Jump to content

ÜYELİĞİ SONLANDIRILAN KULLANICILAR

Recommended Posts

• İleti 1,9k
  • Created
  • Son yanıt

Top Posters In This Topic

@Fate,

Epihippas, Beelzebub ve Burakey nickli arkadaşların gittiğini görünce üzüldüm ve bunu belirtip tekrar gelmelerini rica ettiğim bir ileti yazdım. Bu arada senin atıldığından, olan bitenden hiç haberim yoktu, benim arkadaşlara yazdığım iletiyi okuyan başkaları buraya gelip atıldığını söyledi. Ne olup bittiği hakkında en ufak bir fikrim yoktu, orada da belirttiğim gibi doruma en son bir hafta önce bağlanmıştım.

Çok üzgünüm. Senin kimseyle kavga etmeyen, kötü üslup gördüğünde tartışmayı hemen sonlandıran, asla küfür ve hatta hakaret etmeyen biri olduğunu çok iyi bildiğim için gerçekten şaşırmış ve üzülmüştüm. Sonra olanı biraz öğrendim, anladım. Haksızlığa uğradığın ortada.

Şunu söylemek isterim; bu yaşananların hiç olmaması en doğrusu, en ideali ama zaman zaman oluyor işte. Hepimiz insanız, ters anlarımız oluyor, hata yapıyoruz, bazen abartıp birilerine haksızlık edebiliyoruz. Bunu bir savunma gibi alma ne olur; benim ne yönetimi "her koşulda" savunmak gibi bir amacım, ne de onlar adına özür dilemek gibi görevim olabilir. Haddim değil. Onlar gerekli görürse diler veya kendilerini savunurlar. Bunu da belirtmeden geçmek istemem. 

Yeni üyelik almışsın madem, lütfen yazmaya devam et. Bu üyeliğinle NotImportant nickli üyeliğinin birleştirilmesi hiç zor değil, bunu talep etmek de senin hakkın. Yine NotImportant olarak devam edersin. Biz seninle birçok konuda farklı düşünebiliriz elbette, tartışabiliriz de ama ben seni değerli bulur, sever ve forumda bulunmaya devam etmeni isterim, kendi adıma. Gördük ki diğer arkadaşlar da böyle düşünüyor. O yüzden üyelikleri birleştir ve NotImportant nickinle yazmaya devam et. 

...

Sevgili Ateistforum yazar ve okuru,

Bu forumu kuranlar ve yönetenler 18 yıldır buradalar, çok büyük emekler verdiler. Ama artık yoruldular. Onların da tek isteği burayı güvenilir genç arkadaşlara teslim edip uzaktan izlemek, sadece yazar olabilme lüksünü yaşamak. Hiç kolay iş değildir bunca yıl uğraşmak. Gerçek hayatlarında da forum için ciddi bedeller ödeyen insanlar bunlar. Yıprandılar, yoruldular ve burayı hala gönül rahatlığıyla teslim edebilecekleri birileri olmamasının sıkıntısını yaşıyorlar.  

Burası sizin. Sahip çıkın. Kavgalar gürültüler önemli değildir, aslolan niyettir, aynı yöne bakıyor olmak ve aynı amaçta birleşiyor olmaktır. Bir Buçuk gencecik, pırıl pırıl insan ve basbayağı elimizde, burada büyüdü, şimdi geldi yönetime destek olmak için çaba gösteriyor. Bu forum ona, size kalacak, kalmalı, hep birlikte alıp götürmelisiniz. Tehlikeleri vardır, riskleri vardır, uzaktan kolay gibi görünse de forum idare etmek gerçekten çok zordur ama elini taşın altına koymaktan çekinmeyecek birileri de vardır. Herhalde vardır diyorum...

Forumu daha iyi hale getirmek, daha işlevli bir yer olmasını sağlamak istiyorsak yönetime de talip olmalıyız. Bu iş böyle...

tarihinde administrator tarafından düzenlendi
Bu ileti de silinecek, ama iletinin son paragrafı yüzünden şimdilik silmiyorum.
Sitelerde Paylaş

Şüpheci Türk ve SHORTWAVE nikli kullanıcılar forumdan atılmışlardır. Bundan sonra ciddi olarak takip edilecek ve foruma bir daha girmeleri engellenecektir... Bu üyeler forumdan daha önce defalarca atılmış tekrar tekrar gelmişlerdir, şimdi bir kere daha atılıyorlar...

Sitelerde Paylaş

Bu başlığın tartışma başlığı olmadığını yukarıda söyledim.. Fate nikli katılımcı mevzuyu zorlamaya devam ederse, bir kere daha atılacaktır...

Şimdi yukarıda son yazdığım iletiden sonrasını bir kere daha siliyorum. Bu mevzuyu uzatıp burada yazmaya devam edenler de forumdan uzaklaştırma alacaklardır.

Sitelerde Paylaş
5 dakika önce, administrator yazdı:

Bu başlığın tartışma başlığı olmadığını yukarıda söyledim.. Fate nikli katılımcı mevzuyu zorlamaya devam ederse, bir kere daha atılacaktır...

Şimdi yukarıda son yazdığım iletiden sonrasını bir kere daha siliyorum. Bu mevzuyu uzatıp burada yazmaya devam edenler de forumdan uzaklaştırma alacaklardır.

Bir kere daha mı atılacam? Neyse en azından 2. Atılışımın sebebim belli olacak!!

Sonlandır bu üyeliği artık soracak bir şeyim kalmadı, üyeliğe ihtiyacım yok. 

Sitelerde Paylaş

@administrator

Beni hiç kimse uyarmadı, uyaramaz da sonuçta küfür ve hakaret eden ben değilim. Hangi konuya karşı çıkacağımı sizden öğrenecek değilim, başlık kirleten kim ortada fakat uzatmaya gerek yok. Üyeliğimi sonlandırınız, kimseden emir alacak değilim.

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, Gerçeksiz yazdı:

@administrator

Beni hiç kimse uyarmadı, uyaramaz da sonuçta küfür ve hakaret eden ben değilim. Hangi konuya karşı çıkacağımı sizden öğrenecek değilim, başlık kirleten kim ortada fakat uzatmaya gerek yok. Üyeliğimi sonlandırınız, kimseden emir alacak değilim.

Hala dedikodu peşindesin, uyarılmana neden olan şeyi devam ettirip haklılığımı kanıtlıyorsun. Dedikodu yapacaksan, birilerine kafayı takıp ortamı provoke etme derdi güdeceksen daha uygun forumlar var, onlara git. 

Üyelik sonlandırıldı.

Sitelerde Paylaş
  • 3 weeks later...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

Kitap

Yazar Ateistforum'un kurucularındandır. Kitabı edinme seçenekleri için: Kitabı edinme seçenekleri

Ateizmi Anlamak
Aydın Türk
Propaganda Yayınları; / Araştırma
ISBN: 978-0-9879366-7-7

• Yeni Oluştur...