle son derece örgütlenip bu işi iyi yapıyorsunuz.Biz saf Müslümanların bundan haberleri bile yok.Niye yok ama bir sor.Çünük sizin gibi aşşağılık,pis,iğrenç bir yaratık olmadığımız için.Cehennemde sonsuz olarak yanarsınız inşallah!

Sitelerde Paylaş

Ben ateist değilim , dinci de değilim . Bilge oldugunu iddia eden kimse de olmadı . Benim için senin insan olman yeterli . Hakaretlerine rağmen sana hakaret etmeyecegim . Aptal birşeye 2 milyar kişi inansa dahi o şey hala aptaldır . Umarım cehennemde yanarız :) Selametle ...

tarihinde Crafterman tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Buranın heveslisi değilim zaten.Silsinler.Hadi beni sildiniz,ya vicdanınızıda silebilecek misiniz? Ne yapsanız kaçamazsınız gerçeklerden.İstediğiniz kadar küstah olun,bilge olun sonunuz ateş ATEŞ!!! Hatta atsınlar.Burası ateist forumu olabilir.Ben o bilinçle geldim zaten.Ama bu Allahsızlarıda seyredemem.En azından atılana kadar bırakın dinime sövenlerin haddini bildireyim.Sanki başka site mi yok.Ben keyfimi bir başkası için asla bozmam.Sizde bozmayın bence.Ama görüyorum ki,bazı ateist vış vışlar,yazdıklarım şeyler karşısında yırtılırcasına gazaplanıp,en adi iftirayı atıp,en hileci,üstü kapalı hakareti ve en kalleşce dine sövmeyi kendilerine marifet edinmişler.Bende diyorum ki 2 milyar Müslüman var bu dünyada.Siz demek geri zekalısınız ki,bu 2 milyarı yok kabul ediyorsunuz.Vallah Allah'ı bilmeyene,söverimde,gebertirimde,hatta elimde olsa kazığa bile sokarım! Ah keşke,nerde o günler.Utanmaz arlanmaz ateistler,birgün geberip öleceksiniz.Çürüdüğünüz zaman ne halt yiyeceksiniz.Sakın sanal deyiğ,günaha girmediğini düşünme.Yüreğinde ne hissetmişsen onu tatbik etmişsin demektir.Allah niyetlere bakar.Kimileri diyor ki,'' hem barış diniyiz diyorsunuz hemde asmadan kesmeden bahsediyorsunuz'' Şimdi senin o kuş beynine anlatayım bakalım: Kuş beyni diyorum diye kızmayın bana sakın,hehe siz onca pislik yapiyorsunuz öyle değil mi?Çünkü Allah'ını bilmeyen insandan herşey bekleneceği gibi,kendinizi bile inkar edersiniz sırf egonuz için.Biz masum insanlara zulüm etmiyoruz ki,ama bana veya bize bir zalimi savunup,bana barbar dersen seninde o zalimden bir yanın kalmiyor.Beyinsiz sürüngenler kafanız basmıyor mu_?Durup durduğumuz yerde niye bir başkasına karışalım.Tabi siz istiyorsunuz,millet her halt yesin,sizede meydan boş kalsın öyle mi?..Ne kaddar akıllısınız.Siz şerefsizlerin yaptığı bu zaten.Şeytanın hilesiyle son derece örgütlenip bu işi iyi yapıyorsunuz.Biz saf Müslümanların bundan haberleri bile yok.Niye yok ama bir sor.Çünük sizin gibi aşşağılık,pis,iğrenç bir yaratık olmadığımız için.Cehennemde sonsuz olarak yanarsınız inşallah!

Arkadaşım biraz sakin ve edepli olsana yaa bu ne böyle!Bütün başlığa sıvamışsın pisliğini bu kadar da olmaz ki.Dayanamıyorsan çık git okuma burda yazılanları.Yok kazığa oturturmuş yok kesermiş bilmem ne.Kimse senin allahını tanımak zorunda değil.Bunu kimsenin kimseye dayatma hakkı olamayacağı gibi sen kalkmışsın asarım keserim..Ayıp be!Bir de ahlakınla övünüyorsun..belli ne kadar ahlaklı olduğun..

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar, yanında XXL büyük beden pampers marka çocuk bezi olan birisi var mı?!

İslam hani temizlik dini olduğundan olsa gerek Mücahid31 ortalığı fena halde kokuttu da o yüzden sordum.

Vallah Allah'ı bilmeyene,söverimde,gebertirimde,hatta elimde olsa kazığa bile sokarım! Ah keşke,nerde o günler.Utanmaz arlanmaz ateistler,birgün geberip öleceksiniz.

----

Mücahid31: İslam valla billa barış dinidir, iki gözüm önüme aksın ki.

Yakup: Di mi di mi di mi?!

Mücahid31: Dalga geçme bak gebertirim, kazığa sokarım seni ha!

Yakup: Ama ama ama ağabey, ama az önce İslam barış dini diyordun ama.

Mücahid31: O, köprüyü geçene kadardı olum.

Yakup: Yaa, demek takiyye yapıyordun öyle mi.

Mücahid31: Ne takiyyesi ulen, ben mücahidim.

Yakup: Ben de ateistim, tanıştığımıza memnun oldum. E, ne var ne yok ağabey, çoluk çocuk nasıl?

Mücahid31: Kes laga lugayı, kafirlikten vazgeçtiğini söyle!

Yakup : Hayır!

Mücahid31: Kafirlikten vazgeçtiğini söyle!

Yakup: N’ayır!

Mücahid31: Çabuk kafirlikten vazgeçtiğini söyle len!

Yakup: Tamam öldürme beni, vazgeçiyorum mücahid ağabey.

Mücahid31: Yalan söylüyorsun, takiyye yapıyorsun.

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mücahit, allah denen g.tveren bir tanrıya tapan, uçkur düşükünü bedevi bir pisliğin töresini şiar edinmiş, üç beş tomurcuk memeli huri aşkıyla sübyancı pis bir sapıksın. Ufak çocuklarla sonsuza kadar seks yapma hayaliyle yoğrulmuş pisliğin tekisin. Ve gelmiş bu şerefsizlikten çıkacağına burada bize çatıyorsun.

Sitelerde Paylaş

Burası ateist forumu olabilir.Ben o bilinçle geldim zaten.Ama bu Allahsızlarıda seyredemem.

En azından atılana kadar bırakın dinime sövenlerin haddini bildireyim.

Vallah Allah'ı bilmeyene,söverimde,gebertirimde,hatta elimde olsa kazığa bile sokarım!

Ah keşke,nerde o günler.

Utanmaz arlanmaz ateistler,birgün geberip öleceksiniz.

Çürüdüğünüz zaman ne halt yiyeceksiniz.Sakın sanal deyiğ,günaha girmediğini düşünme.Yüreğinde ne hissetmişsen onu tatbik etmişsin demektir.Allah niyetlere bakar.

Kimileri diyor ki,'' hem barış diniyiz diyorsunuz hemde asmadan kesmeden bahsediyorsunuz'' Şimdi senin o kuş beynine anlatayım bakalım:

Kuş beyni diyorum diye kızmayın bana sakın,hehe siz onca pislik yapiyorsunuz öyle değil mi?

Çünkü Allah'ını bilmeyen insandan herşey bekleneceği gibi,kendinizi bile inkar edersiniz sırf egonuz için.Biz masum insanlara zulüm etmiyoruz ki,ama bana veya bize bir zalimi savunup,bana barbar dersen seninde o zalimden bir yanın kalmiyor.Beyinsiz sürüngenler kafanız basmıyor mu_?

Durup durduğumuz yerde niye bir başkasına karışalım.Tabi siz istiyorsunuz,millet her halt yesin,sizede meydan boş kalsın öyle mi?..Ne kaddar akıllısınız.Siz şerefsizlerin yaptığı bu zaten.

Şeytanın hilesiyle son derece örgütlenip bu işi iyi yapıyorsunuz.Biz saf Müslümanların bundan haberleri bile yok.Niye yok ama bir sor.

Çünük sizin gibi aşşağılık,pis,iğrenç bir yaratık olmadığımız için.Cehennemde sonsuz olarak yanarsınız inşallah!

Özü sözü dogru iste gercek bir müslüman...

Digerleri gibi evirip kivirmadan kurani savunan müslüman inancli bir kisinin neler yapmasi gerektigini mertce yaziyor.

Tebrikler.

Sitelerde Paylaş

Buradaki birkaç günlük varlığınla bir dine özellikle islama inananların ne hale gelebileceklerini o kadar yalın ve yakıcı bir şekilde gösterdin ki bunun üzerine sayfalarca yazılıp çizilseydi senin yazdıkların ve taşıdığın ruh halini yansıtman kadar etkili olmayabilirdi.

Ağzında her türlü küfür,hakaret dilinde envayi çeşit tehdit ile güzel bir müslüman prototipi sergiledin.

Seni kendi öfke ve gazabınla,terbiyesizliğinle,hoşgörüsüzlüğünle,tahammülsüzlüğünle ve ezikliğinle başbaşa bırakıyorum hödükçüğüm..Sen takıl bu başlıkta ,yazdıklarının tamamı bu foruma bonus kazandırıyor he he he...

Sitelerde Paylaş

"Burası ateist forumu olabilir.Ben o bilinçle geldim zaten.Ama bu Allahsızlarıda seyredemem.

En azından atılana kadar bırakın dinime sövenlerin haddini bildireyim."

Herifte mantığın zerresinin bulunmadığı yukarıdaki iki satırla anlaşılabiliyor zaten.Ateist forumu olabilir evet o bilinçle geldim,ama bu allahsızları da seyredemem :lol:

Lan oğlum sizin beyninizi mi alıyorlar lan,beyninizi alıp da mı salıyorlar piyasaya ? Hasan Sabbah gibi afyon mu veriyorlar size ki üst üste tutarlı iki cümle kuramaz hale geliyorsunuz..

Modlara tekrar sesleniyorum,bu küçük yavruyu atmayalım,forumun bir köşesinde besleyelim veya kendisi için bir camekan yaptırayım ben,orada sergileyelim...

Sitelerde Paylaş

"Burası ateist forumu olabilir.Ben o bilinçle geldim zaten.Ama bu Allahsızlarıda seyredemem.

En azından atılana kadar bırakın dinime sövenlerin haddini bildireyim."

Herifte mantığın zerresinin bulunmadığı yukarıdaki iki satırla anlaşılabiliyor zaten.Ateist forumu olabilir evet o bilinçle geldim,ama bu allahsızları da seyredemem :lol:

Lan oğlum sizin beyninizi mi alıyorlar lan,beyninizi alıp da mı salıyorlar piyasaya ? Hasan Sabbah gibi afyon mu veriyorlar size ki üst üste tutarlı iki cümle kuramaz hale geliyorsunuz..

Modlara tekrar sesleniyorum,bu küçük yavruyu atmayalım,forumun bir köşesinde besleyelim veya kendisi için bir camekan yaptırayım ben,orada sergileyelim...

:lol::lol::lol:

- Ayetler hakkında dedikodu yapanlarla oturmayın diyor kuran

- Ben kiminle ne dedikosunu nerde ne zaman yapmışım

- Sen değil dedikoduyu biz yapıyoruz bu yüzden bizimle oturmamalısın

- Ben oturmuyorum ki netten baglanıyorum

:lol::lol::lol:

Salla ...

Sitelerde Paylaş

Nerlerde o, bir berguzar vardı bi tane. Amanda din aslında öyle değilde filan diye kıvıran. Elbette tek örnek değil, başkaları da vardı. Neden acaba böyle içindeki müslümanı samimiyetle ortaya koyan bu mücahid gibilerin karşısına çıkıp tek kelime etmezler?

Sitelerde Paylaş

Nerlerde o, bir berguzar vardı bi tane. Amanda din aslında öyle değilde filan diye kıvıran. Elbette tek örnek değil, başkaları da vardı. Neden acaba böyle içindeki müslümanı samimiyetle ortaya koyan bu mücahid gibilerin karşısına çıkıp tek kelime etmezler?

Burlarda o bergüzar nolmuş :D

Yav mücahid kendi çapında cihadını ediyor işte. Adam açık açık diyor benim derdim inanmayanlarla diye. Yani onun benimle bir işi yokki anibalım balam, işi senle :)

Selam ederim.

tarihinde berguzar tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Bu mücahid bana daha çok samimi ateymiş gibi geldi ama durun bakalım.

Ne zaman forum müşterisi azalsa, biri küfrediyor, sonra böyle samimi müslüman cengaverler çıkıyor.

1 şey bir kere olursa kaza 2. kez olursa tesadüf ama 3. kez olursa istikrar oluyormuş..

Sanırım burada istikrar böyle sağlanıyor.

Onu bunu bırakında bu mücahid hangi şizofrenin öteki kişiliği?

:)

tarihinde Pelegrino tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mücahit, allah denen g.tveren bir tanrıya tapan, uçkur düşükünü bedevi bir pisliğin töresini şiar edinmiş, üç beş tomurcuk memeli huri aşkıyla sübyancı pis bir sapıksın. Ufak çocuklarla sonsuza kadar seks yapma hayaliyle yoğrulmuş pisliğin tekisin. Ve gelmiş bu şerefsizlikten çıkacağına burada bize çatıyorsun.

bu laflar anibala hiç yakışmamış,mücahitten hiç bi farkınız kalmamış

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...