Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

• 2 weeks later...

Mudiban Çivitgorz, Tümagü, Boyla Kutlug ve Cercis Hz Circis nikli üyeliklerin tek bir şahsa ait olduğu uzun uzun yapılan teknik inceleme sonucu anlaşılmış ve hepsi birden sonlandırılmıştır. Engse Hohol ve Engse Easir nikleri de aynı kişiye aittir; bu üyelikler daha önce sonlandırılmış olduğundan yeni bir işleme gerek kalmamıştır.

Forumda hiç kimsenin birden fazla nikle yazma hakkı bulunmamaktır. Biz böyle bir durumla karşılaştığımızda üyemize özel mesajla durumdan haberdar olduğumuzu ve niklerden birini tercih edip diğerini sildirmesi gerektiğini bildirir, yazması için şans tanırız. Ancak forum kurallarını iyi bildiği halde beş ayrı üyelikle yazmaya kalkan birine şans tanımak mümkün değildir, böyle durumlarda şahıs direk atılır. 

Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...

Ağzı pis esbar nikli kullanıcı foruma kustuktan sonra hızını alamayıp özel mesajla admin'e sövdüğü için forumdan atılmış, yazdığı bütün iletiler silinmiştir.

(Bu şahsın daha önceki pisliklerinden dolayı değil, administrator'e sövdüğü için atıldığı zannedilmesin. Kendisine, daha önceki pisliklerine binaen ağzını toparlaması, yoksa forumdan atılacağı şeklinde bir özel mesaj gönderilmiş, o özel mesaja ağır küfürlerle cevap vermiş olduğu için forumdan atılmıştır. Yoksa administrator 18 yıllık forum hayatın sırasında yüzlerce kere küfür yemiş, pek çoğunu görmezden gelmiş, bir çoğu yeniden gelip tekrar tekrar sövmüştür...)

Sitelerde Paylaş

Şu esbarın banlanmasına çok sevindim,adam farklı fikir ve düşüncelere saygı göstermiyor.Admine küfür etmek çok saygısızca bir şeydir.Adam sadece bana değil,benim ki benzer düşüncede olan kişilere de saygısızlık yapıyordu.Onun forumdan atılmasına oldukça çok sevindim.

tarihinde Tengrizm tarafından düzenlendi
Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...