Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

JustSoManyCrows nikinin bir gün evvel forumdan atılan striker'a ait olduğu anlaşılmıştır. jSMC ile yazdığı mesajlar başlık konularıyla tamamen alakasız, trol iletilerinden oluşmakta. Forumu çöpe çevirmeye hakkı olmadığını belirtiyor, kendisini geldiği yere geri gönderiyoruz.

Sitelerde Paylaş
  • İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

Vermek istediğim mesajı verdiğimi düşünüyorum. Yönetici arkadaşlarımdan üyeliğimi silmesini istiyorum. Başka zaman belki yine görüşürüz.

Benim üyeliğimi de silin...

Forum hiç doyurmuyor, birçok ateistin terkettiği bir viran şehir gibi...

Her iki üyelik de sonlandırıldı.

Sitelerde Paylaş

İyi de Kitapsız üyeliğini neden sonlandırıyorsun.

Ben ateistler akıl, mantık, rasyonalite ve sağduyularını kullanmalıdırlar derken, hata yapmamalıdırlar demiyorum.

Hata yapacaksın ve onlardan öğreneceksin. Ben yapıyorum ve öğreniyorum.

Örneğin senin bu isteğin aslında benim hatam. Seni kaçırmayacak şekilde eleştirebilirdim.

Ben de bazen senin gibi hislerime kapılıyorum. İnsanların hislerine kapılmamasını öğrenmeleri çok zor.Hatta bazıları için mümkün değil.

Bu yaştan sonra ne sen bunu öğrenebilirsin ne de ben..

Üyeliğini sonlandırmakla bizi cezalandırıyorsun ama beni değil, forumu cezalandırıyorsun.

Burası özgür bir forum. Yani istediğine inanabilir ve istediğin her konuyu savunabilirsin.

Ama karşı tarafın da aynı şeyleri yapmaya hakkı olduğunu bilerek buna baş vurmalısın.

Bu şekilde ayrılarak bizi cezalandırıyorsun ama, ne beni ne de forumu cezalandırman için iyi bir neden göremiyorum ben.

Bu kararını tekrar gözden geçirmeni teklif ediyorum. Kimseye yararı olmayacak.

Burada yazmamakla daha iyi bir ateist mi olacaksın? Senin gibi düşünmeyen ateistlerle birlikte yaşamıyor musun?

Bu dünyada herşey uzlaşmadır. Umarım bizle uzlaşacak orta yolu bulursun. Seni kaybetmek istemeyiz..

Sevgiler.

Sitelerde Paylaş
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...