Jump to content

Ateizm çok yaygın

Recommended Posts

bu laflar anibala hiç yakışmamış,mücahitten hiç bi farkınız kalmamış

Yoo bence gayette şık durmuş..Bi çoğumuzun elinin varıpta yazamadığını Anibal yazmış..Böyle de tuhaf bir durum farkediyorum müslümanlarda;yani ateistsen alttan almalısın gibi bi beklentileri var.Neden peki?Ateistsin çünkü basit..Hani çok çok afedersiniz "sıçtın bi de sıvama bari" gibisinden."Ateist olman yeterince asap bozucu zaten bir de üstüne karşına geçen müslüman sana çemkirse dahi sen ona karşılık veremezsin" şeklinde bir bakış..

Niyeymiş?Bu adam Anibalin ettiği laftan bile daha fazlasını hakeden bir kişilik.Az bile demiş Anibal..Suçlu muyuz ki bize tokat atana ööyle bakalım.

Biz küfürbazın karşısında bile efendi olalım..olalım da herşeyin bir sınırı olmalı.Aha o sınır geçildiği zamanda aramızda elbet Anibal gibi lafı gediğine koymaktan çekinmeyen birileri bulunmalı.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 137
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

bu laflar anibala hiç yakışmamış,mücahitten hiç bi farkınız kalmamış

Sizinle zaten aynı değilim ki farksız olayim.O ucubelerin küfürlerine hakaretlerine karşılık bizde küfür ettik diye hemende müdahale etmesini ne güzel biliyorsunuz.Yok yok,sizler yolunuzu kaybetmişsiniz.Elinizden tutan olmamış mı,,ne yazık size.Tamam kabul ediyorum,sinirli bir yapım var...Helesi dine küfredenleri görünce dayanamiyorum ama beni burda kimse haksız,suçlu gösteremez.Çünkü inandığım dini esas gerçektir.Sizin vicdanlarınız bile bunu biliyor ama nefsiniz şeytana kul,köle olmuş.Bakın bugün bir mucize yaşadım.Ben antalyada yaşıyorum..Onca gündür sabahtan akşama kadar güneşli olan hava,Ramazan'ın ilk akşamında (iftarda) bulutlar güneşi kapatarak serinlik verdi.ALLAH-U ÂKBAR!!! Artık düşünmeyecek misiniz

tarihinde Mücahid31 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Sizinle zaten aynı değilim ki farksız olayim.O ucubelerin küfürlerine hakaretlerine karşılık bizde küfür ettik diye hemende müdahale etmesini ne güzel biliyorsunuz.Yok yok,sizler yolunuzu kaybetmişsiniz.Elinizden tutan olmamış mı,,ne yazık size.Tamam kabul ediyorum,sinirli bir yapım var...Helesi dine küfredenleri görünce dayanamiyorum ama beni burda kimse haksız,suçlu gösteremez.Çünkü inandığım dini esas gerçektir.Sizin vicdanlarınız bile bunu biliyor ama nefsiniz şeytana kul,köle olmuş.Bakın bugün bir mucize yaşadım.Ben antalyada yaşıyorum..Onca gündür sabahtan akşama kadar güneşli olan hava,Ramazan'ın ilk akşamında bulutlar güneşi kapatarak serinlik verdi.ALLAH-U ÂKBAR!!! Artık düşünmeyecek misiniz[/b]

Subhanallah..Mucizeyi gördüm ve imana geldim.Allah'ım o mucizeyi neden diğer şehirlere vermedi acaba.Antalya'nın ne özelliği var.Belki sen orda yaşıyorsundur diye bir kıyak yapmıştır he?

tarihinde PearlyGates tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mücahit31 nicli müslüman vatandaş foruma üye olmuş, okudukları karşısında şaşkınlığa uğramış ve kaldıramamış.

Tartışmalar sırasında yavaş yavaş sinirlenmeye başlamış, peygamberi ve Allah'ı hakkında söylenenlere tahammül edememiş, Yakup'un hiçbir küfür ve hakaret barındırmayan, üstelik gayet de sıcak ve eğlenceli (ki bu Mücahit31 için ayrı bir sorun teşkil ediyor çünkü ona göre dalga da geçmemeliyiz) mesajları karşında artık iyice koyvermiş.

Ben onun bu şaşkınlığı, tahammül edememezliği ve sonunda da artık isyan edip Yakup'a ve diğer ateistlere akıl almaz küfürler etmesi karşısında sinirlenmekten çok aslında üzüldüm. O gerçekten çok etkilenmiş ve kendini tam anlamıyla "kötü" hissetmiş gibiydi..

Alttan aldık, küfürlerine küfür ve hakaretle değil basit bir uyarıyla cevap verdik siteyi anlatmaya çalıştık. Yani bu sitenin tabelası belli.. Hassas insanın burada işi ne? Kaldıramaz ki..

Bütün bu sebeplerden dolayı ona sakinleşmesini söyledik, birazcık forumdan uzak kalıp hava almasını filan telkin ettik..

Ama durmamış, iğrenç küfür ve hakaretlerine devam etmiş. Ona anlayış göstermekle ve insanca davranmakla hata ettik.

Mücahit31,

Senin tapındığın o peygaberin, Allah'ınla birlikte kadın pazarlıyor kardeşim. Kuluna bunu yapması için açıkça izin veriyor.. Nur 33.

Peygamberin 9 yaşındaki bebeleri koynuna alıyor.. Kadınları toprağa gömüp taşlatıyor. Annesi kızkardeşi dışındaki bütün kadınları kendisine helal kılıyor, istersem hepsini birden alırım diyor..

Yatak odanıza kadar giriyor. Tuvaletinize kadar..

Biz bu pis dini ve senin Allah'ını açıkça sapık olarak görüyoruz.

Saygı mı istiyorsun?

Allah versin!

Şimdi al ol pis dinini ve Allah'ını, defol git buradan.

Küfürlerin de örnek müslümanı gayet güzel tariflerdiği için bu başlıkta kalsın..

Sitelerde Paylaş

Sizinle zaten aynı değilim ki farksız olayim.O ucubelerin küfürlerine hakaretlerine karşılık bizde küfür ettik diye hemende müdahale etmesini ne güzel biliyorsunuz.Yok yok,sizler yolunuzu kaybetmişsiniz.Elinizden tutan olmamış mı,,ne yazık size.Tamam kabul ediyorum,sinirli bir yapım var...Helesi dine küfredenleri görünce dayanamiyorum ama beni burda kimse haksız,suçlu gösteremez.Çünkü inandığım dini esas gerçektir.Sizin vicdanlarınız bile bunu biliyor ama nefsiniz şeytana kul,köle olmuş.Bakın bugün bir mucize yaşadım.Ben antalyada yaşıyorum..Onca gündür sabahtan akşama kadar güneşli olan hava,Ramazan'ın ilk akşamında (iftarda) bulutlar güneşi kapatarak serinlik verdi.ALLAH-U ÂKBAR!!! Artık düşünmeyecek misiniz

Haksız ve suçlusunuz maalesef.Dünkü başlığı okumamış olsam başka bişey sanabilirdim belki ama gördük hepimiz.Size bir tane küfür edilmemişken hepimize saydınız da saydınız.Sizin inandığınız din sizin için gerçek ve kutsal,bizim için değil!Vicdanlarınız biliyor falan boş laflar bunlar.Müslüman değiliz işte ne var bunda.Sadece müslüman olmamamızı bile kendinize ve inancınıza küfür addediyorsunuz.Halbuki sizin islama inanma özgürlüğünüz olduğu gibi bizimde inanmama özgürlüğümüz var.Ne inandığınıza inanmak nede saygı duymak gibi zorunluluklarımız yok bizim.İnsan olarak her insana hakettiği saygıyı göstermek gerekir hepsi bu.Sizin bizden beklemeniz gereken saygı bundan ibaret.İslamı sizin beklediğiniz ölçüde saygıdeğer bulmamızı nasıl beklersiniz anlamıyorum.

Ayrıca serinlik falan yok buralarda..(mucizeye bak bu arada!!)Geberiyoruz sıcaktan.

Sitelerde Paylaş

Mücahit31 nicli müslüman vatandaş foruma üye olmuş, okudukları karşısında şaşkınlığa uğramış ve kaldıramamış.

Tartışmalar sırasında yavaş yavaş sinirlenmeye başlamış, peygamberi ve Allah'ı hakkında söylenenlere tahammül edememiş, Yakup'un hiçbir küfür ve hakaret barındırmayan, üstelik gayet de sıcak ve eğlenceli (ki bu Mücahit31 için ayrı bir sorun teşkil ediyor çünkü ona göre dalga da geçmemeliyiz) mesajları karşında artık iyice koyvermiş.

Ben onun bu şaşkınlığı, tahammül edememezliği ve sonunda da artık isyan edip Yakup'a ve diğer ateistlere akıl almaz küfürler etmesi karşısında sinirlenmekten çok aslında üzüldüm. O gerçekten çok etkilenmiş ve kendini tam anlamıyla "kötü" hissetmiş gibiydi..

Alttan aldık, küfürlerine küfür ve hakaretle değil basit bir uyarıyla cevap verdik siteyi anlatmaya çalıştık. Yani bu sitenin tabelası belli.. Hassas insanın burada işi ne? Kaldıramaz ki..

Bütün bu sebeplerden dolayı ona sakinleşmesini söyledik, birazcık forumdan uzak kalıp hava almasını filan telkin ettik..

Ama durmamış, iğrenç küfür ve hakaretlerine devam etmiş. Ona anlayış göstermekle ve insanca davranmakla hata ettik.

Mücahit31,

Senin tapındığın o peygaberin, Allah'ınla birlikte kadın pazarlıyor kardeşim. Kuluna bunu yapması için açıkça izin veriyor.. Nur 33.

Peygamberin 9 yaşındaki bebeleri koynuna alıyor.. Kadınları toprağa gömüp taşlatıyor. Annesi kızkardeşi dışındaki bütün kadınları kendisine helal kılıyor, istersem hepsini birden alırım diyor..

Yatak odanıza kadar giriyor. Tuvaletinize kadar..

Biz bu pis dini ve senin Allah'ını açıkça sapık olarak görüyoruz.

Saygı mı istiyorsun?

Allah versin!

Şimdi al ol pis dinini ve Allah'ını, defol git buradan.

Küfürlerin de örnek müslümanı gayet güzel tariflerdiği için bu başlıkta kalsın..

sen yalancı bir iftiracısın.öyle sübyancılıkla Müslümanları üzemezsiniz.beni çok çok bu siteden atabilirsin ama sıkıysa beni evimden,dünyadan at bakalım.Çünkü herşeyin sahibi Allah'tır!Çok büyük konuşma,birgün sende atılanlardan olursun!!! 1500 yıl önceki kültürü,şimdikiyle kıyaz edemezsin.Hem Arabistan sıcak bir memleket,dolayısıyla kızlar çabuk kadınlığa olgunlaşır.Ama sen bunu anlayamazsın.siz avrupanın kanunlarını benimsemiş kafir fasık olmuş sapık bir topluluksunuz.O yüzden pis iftiralarınla ancak kendini kandırırsın.Allah,peygamberleri ve O'na inananlar gerçeği çok güzel bir şekilde biliyor.sen bilmene gerekj yok çünkü nasıl olsa cehennemde yanacaksın.Bana kibar adamlığınından bahsediyon ama Allah'a ettiğin hakaretleri görmüyon bumu insanlığın! Neden inanmadığın birşey hakkında küfür ediyon veya O'na saldırıyon aklından şüphe etmeye başladım şimdi

Sitelerde Paylaş

Valla rusun biri bakmış mücahit, karısını türkler kucağa getirmiş. Kızmış, tuttuğu müslüman kadını becermeye girişmiş. İşte allah o rus o süralte önüne gelen müslümanı sıradan geçirirken çok terlemesine dayanamayıp havayı bulutlu yapmış.

Eh, allahta sever zaten böyle eli şeyinde gezen uçkurcuları, muhammed namlı bedeviden belli değil mi?

Sitelerde Paylaş

Neden inanmadığın birşey hakkında küfür ediyon veya O'na saldırıyon aklından şüphe etmeye başladım şimdi

IFeelGood,

Kadin satis uzmani elemani dürzü allah hakkinda bir seycikler yazmamis ki...

Mal gibi allaha inanipta salya sümük saygi dilenenlere varsa...

..."allah versin" yazmis.

Asagidaki basliklar okunursa biraz sakinlesme saglanabilir diye düsünüyorum...

Daha saglikli tartisilir.

Tuzak kuran kalles allah

Kuranda sübyancilik

İman kırıcı

Eyy cemaat -i müslimin

Sitelerde Paylaş

sen yalancı bir iftiracısın.öyle sübyancılıkla Müslümanları üzemezsiniz.beni çok çok bu siteden atabilirsin ama sıkıysa beni evimden,dünyadan at bakalım.Çünkü herşeyin sahibi Allah'tır!Çok büyük konuşma,birgün sende atılanlardan olursun!!! 1500 yıl önceki kültürü,şimdikiyle kıyaz edemezsin.Hem Arabistan sıcak bir memleket,dolayısıyla kızlar çabuk kadınlığa olgunlaşır.Ama sen bunu anlayamazsın.siz avrupanın kanunlarını benimsemiş kafir fasık olmuş sapık bir topluluksunuz.O yüzden pis iftiralarınla ancak kendini kandırırsın.Allah,peygamberleri ve O'na inananlar gerçeği çok güzel bir şekilde biliyor.sen bilmene gerekj yok çünkü nasıl olsa cehennemde yanacaksın.Bana kibar adamlığınından bahsediyon ama Allah'a ettiğin hakaretleri görmüyon bumu insanlığın! Neden inanmadığın birşey hakkında küfür ediyon veya O'na saldırıyon aklından şüphe etmeye başladım şimdi

Sen Avrupa'ya kurban ol, e mi?

Hele şu sıcak iklimde kız çocuklarının erken geliştiğine ilişkin safsatanız yok mu, adamı verem ediyor. Cahilsiniz, sapıklık için bin türlü kılıf uyduruyorsunuz, bundan sonra da o sapık inançlarınıza saygı dileniyorsunuz.

Sen burada milletin karısıyla nasıl yattığına kadar ahlaksızca hüküm vermişsin, ben seni bu hale getiren o Allah'a hakaret etmişim çok mu?

Her vakit küfür ediyorum. Hele şimdi Ramazan ya, her dakika ediyorum.. Duysan Allah'ına bırakmaz, oracıkta alırsın canımı.

Hem ben inanmadığım Allah'a kızan biriyim, niye ciddiye alıyorsun? Hepimiz öyle.. Niye ciddiye alıp da kzıarsınız..

Sizin bu forumda ne işiniz var, bir anlasam...

Burada her saniye dininize Allah'ınıza edilmedik laf kalmıyor ve siz hiçbirini engelleyemeyip açıkça seyrediyorsunuz. Her saniye okuyorsunuz..

Siz daha çok cehennemliksiniz aslında... Bizim kalbimize mühür basan ve asla açmayacak olan Allah madem, size ne oluyor da debeleniyorsunuz?

Hepiniz Allahçılık oynuyorsunuz burada. Resmen Allah'ınızla dalga geçiyorsunuz. Buradaki bütün müslümanlar..

Bizsiz yapamıyorsunuz...

Sitelerde Paylaş
Bakın bugün bir mucize yaşadım.Ben antalyada yaşıyorum..Onca gündür sabahtan akşama kadar güneşli olan hava,Ramazan'ın ilk akşamında (iftarda) bulutlar güneşi kapatarak serinlik verdi.ALLAH-U ÂKBAR!!! Artık düşünmeyecek misiniz.

Mücahit,

Üstte alıntıladığım yorumunu okudum da aklıma bir fıkra geldi:

Fıkra bu ya, hayatında hiç şehir yüzü görmemiş Memet adında genç gariban bir köylü ilk defa şehre gelir. ( Sen nasıl hayatında ilk defa bir dinsiz foruma geldiysen o da öyle işte. )

Gelmiş gelmesine de bizim gariban haliyle hiçbir yer bilmiyormuş. Sora sora şehir pazarının yolunu bulmuş ve oradan bir tane de hindi satın almış. ( Hindiye dikkat et Mücahit, fıkranın ilerleyen safhalarında karşımıza yine çıkacak. ) Ucuz bir lokantada karnını doyurduktan sonra aklına köyde çok methedilen şehir genelevi gelmiş. ( Gençlik işte Mücahid, genç adama böyle şeyleri çok görmeyip normal karşılayacak, hemen din iman fetvalarına girişmeyeceksin. Memed’in kanı deli akıyor ki o kan Allah muhafaza ne din dinler ne de iman. Bilmez değilsin hani Mücahidim, gadasını aldığım. )

‘’Ulan’’ diyor Memed kendi kendine, ‘’gelmişken bir de şuraya uğrayayım’’

Uğrayacak tamam, can atıyor ama, yolu bilmiyor ki. ‘’Orada yakınlarda benim bir tanıdığım oturuyordu, oraya nasıl gidilir acaba’’ diye utana sıkıla sorarak nihayet oranın da yolunu buluyor kerata. ( İnsan azmetmeye görsün, azmin elinden ne kurtulur Mücahit. )

Efendime söyleyim, içeriye bir giriyor ki anüü ne görsün; cıbıldak cıbıldak kadınlar oturmuş müşterilere kaş göz ediyorlar, hatta parmaklarıyla işaretler yaparak gel gel yapıyorlar. ( Bilirsin işte Mücahit, hadi saklama bizden, sen de gitmişsindir öyle yerlere, yeme şimdi bizi. )

Bayanlardan bir tanesine Memed’in içi gidiyor ki nasıl. Yanına varıp utanmış kızarmış bir yüzle onunla olmak istediğini söylüyor. Kadın da ‘’sen soyun, ben geliyorum’’ diyor.

Mehmet üst tarafını soyunuyor fakat, koltuğunun altında tuttuğu hindi ne olacak? Hay Allah yav. Tam kadın içeri gireceği sırada biraz da şaşkınlıktan olsa gerek hindiyi kaptığı gibi şalvarının içine sokuyor bizim Memet. Sokuyor sokmasına da zavallı hindi de havasız kaldığından kafasını çıkarmaya çalışıyor tabii. O çıkardıkça Mehmet de içeri sokuyor. Bu olay işte böyle üç beş sefer tekrarlanıyor Mücahidim, gadasını aldığım. Kadın da ne yapsın, durumu anlayamadığı için bön bön bakıyor tabii, olana bitene bir türlü anlam veremiyor. En sonunda başlıyor çaresizlikten kendi kendine söylenmeye:

- Şunca yıldır bu işi yaparım, uzununu mu görmedim kısasını mı, sünnetlisini mi görmedim sünnetsizini mi, düzünü mü görmedim eğrisini mi?... Ama vallahi böylesini de ilk defa görüyorum.

Kıssadan hisse Mücahit ...

Biz bu sitede nelerini görmedik, ne tip insanlarla karşılaşmadık ki.

Ama ne yalan söyleyeyim, senin gibisini ilk defa görüyoruz.

En üstte alıntıladığım yorumun bunun en bariz ispatı vesselam.

tarihinde Yakup tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş

Mücahit,

Üstte alıntıladığım yorumunu okudum da aklıma bir fıkra geldi:

Fıkra bu ya, hayatında hiç şehir yüzü görmemiş Memet adında genç gariban bir köylü ilk defa şehre gelir. ( Sen nasıl hayatında ilk defa bir dinsiz foruma geldiysen o da öyle işte. )

Gelmiş gelmesine de bizim gariban haliyle hiçbir yer bilmiyormuş. Sora sora şehir pazarının yolunu bulmuş ve oradan bir tane de hindi satın almış. ( Hindiye dikkat et Mücahit, fıkranın ilerleyen safhalarında karşımıza yine çıkacak. ) Ucuz bir lokantada karnını doyurduktan sonra aklına köyde çok methedilen şehir genelevi gelmiş. ( Gençlik işte Mücahid, genç adama böyle şeyleri çok görmeyip normal karşılayacak, hemen din iman fetvalarına girişmeyeceksin. Memed’in kanı deli akıyor ki o kan Allah muhafaza ne din dinler ne de iman. Bilmez değilsin hani Mücahidim, gadasını aldığım. )

‘’Ulan’’ diyor Memed kendi kendine, ‘’gelmişken bir de şuraya uğrayayım’’

Uğrayacak tamam, can atıyor ama, yolu bilmiyor ki. ‘’Orada yakınlarda benim bir tanıdığım oturuyordu, oraya nasıl gidilir acaba’’ diye utana sıkıla sorarak nihayet oranın da yolunu buluyor kerata. ( İnsan azmetmeye görsün, azmin elinden ne kurtulur Mücahit. )

Efendime söyleyim, içeriye bir giriyor ki anüü ne görsün; cıbıldak cıbıldak kadınlar oturmuş müşterilere kaş göz ediyorlar, hatta parmaklarıyla işaretler yaparak gel gel yapıyorlar. ( Bilirsin işte Mücahit, hadi saklama bizden, sen de gitmişsindir öyle yerlere, yeme şimdi bizi. )

Bayanlardan bir tanesine Memed’in içi gidiyor ki nasıl. Yanına varıp utanmış kızarmış bir yüzle onunla olmak istediğini söylüyor. Kadın da ‘’sen soyun, ben geliyorum’’ diyor.

Mehmet üst tarafını soyunuyor fakat, koltuğunun altında tuttuğu hindi ne olacak? Hay Allah yav. Tam kadın içeri gireceği sırada biraz da şaşkınlıktan olsa gerek hindiyi kaptığı gibi şalvarının içine sokuyor bizim Memet. Sokuyor sokmasına da zavallı hindi de havasız kaldığından kafasını çıkarmaya çalışıyor tabii. O çıkardıkça Mehmet de içeri sokuyor. Bu olay işte böyle üç beş sefer tekrarlanıyor Mücahidim, gadasını aldığım. Kadın da ne yapsın, durumu anlayamadığı için bön bön bakıyor tabii, olana bitene bir türlü anlam veremiyor. En sonunda başlıyor çaresizlikten kendi kendine söylenmeye:

- Şunca yıldır bu işi yaparım, uzununu mu görmedim kısasını mı, sünnetlisini mi görmedim sünnetsizini mi, düzünü mü görmedim eğrisini mi?... Ama vallahi böylesini de ilk defa görüyorum.

Kıssadan hisse Mücahit ...

Biz bu sitede nelerini görmedik, ne tip insanlarla karşılaşmadık ki.

Ama ne yalan söyleyeyim, senin gibisini ilk defa görüyoruz.

En üstte alıntıladığım yorumun bunun en bariz ispatı vesselam.

Bir sapıklığa düşmüşsün ne deyim.Ne kadar zalimce hükmediyorsunuz.Onca uyarmama rağmen akıl almıyorsun.Beni üzdün gerçekten.Bu mübarek ayın Ramazan ayında bu çirkin sözleri bana söylüyorsun ya.Dilerim Allah'tan,seni açlıklara düşürürde bu ayda onca oruç tutan Müslüman kardeşlerimin açlığı senin ebedi açlığın olur inşallah !

tarihinde Mücahid31 tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
Bir sapıklığa düşmüşsün ne deyim.Ne kadar zalimce hükmediyorsunuz.Onca uyarmama rağmen akıl almıyorsun.Beni üzdün gerçekten.Bu mübarek ayın Ramazan ayında bu çirkin sözleri bana söylüyorsun ya.Dilerim Allah'tan,seni açlıklara düşürürde bu ayda onca oruç tutan Müslüman kardeşlerimin açlığı senin ebedi açlığın olur inşallah !

Peygamber Muhammet de işte böyle ilenirdi Mücahit.

Böyle beddua ederdi.

İşte böyle, aynen böyle.

Acziyetinden.

Özellikle de zayıf olduğu zamanlarda...

Kendini aciz hissettiği zamanlarda.

İlenir de ilenirdi.

- Ebu Leheb’in elleri kurusun ...

---------

Unutma; üstteki sözler bir ayettir, (güya) Allah sözüdür.

Kuran’da böylesi tonlarca beddua ayeti vardır.

Bed, kötü demektir.

Beddua da kötü dua.

Dikkat et lütfen...

Dua, iyilik için istenir.

Beddua da kötülük için.

Dua da, beddua da üstün bir güçten istenir.

Sadece üstün bir güçten.

Aksi takdirde ne duanın bir anlamı kalır ne de bedduanın.

İlenmek ( beddua etmek ) gerçekte acziyetin bir ifadesidir.

Bir insanın üstün bir güçten iyi ( dua) veya kötü istekte ( beddua ) bulunması bir yere kadar doğal karşılanabilir amenna.

Neticede zayıfız.

İnsanız be Mücahit.

Dua da ederiz, beddua da.

Ama ya bir Tanrı?

Bir Allah?

Bir Allah hiç beddua eder mi Mücahit?

Aciz midir ki?

Kendisinden daha üstün bir güç mü vardır ki?...

Böyle ilenir de ilenir.

Haşaaa!

Ne kendisinden üstün bir güç vardır ne de yardım dileme acziyetine düşeceği başka bir yer.

O halde ne diye bu Allah Kuran’da habire ilenir durur?

Acaba hangi üstün güçten yardım beklemektedir?

Kendisinden daha üstün bir güç mü vardır?

Yok.

O halde nedir şu ayetler:

- Canı çıksın o insanın, o ne nankördür. ( Abese-17 )

- And olsun ki ey inkarcılar! Siz aykırı görüştesiniz! Bundan dönebilecek kimseler döndürülür. Boş sanıda bulunan, bilgisizliğe saplanıp kalanların canları çıksın! ( Zariyat 8-11)

- Ey Muhammed! Onlara baktığın zaman, cüsseleri hoşuna gider. Konuşurlarsa sözlerini dinlersin. Tıpkı sıralanmış kof kütükler gibidirler. Her çığlığı kendi aleyhlerine sayarlar. Onlar düşmandır. Onlardan çekin, Allah canlarını alsın! Nasıl da aldatılıp döndürülüyorlar. ( Münafıkün-4 )

- Çünkü o düşündü, ölçtü, biçti. Canı çıkası ne biçim ölçtü biçti. Canı çıkası, sonra yine ne biçim ölçtü biçti. ( Müddessir 18-20)

Unutma Mücahit, üstteki ayetler (güya) Allah sözüdür?

Gerçekten de öyle midir?

---------

Mücahit

Kuran Allah sözü değildir.

Muhammed’in uyduruklarıdır.

Aciz kaldığında Muhammet ....

Öfkelendiğinde ...

Basmıştır bedduayı.

Her aciz insan gibi.

Senin benim gibi.

Sırtını da Allah’a vererek hani.

İnan bana.

İnan böyle.

İnanmazsan da en azından bir düşün.

Birazcık düşün.

Bir kaç dakikanı ver de düşün.

Ne kaybedersin?

---------

Biz de bir zamanlar senin gibi müslümandık Mücahit.

Namazlar kılardık, oruçlar tutardık.

Tıpkı senin gibi.

Buradaki niceleri böyleydi bir zamanlar inan.

Bilmiyorduk aslında biz de neyin ne olduğunu.

Niceleri gibi.

Anamızın karnından aslında ne müslüman doğmuştuk ne de kafir.

Ne olduğumuzu biz biliyor muyduk ki?

Hayat nedir?

İnsan nedir?

Doğa nedir?

O nedir, bu nedir, şu nedir?

Nereden bilelim?

Düşünüyor muyduk ki?

Bildiğimiz sadece ...

İşte ne bileyim basma kalıp laflardı.

Müslümansın, Türksün, şusun busun falan filan.

Cehaletin gözü kör olsun be Mücahit.

Evi yıkılsın.

Ocağı batsın.

Cehalet ne kötü şeydir.

Aha ben de beddua ediyorum görüyorsun ya.

Çünkü acizim cehalet karşısında.

Ama ya Allah’a ne oluyor?

O da mı aciz benim gibi?

Basar da bedduayı niceleri gibi.

---------

Diyorum ya...

Müslüman bir ülkede doğduğumuz için biz de haliyle müslüman olduk.

Toplumsal şartlar, bilinçsizliğimiz, bir yere ait olma ihtiyacı vs. bizi müslüman yaptı.

Hristiyanı nasıl hristiyan yaptıysa ...

Yahudi’yi nasıl yahudi yaptıysa ...

Budisti nasıl budist yaptıysa ...

İşte aynen öyle.

Bizi de o şartlar zamanında işte böyle müslüman yaptı.

Ve biz uzun bir müddet bunun farkında bile olamadık.

Senin şu anda olamadığın gibi.

Daha diğer niceleri gibi.

---------

Gerçeklerin farkına vardığımızda ...

Bunu bize yapanlara çok kızdık.

Irzımıza geçmişlerdi aslında.

Beynimizin ırzına ...

Haksızca.

Adice.

Utanmadan.

Bizler gerçekte birilerinin kulu olmuştuk da haberimiz bile olmamıştı.

Bizim üzerimizden birileri bizleri sömürüyordu da ruhumuz duymuyordu.

Biz ne aptal yaratıklardık böyle be Mücahit.

---------

Ama yeminimiz var artık bizim.

Aydınlandık çünkü.

Çıktık o karanlıklardan.

Işığa kavuştuk ve yemin ettik.

Bir daha kimse bizim beynimizin ırzına geçemeyecek.

Geçirtmeyeceğiz.

Asla.

Bir daha asla.

Bir daha asla.

Bir daha asla.

Sitelerde Paylaş
Hem Arabistan sıcak bir memleket,dolayısıyla kızlar çabuk kadınlığa olgunlaşır.

bu lafa da bayılırım.bir kere adam gibi laf edin. istanbulda camiler etrafında dolaşan arap turistler görürüm. bazılarının yanında çocukları da olur. hatta çocuk arabasında bazen bir bebek de. hiç olgun gözükmüyorlar. saçmalama muslo!

Sitelerde Paylaş

Burlarda o bergüzar nolmuş :D

Yav mücahid kendi çapında cihadını ediyor işte. Adam açık açık diyor benim derdim inanmayanlarla diye. Yani onun benimle bir işi yokki anibalım balam, işi senle :)

Selam ederim.

Mücahitle ortak amaçta buluşmuş müslüman kardeşlersiniz yani..

Sitelerde Paylaş

Bu mücahid bana daha çok samimi ateymiş gibi geldi ama durun bakalım.

Ne zaman forum müşterisi azalsa, biri küfrediyor, sonra böyle samimi müslüman cengaverler çıkıyor.

1 şey bir kere olursa kaza 2. kez olursa tesadüf ama 3. kez olursa istikrar oluyormuş..

Sanırım burada istikrar böyle sağlanıyor.

Onu bunu bırakında bu mücahid hangi şizofrenin öteki kişiliği?

:)

Çakmışsınız da; görmüyor musunuz 31 olduğunu...

Kim en çok 31 çekiyorsa o : ) )

Bu arada herkese merhaba :)

Sitelerde Paylaş

Yakup, cigi, MrGuitar, bu üçlü son zamanlarda kafamı karıştırmaya başladı.

MrGuitar ile epey dalaşmışlığımız vardı. Cigi bir iletisinde MrGuitar olduğunu söydediğini hatırlıyorum. Yakup da bende biraz milliyetci duyguları ile iz bırakmıştı.

Son zamanlarda bu üçlünün iletilerini hep karıştırmaya başladım. Başlıklarına özellikle bakmasam bu üçlüden kimin iletisi olduğunu ayırt edemiyorum.

Yakup'un 133 nolu iletisi. Beni derinden etkiledi.

Samimi, içten, lirik,

Tanıdığım Yakuptan beklemediğim bir performans.

Tebrikler.

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • 10 years later...
On 12.08.2010 at 04:16, Mücahid31 said:

Bu tipleri özledim niye bizi ışıklarıyla aydınlatmıyorlar acaba artık? 

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...